1

Temat: Lekarz rodzinny Kraków

Jakiego lekarza rodzinnego z Krakowa polecacie?

2

Odp: Lekarz rodzinny Kraków

Polecę Ci tego do którego sama chodzę, czyli dr Grażynę Więcek. Bardzo sympatyczna kobieta i przyjmuje nawet w weekendy. Jak chcesz wiedzieć, gdzie przyjmuje to tutaj znajdziesz wszystkie informacje: http://www.rehabilitacje.home.pl/Kreator1/lokalizacja/

3

Odp: Lekarz rodzinny Kraków

Też korzystałam z usług Grażyny Więcek, gdy potrzebowałam badań lekarskich do pracy. Bardzo dobra pani doktor, a najlepsze, że przyjmuje także w weekendy, co w takich sytuacjach jak moja, jest nieocenione.

4

Odp: Lekarz rodzinny Kraków

Faktycznie, jeżeli chodzi o wizyty prywatne, to warto zdecydować się na doktor Grażynę Więcek. Poświęca pacjentowi dużo czasu i nie zdziera za wizytę. Kobieta ma serce, czuć w niej powołanie. Gdyby tylko tacy lekarze przyjmowali na służbę zdrowia...

5

Odp: Lekarz rodzinny Kraków

dr Grazyna - kojarze, jest mila kobieta serio:-)

6

Odp: Lekarz rodzinny Kraków

czy ja dobrze rozumiem ze to te godziny widoczne na stronie sa wolne i mozna się umnówić do dr. Więcek??
chodzi mi o jej strone na znanym lekarzy pl.

7

Odp: Lekarz rodzinny Kraków

Tak dokladnie. mozesz tez umowic w ktorym chcesz gabinecie. Jest ich w krakowie az 5, zeby klientom bylo blizej i wygodniej. szczegolnie ze Ci z problemami ortopedycznymi czesto maja klopot zeby pzremiscic sie daleko.

8

Odp: Lekarz rodzinny Kraków

UWAGA OŚWIADCZAM!! Doktor Więcek tylko i wyłącznie smile Byłem u niego z kontuzją (co prawda niewielką-skręcenie kostki) i bardz odobrze wspominam jako doświadczonego i miłego doktora

9

Odp: Lekarz rodzinny Kraków

to miales niebywałego farta, że trafiłes na samego doktora Więcka. Przeciz on ma 5 gabinetów w każdym po kilku rehabilitantów:)