1 2017-06-02 22:03:05

Temat: Bolące stawy u rąk

Witam serdecznie,
Mój problem to bolące stawy u rąk a dokładnie kostki palców. Problem pierwszy raz pojawił się w październiku ubiegłego roku kiedy środkowy palec u lewej ręki nagle zrobił się siwy i spuchl. Od lutego tego roku codziennie wstaje rano ze sztywnym palcami u obu rąk. Sidę kostki, ból, wykręcanie... udałam się do lekarza rodzinnego. Miałam robione badania: ob, crp, kwas moczowy, czynnik reumatoidalny itd... wszystkie badania w normie.
Nie wiem co mam o tym myśleć. Palce bolą mnie coraz bardziej. Czy ktoś miał podobny przypadek jak ja? Szukam jakiejś rady.

2 2017-06-26 16:46:21

Odp: Bolące stawy u rąk

A byłaś z tym tez u ortopedy? Ja miałam bardzo podobnie z tym, że problem tyczył się jedynie kciuka. Miałam ograniczenie co do możliwości zginania oraz prostowania tego kciuka, odczuwałam w nim ból a czasem całkowicie mi sztywniał. Lekarz pierwszego kontaktu tez porobił mi badania i stwierdził, ze nic złego w tym nie widzi. Z czasem zrobił mi się taki guzek u podstawy palca więc postanowiłam działać na własną rękę. Poszłam do ortopedy i okazało się, ze mam tzw palec trzaskający. Miałam robiony na niego zabieg w klinice Wilmed po, którym od razu mogłam iść do domu. Powiem Ci ulga ogromna. Nie czekaj na nic tylko zgłoś się do ortopedy tu rodzinny lekarz niewiele wskóra.

3 2017-08-30 01:25:17

Odp: Bolące stawy u rąk

Mnie bolały od zimna, może to dziwne ale jak zmarzłam to zaczynały mnie boleć stawy. Nic nie pomagało, zresztą pcozytajcie sobie opinie o niektórych specyfikach http://artresan-opinia.pl/  ,   mnie dopiero masaż przyniósł ukojenie

Ostatnio edytowany przez ua (2017-08-30 01:25:25)