1 2017-04-22 10:42:19

Temat: Wybielanie zębów - co wybrać ?

Witam, sprawa wygląda tak, że mam żółtawe zęby, co może nie podobać się płci przeciwnej.

Więc zastanawiam się nad wybielaniem, myślę nad 2 opcjami, albo w gabinecie wybielającym

lub domowe wybielanie, takie jak i-bright.eu

Ma ktoś z was doświadczenie z wybielaniem?

2 2017-05-17 07:22:51

Odp: Wybielanie zębów - co wybrać ?

Domowe sposoby nie zapewnią wybielania w takim stopniu jak zabieg przeprowadzony w gabinecie stomatologicznym. Oczywiście wszelkie domowe sposoby mogą być przydatne, ale raczej w podtrzymaniu uzyskanego tam efektu. Jednak nie zmienia to faktu, że niewłaściwie dobrane i praktykowane, mogą być szkodliwe. Dodatkowo sami w domu nie przygotujemy odpowiednio zębów, które należy oczyścić przed zabiegiem. Laserowe wybielanie zębów (galeria-usmiechu.pl/zabiegi) jest o wiele skuteczniejsze i bezpieczniejsze niż znane metody domowe i kosmetyczne. Ponadto jest trwalsze i nie powoduje nadwrażliwości, która często towarzyszy innym zabiegom. Dlatego warto znać konsekwencje różnych metod i z rozwagą wybrać odpowiednią dla nas.

3 2017-08-30 09:16:39

Odp: Wybielanie zębów - co wybrać ?

Zdecydowanie wybielanie w gabinecie. Próbowałam wielu domowych sposobów na wybielanie zebów ale efekty były.... krótko mówiąc marne. Za to po wybielaniu w gabinecie róznica bardzo duża. Zęby były białe, jak wyszłam z gabinetu to praktycznie nie mogłam sie powstrzymać od uśmiechania się smile

Zęby wybielałam w Proclinic we Wrocławiu:
http://proclinicdental.pl/o-nas/

Jeśli ktoś z Was jest z tej miejscowości to szczerze polecam. Wspaniali specjaliści, znają się na rzeczy smile

Ostatnio edytowany przez Marzenka (2017-08-30 09:17:56)

4 2017-08-30 13:02:23

Odp: Wybielanie zębów - co wybrać ?

Hmm, wydaje mi się, że profesjonalne wybielanie w gabinecie będzie lepszą opcją, choć oczywiście najlepiej by było, gdyby zdać się na dobry gabinet i na dobrego stomatologa.