1

Temat: Złote maski Elizabeth Kessler

Cześć,

Przeczytałam w necie ostatnio o złotych maskach Elizabeth Kessler co o nich sądzicie ? Czy to działa czy kolejna marketingowa ściema ?
Czytałam zawsze o złocie i jego drogocenych właściwościach ale to jakoś tak naciąganie wygląda i ta cena z kosmosu już raz się spaliłam na jendym
pięknym suplemencie wieć teraz wole spytać...

2

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

No ja widziałam reklamę za jakieś 90 zł czy jakoś tak... Gdzieś tam pisało że to z chin sprowadzają i że to jakaś podróba no ale ponoć jest kilka rodzajów tego w tym od producentów z Polski
ja się chyba skuszę czego się nie robi dla urody ;-)

3

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

Moim zdaniem a sprawdziłam i zamówiłam to "cudo" to ściema...
Jedynie marketing mają dobry niby jakiś duży portal to reklamuje a tak naprawdę to jakaś stronką wydmuszka wyłącznie pod te maski stworzona...

4

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

No samo złoto jest znane z tego ,że rzeczywiście dobrze działa - np jak mam coś koło oka typu gradówka zawsze pocieram złotym pierscionkiem i przechodzi samo. Ale się zastanawiam kto tak daje złoto do zwykłych maseczek ? Myślicie, że to złoto jest w tych maseczkach prawdziwe ?

5

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

Witam,

jestem tego samego zdania.

Szanująca się firma nigdy bez wiedzy klienta, nie wciska mu dodatkowej partii towaru za pół ceny.

Zamawiając maski doszłam do etapu zatwierdź, po czym ukazała się dodatkowa ilość tych masek i cena automatycznie wzrosła.

W okienku pokazała się informacja że mogę zrezygnować z dodatkowej ilości masek. Tak też zrobiłam i co, rezygnując z nich uaktywniłam zamówienie.

Zaraz zadzwoniłam na tel. 25 747 20 12, tam pani zapewniła mnie że jeżeli rezygnuję z całości zamówienia to OK., tak się stanie.

Pod moją nieobecność w domu, przyjechał kurier i sąsiadka nic nie wiedząc zapłaciła 150,00zł.

Po powrocie do domu zorientowałam się o co chodzi („firma wciska na siłę swój towar”) Nie rozpakowując paczki odesłałam ją do Mrągowa tak jak było napisane, (zwroty proszę kierować na ten adres) Koszt zwrotu to dodatkowe 15,00zł., wypisałam przekaz pocztowy na kwotę 165,00zł.i wysłałam.

Firma gwarantuje zwrot kasy w okresie 60 dni od zakupu, w przypadku nie zadowolenia z produktu!!

Ja odesłałam ich produkt na drugi dzień po dostawie. Skutek jest taki że nadawca nie odebrał paczki i otrzymałam :Złote maski” ponownie.

Tak więc nie radzę dokonywać zakupów o nazwie (Złote Maski Elizabeth Kessler) bo jeżeli ze zwrotem wyłudzonych pieniędzy mają problem, co będzie jak nam twarz popali czy coś podobnego.

Nie jestem osobą anonimową, nazywam się  Wanda Kazarnowicz, mieszkam w Trzciance Wlkp. Tel. kont. 660 118 400) jeżeli ktoś ma wątpliwości proszę o kontakt.

Jest swoistą ciekawostką że „firma” w Inter. Nie posiada żadnej siedziby.

Zamawiamy przez Inter. Lub tel., zwroty dokonujemy do Mrągowa, a tak naprawdę to sprzedający „Złote Maski” jak dostanie kasę nie ma zamiaru jej nam oddać. Opis że oddadzą kasę w chwili kiedy będziemy nie zadowolone trzeba włożyć między wiersze.

Dzisiaj tj. 08-01-2013, mogę dodać coś nowego w sprawie zwrotu nie zamawianych masek. Do sprzedawcy został wysłany list z wezwaniem przed sądowym i co sprzedający nie odbiera listu. Listonosz pozostawił awizo.
Wykonaliśmy tel. do sprzedawcy nie chcianych masek, i co i nic nasza rozmówczyni twierdzi że nie jest właścicielką firmy i nie zna przyczyny problemu dlaczego przesyłka została nie odebrana jak również list polecony w którym to wzywam sprzedającego do zwrotu wyłudzonych pieniędzy.
Sprzedający zdaje się zapomniał że bez względu czy mu się to podoba czy nie, zakupiony towar przez internet klient ma prawo zwrócić bez podania przyczyny jego zwrotu.!!!!!!!!!!!
Tak więc zaczyna się przed nami kręta droga prawna, ale sprzedającemu buble musi się zapalić czerwone światełko STOP, z nie uczciwymi sprzedającymi. Tak z klientami się nie postępuje.
O postępach w tej sprawie nie omieszkam poinformować na forum.
Drogie Panie same wyciągnijcie wnioski z opisanej sprawy. Lepiej zapłacić więcej za znany, ugruntowany produkt od firmy z konkretnymi danymi adresowymi a niżeli wchodzić w układy z przedstawicielami firm które to wyrosły na potrzebę skrojenia nam portfeli.


Pozdrawiam

6

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

Wanda ma rację, zobaczcie co się dzieje ze stronami tej firmy jak wpiszecie "złote maski Elizabeth Kessler" wszystkie są nie dostępne, działa jeszcze jedna strona. Za chwilę i tą  im chyba zamkną.

Nie ma co wchodzić w układy z nie uczciwym sprzedawcom.

Z góry dziękuję.

