1

Temat: Żółte paznokcie

Hej, mam taki problem z paznokciami. Czasami po malowaniu a właściwie to po zmyciu lakieru jeden albo dwa palce są zółte. Płytka paznokcia jest normalna, tak jak we wszystkich placach ale kolor ma zółty i dopiero jak paznokieć odrośnie i cały się zetrze to znika. Nie wiem czym to jest spowodowane. Pomóżcie smile bo to tak brzydko wygląda a nie wiem co z tym robić.

2

Odp: Żółte paznokcie

Jest na to RADA!! smile
Nie stosuj kolorowych lakierów bezpośrednio na paznokcie!
Pamiętaj by pod każdy lakier stosować warstwę odżywki do paznokci np. Eveline- odżywka 8 in 1, Vipera- Calcium Shield; po ok. 10zł. Są naprawdę bardzo dobre..utwardzają paznokcie i dodatkowo chronią przed barwieniem lakieru ( czyt. żółte paznokcie). Można stosować również zamiast odżywki preparat wybielający płytkę paznokcia.

Mam nadzieję, że pomogłam.

3

Odp: Żółte paznokcie

Dzięki, tzn. stosuję lakier na odżywkę, która m chronić mój paznokieć i wygląda to tak jakby chroniła 8 a 2 palce nie:P A gdzie mogę dostać taki wybielający preparat??

4

Odp: Żółte paznokcie

Przestań palić papierosy. Na miejsce tego wprowadź coś wzmacniającego paznokcie.
Dobrym rozwiązaniem będzie choćby wprowadzenie odżywki new nails. Jeśli rzeczywiście zadbasz o systematyczność, to nie będziesz miała jakichkolwiek problemów z paznokciami, ale ten moment trzeba troszeczkę poczekać...

5

Odp: Żółte paznokcie

Potwierdzam. W tych czasach jeszcze ludzie palą normalne fajki? Przecież to obrzydliwe...
Wprowadź sobie odżywkę new nails, stosuj przez jakiś czas, chociaż kilka tygodni. Zmiany na paznokciach będą duże.
Odzyskanie ich uroku wcale nie jest takie trudne.

6

Odp: Żółte paznokcie

Ile powinna trwać kuracja z odżywką, ale były widoczne większe zmiany? Po prostu żeby paznokcie były ładne i zdrowe?
Miesiąc, dwa, trzy?

7

Odp: Żółte paznokcie

Najlepiej cały czas korzystać z odżywki do paznokcie - paznokcie są ciągle narażone na negatywny wpływ otoczenia.
Tylko cały czas o nie dbając, faktycznie można je doprowadzić do odpowiedniej kondycji.
Innej opcji nie ma.

8

Odp: Żółte paznokcie

Myślę całkiem podobnie - odżywka new nails, systematyczność, stosowanie dobrych lakierów i oszczędzanie paznokci. Takie podstawowe kroki do uzyskania normalności. Wiadomo, że paznokcie nie będą wyglądały z dnia na dzień idealnie, potrzebny jest czas, ale zakładany efekt jest jak najbardziej do realizacji.

Odp: Żółte paznokcie

Potwierdzam,  trzeba chronić płytkę paznokcia przed bezpośrednim kontaktem z kolorowym lakierem. Najpierw nałóż bezbarwną odżywkę do paznokci, a dopiero później warstwę kolorowego lakieru. Daj także odpocząć paznokciom od lakierów, maluj je tylko odżywkami, np. Eveline i zaczekaj, aż się zregenerują.

10

Odp: Żółte paznokcie

Ale akurat odżywki Eveline nie są chyba aż tak dobre. Przecież mnóstwo dziewczyn w sieci je krytykuje. Ja nie korzystałam, więc trudno mi powiedzieć.