1 2019-07-17 09:50:16

Temat: Czy to infekcja?

Dzień dobry, zmagam się z pewnym problemem i chciałam zapytać o poradę, ponieważ mój ginekolog aktualnie znajduje się na urlopie. Otóż jakiś czas temu podczas stosunku z moim partneren doznałam urazu mechanicznego, jakiegoś otarcia. Od tego czasu czułam nieprzyjemne pieczenie, a także świąd. Zaczęłam podmywać się Tantum Rosa, co przynosiło jednak tylko chwilową ulgę. Gdy świąd stał się dość mocny zaaplikowałam sobie globulkę Gynalginu, po której doznałam okropnej reakcji alergicznej, swędzenie było dużo mocniejsze a całe narządy zewnętrzne czerwone i lekko opuchnięte. Zakupiłam więc maść clotrimazolum, globulki Iladian a także żel do higieny intymnej z kwasem mlekowym. Po kilku dniach odczułam niewyobrażalną ulgę, jednak nadal odczuwam od czasu do czasu lekkie swędzenie.nie mam żadnych nieprzyjemnych upławów, ani innych objawów. Chciałam zapytać, czy może to być infekcja, czy powinnam już odstawić maść, bo może zaburzam trochę gospodarkę mojej pochwy i może być ona wysuszona?

2 2019-10-27 23:40:54

Odp: Czy to infekcja?

lepiej się przejdź do ginki, ja tez jak poszłam dopiero do ginekologa to się okazało ze wyszły mi problemy jak cholera, wynik cytologii cin2 wiec dodatkowo stosowałam żel papilocare, bo on potrafi wyeliminować hpv, to dzięki niemu mam w końcu normalne wyniki cytologii i zero zmian w nabłonki, wiec i ty sie leć zbadaj bo czasami to może być nic, a czasami mały problem może okazać się dość dużym,

3 2019-10-30 17:00:22

Odp: Czy to infekcja?

ten żel naprawdę potrafi wyeliminowywać wirusa? jak z jego aplikacją?

4 2019-11-06 12:25:46

Odp: Czy to infekcja?

tak, żel potrafi całkowicie wyeliminować wirusa, dodatkowo tez warto dbać dodatkowo o odporność, bo hpv łapie nieodporne osoby. Zaś jeżeli chodzi o aplikacje papilocare, to bardzo prosto się go aplikuje, ja to robię na leżąco na noc.