1 Ostatnio edytowany przez iwonawokal (2012-11-20 22:06:44)

Temat: Bolące oczy,zamazany obraz, bóle głowy.

Witam.
Od pewnego czasu męczy mnie pewien  problem. Kilka dni temu zaobserwowałam u siebie częstsze bóle głowy, oczu i zamazany obraz, przeważnie wtedy, gdy skupie się na pewnym punkcie (zorientowałam się niedawno, kiedy zaczęłam czytać książkę). Nigdy nie miałam problemów ze wzrokiem (miałam wręcz idealny). Nie wiem czy to ważne, ale mam 19 lat i od zawsze miałam lekką niedowagę. Czy jest to tylko migrena, czy może są to jakieś objawy wady wzroku? Może przesadzam, ale wolałam się spytać. Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

2 Ostatnio edytowany przez Ekspert Starazolin (2012-11-30 15:35:12)

Odp: Bolące oczy,zamazany obraz, bóle głowy.

Witam,
Warto udać się do okulisty celem sprawdzenia czy nie ma wady wzroku, w tym przypadku nadwzroczności, która nieskorygowana może dawać takie dolegliwości. Okulista też sprawdzi m.in. ciśnienie wewnątrzgałkowe, budowę kąta przesączania, ewentualnie pole widzenia - badania pod kątem jaskry wskazane przy takich dolegliwościach. Sama migrena także może powodować takie dolegliwości, ale żeby ją rozpoznać trzeba wykonać badanie u okulisty i neurologa celem wykluczenia innych przyczyn. Niedowaga i związane z nią ewentualne niedobory żywieniową mogą być przyczyną ale warto wcześniej przebadać się u okulisty i neurologa celem wykluczenia przyczyn z tych specjalności.
Pozdrawiam, ekspert Starazolin HydroBalance

3

Odp: Bolące oczy,zamazany obraz, bóle głowy.

Mnie bolą oczy jak długo siedzę przed komputerem. Ale na szczęście mam na to sposób od jakiegoś czasu. Po prostu zakraplam sobie niebieski starazolin z kwasem hialuronowym, który bardzo dobrze nawilża oczy, przez co wszystkie dolegliwości błyskawicznie mijają. Używam tych kropli regularnie i dzięki temu mam coraz rzadziej problemy z oczami

4

Odp: Bolące oczy,zamazany obraz, bóle głowy.

Ja całkiem niedawno odkryłam niebieskie starazolin i jak dla mnie są rewelacyjne. Szybko nawilżają oczy i można komfortowo pracować.

5

Odp: Bolące oczy,zamazany obraz, bóle głowy.

Ostatni  robiłam makijaż i nagle trach. pękło mi naczynko. nie powiem, troche mnie to przestraszylo...nie miałam niestety  żadnych kropelek, tak to bym sobie pomogła.

6

Odp: Bolące oczy,zamazany obraz, bóle głowy.

Powinnaś pójść do okulisty, bo jeśli objawy są coraz poważniejsze to żeby nie było później za późno, że tak to ujmę. Ale pójdź do dobrego okulisty, który dokładnie przebada i nie zbagatelizuje żadnego z symptomów. Tu nie ma miejsca na rutynowe traktowanie. Ja zawsze jak coś się dzieje idę i odsyłam innych do dr Hanarza z okoakcent, bo ma profesjonalne podejście i widać, że zalezy mu na dobru pacjenta