1 2018-08-02 06:27:09

Temat: Glinka różowa egipska

Hej jakiś czas temu przypadkowo natknęłam się na różową glinkę egipską dostępną w sklepie ichemia. Jestem ciekawa waszej opinii na jej temat ktoś używał? Podzielcie się opiniami, glinka kosztuje jedynie 7 zł a podobno jest bardzo dobra na cerę.

2 2018-08-02 12:23:55

Odp: Glinka różowa egipska

Mam identyczną dostałam w prezencie od koleżanki, bo zamówiła większą ilość i jest rewelacyjna. Oczywiście wymaga regularnego stosowania aby zobaczyć efekt, ale zobaczysz je już po miesiącu stosowania raz w tygodniu. Sama sobie zamówię w następnym miesiącu, bo już mi się kończy.

3 2018-08-07 13:14:17

Odp: Glinka różowa egipska

Też właśnie jestem ciekawa działania takiej glinki. Czytałam naprawdę sporo recenzji na temat kosmetyków naturalnych i muszę przyznać, że  same pozytywne opinie. Zresztą kosmetyki bez chemii działają dużo lepiej na naszą skórę niż te co zawierają mnóstwo chemii. Glinkę z ichemia zamówię na czasie także dam znać jak się sprawdziła.

4 2018-09-26 22:55:30

Odp: Glinka różowa egipska

Ja stosuję glinkę oczyszczającą marki Alva. Dla mnie plusem jest to, że nie zawiera żadnych substancji zapachowych i innych dodatków. Jak najbardziej odpowiednia do cery tłustej i mieszanej. Jej zastosowanie jest szerokie i to w niej lubię. Spokojnie można jej używać do mycia ciała, włosów, jako maseczka a raz nawet do golenia używałam. Skutecznie oczyszcza, nadmiar sebum redukuje, skutecznie oczyszcza i wygładza, można to faktycznie odczuć na swojej skórze. Ja zawsze w aptece internetowej wapteka kupuję, jak i inne kosmetyki z tej serii. Uważam, że warto ją wypróbować.