1 2012-12-08 13:49:00

Temat: Pomoc dla oka od wewnątrz

Ból oczu, pieczenie, łzawienie to tylko niektóre objawy z jakimi przychodzi nam się borykać w walce o zdrowe oczy. Zbyt długie siedzenie przed komputerem, wiatr, alergia to przyczyny tych problemów.
Sięgamy wtedy najczęściej po kompresy z herbaty, bądź krople do oczu tzw. "sztuczne łzy". Zapominamy jednak, że istnieją jeszcze inne sposoby na walkę z tymi przykrymi dolegliwościami. Są nimi suplementy diety. Najczęściej zawierają one luteinę, wyciągi roślinne, bądź też inne substancje w zależności od dolegliwości na jakie cierpimy.

2 2012-12-10 23:23:27

Odp: Pomoc dla oka od wewnątrz

od pewnego czasu mam problem z suchoscia oczu, co za tym idzie bardzo pieka. stosuje swietlik, lecz nie jest on zawsze wystarczajaco skuteczny. Jak sie wspomoc?

3 2012-12-10 23:25:46

Odp: Pomoc dla oka od wewnątrz

Witam,
Co zawieraja takie tabletki, na co dzialaja dokladnie? czy sa jakies tabletki na jaskre?

4 2012-12-13 00:52:09

Odp: Pomoc dla oka od wewnątrz

anna788,
preparaty na dolegliwości oczu zawierają przede wszystkim wyciągi roślinne z borówki czernicy oraz luteinę. Włąśnie z tym pierwszym składnikiem należy szukać suplementów diety wspomagających leczenie jaskry. Niestety jedynym środkiem przeznaczonym głównie do tego celu jest Klarin.
Pozdrawiam.

5 2012-12-13 01:02:43

Odp: Pomoc dla oka od wewnątrz

nuuudin, niestety nie ma informacji z czego może wynikać ta suchość oczu:(
jezeli jest to ogólnie wystepująca dolegliwość, to dobrym sposobem moze byc luteina. JEżeli chodzi o zwykła ochronę oczu to dobry moze okazac sie Astaxin Vision, polecany szczegolnie w dolegliwosciach przez Ciebie przytoczonych. Jednak istnieje jeszcze Lutezan Multivita o bardzo duzej zawartosci luteiny oraz mnóstwem innych składnikow (np. wit z gr. B, wit. C, E, żelazo, wapń niacyna, cynk i wiele innych), przeznaczony dla osob o ubogiej diecie. Jeżeli jednak Twoje dolegliwości są spowodowane długotrwalym siedzeniem przed komputerem, doby będnie suplement diety Zdrowe oczy prodiab.
Pozdrawiam