1 2015-10-24 16:57:40

Temat: nic nie pomoze...

od 4 lat zabezpieczam sie na rozne sposoby, zaczelam teraz stawiac na tabletki, bo to bardzo wygodna i fajna opcja, ale bardzo zle sie po nich czuje. moj lekarz mowi ze przesadzam i to normalne. nie podoba mi sie jego podejscie, bo wiem,ze mozna brac tabletki i czuc sie dobrze. on nie jest w stanie mi ich dobrze dopasowac. co mam zrobic w tej sytuacji?jakie tabletki Wam pomagaja?

2 2015-10-25 19:10:19

Odp: nic nie pomoze...

Przede wszystkim poprosić lekarza o badania hormonów. Można też zrobić próby wątrobowe.
Może warto by też było zmienić do lekarza i porozmawiać.
Jeżeli zaczęłaś się źle czuć po swoich, może właśnie warto zmienić.
Dużo dziewczyn chwali sobie vibin

3 2015-10-30 10:29:01

Odp: nic nie pomoze...

zmien lekarza, co to za lekarz, ktory nie moze wysluchac co masz do powiedzenia. ja chodze do lekarza w Lodzi na ul. Julii 2 i jestem bardzo zadowlona. jesli jestes z Lodzi to polecam

4 2015-12-08 00:39:07

Odp: nic nie pomoze...

Nie napisałaś najważniejszego, czyli jakie skutki uboczne się pojawiły. Źle się czuję to dość ogólne pojęcie. Niektóre problemy mogą być wynikiem złego doboru tabletek, a inne stanowią przeciwwskazanie do stosowania hormonów.