Temat: Co warto robić pięlęgnując twarz ?

Co warto robić pielęgnując twarz

Nasze udane działania kosmetyczne dla utrzymania urody twarzy zależą od prawidłowego określenia jej rodzaju cery i od aktywnego reagowania na jej aktualne potrzeby. Czyli istotne są nie tylko nasze rutynowe czynności pielęgnacyjne ale potrzebna jest aktywna obserwacja aktualnego stanu naszej skóry i na bieżąco zaspakajanie jej potrzeb. Na stronie naszej zwracamy uwagę na szersze spojrzenie na pielęgnację twarzy. Kosmetyczne zabiegi to część całości dobrych działań. Piszemy o roli odpowiedniego odżywiania, o potrzebie regularnego zażywania ruchu i odpoczynku z relaksem. Ważne by być skutecznym dla tego pamiętajmy to są istotne elementy dbania o urodę a także zdrowie.



Podstawą całego procesu jest dokładne codzienne oczyszczanie twarzy. Nasza skóra zacznie lepiej oddychać. Wykonujemy to ważne, sposobem i kosmetykami, dostosowanymi do własnej cery. Rano oczyszczamy twarz z pozostałych na niej specyfików których użyliśmy na noc do jej odnowy i pielęgnacji. Wieczorem drugi raz  oczyszczamy też twarz.  Czyli ważny jest dokładny demakijaż i po nim szczegółowo oczyszczamy skórę twarzy przed zastosowaniem kosmetyków na noc. Po dokładnym oczyszczeniu za każdym razem rano i wieczorem tonizujemy naszą twarz, efektem jest  nawilżenie, dezynfekcja, często łagodzenie. Tonizujemy przy użyciu kosmetyków odpowiednich do naszego typu cery. Po tym następuje już proces pielęegnacji i nawilżenia głównie przez kremy. Na noc głównie o właściwościach regenerujących i odżywiających. Robimy to po to bo w  nocy nasza skóra naturalnie, szybko się regeneruje i można jej w ten sposób pomóc. Taki bogaty odżywczo krem nakładamy unikając okolic oczu. Rano natomiast stosujemy kremy  nawilżające o właściwościach ochronnych przed działaniem czynników zewnętrznych na naszą cerę,  np. niskie i wysokie temperatury, wiatr, suche powietrze, wolne rodniki. Dodatkowo  latem warto pamiętać o ochronie przed słońcem, czyli krem z dobrym filtrem.
Peeling stosujemy raz maksymalnie dwa razy w tygodniu i tu ważna decyzja, typ naszej cery i jej stan aktualny powinien decydować o doborze metody i kosmetyku do jego realizacji. Po peelingu zalecamy maseczkę dostosowaną do aktualnych potrzeb naszej skóry, maseczkę warto nakładać dwa razy w tygodniu, działają one znacznie silniej niż kremy.

2

Odp: Co warto robić pięlęgnując twarz ?

Moja pielęgnacja polega na stosowaniu odpowiednich kremów ale przede wszystkim zmywaniu makijażu. Wiem i widzę, że kobietom nie chce się po prostu zmywać całodniwoego make up'u. To bardzo źle.Cera się niszczy, nie ma czym oddychać i potem wygląda bardzo źle. Moim numerem jeden jest demakijaż, potem odpowiedni krem oraz raz lub dwa razy w tygodniu maseczka z tej samej serii co kremy. Uwielbiam mseczki z glinki- najbardziej różowej. Polecam

3

Odp: Co warto robić pięlęgnując twarz ?

Dobrym posobem na takie dbanie o cerę jest oczyszczanie jej z brudu całego dnia. Właśnie na to kłądę nacisk. Wieczorem zmywam tonikiem a potem smaruję kremem odpowiednim do mojej cery. Ważne dla mnie również są naturalne maseczki- często stosuję taką z soczewicy. Polecam oczyszczanie cery, to podstawa.

4

Odp: Co warto robić pięlęgnując twarz ?