7

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

Ciekawostką jest że na owe maski zamówienia idą do Siedlec, bo taki jest nr. kierunkowy. Pani odbierająca nasze zamówienia telefoniczne twierdzi że jest z terenu woj. olsztyńskiego. Tam też mają wracać ewentualne zwroty czy reklamacje.
Ale jak pisze Wanda nie jest to taka prosta sprawa ze zwrotem. Firma nie reaguje na wezwania o podjęcie zwrotu paczki a tym samym nie zwraca kasy. Dzisiaj osobiście rozmawiałam z Wandą i jestem zdumiona że ta oszukańcza firma jeszcze działa na rynku, a raczej że my kobitki dajemy się wykiwać trikowi marketingowemu jaki stosuje w swej reklamie ten twór, bo przecież firmą rozsyłających paczki po całym kraju nie można nazwać.
Szanująca się firma bezzwłocznie  reaguje na złe opinie w swej sprawie o ile opinie są nie uzasadnione. Jeżeli nikt z przedstawicieli zainteresowanych, dbających o reputację firmy nie protestuje, oznacza to co pisze Wanda, drążą nam kieszenie a my nic w tej kwestii nie robimy. Kobitki weźmy się, wszystkie poszkodowane i zróbmy z tym porządek. Jest przecież Federacja Konsumentów, lub Urząd Ochrony Klientów, niech oni na nasz protest zrobią z działalnością tego tworu porządek.

Pozdrawiam  Paulina

8

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

na stronie ;kobiece zdrowie jest opinia oszukanej ,ktora podaje nawet swoje dane gdyby ktoś chciał sie dowiedziec czegos wiecej,nie kupujcie tego

9

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

niezłe Photoshop i naciąganie ludzi. Ja w to nie wierzę .Amen

10

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

ja się nie dałam nabrać. po przeczytaniu artykułu i opini zaraz mi to podpadło. Przynajmniej tylko  ja jestem tu mądra :)

11

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

TA FIRMA NIE ISTNIEJE !!!!!

12

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

Ja owe maski zakupiłam i jak na razie jestem bardzo zadowolona, a dzisiaj robiłam 5 maseczkę. Skóra jest wyraźnie napięta i błyszcząca, nawet zmarszczki są mniej widoczne. Maski robię co 5 dni tak jak zalecają. Zostało mi jeszcze 7 szt. zobaczymy jak będzie po nich.
Piszę na ten temat bo sama na sobie testuję te maski , nie rozumie więc osób które wypisują bzdury a nie mają pojęcia na temat produktu.
Pozdrawiam eliza122

13

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

eliza122 napisał/a:

Ja owe maski zakupiłam i jak na razie jestem bardzo zadowolona, a dzisiaj robiłam 5 maseczkę. Skóra jest wyraźnie napięta i błyszcząca, nawet zmarszczki są mniej widoczne. Maski robię co 5 dni tak jak zalecają. Zostało mi jeszcze 7 szt. zobaczymy jak będzie po nich.
Piszę na ten temat bo sama na sobie testuję te maski , nie rozumie więc osób które wypisują bzdury a nie mają pojęcia na temat produktu.
Pozdrawiam eliza122

te eliza na kazdym forum piszesz te sam ą regułke ,ktoś ci kazał czy płacą ci za to ?
a już miałem zamówic dla zony ,i przeczytałem kilka  ha  kilkanaśvccie forum i dostałem olśnienia  zaoszczędziłem 89 zł
to se jasia kupie a żone butelką wymasuje ha ha

14

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

właśnie ,po długich wahaniach zamówiłam sobie te maski i dzisiaj zamierzam wypróbować na sobie. O efektach )o ile takie będa nie omieszkam Was powiadomić) czy będą czy nie będzie to z pewnościa cos napiszę , obiecuję. Nie lubie być oszukiwana  przez nikogo.

15

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

Graża napisał/a:

właśnie ,po długich wahaniach zamówiłam sobie te maski i dzisiaj zamierzam wypróbować na sobie. O efektach )o ile takie będa nie omieszkam Was powiadomić) czy będą czy nie będzie to z pewnościa cos napiszę , obiecuję. Nie lubie być oszukiwana  przez nikogo.

16

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

Graża napisał/a:
Graża napisał/a:

właśnie ,po długich wahaniach zamówiłam sobie te maski i dzisiaj zamierzam wypróbować na sobie. O efektach )o ile takie będa nie omieszkam Was powiadomić) czy będą czy nie będzie to z pewnościa cos napiszę , obiecuję. Nie lubie być oszukiwana  przez nikogo.

Wypróbowałam ! REWELACJA ! Bedę probować dalej. Pozdrawiam i polecam.
W opakowaniu jest 6 sztuk masek,stosuje się raz na 3-5 dni czyli kuracja mniej wiecej miesięczna.Mam nadzieję,że efekty będą bardzo dobre:)

17

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

Witam.
A próbowałyście złota w płynie? Tzn.koloidu nanozłota AURUMLIL 25K  AURUMFIOL 50K ?
Za 55 lub 80 zł można mieć 250ml tego nanozłota a jest lepsze niż zabiegi ze złotą maską
i wystarcza zleżnie od skóry ale na ponad miesiąc codziennego stosowania.
Po umyciu wciera się odrobinę w twarz, ale nie tylko, bo szyja, dekolt... w sumie można w całe ciało.
Nie tylko skóra od pierwszego dnia w miejscach wcierania robi się aksamitnie gładka, ale też sukcesywnie w niedługim czasie znikają zmarszczki..
te najpłytsze, a te głębsze po prostu jakby zaczynały się wypełniać.
No dużo zależy od stanu skóry i głębokości i czasu posiadania owych zmarszczek, ale zawsze jest lepiej niż było przed użyciem.
Poza tym nanozłoto z koloidu AURUMFIOL 50K  pomaga usuwać odbarwienia ze skóry..plamy po np. trądziku czy zabliźnienia albo rozstępy tak,
że przestają być widoczne. Podobnie z pajączkami.
Sporo by pisać o działaniu ale najlepiej po prostu wypróbować.
Nie ma żadnych negatywnych skutków ubocznych, a same słowa urodzie nie pomogą.
W małym sklepiku internetowym
http ://lansko.otwarte24.pl/URODA
można znaleźć te koloidy.
Opakowania nie są chwytliwe, ale przeźroczyste i dobrze widać jakość koloidu.
Czasem firmy sprzedają w nieprzeźroczystych opakowaniach, a przed użyciem wstrząsnąć...wiadomo czemu.
tu zawsze jest na świeżo. Ważne by przy wcieraniu/wklepywaniu skóra była czysta bez sebum /odtłuszczona/,
nawilżeona wcześniej odrobiną wody i nie nakładać koloidu żadnymi, płatkami kosmetycznymi ani żadnymi tamponami
bo nanozłoto zostanie na włóknach.
Czystymi dłońmi...a i one będą wyglądać o wiele lepiej.
Jeżeli któraś ma alergie czy egzemę  to stosowanie koloidu jest też wskazane ze względów zdrowotnych,
gdyż świetnie się sprawdza pomagając leczyć i w dłuższym czasie złagodzić a nawet pozbyć się objawów.
Polecam z praktyki.

