1 2019-05-07 13:51:57

Temat: wczesna ciąża, czy raczej zbliżający się okres ?

Witam. Od kilku miesięcy staramy się z narzeczonym o dziecko. Sytuacja w tym miesiącu wyglądała tak, że w zasadzie od razu po okresie zaczęliśmy starania, średnio dwa razy dziennie. Do tego codziennie robiłam testy owulacyjne.

W momencie spodziewanej owulacji test owulacyjny pokazał niemalże niewidoczną drugą kreskę. Poza tym przypadkiem testy owulacyjne wykazywały jedną kreskę - owulacji brak. Obecnie znajduję się tydzień przed okresem, bardzo bolą mnie piersi, test ciążowy nie wykazał ciąży, robiłam kilka dni temu. Dwa dni temu miałam lekkie, dosłownie jednodniowe plamienie, o zabarwieniu brązowym, dosłownie po kilku godzinach było już po. Ilość niemalże niezauważalna. Od dwóch dni nic. Stąd pytanie, czy raczej jest tak, że jestem przed okresem, czy udało się, i jestem we wczesnej ciąży ?

Pozdrawiam, i z góry dziękuję za odpowiedź  smile

2 2019-07-16 13:44:19

Odp: wczesna ciąża, czy raczej zbliżający się okres ?

Miałam takie polecenia od lekarza w czasie starań o dzidziutka, a mianowicie: by współżyć co 2-4 dni do dni płodnych- monitorowanych w domu cyklotestem myway, później intensywnie w dni płodne i owulację (2 dni max) i późnij znowu co 2-4 dni. Miało to na celu umożliwienie plemnikom namnożenie się tak by były ruchliwe i młode ;p