Uwazam, ze przede wszystkim dobrze jest myć cerę zimna wodą (sama często o tym zapominam i będąc pod prysznicem leję na twarz strumien ciepłej/gorącej wody, co nie wpływa dobrze na jej kondycję). A z takich ostatnich kosmetycznych hitów to polecam nakładanie płatków pod oczy. Kupiłam takie ze złotem z eveline i są moim wybawieniem przed imprezą, kiedy chcę zrobić sie na bóstwo, albo po ciezkim dniu w pracy, kiedy zdarza mi się zarwać wieczór przed laptopem.

5

Odp: Co warto robić pięlęgnując twarz ?

Ja równiez uważam że podstawa to oczyszczenie.

6

Odp: Co warto robić pięlęgnując twarz ?

Ja używam peelingu enzymatycznego co jakiś czas i codziennie zmywam makijaż płynem micelarnym, myję twarz żelem lub mydłem siarkowym i smaruję kremem rano i wieczorem. Zimą przed nałożeniem makijażu smaruję twarz dodatkowo kremem ochronnym.

7

Odp: Co warto robić pięlęgnując twarz ?

peeling, odpowiednie nawilżenie, picie wody

8

Odp: Co warto robić pięlęgnując twarz ?

Myj twarz przegotowana woda, uzywaj kosmetykow bio z naturalnych skaldnikow.

9

Odp: Co warto robić pięlęgnując twarz ?

Bardzo ważne jest właśnie dokładne oczyszczanie skóry twarzy po całym dniu wydaje mi się że jest to czynność najważniejsza. Czas od czasu również warto skorzystać z pomocy specjalisty. Ja np chodzę na zabiegi do kliniki estetica w Krakowie świetna obsługa zabiegi również wykonywane profesjonalnie polecam

10

Odp: Co warto robić pięlęgnując twarz ?

Z mydeł to zdecydowanie mydło 7 ziół od Hildegard Braukmann - tutaj widać fajną, sensowną zmianę i normalnie wyglądającą cerę. Ale oczywiście - coś takiego dla uzyskania fajnych efektów wymaga naprawdę czasu. Dopiero wtedy można uzyskać dobrą zmianę. Nic nie dzieje się od razu, konieczna systematyczność. A jak to wygląda u was?

11 Ostatnio edytowany przez jmali (2018-03-20 10:18:48)

Odp: Co warto robić pięlęgnując twarz ?

Kilka porad ode mnie:

Dobrze oczyszczajcie twarz, ważne jest codzienne oczyszczanie z rana i wieczorem
stosujcie naturalne kosmetyki o dobrym składzie
oraz dbajcie o dobrą dietę i picie codziennie dużych ilości wody

Z zabiegów pielęgnacyjnych polecam szczególnie mezoterapie:
https://www.mttestetica.pl/mezoterapia-anti-aging/

Możecie poczytać sobie o tym zabiegu tutaj. Cykl zabiegów daje bardzo dobre działanie jeśli chodiz odżywienie skóry i te mniejsze zmarszczki.

12

Odp: Co warto robić pięlęgnując twarz ?

Oczyszczać i przede wszystkim dbać o odpowiednie nawilżenie, ja stosuje nawilżający krem do cery wrażliwej La Fare. Dobry skład, a składniki kremu pochodzą z upraw ekologicznych. Ostatnio znalazłam w dobrej cenie na rafa-shop.pl

Zastanawiam się też nad mleczkiem do twarzy oczyszczające 3w1 eco cosmetics, bo akurat maja w promocji. Ktoś stosował? Polecacie? smile

13

Odp: Co warto robić pięlęgnując twarz ?

Potwierdzam działanie peelingu Thallasso - Hildegard Braukmann, zawiera wyciąg z alg morskich.
To jest genialny kosmetyk. Peeling trzeba robić co kilka dni, wtedy dopiero powinny być widoczne naprawdę fajne efekty.
Ale ogólnie kluczowe znaczenie ma tutaj w każdym przypadku jakość kosmetyków.
Jeśli to nie będzie naturalny produkt, to ciężko się po nim spodziewać jakichkolwiek zmian na plus.

14

Odp: Co warto robić pięlęgnując twarz ?