18

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

Najpierw zamówiłam maski Elizabeth Kessler (2 opakowania)  a potem dopiero przeczytałam opinie. Już chciałam się wycofac z zamówienia ale jak maski po kilku dniach przysłano to zaryzykowałam i wykupiłam paczkę. Kosztów za przesyłkę nie było. Zapłaciłam zgodnie z ofertą 199 zł. Na opakowaniu z boku jest instrukcja stosowania po polsku. Wyprodukowano w Chinach, a zaprojektowano w USA. Na skórze po zastosowaniu oprócz kolagenu zostają drobinki złota albo czegoś podobnego do złota. Efekty po pierwszym zastosowaniu: skóra napięta i wyraźnie wygładzona. Będę stosować co 3-5 dni. Po tym czasie napiszę następną opinię. Narazie jestem zadowolona. Pozdrawiam

19

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

O kurczę, następne cudo. No ale czekam w takim razie na opinię. Najtańsze to w każdym razie nie jest.

20

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

witam

Maski są dobrym rozwiązaniem dla wielu kobiet. Każda z nas potrzebuje
odpowiednich kosmetyków do danej cery. Maska jest dodatkiem jednak sporo osób bierze to jako no nie wiem
złe ? nie... to jest zwykłe pomówienie. Maski działają na każdego inaczej.

21

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

Jeśli to faktycznie przekręt i te maski Kessler nie pomagają to zgłoście to (te osoby które to kupiły) do Uwagi TVN-u
Oni to sprawdzą, zrobią reportaż i porządek z nimi

22

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

Stosuję te maski od 2 miesięcy dla mnie są rewelacyjne, zmniejszają zmarszczki, bardzo nawilżają i rozświetlają skórę. Warto sobie co jakiś czas zafundować taki zabieg biorąc pod uwagę niewygórowaną cenę. Poleciłam je swojej siostrze i również jest zachwycona.

Gadacie jakieś głupoty, widzę że konkurencja ma problem... bo takie zabiegi koszują w SPA 200 zł hehe a tutaj kilkanaście:)

23

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

gdzie można kupic maski Elizabeth Kessler

24

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

Maria napisał/a:

Stosuję te maski od 2 miesięcy dla mnie są rewelacyjne, zmniejszają zmarszczki, bardzo nawilżają i rozświetlają skórę. Warto sobie co jakiś czas zafundować taki zabieg biorąc pod uwagę niewygórowaną cenę. Poleciłam je swojej siostrze i również jest zachwycona.

Gadacie jakieś głupoty, widzę że konkurencja ma problem... bo takie zabiegi koszują w SPA 200 zł hehe a tutaj kilkanaście:)

25

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

Stosowałam te maski i jestem pod wrażeniem. Napinają skórę, sprawiają że jest świeża i witalna. Zmarszczki po serii na pewno mniej widoczne ! Do zakupu przekonały mnie blogi dziewczyn które zajmują się testowaniem kosmetyków i zamieszczają swoje autorskie zdjęcia z domowych zabiegów z maskami Elizabeth Kessler. Polecam i maski i blogi smile

26

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

Kupowałam maski, używałam i mam o nich naprawdę dobre zdanie. Moja uwaga jest tylko taka, należy wystrzegać się kupowania ich z drugiej ręki (bo niby ktoś chce odsprzedać) tę pozorną oszczędność można przypłacić niezadowoleniem. Skąd wiadomo co ktoś kompletnie obcy nam podeśle  ?? Ja kupuje się przez stronę dystrybutora i wiem na co się decyduję.

27

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

Czytając widzę dwa stanowiska, jedno niepochlebne dotyczące samej firmy, drugie pochlebne dotyczące produktu. Co pozwala mi na wyciągnięcie wniosku, że nie ma się co w to pakować. Choćby nie wiem jak dobry był produkt szkoda nerwów po prostu!

28

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

Oliwka45 napisał/a:

Kupowałam maski, używałam i mam o nich naprawdę dobre zdanie. Moja uwaga jest tylko taka, należy wystrzegać się kupowania ich z drugiej ręki (bo niby ktoś chce odsprzedać) tę pozorną oszczędność można przypłacić niezadowoleniem. Skąd wiadomo co ktoś kompletnie obcy nam podeśle  ?? Ja kupuje się przez stronę dystrybutora i wiem na co się decyduję.

taaaa;) gdzie NIP firmy? a płatność kartą? już to nasuwa złe skojarzenia, po dokładnym sprawdzeniu okazuje się, że maski są z chin a nie z usa, ich koszt to 1,25zł, hi hi, naiwnych nie sieją, powodzenia, ja sprawę wczoraj zgłosiłam do prokuratury i czekam, nie kupiłam ich, ale walczę z oszustami po wtopieniu 750 zł w sklep-widmo (też nie było NIP-u i płatności kartą;)) 66procent.pl
to oszustwo, nie kupujcie podejrzanych produktów z chin, pewnie powstały w jakimś garażu;)

29

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

no to problem...zamowilam... a teraz czytam opinie...
nie znosze produktow chinskich ( mam nadzieje, ze nie wysla mi do Wloch) ,)

30

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

Mało poważne podejście i nic nie wnoszący komentarz. Wytaczasz ciężkie działa na zasadzie pomówień i braku płatności kartą ? Na tej podstawie zgłaszasz sprawę na prokuraturę? Czy każdy kto zauważy brak NIPu na stronie lub nie może zapłacić kartą a komu krem się wchłania nie tak lub kto słyszał o tym ze jakiś kosmetyk nie do końca spełnia jego oczekiwania powinien robić to samo ? Ja mogę napisać tylko tyle, stosowałam i jestem do masek Elizabeth K przekonana. Mało kto zdaje sobie sprawę że płatności kartą to dodatkowy koszt dla sprzedającego...ja też nie udostępniłabym płatnosci kartą a zamiast tego udostępniła dobry kosmetyk za dobrą cenę


ola napisał/a:
Oliwka45 napisał/a:

