1

Temat: depilacja delikatnych miejsc

Hej, mam pytanie odnośnie depilacji wąsików. Niestety należę do tej grupy kobiet, którym rosną wąsiki a że na dodatek jestem brunetką to czarne włoski widać. A przynajmniej ja widzę i czuję się z tym niekomfortowo. Chodziłam jakiś czas na depilację woskiem do kosmetyczki ale musiałam to robić 2 razy w tygodniu i trochę pieniędzy na to szło. A efektów, że włosków jest mniej llub są słabsze nie widziałam. Stosowałam też plastry w sokiem chyba Veet ale albo nie potrafię się tym dobrze obsługiwać albo nie działają jak należy, ponieważ po depilacji skóra była czerwona i podrażniona a włoski i tak były widoczne.
Macie jakieś sposoby sprawdzone lub nie sprawdzone to chętnie sprawdzę na pozbycie się tych nieszczęsnych włosków?
Obecnie robię to tradycyjnym sposobem czyli maszynką ale to nie jest zbyt komfortowe i podrażnia no i co najgorsze włoski szybko odrastają.

Pomóżcie smile

2

Odp: depilacja delikatnych miejsc

Moim zdaniem powinnaś spróbować IPL lub zabiegów laserowych...pieniądze nie małe, ale jest bardzo duża szansa by pozbyć się tego na stałe...:)

3

Odp: depilacja delikatnych miejsc

Ja używam Tanita z tej firmy kremu do depilacji z woskami owocowymi. Stosuje go w okolicach bikini i na prawdę nie podrażnia. Wszystko inne mi bardzo podrażniało skórę, raz dostałam mega sporych kropek czerwonych itd. Ale ten akurat jakoś nie.

4

Odp: depilacja delikatnych miejsc

jak masz takie włoski to chyba najlepiej jak zrobisz elektrolizę (albo depilację laserową tam gdzie się da) wg mnie najlepsze rozwiązanie, a jeśli wolisz używać np. kremów to z tych na naszym rynku polecam Ci revitolhairremoval.pl - z jednego prostego powodu - wyraźnie osłabia włoski i wyraźnie opóźnia ich porost, przynajmniej na mnie tak działał jak go używałam

5

Odp: depilacja delikatnych miejsc

Ja też miałam,  a raczej mam takie wąsiki mimo depilacji laserowej czasami doprowadzają mnie one do szału al ogólnie chyba nauczyłam się  z nimi żyć, i nie ma z nimi tak źle tylko przestaje się przypatrywać sobie w lustrze i jakoś to idzie, a i znajomi też chyba nie mają nic do tego bo nigdy nie usłyszałam jakiegoś negatywnego albo jakiegokolwiek komentarza na ten temat.

6

Odp: depilacja delikatnych miejsc

Ja tez polecam depilację laserową. Pozwala pozbyć się naprawdę mocnych włoskó, ważne jest jednak to, żeby powtórzyć ją 4-5 razy, dopiero wtedy przynosi upragnione efekty. Nie jest najtańsza opcja, ale może warto zainwestować i mieć spokój na długi czas.

7

Odp: depilacja delikatnych miejsc

Moim zdaniem w takim przypadku świetnie sprawdziłaby się epilacja laserowa, która raz na zawsze zniweluje włoski. Poczytaj sobie tutaj na czym to dokładnie polega, bo jest jasno i czytelnie wyjaśnione:  medycyna-estetyczna.wieszjak.pl/depilacja/317121,Depilacja-czym-sie-rozni-depilacja-od-epilacji.html

8

Odp: depilacja delikatnych miejsc

Polecam dwa produkty, z których powinna Pani skorzystać. Krem do depilacji ciała Acorelle, który pozwala na szybkie i bezbolesne usunięcie niechcianych włosów. Drugim produktem jest Royal Alepp Pasta Cukrowa do Depilacji Halaweh. Cukrowanie jest metodą dużo skuteczniejszą od używania maszynki do golenia czy kremów. Usuwa włoski wraz z cebulkami, dzięki czemu skóra pozostaje przez długi czas gładka, a włoski stają się coraz słabsze.

www.biopiekno.pl - Kosmetyki naturalne, ekologiczne, organiczne i mineralne.

9

Odp: depilacja delikatnych miejsc

Serdecznie zapraszamy do studia Waxpoint na Ursynowie.

Nasz profesjonalny personel dobierze odpowiednią metodę depilacji dostosowanej do Twojej skóry aby zadbać o Twój komfort i dobre samopoczucie podczas zabiegu. Dla nowych klientów oferujemy specjalny rabat w wysokości -30% w dniu wizyty na wykonane zabiegi. Zapraszamy na nasza stronę internetowa: www waxpoint pl w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą.

al.KEN 51
tel. 22 114 10 11

Serdecznie Zapraszamy Panie i Panów,
Waxpoint