Wg mnie jedną z ważniejszych rzeczy mających wpływ na zadbaną twarz jest jest dokładne oczyszczanie. Mój chłopak miął problemy z trądzikiem i lekarz mu polecił emulsję micelarną cetaphil EM do mycia i ja ją również wypróbowałam (m.in. do demakijażu). Jest odpowiednia do każdego rodzaju skóry i jest bardzo delikatna a przy tym skuteczna.

15

Odp: Co warto robić pięlęgnując twarz ?

Z takich ciekawszych kosmetykow to od niedawna zaczelam uzywac wody różanej z Eveline. Jestem mile zaskoczona jej dzialaniem, bo potrafi ukoic moją podraznioną skore, dobrze matowi i oczyszcza. W takie upalne dni jak teraz stanowi tez dobra opcje na odswiezenie cery smile czytalam tez, ze woda rozana jest pomocna w peielgnacji cery tradzikowej. I w sumie chyba cos w tym jest, bo mialam sklonnosci do wypryskow na brodzie, a teraz sporadycznie wyskakuja smile

16

Odp: Co warto robić pięlęgnując twarz ?

aby twarz byla zdrowa, a pielegnacja zawsze skuteczna powinnismy przede wszystkim zadbac o to "od srodka". Na stronie Adamed.Expert jest bardzo dobrze opisane co jesc i jak laczyc posilki aby kondycja naszej twarzy byla jak najlepsza. Polecam sprawdzic, bo sporo ciekawych porad mozna tam przeczytac.

17

Odp: Co warto robić pięlęgnując twarz ?

Polecam olej arganowy, który jest jednym z najbardziej cenionych kosmetyków anty-aging. Dzięki odpowiednio zbilansowanej kompozycji nienasyconych kwasów tłuszczowych posiada lekką konsystencję, szybko się wchłania i dociera do głębokich warstw skóry. Nie tylko nawilża, ujędrnia i odżywia, ale też łagodzi zmiany skórne, które powstały na skutek alergii, trądziku czy AZS.

marokosklep. com

marokosklep.com

18

Odp: Co warto robić pięlęgnując twarz ?

Według mnie ważna jest tonizacja twarzy. Sama stawiam na jak najbardziej naturalne kosmetyki, a skórę przecieram tylko tonikiem Nefret, w 100% ziołowym.

19

Odp: Co warto robić pięlęgnując twarz ?

Przede wszystkim codziennie ją myć wink Ja jeszcze co rano myję chłodną wodą, to dodatkowo pobudza skórę.
odpowiedio dobrany krem. Raz na tydzień staram się zrobić peeling i maskę

20

Odp: Co warto robić pięlęgnując twarz ?

ja zbytnio problemów z cerą nie mam, spędzają mi sen z powiek moje cienie i worki pod oczami, na które już znalazłam swojego ulubieńca - krem remescar pod oczy, wiem,że z nim sie nie rozstanę na pewno, to świetny kosmetyk.

21

Odp: Co warto robić pięlęgnując twarz ?

Kosmetyki z dobrym składem, po prostu odpowiednia pielęgnacja. Do tego raz na jakiś czas wizyta w dobrym salonie kosmetycznym lub medycyny estetycznej i będzie ok smile Ja chodzę raz na jakiś czas do Consensusmed w Krakowie, mają świetny sprzęt, dobrych fachowców i ogólnie, panuje tam przyjazna atmosfera:) Po prostu można się zrelaksować.

22

Odp: Co warto robić pięlęgnując twarz ?

Skóra jest niezwykle ważna dla każdego człowieka, jednak w przypadku kobiet nabiera ona większego znaczenia. Chodzi tu o urodę, która jest nierozerwalnie związana właśnie ze skórą. Z wiekiem niestety jest coraz mniej włókien kolagenowych, przez co zaczynają robić się zmarszczki oraz różne inne nieprzyjemne rzeczy. Jednak można się tego pozbyće-wlodek.pl/czy-mezoterapia-iglowa-jest-warta-swojej-ceny/

23

Odp: Co warto robić pięlęgnując twarz ?

fsfs napisał/a:

Według mnie ważna jest tonizacja twarzy. Sama stawiam na jak najbardziej naturalne kosmetyki, a skórę przecieram tylko tonikiem Nefret, w 100% ziołowym.