Kupowałam maski, używałam i mam o nich naprawdę dobre zdanie. Moja uwaga jest tylko taka, należy wystrzegać się kupowania ich z drugiej ręki (bo niby ktoś chce odsprzedać) tę pozorną oszczędność można przypłacić niezadowoleniem. Skąd wiadomo co ktoś kompletnie obcy nam podeśle  ?? Ja kupuje się przez stronę dystrybutora i wiem na co się decyduję.

taaaa;) gdzie NIP firmy? a płatność kartą? już to nasuwa złe skojarzenia, po dokładnym sprawdzeniu okazuje się, że maski są z chin a nie z usa, ich koszt to 1,25zł, hi hi, naiwnych nie sieją, powodzenia, ja sprawę wczoraj zgłosiłam do prokuratury i czekam, nie kupiłam ich, ale walczę z oszustami po wtopieniu 750 zł w sklep-widmo (też nie było NIP-u i płatności kartą;)) 66procent.pl
to oszustwo, nie kupujcie podejrzanych produktów z chin, pewnie powstały w jakimś garażu;)

31

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

Zamówiłam i to chyba był najlepszy sposób by przekonać się jak to z tymi maseczkami jest. Niezła cena, szybka przesyłka, fajne opakowanie, łatwy w zastosowaniu kosmetyk. Skuteczność na 5. Ja polecam.

alfa napisał/a:

Cześć,

Przeczytałam w necie ostatnio o złotych maskach Elizabeth Kessler co o nich sądzicie ? Czy to działa czy kolejna marketingowa ściema ?
Czytałam zawsze o złocie i jego drogocenych właściwościach ale to jakoś tak naciąganie wygląda i ta cena z kosmosu już raz się spaliłam na jendym
pięknym suplemencie wieć teraz wole spytać...

32

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

W porównaniu z zabiegami w salonach to przyzwoita cena. Poza tym jak skończyłam zakupioną serie to widziałam efekty.

szara.mysza napisał/a:

O kurczę, następne cudo. No ale czekam w takim razie na opinię. Najtańsze to w każdym razie nie jest.

33

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

A co dokładnie nie pasuje Ci w tych maskach ? Moim zdaniem są oki ? Jeśli masz jakieś obiekcje co do sposobu pakowania, wysyłki, przydatności dlaczego nie zwróciłaś ?

hany napisał/a:

Moim zdaniem a sprawdziłam i zamówiłam to "cudo" to ściema...
Jedynie marketing mają dobry niby jakiś duży portal to reklamuje a tak naprawdę to jakaś stronką wydmuszka wyłącznie pod te maski stworzona...

34

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

Osobiście przepłaciłam kiedyś za zabieg o identycznym działaniu. Maski są dobre i nie kosztują tyle co zabieg z robocizną pani kosmetyczki. Polecam


oooo napisał/a:
Maria napisał/a:

Stosuję te maski od 2 miesięcy dla mnie są rewelacyjne, zmniejszają zmarszczki, bardzo nawilżają i rozświetlają skórę. Warto sobie co jakiś czas zafundować taki zabieg biorąc pod uwagę niewygórowaną cenę. Poleciłam je swojej siostrze i również jest zachwycona.

Gadacie jakieś głupoty, widzę że konkurencja ma problem... bo takie zabiegi koszują w SPA 200 zł hehe a tutaj kilkanaście:)

35

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

Przeczytałam uważnie to co Pani napisała i zastanawiam się .... Zamówiłam maski, dostałam tyle ile chciałam. Nie uczulają, nie wyglądają na tandetę a co więcej fajnie działają na zmarszczki. Może jest jakieś proste wytłumaczenie zaistniałej sytuacji ?? Pozdrawiam

Wanda1 napisał/a:

Witam,

jestem tego samego zdania.

Szanująca się firma nigdy bez wiedzy klienta, nie wciska mu dodatkowej partii towaru za pół ceny.

Zamawiając maski doszłam do etapu zatwierdź, po czym ukazała się dodatkowa ilość tych masek i cena automatycznie wzrosła.

W okienku pokazała się informacja że mogę zrezygnować z dodatkowej ilości masek. Tak też zrobiłam i co, rezygnując z nich uaktywniłam zamówienie.

Zaraz zadzwoniłam na tel. 25 747 20 12, tam pani zapewniła mnie że jeżeli rezygnuję z całości zamówienia to OK., tak się stanie.

Pod moją nieobecność w domu, przyjechał kurier i sąsiadka nic nie wiedząc zapłaciła 150,00zł.

Po powrocie do domu zorientowałam się o co chodzi („firma wciska na siłę swój towar”) Nie rozpakowując paczki odesłałam ją do Mrągowa tak jak było napisane, (zwroty proszę kierować na ten adres) Koszt zwrotu to dodatkowe 15,00zł., wypisałam przekaz pocztowy na kwotę 165,00zł.i wysłałam.

Firma gwarantuje zwrot kasy w okresie 60 dni od zakupu, w przypadku nie zadowolenia z produktu!!

Ja odesłałam ich produkt na drugi dzień po dostawie. Skutek jest taki że nadawca nie odebrał paczki i otrzymałam :Złote maski” ponownie.

Tak więc nie radzę dokonywać zakupów o nazwie (Złote Maski Elizabeth Kessler) bo jeżeli ze zwrotem wyłudzonych pieniędzy mają problem, co będzie jak nam twarz popali czy coś podobnego.

Nie jestem osobą anonimową, nazywam się  Wanda Kazarnowicz, mieszkam w Trzciance Wlkp. Tel. kont. 660 118 400) jeżeli ktoś ma wątpliwości proszę o kontakt.

Jest swoistą ciekawostką że „firma” w Inter. Nie posiada żadnej siedziby.

