1 2017-07-25 16:44:13

Temat: Tabletki antykoncepcyjne a ciąża

Witam, biorę tabletki Microgynon 21 już około 2,5-3 lat, 23 lipca zaczęłam brać tabletki po przerwie 7-dniowej Tak jak zawsze, podczas przerwy wystąpiło krwawienie Ale takie dziwne,krew była bardzo rzadka jak nigdy i krwawienie trwało krótko,zwykle było to 5-6 dni,w tym przypadku 3-4. Przyznam że nie zawsze przyjmuje tabletki regularnie, nigdy nie pominęłam ale zawsze był jakiś poślizg z czasem w którym były brane.Jakiś miesiąc temu brałam sporą ilość antybiotyków,najpierw Duomox ale z racji tego nie mi nie pomógł lekarz przepisał mi mocniejszy antybiotyk, oprócz tego jakieś leki przeciwbólowe itd. Nie zabezpieczamy się z partnerem dodatkowo, w większości zbliżeń kończy w środku. Ostatnio mam dużo stresów związanych z wyjazdem za granicę, odczuwam mdłości o różnych porach dnia,takie delikatne które za chwilę przechodzą ale dzisiaj zwymiotowałam, oprócz tego mam strasznie dużą ochotę na seks,nawet zaraz po stosunku,zaczęłam to zauważać coraz bardziej. Moje pytanie brzmi czy to możliwe,że jestem w ciąży ? Dodam, że dosyć często boli mnie głowa i włosy bardzo mi wypadają,nie wiem czy jest to spowodowane ciążą czy może zmianą klimatu. Z góry dziękuję za odpowiedzi