1 2014-02-18 23:15:47

Temat: Pomoc dzieciom w leczeniu

Witam wszystkich serdecznie,

Piszę na forum o rehabilitacji, gdyż jest to temat, który dotyczy dużej ilości osób. Jestem rodzicem dla którego zdrowie własnego dziecka jest rzeczą najważniejszą w życiu. Nie zawsze jednak marzenia się spełniają i wtedy trzeba zderzyć się z ciężką rzeczywistością.

Działam jako wolontariusz w Obywatelskiej Fundacji Pomocy Dzieciom, jak wskazuje nazwa jest to Fundacja powołana z myślą o dzieciach i młodzieży.
Chorych dzieci jest dużo i niestety nie mniej jest rodzin, które nie mogą zaoferować swojemu dziecku właściwego, bo często kosztownego leczenia i rehabilitacji.

Powołana przez rodziców Fundacja zajmuje się zbieraniem środków na chore dzieci z Polski a nawet czasami z zagranicy (uchodźcy). Zbieramy fundusze na leczenie, leki, rehabilitację, pobyt w szpitalu itp.

Wiadomo, że okres rozliczania się z PITów jest czasem, kiedy można pozyskać na prawdę spore środki dla naszych podopiecznych, dlatego jeżeli kogoś z was interesuje temat pomocy chorym dzieciom, to rozliczają swój PIT wpiszcie nr KRS: 0000140007. Można też odwiedzić naszą stronę pomocdziecio.eu

2 2015-06-27 19:11:58

Odp: Pomoc dzieciom w leczeniu

Na stronie fundacji Avalon też można znaleźć pomoc finansową i nie tylko na rehabilitację. Można uzyskać pieniądze np. na sprzęty lub leki wspomagające leczenie. Polecam zainteresować się