Gdzie mogę go dostać? Chętnie przetestuję.

24 Ostatnio edytowany przez słomka (2018-10-15 09:26:07)

Odp: Co warto robić pięlęgnując twarz ?

Z twarzą trzeba postępować jak z każdą inna częścią ciała, tylko delikatniej wink Nie zrobię sobie na twarz mocnego peelingu, raczej takie delikatne, no i koniecznie nawilżanie, codziennie, regularnie. Aaa.... i nie kładziemy się spać z makijażem na twarzy, nigdy! Ja użwam takiego olejku do demakijażu, jest łagodny i nie wysusza skóry https://www.doz.pl/apteka/p131396-Botam … azu_150_ml

25

Odp: Co warto robić pięlęgnując twarz ?

Ja też używam tylko delikatnych, czyli enzymatycznych peelingów. Innych moja cera nie toleruje! A ja nie chcę jej niepotrzebnie katować.

26 Ostatnio edytowany przez konik (2018-10-23 14:09:30)

Odp: Co warto robić pięlęgnując twarz ?

ssssssss napisał/a:
fsfs napisał/a:

Według mnie ważna jest tonizacja twarzy. Sama stawiam na jak najbardziej naturalne kosmetyki, a skórę przecieram tylko tonikiem Nefret, w 100% ziołowym.


Gdzie mogę go dostać? Chętnie przetestuję.

Pewno na stronie producenta smile

Dziewczyny, ja do was z pytaniem troszkę nie do końca związanym z buzią. Używa któraś z was soczewek powiększających oczy z Acuvue Define (https://www.acuvue.pl/)? Ostatnio czuję się strasznie nieatrakcyjnie, chciałabym coś zmienić w swoim wyglądzie. Zapewne chodzi o zmęczone, poszarzałe oczy bo ostatnio nie dosypiam i mam masę spraw na głowie. Trafiłam na soczewki kolorowe, jednak nie do końca podoba mi się ten pomysł bo nie chcę znowu takiego nagłego efektu woow bo później bez takich soczewek będę czuła się jeszcze gorzej. Acuvue Define wydaje się być czymś dla mnie bo jedynie podkreślają kolor oczu, dodając blasku. Nosi je któraś z was?

27

Odp: Co warto robić pięlęgnując twarz ?

Dziewczyny, jeśli chodzi o pielęgnację twarzy, to mam mały problem z trądzikiem. Szukam czegoś, co mogłoby mi pomóc z tym walczyć. Stosowałam różne środki i niestety nie umiem sobie z nim poradzić. Ostatnio czytałam trochę o ekstrakcie z dąbrówki, podobno działa i dużo osób sobie to chwali. Wiecie może coś na ten temat? Polecacie?

28

Odp: Co warto robić pięlęgnując twarz ?

Nie miałam nigdy problemów z trądzikiem, więc niestety w tej kwestii nie pomogę.

A ogólnie w temacie to podstawa to oczyszczanie i nawilżanie. Ja bardzo lubię żel do mycia twarzy Dermosensilo z Enilome i krem tej samej marki. Kupuję w aptece doz.pl, są bardzo wydajne i skueczne.

29

Odp: Co warto robić pięlęgnując twarz ?

Warto zadbać też o jakość kosmetyków, ja od siebie polecam produkty od zdrowienaplus,com jestem z nich bardzo zadowolona!

30

Odp: Co warto robić pięlęgnując twarz ?

KawazMlekiem99 napisał/a:

Moja pielęgnacja polega na stosowaniu odpowiednich kremów ale przede wszystkim zmywaniu makijażu. Wiem i widzę, że kobietom nie chce się po prostu zmywać całodniwoego make up'u. To bardzo źle.Cera się niszczy, nie ma czym oddychać i potem wygląda bardzo źle. Moim numerem jeden jest demakijaż, potem odpowiedni krem oraz raz lub dwa razy w tygodniu maseczka z tej samej serii co kremy. Uwielbiam mseczki z glinki- najbardziej różowej. Polecam

Albo nie zmywają albo robią to w zły sposób i strasznie mocno trą oczy wacikiem albo używają wysuszających kosmetyków hmm

31

Odp: Co warto robić pięlęgnując twarz ?

