1

Temat: Nadwyrężony staw skokowy

Znane jest powiedzenie, gdyby kózka nie skakała... Ja oczywiście skakałam i coś sobie z kostką zrobiłam. Mogę nią ruszać, chodzić, nic tam się nie przestawiło, jednak jest delikatne zasinienie i opuchlizna. Mogę to jakoś domowymi sposobami wyleczyć?

2

Odp: Nadwyrężony staw skokowy

wow kobieta to wymaga konsultacj z lekarzem, nwet jeśli zapisze ci jakiś krem to zapisze ci odpowiedni do tego co się tam dzieje, niestety ale opuchnięcia to już poważna sprawa

3

Odp: Nadwyrężony staw skokowy

To nic strasznego. Dobra maść i będzie po sprawie. Idz do apteki, tam farmaceuta z pewnoscia poleci Ci cos odpowiedniego na stluczenia. Zejdzie siniak i opuchlizna a nastepnym razem bedziesz miec nauczke na pewno big_smile

4

Odp: Nadwyrężony staw skokowy

idz do farmaceuty i zapytaj się o środek Viprosal B to jest maść na takie problemy chyba najelpsza na rynku, jeśli nie będzie zadnych przeciwskazań to kup

5

Odp: Nadwyrężony staw skokowy

To dobry pomysł, w aptece na pewno polecą Ci go bo to bardzo dobry środek  na opuchnięcia. Ale bardzo dobrze, że tu pytasz bo tylko w aptece to mogą Cie naciągnąć na coś nieskutecznego, zależy od apteki i osoby, która w niej pracuje.