1 2018-06-06 09:54:29

Temat: Infekcja od 10 miesięcy!

Pisze w imieniu swoim i mojej Żony, która miała operacje usunięcia jajowodu 10 miesięcy temu. Od tego czasu, po założeniu cewnika na czas operqcji moja Żona drastycznie zmaga się z infekcją dróg moczowych. Boli ja na samym początku oddawani moczu. Chodzimy po lekarzach juz od 10 miesięcy. Na posiewach nic nie wychodzi, żadnych bakterii. Prawdopodobnie dlatego, że od początku jest karmiona antybiotykami, które niweluja bol, ale nie usuwaja problemu, przy okazji fałszując badania. W dodatku infekcja przechodzi raz po raz w infekcje pochwy, co jeszcze bardziej dołuje. Dochodzą bardzo niepokojące upłacy. Lekarze wzruszają ramionami, i przepisują na kolejne terminy do kolejnych specjalistów odsuwając problem daleko, daleko w czasie. Co robic!? Blagam o pomoc!

2 2018-08-02 23:34:48

Odp: Infekcja od 10 miesięcy!

Trzeba dbać po prostu o te okolice, dbać o odpowiednie ph, żeby chorobotwórcze bakterie nie miały się jak rozwijać. Wiadomo higiena to podstawa, ja do tego na przykład stosuje Lactovaginal żeby wspomóc te okolice  - lekarz mi kiedyś po infekcji na poprawienie ph i uzupełnienie flory bakteryjnej zalecił żeby zapobiegać nawrotom więc teraz po to sięgam w takich sytuacjach:)

3 2018-11-07 20:21:42

Odp: Infekcja od 10 miesięcy!

Od 10 miesięcy? tak ciągle masz nawroty? Masakra. Koniecznie zmień lekarza przede wszystkim bo to źle o nim świadczy. A po drugie na Twoim miejscu kupiłabym probiotyki ginekologiczne, ja w takich sytuacjach kupuje invag. Masz w formie kapsułek więc aplikacja nie jest w ogóle skomplikowana

4 2018-11-14 21:13:03

Odp: Infekcja od 10 miesięcy!

Miałam to samo po cewniku i skończyło się antybiotykami, a miejscowo globulki albivag na nawracające infekcje. Do tej pory stosuję zapobiegawczo. Wspomnij o nich żonie, może to będzie jakiś pomysł do przegadania z lekarzem.