1 2017-11-23 09:01:44

Temat: Ogromny stres

Hej, widzę, że poruszacie tu różne tematy, moim problemem jest stres związany ze zwiększonymi wydatkami w tym okresie. Muszę kupić nowe kurtki dla dzieci, dla siebie oraz męża, dodatkowo dochodzą prezenty, a pensja taka sama jak w innych miesiącach. Przez to wszystko chodzę już od kilku dni zdenerwowana i zestresowana, że temu nie podołam. Chyba jest to trochę nieuzasadnione bo liczyłam wszystko i raczej nie będę musiała pożyczać no ale zostaje taki podświadomy stres przez co ciężko mi się skupić w pracy. Macie jakieś sposoby na to aby się opanować i o tym tak nie myśleć?

2 2017-11-23 12:19:40

Odp: Ogromny stres

Przykro mi, że masz taką sytuacje. A co na to mąż? Moze poszukajcie w internecie kurtek i prezentow. Będzie taniej smile

3 2017-11-27 14:12:57

Odp: Ogromny stres

Myślę, że dużo osób może mieć teraz podobny problem, warto kupić prezenty przez internet jak wspominała koleżanka wyżej. Co do ubrań mogę Ci polecić second handy, tam teraz można kupić naprawdę świetne rzeczy w dobrej cenie. Jeśli mimo tego dalej będziesz się denerwować weź ziołowy nervomix, ja biorę go wtedy kiedy denerwuję się właśnie takimi rzeczami jak rachunki, czy tez prezentacja w pracy, warto go mieć w takich momentach b czasem stres może nam uniemożliwiać racjonalne myślenie.

4 2017-12-10 21:41:10

Odp: Ogromny stres

Stres, ktory jest nie leczony moze byc przyczyna wielu dolegliwosci dlatego trzeba szybko reagowac. Mialem w rodzinie taki przyklad, ze z lekkiej depresji przeksztalcila sie ona w ciezka nerwice i nie bylo wiadomo jak pomoc. Pewnego dnia natknalem sie na sklep konopieizdrowie.pl a nastepnie na artykul o medycznej marihuanie zaproponowalem to rozwiazanie, zamowilem olejki i po kilku tygodniach zaczelo sie poprawiac wiec w przypadku stresu i nerwicy chyba warto zaopatrzyc sie w olejki cbd.

5 2017-12-23 00:19:40

Odp: Ogromny stres

Życie składa się przede wszystkim z bardzo wielu trudnych sytuacji chwile szczęścia dostajemy na deser. To walka trzeba być twardym po co dążyć do ideału kosztem siebie? Jeśli czasami coś się nie uda, trudno.Przyszłość zweryfikuje czy było to ważne. Myślę,że jeśli zdamy sobie z tego sprawę i nie będziemy oczekiwać zbyt wiele będzie łatwiej. Z tego co się zdążyłam już zorientować dużo nam może pomóc takie coś jak marihuana medyczna dostępna np na konopieizdrowie.pl Uspokaja i naprawdę człowiek bez chemii jest dużo bardziej spokojny i opanowany