Najlepiej odżywiać i nawadniać skórę- pijąc dużo wody, robić peelingi oczyszczające, ja do tego jeszcze używam krem pod oczy remescar aby nie mieć worków pod oczami.

32

Odp: Co warto robić pięlęgnując twarz ?

Przy mojej codziennej pielęgnacji podstawa to demakijaż! U mnie demakijaż to stosowanie żelów  do twarzy bo szczerze nie lubię płynów micelarnych... Do tej pory się do nich nie przekonałam, choć słyszałam, że dobrze oczyszczają skórę.  Mam cerę wrażliwą, dlatego ciężko dobrać mi jakiś kosmetyk do twarzy. Od kilku tygodni testuję piankę do mycia twarzy Bielendy  z serii Manuka Honey i muszę wam przyznać, że dla mnie okazała się strzałem w 10.  Mówię testuję bo poleciła mi ją znajoma, a ja byłam sceptycznie nastawiona. To świetny produkt, który dobrze oczyszcza twarz, bez napięcia twarzy po zastosowaniu, oraz skutecznie zmywa makijaż, co jest dla mnie bardzo ważne.

33

Odp: Co warto robić pięlęgnując twarz ?

Ja miałam ogromny problem z przebarwieniami, jedynie mocny makijaż był w stanie to przykryć i przyznaję, że to był mój ogromny kompleks. Dlatego zdecydowałam się na zabieg w klinice Neonia w Krakowie, który już za pierwszym razem pomógł mocno zredukować przebarwienia. Jednak na tym nie kończę, planuję powtórzyć zabieg.

34

Odp: Co warto robić pięlęgnując twarz ?

Oczyszczanie, złuszczanie, nawilżanie. Zabiegi nie są konieczne, wszystko można zrobić we własnym domu, z zachowaniem regularności efekty będą. O ile się wybierze kosmetyki z dobrym składem. A i poza tym dużo dużo wody, serio robi różnicę.

35

Odp: Co warto robić pięlęgnując twarz ?

Na pierwsze zmarszczki warto stosować płatki MezoPure. Kwas hialuronowy pozwala w domu zadbać o jędrność skóry, jej kondycję, wygładzić i odmłodzić okolice najbardziej narażone na powstawanie zmarszczek – szyję, oczy, czoło, okolice ust.

36

Odp: Co warto robić pięlęgnując twarz ?

Stosowałaś te płatki. Słyszałam same dobre rzeczy na ich temat. Na ich Facebooku MezoPure co rusz jakieś nowe informacje sie pojawiają.

37

Odp: Co warto robić pięlęgnując twarz ?

Miałam ostatnio kurację 2-tygodniową i efekty widoczne były już po drugim użyciu. To bezpieczna i prosta metoda na pozbycie się zmarszczek.

38

Odp: Co warto robić pięlęgnując twarz ?

Ja zawsze pod demakijażu nawilżam skórę, czasami jakieś peelingi, ale też codziennie używam kremu remescar na cienie pod oczami, abym wyglądała na wypoczętą. krem ma szybkie działanie i nie mam już cieni ani opuchniętych oczu rano.

39

Odp: Co warto robić pięlęgnując twarz ?

Polecam wykonywanie marokańskiego zabiegu pielęgnacyjnego i złuszczającego Hammam. Oferujemy komplet produktów, które są niezbędne do jego wykonania tj.:
- rękawica Kessa
- czarne mydło z czarnych oliwek i oleju oliwnego
- glinka marokańska bogata w minerały
- olej arganowy do nawilżenia.

marokosklep. com

marokosklep.com

40 Ostatnio edytowany przez Walewska (2019-05-17 06:44:02)

Odp: Co warto robić pięlęgnując twarz ?

