1 2017-06-05 11:32:25

Temat: Wracam do domu...

Byłam na siłowni… ostatni raz... prawie umarłam! nie będe się publicznie kompromitować, z nikogo sie tak pot nie lał jak ze mnie i nikt tak głośno nie dyszał. Czułam sie okropnie i więcej sie tam nie pojawie bo zamiast endorfin to mi sie jakieś hormony żenady wydzielają, o ile takie istnieją. Nie porzucam ćwiczeń, nie poddaje się, ale będe pracowała nad swoim ciałem w domu. W zwiazku z tym potrzebuje sprzętu żeby mieć na czym ćwiczyć. Nie wiem co powinnam kupić żeby to miało ręce i nogi. Nie mam miejsca na atlasy, wioślarze, co z takich mniejszych sprzętów mogłoby je zastąpic?

2 2017-06-08 11:19:54

Odp: Wracam do domu...

Witaj, wcale nie potrzeba ogromnej przestrzeni, żeby urządzić sobie domową siłownię. Nasz sklep oferuje profesjonalne zestawy klasy H, które pomogą przeprowadzić efektywny trening bez wychodzenia z domu, a nie zajmują bardzo wiele miejsca. Zawierają zwykle regulowaną ławeczkę kulturystyczną, która po złożeniu do pionu mieści się nawet w szafie. Jako prezent do ławki dołączamy modlitewnik, pomocny głównie w ćwiczeniach mięśni ramion. W skład zestawu wchodzą dodatkowo komplet gryfów i obciążeń, dzięki którym można dopasować trening do swoich możliwości. Przykładowy zestaw domowej siłowni możesz obejrzeć na naszej stronie. W razie pytań lub wątpliwości pozostaję do dyspozycji smile

3 2017-06-08 13:46:18

Odp: Wracam do domu...

dlatego wolę ćwiczyć w domu i odpowiednio się suplementować

4 2017-06-12 12:20:22

Odp: Wracam do domu...

O własnie to coś dla mnie. Mąz sie śmieje ze mnie i mówi że przesadzam ale ja sie nie zamierzam niepotrzebnie denerwować bez potrzeby. Niech sobie gada, a ja sobie i tak coś kupię i w domu poćwicze. Jeszcze sie zdziwi jaki sobie brzuszek wyrzeźbie. Może mi jeszcze doradzisz jak na takiej ławeczce cwiczyć żeby zrobić głównie brzuszek?

5 2017-06-13 08:42:46

Odp: Wracam do domu...

Z przyjemnością smile Jeżeli zależy Ci na wyrzeźbieniu mięśni brzucha, powinnaś stosować krótkie, ale dość intensywne treningi, kilka razy w tygodniu. Po skończonym treningu siłowym najlepiej przeprowadzić trening aerobowy, np w formie biegania albo jazdy na rowerze. Więcej szczegółów na temat ćwiczeń na ławeczce znajdziesz na blogu ABCfitness.