Zamawiamy przez Inter. Lub tel., zwroty dokonujemy do Mrągowa, a tak naprawdę to sprzedający „Złote Maski” jak dostanie kasę nie ma zamiaru jej nam oddać. Opis że oddadzą kasę w chwili kiedy będziemy nie zadowolone trzeba włożyć między wiersze.

Dzisiaj tj. 08-01-2013, mogę dodać coś nowego w sprawie zwrotu nie zamawianych masek. Do sprzedawcy został wysłany list z wezwaniem przed sądowym i co sprzedający nie odbiera listu. Listonosz pozostawił awizo.
Wykonaliśmy tel. do sprzedawcy nie chcianych masek, i co i nic nasza rozmówczyni twierdzi że nie jest właścicielką firmy i nie zna przyczyny problemu dlaczego przesyłka została nie odebrana jak również list polecony w którym to wzywam sprzedającego do zwrotu wyłudzonych pieniędzy.
Sprzedający zdaje się zapomniał że bez względu czy mu się to podoba czy nie, zakupiony towar przez internet klient ma prawo zwrócić bez podania przyczyny jego zwrotu.!!!!!!!!!!!
Tak więc zaczyna się przed nami kręta droga prawna, ale sprzedającemu buble musi się zapalić czerwone światełko STOP, z nie uczciwymi sprzedającymi. Tak z klientami się nie postępuje.
O postępach w tej sprawie nie omieszkam poinformować na forum.
Drogie Panie same wyciągnijcie wnioski z opisanej sprawy. Lepiej zapłacić więcej za znany, ugruntowany produkt od firmy z konkretnymi danymi adresowymi a niżeli wchodzić w układy z przedstawicielami firm które to wyrosły na potrzebę skrojenia nam portfeli.


Pozdrawiam

36

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

Zaciekawiona wiesz ja podzielam Twoje zdanie, doświadczenia z tą firmą i maskami też mam dobre. Musiało dojść do jakiejś pomyłki. Zresztą.... gdyby z tą firmą było coś nie tak już dawno nie mogłaby sprzedawać a ja co jakiś czas przecież słyszę że jakaś kobieta kupiła i jest zadowolona

Zaciekawiona napisał/a:

Przeczytałam uważnie to co Pani napisała i zastanawiam się .... Zamówiłam maski, dostałam tyle ile chciałam. Nie uczulają, nie wyglądają na tandetę a co więcej fajnie działają na zmarszczki. Może jest jakieś proste wytłumaczenie zaistniałej sytuacji ?? Pozdrawiam

Wanda1 napisał/a:

Witam,

jestem tego samego zdania.

Szanująca się firma nigdy bez wiedzy klienta, nie wciska mu dodatkowej partii towaru za pół ceny.

Zamawiając maski doszłam do etapu zatwierdź, po czym ukazała się dodatkowa ilość tych masek i cena automatycznie wzrosła.

W okienku pokazała się informacja że mogę zrezygnować z dodatkowej ilości masek. Tak też zrobiłam i co, rezygnując z nich uaktywniłam zamówienie.

Zaraz zadzwoniłam na tel. 25 747 20 12, tam pani zapewniła mnie że jeżeli rezygnuję z całości zamówienia to OK., tak się stanie.

Pod moją nieobecność w domu, przyjechał kurier i sąsiadka nic nie wiedząc zapłaciła 150,00zł.

Po powrocie do domu zorientowałam się o co chodzi („firma wciska na siłę swój towar”) Nie rozpakowując paczki odesłałam ją do Mrągowa tak jak było napisane, (zwroty proszę kierować na ten adres) Koszt zwrotu to dodatkowe 15,00zł., wypisałam przekaz pocztowy na kwotę 165,00zł.i wysłałam.

Firma gwarantuje zwrot kasy w okresie 60 dni od zakupu, w przypadku nie zadowolenia z produktu!!

Ja odesłałam ich produkt na drugi dzień po dostawie. Skutek jest taki że nadawca nie odebrał paczki i otrzymałam :Złote maski” ponownie.

Tak więc nie radzę dokonywać zakupów o nazwie (Złote Maski Elizabeth Kessler) bo jeżeli ze zwrotem wyłudzonych pieniędzy mają problem, co będzie jak nam twarz popali czy coś podobnego.

Nie jestem osobą anonimową, nazywam się  Wanda Kazarnowicz, mieszkam w Trzciance Wlkp. Tel. kont. 660 118 400) jeżeli ktoś ma wątpliwości proszę o kontakt.

Jest swoistą ciekawostką że „firma” w Inter. Nie posiada żadnej siedziby.

Zamawiamy przez Inter. Lub tel., zwroty dokonujemy do Mrągowa, a tak naprawdę to sprzedający „Złote Maski” jak dostanie kasę nie ma zamiaru jej nam oddać. Opis że oddadzą kasę w chwili kiedy będziemy nie zadowolone trzeba włożyć między wiersze.

Dzisiaj tj. 08-01-2013, mogę dodać coś nowego w sprawie zwrotu nie zamawianych masek. Do sprzedawcy został wysłany list z wezwaniem przed sądowym i co sprzedający nie odbiera listu. Listonosz pozostawił awizo.
Wykonaliśmy tel. do sprzedawcy nie chcianych masek, i co i nic nasza rozmówczyni twierdzi że nie jest właścicielką firmy i nie zna przyczyny problemu dlaczego przesyłka została nie odebrana jak również list polecony w którym to wzywam sprzedającego do zwrotu wyłudzonych pieniędzy.
Sprzedający zdaje się zapomniał że bez względu czy mu się to podoba czy nie, zakupiony towar przez internet klient ma prawo zwrócić bez podania przyczyny jego zwrotu.!!!!!!!!!!!
Tak więc zaczyna się przed nami kręta droga prawna, ale sprzedającemu buble musi się zapalić czerwone światełko STOP, z nie uczciwymi sprzedającymi. Tak z klientami się nie postępuje.
O postępach w tej sprawie nie omieszkam poinformować na forum.
Drogie Panie same wyciągnijcie wnioski z opisanej sprawy. Lepiej zapłacić więcej za znany, ugruntowany produkt od firmy z konkretnymi danymi adresowymi a niżeli wchodzić w układy z przedstawicielami firm które to wyrosły na potrzebę skrojenia nam portfeli.