Ze swojej strony polecam wybrać się co jakiś czas na oczyszczanie twarzy manualne. Jest to bezpieczny oraz nieinwazyjny zabieg. Sama chodzę na to do tego gabinetu w Krakowie ( poza tym zabieg nie jest kosztowny):
http://ego-medspa.pl/oczyszczanie-manualne-twarzy/

Wskazania to:
nadmierne wydzielanie sebum
zaskórniki
krosty
prosaki
skóra trądzikowa i zanieczyszczona

Niektóre osoby twierdzą, że po zabiegu widzą pogorszenie stanu skóry. Sama widze jej znaczne polepszenie, tak więc warto spróbować i zdecydować samodzielnie czy zabieg jest dla Was.

41

Odp: Co warto robić pięlęgnując twarz ?

- peelingi enzymatyczne w tym momencie wyglądaja fajnie i dużo osób też chwali
- nakładanie olejków
- hydrolaty
- masaże i ćwiczenia twarzy
- dobry krem na odpowiedni typ skóry smile najlepiej naturalny i taki co nie ma żadnego śmietnika w składzie smile

...Więc kimże w końcu jesteś?
- Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro.

42

Odp: Co warto robić pięlęgnując twarz ?

ja kiedys przeczytałam właśnie koreańskiej pielęgnacji i tak staram się robić tylko, ze naturalnymi kosmetykami. do tego właśnie już wcześniej wspomniane masowanie i cwiczenia twarzy

43

Odp: Co warto robić pięlęgnując twarz ?

Od czasu do czasu warto wybrać się do Magicznej Kliniki, miejsca gdzie medycyna estetyczna na wysokim poziomie pozwala na dłużej zachować zdrową, jędrna i elastyczna skórę, bez zmarszczek.

44 Ostatnio edytowany przez wanillia (2019-05-21 06:33:06)

Odp: Co warto robić pięlęgnując twarz ?

Na pewno warto zadbać o rzęsy i brwi, co jakiś czas warto też wykonać jakiś zabieg oczyszczająco - odświeżający. Ja na takie chodzę do https://www.bodybar.com.pl/ w Warszawie, mają super kosmetyczki które dbają o cerę. Przedłużają rzęsy, regulują brwi, można też poddać się zabiegowi ich laminacji (jak ktoś posiada niesforne to bardzo polecam, na długo zachowują kształt i odpowiednie ułożenie). Na twarz wykonują peelingi, eksfoliację kwasami która idealnie wygładza i odświeża.

45 Ostatnio edytowany przez słomka (2019-05-29 10:17:15)

Odp: Co warto robić pięlęgnując twarz ?

Wiele kobiet zpaomina o porządnym oczyszczaniu twarzy, a potem z tego same problemy. Ja miałam na przykłąd bardzo suchę skórę, więc tylko zmywałam makijaż i to wszystko, bo kazdy żel mi wysuszał cerę okropnie, teraz używam tego i jest dużo lepiej: https://www.doz.pl/apteka/p125540-Enilo … rzy_100_ml

46

Odp: Co warto robić pięlęgnując twarz ?

waleriana40 a jakieś zabiegi szczególnie polecasz dla pan dojrzałych? Jest promocja na nici i tak sobie pomyślałam, że może?

47

Odp: Co warto robić pięlęgnując twarz ?

Moim zdaniem oprócz dobrego kremu, dużo osób zapomina o odpowiednim demakijażu i oczyszczaniu twarzy. Od jakiegoś czasu używam płynu miceralnego Bielendy z serii fresh juice z limonką i widzę wyraźną poprawę kondycji skóry. Jest to o tyle wymierne, że nie zmieniałam nic oprócz wspomnianego płynu smile

48 Ostatnio edytowany przez Catelyn (2019-06-12 06:42:00)

Odp: Co warto robić pięlęgnując twarz ?

Widocznie miałaś dobrany nieodpowiedni rodzaj peelingu . Sama wiele razy miałam wykonywany peeling migdałowy i nigdy nie miałam u siebie takich objawów. Skóra była różowa dzień czy dwa po peelingu, potem wszystko wracało do normy. Efekty naprawdę fajne. Znikają wszystkie niedoskonałości, pryszcze, zamykają sie pory.

