1 2017-02-17 10:17:56

Temat: Dobre zabiegi medycyna estetyczna, kosmetologa itd - Wrocław

Jak w temacie, gdzie w Poznaniu robią dobrze zabiegi medycyny estetycznej czy kosmetologii jak np makijaż permanentny, wybielanie zębów? Słyszałam, że na ulicy Słowiańskiej jest dobra klinika - Klinika Estetica, czy ktoś może się wypowiedzieć o tamtejszych zabiegach?

2 2017-06-21 08:07:01

Odp: Dobre zabiegi medycyna estetyczna, kosmetologa itd - Wrocław

Ja mam za sobą operację plastyczną nosa, którą wykonał mi dr Łątkowski w Polanicy Zdrój. Lekarz ten jest świetnym specjalistą. Zmniejszył mi nos oraz zmienił jego kształt. Przez ok. 9 dni po operacji musiałam nosić opatrunek. Potem został już zdjęty a ja ewentualne zasinienia mogłam zamaskować makijażem. Aktualnie mój nos wygląda super. W końcu nie mam z jego powodu kompleksów.

3 2017-07-07 11:11:07

Odp: Dobre zabiegi medycyna estetyczna, kosmetologa itd - Wrocław

No to w koncu szukasz jakiejś kliniki we Wrocławiu czy w Poznaniu? Z Wrocławia jestem, ostatnio zdecydowałam sie na zabiegi laserowe na cellulit i rozstępy i dlatego właśnie weszłam sobie na ten temat.

Mogę polecic Proclinic;
http://proclinic.pl/oferta-medycyna-estetyczna/

Jestem bardzo zadowolona. Wszystkie zabiegi wykonywane były przez lekarzy i kosmetologów ( nie wybrałabym się na coś takiego do kosmetyczki, wolałam się zapisać do kogoś kto posiada odpowiednie przeszkolenie w temacie). Poza tym pełen profesjonalizm.
Bałam się ,ze laser będzie bolał. Było to trochę nieprzyjemne, ale na szczęśćie nie było bolesne.
Efekty bardzo dobre. Cellulit i rozstępy praktycznie niewidoczne.

Ostatnio edytowany przez talia (2017-07-07 11:12:30)