Pozdrawiam

37

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

Co znaczy ściema w tym przypadku ? Ile razy były zastosowane? Jakieś reakcje nieprzewidziane? Zdziwiona jestem że taki komentarz dodał ktoś kto zamówił. Już sama estetyka produktu zachęca no a wyniki mówią same za siebie.

hany napisał/a:

Moim zdaniem a sprawdziłam i zamówiłam to "cudo" to ściema...
Jedynie marketing mają dobry niby jakiś duży portal to reklamuje a tak naprawdę to jakaś stronką wydmuszka wyłącznie pod te maski stworzona...

38

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

Mnie właśnie cena przekonała. Cieszę się że dobrze trafiłam bo nie jest łatwo o coś naprawdę działającego a na kieszeń matki polki


monikawarszawainka napisał/a:

W porównaniu z zabiegami w salonach to przyzwoita cena. Poza tym jak skończyłam zakupioną serie to widziałam efekty.

szara.mysza napisał/a:

O kurczę, następne cudo. No ale czekam w takim razie na opinię. Najtańsze to w każdym razie nie jest.

39

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

Ja myślę że wielce dziwnym byłoby gdyby dyskusja toczyła się jednym torem smile  Prawda natomiast jest taka że jeśli człowiek na coś się nie zdecyduje to nie będzie miał pewności. Ze swojej strony polecam te maski

sarara85 napisał/a:

Czytając widzę dwa stanowiska, jedno niepochlebne dotyczące samej firmy, drugie pochlebne dotyczące produktu. Co pozwala mi na wyciągnięcie wniosku, że nie ma się co w to pakować. Choćby nie wiem jak dobry był produkt szkoda nerwów po prostu!

40

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

Widziałam te fotki chociaż trzeba było ich chwile poszukać. Mam twarz bez wielkich zmarszczek więc u mnie maski zadziałały na 110% byłam ciekawa jak u innych....

TakaJaOna napisał/a:

Stosowałam te maski i jestem pod wrażeniem. Napinają skórę, sprawiają że jest świeża i witalna. Zmarszczki po serii na pewno mniej widoczne ! Do zakupu przekonały mnie blogi dziewczyn które zajmują się testowaniem kosmetyków i zamieszczają swoje autorskie zdjęcia z domowych zabiegów z maskami Elizabeth Kessler. Polecam i maski i blogi smile

41

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

Co się dzieje ?? Ja znam tylko jedną prawdziwą stronę i ona działa sobie od ja już nie pamiętam kiedy.. Poza tym zamawiałam i nie mogę złego słowa napisać o maseczkach Kessler.

Paulina napisał/a:

Wanda ma rację, zobaczcie co się dzieje ze stronami tej firmy jak wpiszecie "złote maski Elizabeth Kessler" wszystkie są nie dostępne, działa jeszcze jedna strona. Za chwilę i tą  im chyba zamkną.

Nie ma co wchodzić w układy z nie uczciwym sprzedawcom.

Z góry dziękuję.

42

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

Elizo ja nie wiem skąd to się bierze. Chyba gro opinii to jakaś krecia robota konkurencji. Przypuszczam że Twoje zdanie na temat maseczek będzie się pokrywało z moim. Tym bardziej że pierwsze pozytywne objawy miałam takie jak Ty

eliza122 napisał/a:

Ja owe maski zakupiłam i jak na razie jestem bardzo zadowolona, a dzisiaj robiłam 5 maseczkę. Skóra jest wyraźnie napięta i błyszcząca, nawet zmarszczki są mniej widoczne. Maski robię co 5 dni tak jak zalecają. Zostało mi jeszcze 7 szt. zobaczymy jak będzie po nich.
Piszę na ten temat bo sama na sobie testuję te maski , nie rozumie więc osób które wypisują bzdury a nie mają pojęcia na temat produktu.
Pozdrawiam eliza122

43

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

Witam:),każdy ma swoje zdanie a Ja kupiłam i nie mogę powiedzieć nic złego bo jestem zadowolona.Jak wcześniej pisało kilka osób,po pierwszym razie czułam ze moja skóra jest bardziej naprężona,Ja polecam';)

44

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

Karę i zwrot pieniędzy powinna płacić TELEWIZJA i STRONA INTERNETOWA - (w moim przypadku WIRTUALNA POLSKA, która ten produkt podrzuciła do mojej skrzynki pocztowej), za to, że oferują produkt nieznanego pochodzenia i wspólnie naciągają konsumentów. Tak, tak  wspólnie. Reklamując jakiś produkt w pięknym estetycznym opakowaniu, nie wiadomo skąd  powinno być zabronione w postaci zakazu transmisji reklam przez ROK. TV nie zastanawia się nad swoją reputacją - tam liczy się kasa. 
Szkoda również, że tak zwane nasze Biuro Ochrony Praw Konsumentów  nie wykonuje kontroli, co jest puszczane w TV, umieszczane na stronie Wirtualnej Polski, co świadczy, że nie działa. Ile leków z nieskończonymi badaniami klinicznymi trafia na rynek za pomocą reklamy, szkoda słów... A reklama robi swoje - wydaj kasę, może będziesz piękna, ale jak się nie uda, to posłuchaj kolejnej reklamy - polisa na śmierć....
Mało tego, wypełniacze które się znajdują w takim "wszechmogącym" preparacie mogą powodować straszne działania poboczne. To znaczy, że będziesz ciągle pacjentem - udało się, tylko nie Tobie, a farmakologii...

Po drugie, szanowne Panie warto pamiętać, że złoto jest bardzo drogie na giełdzie, a tu takie tanie - nic,  tylko kupować..., Może się wzbogacimy, tylko o kolejne doświadczenie - jakie tak na prawdę NAIWNE JESTEŚMY.