Mogę Ci polecić klinikę Cliniqmed w Krakowie:
https://cliniqmed.pl/oferta/cosmelan-peeling-medyczny/

Wszystkie zabiegi wykonywane są tam przez doświadczonych kosmetologów.

49 Ostatnio edytowany przez maltanka (2019-06-13 19:01:58)

Odp: Co warto robić pięlęgnując twarz ?

Myślę, że tego rodzaju wiedzy nie brakuje w sieci. Na temat pielęgnacji cery można sobie tu poczytać https://www.wybierzzycie.pl/ . Ważne aby stosować się do tych wskazówek regularnie a z pewnością będzie można cieszyć się zdrową skórą cały czas

msadvertising.pl

50

Odp: Co warto robić pięlęgnując twarz ?

zmywanie makijażu, zawsze, odpowiednim płynem, regularne peelingi - i enzymatyczne i mechaniczne, reguralne maski, stosowanie odpowiednich kremów nawilżających, zdrowa dieta, duża ilośc wody do picia

51

Odp: Co warto robić pięlęgnując twarz ?

picie wody jest  meeega ważne smile

52

Odp: Co warto robić pięlęgnując twarz ?

Nie będę pisała banałów typu stosujcie kremy do twarzy albo żele oczyszczające bo jest to dość oczywiste tongue. Mam natomiast fajną wskazówkę przy stosowaniu maseczek do twarzy. Warto zainwestować w aktywator do maseczek. Ja kupiłam jakiś czas temu z serii skinshot od Bielendy taki aktywator i jestem mega zadowolona. Faktycznie widzę, że skóra lepiej przyswaja maseczki i efekt jest nie tylko bardziej wyraźny, ale i trwalszy wink

53 Ostatnio edytowany przez Ves (2019-09-23 07:49:11)

Odp: Co warto robić pięlęgnując twarz ?

mój makijaż = brak makijażu ; ]
czyli sama natura i jej wdzięki ; DD
nie lubię się malować, nie umiem i się źle w tym czuję, zupełnie jak inna osoba x p
dlatego może do tej pory z parę razy miałam coś kolorowego na twarzy tak dla eksperymentu ; p
w sumie to brak pudrów i podkładów dobrze mi robi na cerę bo nadal mam ją jak wczesna nastolatka ; DDDD

Jedyne co czasami sobie nakładam to
błyszczyk
tusz do rzęs
ewentualnie cienie jak gdzieś wychodzę

Aktualnie jednak taki make up no make up jest bardzo modny http://kobietabyc.com/modny-makijaz-kro … -2019-rok/

54

Odp: Co warto robić pięlęgnując twarz ?

Warto nie zapominać o demakijażu płynem micelarnym zanim użyjemy żelu do mycia twarzy. Dwuetapowe oczyszczanie skóry gwarantuje nam dokładny demakijaż i odblokowanie porów po całym dniu bądź nocy. Uwielbiam płyn micelarny Fresh Juice Bielendy nawilżając z pomarańczą. Dodatkowym plusem jest malutka wersja - 100ml- tego produktu dostępna w drogeriach idealna na podróż.

55 Ostatnio edytowany przez talia (2019-12-05 08:57:55)

Odp: Co warto robić pięlęgnując twarz ?

Wracajac do pracy to ladna buzka + staranny dopracowany stroj i makijaz pomagaja ogromnie. moja praca dosc czesto polega na rozmowie z klientem i jezeli tym klientem jest mezczyzna to naprawde uwaza on negocjacje ze szczupla zadbana blondynka za bardziej atrakcyjne niz z 90kg spoconym sloniem... Faceci to tylko faceci!

Sama ostatnio chodzę regularnie na zabiegi oczyszczania cery
http://fabrykakobiecosci.com.pl/manualn … sta-skora/

I efekty naprawdę dobre. Skóra wyglada młodziej oraz mam mniej wyprysków.