1 2013-03-20 23:51:53

Temat: przerwanie tabletek a ciąza

Witam
Mam pytanie,mianowicie 8 marca odstawiłam tabletki   ,,NARAYA /do konca pozostało 6 których juz nie wzielam/
w dniach ok  8-20 marca sex odbywał sie bez żadnych zabezpieczeń . Następnego opakowania nie zaczełam.W dn,12 marca nastąpiło skąpe plamienie z odstawienia było różowego koloru ciagnące sie jak jajko,które trwało ok 2 dni  Czy mozliwa jest tak szyba owulacja w tym czasie po odstawieniu aby była możliwość ciąży?
Dziękuje i Pozdrawiam

2 2013-09-05 12:36:15

Odp: przerwanie tabletek a ciąza

Myślę, że jest to jak najbardziej możliwe. Między 8 a 20 jest aż 12 dni różnicy - sama sobie odpowiedz na to pytanie.

3 2014-07-02 12:07:02

Odp: przerwanie tabletek a ciąza

A dlaczego odstawiłaś tabletki? Chyba tylko po to by zajść w ciąże. Jeżeli nie to popełniłaś błąd bo faktycznie mogłaś miec wpadkę.  Nie powinno sie od tak odstawiać tabletek. Wiąże to za sobą szereg możliwych efektów ubocznych. Szybkie przybranie na wadze. Ciażę a także możliwe wady rozwojowe późniejszego płodu. Lekarze zalecają by po odstawieniu tabletek przez pol roku dać możliwość dojść do siebie organizmowi kobiety do jakiejś tam normy.