45

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

Poczytajcie forum na temat tego super preparatu na stronie estheticon.pl, może się przyda smile

46

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

Dział Marketingu pracuje hehe, te maski to ściema

Cytadela napisał/a:

Mało poważne podejście i nic nie wnoszący komentarz. Wytaczasz ciężkie działa na zasadzie pomówień i braku płatności kartą ? Na tej podstawie zgłaszasz sprawę na prokuraturę? Czy każdy kto zauważy brak NIPu na stronie lub nie może zapłacić kartą a komu krem się wchłania nie tak lub kto słyszał o tym ze jakiś kosmetyk nie do końca spełnia jego oczekiwania powinien robić to samo ? Ja mogę napisać tylko tyle, stosowałam i jestem do masek Elizabeth K przekonana. Mało kto zdaje sobie sprawę że płatności kartą to dodatkowy koszt dla sprzedającego...ja też nie udostępniłabym płatnosci kartą a zamiast tego udostępniła dobry kosmetyk za dobrą cenę


ola napisał/a:
Oliwka45 napisał/a:

Kupowałam maski, używałam i mam o nich naprawdę dobre zdanie. Moja uwaga jest tylko taka, należy wystrzegać się kupowania ich z drugiej ręki (bo niby ktoś chce odsprzedać) tę pozorną oszczędność można przypłacić niezadowoleniem. Skąd wiadomo co ktoś kompletnie obcy nam podeśle  ?? Ja kupuje się przez stronę dystrybutora i wiem na co się decyduję.

taaaa;) gdzie NIP firmy? a płatność kartą? już to nasuwa złe skojarzenia, po dokładnym sprawdzeniu okazuje się, że maski są z chin a nie z usa, ich koszt to 1,25zł, hi hi, naiwnych nie sieją, powodzenia, ja sprawę wczoraj zgłosiłam do prokuratury i czekam, nie kupiłam ich, ale walczę z oszustami po wtopieniu 750 zł w sklep-widmo (też nie było NIP-u i płatności kartą;)) 66procent.pl
to oszustwo, nie kupujcie podejrzanych produktów z chin, pewnie powstały w jakimś garażu;)

47

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

Ja sie troszkę boje takich firm co wciskają towar niewodomego pochodzenia i bez atestów strach to położyć na buzie.
Same złote maski to super produkt ale ja kupuje je od Polskiej firmy na beautyface. pl i w sumie jestem zdowolona mam konta ze sklepem telefon maila i wiem co i od kogo kupuje.
\PS a moja buzia naprawde ma mniej zmarczek.także maseczki polecam ale nie polecam chinskich podróbke niewidomego pochdzenia

48

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

Moja mama uzywa tych masek,dzisiaj drugi raz,pierwsze co moge powiedziec to skora po zabiegu jet swietnie nawilzona czuc w dotyku ze jest napieta,z racji tego ze mama ma popekane naczynka maska swietnie rozjasnia zaczerwienienia,skora jest rozswietlona  nie zauwazylam zplycenia zmarszczek narazie.

pozdrawiam przyszły kosmetolog:)

49

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

To wszystko też zależy od skóry, jednej pomoże drugiej nie jak widać po komentarzach smile

50

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

To co najbardziej podoba mi się w maskach Elizabeth Kessler to, że bardzo łatwo je się nakłada jak i zdejmuje, a efekty widać od razu. Na pierwszy rzut oka to, że skóra jest napięta pozbawiona zaczerwień i taka rozświetlona. Wyglądam po niej na wypoczętą i zrelaksowaną. Naprawdę jest to warta inwestycja.

51

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

sarara85 napisał/a:

Czytając widzę dwa stanowiska, jedno niepochlebne dotyczące samej firmy, drugie pochlebne dotyczące produktu. Co pozwala mi na wyciągnięcie wniosku, że nie ma się co w to pakować. Choćby nie wiem jak dobry był produkt szkoda nerwów po prostu!


Ja osobiście nie miałam jakichkolwiek problemów z zamówieniem czy dostawą. Wszystko poszło szybko i sprawnie. Nie wiem skąd się biorą takie opinie. Ja kupowałam produkt bez wiedzy o opiniach innych ludzi i sie nie zawiodłam, a teraz moge napisać szczerze, że nie mam nic do zarzucenia zarówno produktom jak i obsłudze.

52

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

zamówiłam i dałam się nabrać,o czym świadczy cena drugiego kompletu,już.za 60,00złdobrze ze kupiłam tylko jeden.nic nie pomogło nie kupujcie

53

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

Czytając opinie nasunęły mi się następujące wnioski:
1. Pani Graża napisała, że zamierza wypróbować te maski na sobie. Napisała to o 24.01.13 o godzinie 18:39 i ten sam wpis umieściła o godz. 22:48.
O godz. 22:51 napisała, że wypróbowała i jest to REWELACJA. Ciekawe jak po 3 minutach mogła to stwierdzić. Moim zdaniem zwykła ściema.
2. Po jednym negatywnym wpisie pojawiło się natychmiast kilka wpisów z datą 15:03 pisanych tą sama metodą typu cytowanie i komentarz pozytywny. Wszystkie wpisy w godzinach pracy więc istnieje b. duże prawdopodobieństwo, że dokonywali ich sami zainteresowani. Wieczorne wpisy nie były juz pozytywne.
3. Widać kampanijność w tych wpisach i nie da się oprzeć wrażeniu, że są elementem reklamy.
4. Na innych forach np. estheticon.pl można zauważyć podobne tendencje a przecież kobiety, które dzielą się swoimi doświadczeniami robią to zazwyczaj po pracy, wtedy gdy mają trochę czasu by usiąść przy komputerze.
5. Kochane kobiety - włącznie logiczne myślenie i poczytajcie trochę na ten temat a dojdziecie do wniosku, że jesteście naciągane na wcale niemałe pieniądze. (przebitka co najmniej 200%)
6. Miałem kupić te maseczki swojej żonie lecz po zapoznaniu się z opiniami i wyselekcjonowaniu tych wiarygodnych zrezygnowałem z czego jestem najbardziej szczęśliwy.

Pozdrawiam

54

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

Przepraszam za drobne błędy w poprzednim tekście ale zauważyłem je już po dodaniu swojej opinii.

