1 2017-05-25 20:34:45

Temat: czy mogę być w takiej sytuacji w ciąży - 8 testow,dwa rano,negatywne?

cześć. mam 16 lat. po raz pierwszy uprawiałam seks [bez zabezpieczenia] na początku lutego. stosunek trwał chwilę, chłopak nawet nie był bliski dojścia.zaczęłam się bać, bo wyczytałam w intwrnecie, że podczas podniecenia u mężczyzn wydziela się płyn [jeszcze przed wytryskiem] i mogą, ale nie muszą, znajdować się w nim plemniki. czułam się nieswojo, pewnie przez stres. robiłam 3 testy - negatywne. dostałam okresu pod koniec lutego. od tamtej pory okresu juz nie mialam, ale jestem przyzwyczajona, bo od zawsze tak było, okres mógł się nie pojawiać nawet pół roku. było jeszcze 2 razy takiego stosunku, który trwał dosłownie chwilkę, również bez prezerwatywy. wiem, że zachowuję się jak głupek, uprawiając seks bez prezerwatywy - możecie oszczędzić sobie pisania tego. około 15 kwietnia doszło znowu do zbliżenia, tym razem chłopak prawie we mnie doszedł. wystarczyło po wyjściu kilka ruchów ręką i tyle. obawiałam się, że coś jednak mogło się dostać do pochwy. robiłam 2 testy, w tum jeden rano - kolejne negatywne. byłam spokojniejsza. potem zaczęły się mdłości. ut5rzymują się około 3 tydzień. niekiedy mijają na 2-3 dni, a potem wracają.
zrobiłam kolejne 3 testy - dwa wieczorem jeden rano - każdy negatywny.
dodam, że mam wzdęcia, zjem coś to jestem jak balon. kilogramy u mnie nie wzrosły.
mam domysły, że to może być przez stres. od marca stresuję się codziennie prawie że, więc tak to pewnie działa. może jakas nerwica? nie wiem już. mam też czasami ślinotok, czuję zmęczenie, jestem 3/4 czasu smutna, szczególnie jak jestem sama lub z kimś bliskim, bo boję się komuś powiedzieć. dostałam też dzisiaj bardzo, naprawdę bardzo skąpych brązowawych plamień. wydzielina jest tylko na majtkach, na papierze nie widać.
czy jest w ogóle możliwość, żeby 8 testów mnie okłamało, w tym dwa robione z porannego moczu? mama mówi, że nie i że nie mam się o co martwić, ale chcę być pewna, bo jakoś nie mogę sobie tego przetłumaczyć.
do ginekologa będę pewnie szła na początku wakacji jakby co.