55

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

dirtydancer napisał/a:

Ja osobiście nie miałam jakichkolwiek problemów z zamówieniem czy dostawą. Wszystko poszło szybko i sprawnie. Nie wiem skąd się biorą takie opinie. Ja kupowałam produkt bez wiedzy o opiniach innych ludzi i sie nie zawiodłam, a teraz moge napisać szczerze, że nie mam nic do zarzucenia zarówno produktom jak i obsłudze.

Przepraszam bardzo ale jakiej obsłudze nie masz nic do zarzucenia skoro z żadną obsługą się nie zetknęłaś? Moim zdaniem jest to kolejny wpis typu AUTOREKLAMA.

56

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

O naiwności! Wlazłam na stronę reklamowaną na wp. Na kilometr trąci tanim oszustwem! Najpierw jakiś grafoman opisujący historię niejakiej Alicji, strona pozująca na poważny portal ( wydmuszka), potem przekierowało mnie na stronę, gdzie mogę dokonać zakupu. Język rodem z podrzędnego rynku. Nachalna, niesmaczna reklama. Poczytałam, upewniłam się,że to ściema i próbowałam zamknąć. I co? Wyświetliło się- zaczekaj, mam dla Ciebie prezent! Dokonaj zakupu za jedyne 89 złotych!- Ludzie, ktoś się na to nabierze? Co do właściwości owej chińskiej cudowności- wystarczy,że w składzie jest  parafina, aby skóra była po zabiegu wyraźnie nawilżona itd.Pamiętajmy też,że w chinach dodawali aflatoksynę do mleka dla niemowląt, co siedzi w maskach, nie wiadomo.  Poza tym, jeśli zapłacimy za coś dużo pieniędzy, lepiej wmówić sobie i innym,że działa niż przyznać się do głupoty. Reasumując- nachalna reklama, nieumiejętnie fotoszopowane zdjęcia przed i po, chińska produkcja udająca amerykańską oraz doświadczenia pani Graży wystarczają, aby nie dać się zrobić w jajo. Dorzućcie do tego fakt,że oprócz tych tandetnych stron, oraz stwierdzenia, które zawierają, tj.że są używane w salonach kosmetycznych na całym świecie, nie można trafić na żadne wzmianki o tym rzekomo cudownym produkcie!

57

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

TakaJaOna napisał/a:

Stosowałam te maski i jestem pod wrażeniem. Napinają skórę, sprawiają że jest świeża i witalna. Zmarszczki po serii na pewno mniej widoczne ! Do zakupu przekonały mnie blogi dziewczyn które zajmują się testowaniem kosmetyków i zamieszczają swoje autorskie zdjęcia z domowych zabiegów z maskami Elizabeth Kessler. Polecam i maski i blogi smile

Dwudziestolatki blogerki nakładające maski przeciwzmarszczkowe przekonują Cię do ich skuteczności? Gratuluję wnikliwości w ocenie. Dorzućmy do tego fakt,że często mają kosmetyki za darmo, a za darmo to wiadomo- ocet słodki!

58

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

Ja nie ufam marce która nazywa sie E>K uwilebiam maski kolagenowe ale kupuje je w sprawdzonych firmach jak BeautyFace czy Clarena gdzie znam składy mam kontakt do producenta i nikt mi wciska chinszczyzny Polecam produkt ale nie polecam zakupu z niewiadomych źródeł patrzEelizabeth Kessler

59

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

sciema sciema dobrze Ci sie wydaje nie widamo co to jest w srodku...:):)Ja używam fajnych maseczek BeautyFace i one naprawde działają polecam tką drobinkami złota gdzie dla mnie optymalna twarzy za 19 PLN   niweluje mi  zmarszczki ąż dziwne że tak dobrze działa nie znam lepszej maseczki a mam podnego prducenta skąłd działania normalny produkt po prostu sklepowy kosmetyk

60

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

ptysiarka napisał/a:

TA FIRMA NIE ISTNIEJE !!!!!

Sciema sciema .... ale maski kolagenowe są fajna rzecz ale to chinskie podróby....ta elizabeth kessler faktycznie sa polskie znane firmy ktore tez mają ten produkt i paradksalnniesą tansze np Beautyface  i wiele  rodzajów zobaczcie na beautyface.pl tam jest profesjonalnie podany i opisany prpdukt  także ja sie nie dam nabrac na elizabeth kessler Pani z chin z chin:):)

61

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

Witam ja mam przyjemność używac złotych maski kolagenowych firmy Beautyface. I powiem wam że tak:
1. maska naprawde działa - zmarszczki sie zmniejszaja wyraźnie
2. maska jest z Polskiej firmy mam pełen sklład instrukcje , kontakt do producenta w razie pytań itp
3. produkt jest przebadany dermatologicznie i dopuszczony do sprzdazy - bezpieczny
4. jest tanszy!!! teraz kosztuje 15-16 PLN na beautyface.pl
także nie dajcie sie nabierac na dziwne podróbki uzywajcie masek ale sprawdzonych i bezpiecznych

62

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

odesłałam pani opakowania po złotych maskach wedle umowy przed 60 dniem.stosowałam te maski co 3-ci dzień/tak jak było w przepisie/ i efektu nie ma,mam 57 lat i poprawy mojej cery nie widać i zwrotu pieniędzy też nie ma.dlaczego naciągacie ludzi i okradacie ich w tak ciężkich czasach, gdzie każdy grosz się liczy

63

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

ja nie uzywam tych dziwnych chinskich podróbek od naciągaczy bez badan i certyfikatów .jeszcze mi jakies pryszcze po tym wyskoczą kupuje maski Beautyface dobry sprawdzony polski produkt i w lepszej cenie na beautyface.  pl sprawdzcie

64

Odp: Złote maski Elizabeth Kessler

Dlaczego dajmy sie nabierać na złote maski Elizbeth Kessler chińskie podróbki marnej jakości , zamiast kupować orginalne profesjonalne produkty kolagenowe jak Clarena czy BeautyFace.nie cena to decyduje tylko nachalna reklama jak u akwizytorów z kraju III swiata. maska kolagenowa to super kosmetyk ale musi być przebadany podany skład i dopuszczony do sprzedazy a to zwykłe podróbki niewdomogo składu i pochodzenia