1

Temat: Manicure kawiorowy--> HIT SEZONU!

Co myślicie o manicure kawiorowym? Paznokcie wyglądają elegancko, migocząc bardzo małymi kuleczkami..:)
Do tej pory Sephora oferowała Nam tylko zakup takiego zestawu w cenie 79zł neutral
Ale znalazłam możliwość zrobienia takiego manicure domowym, tanim sposobem...:)

Krok 1: Nadajemy płytce paznokcia kształt i malujemy ją odżywką.
Krok 2: Po wyschnięciu odżywki malujemy paznokieć wybranym kolorem i zanim wyschnie posypujemy kawiorem (czyt. kuleczki [BULIONY], które można kupić na allegro, w sklepach gdzie są tipsy, ozdoby) tak by nie zostały puste miejsca.
Krok 3: Dociskamy kuleczki bardzo delikatnie i malujemy bezbarwnym lakierem lub utwardzaczem.
Krok 4: Czekamy aż wyschnie...gotowe:)


Buliony w cenie ok. 2zł.

2

Odp: Manicure kawiorowy--> HIT SEZONU!

Mhm bardzo to ciekawe, ja się tylko zastanawiam czy to nie niszczy jednak paznokci bardziej - te buliony są chropowate ?

3

Odp: Manicure kawiorowy--> HIT SEZONU!

Są wyczuwalne na paznokciach, są troszkę cięższe niż zwykły lakier...czuć delikatną chropowatość. Natomiast nie niszczą płytki ponieważ i tak bezpośrednio na paznokieć daje się odżywkę i lakier..a buliony są jako 3-cie:)

4

Odp: Manicure kawiorowy--> HIT SEZONU!

Ale buliony to sa jakieś sztuczne kuleczki? bo kawior i bulion to mi się z jedzeniem kojarzy a za bardzo na malowaniu paznokci to ja się nie znam

5 Ostatnio edytowany przez szara.mysza (2012-12-31 09:50:45)

Odp: Manicure kawiorowy--> HIT SEZONU!

Brzmi to bardzo ciekawie i pewnie tak samo wygląda, ale myślę, że od ciągłego stukania po klawiaturze i innych domowych czynności kuleczki szybko zaczęłyby mi odpadać smile. Tak na jeden wieczór - ok, np. ten sylwestrowy właśnie smile

6

Odp: Manicure kawiorowy--> HIT SEZONU!

A u mnie wciąż klasyczny manicure - w Beauty Center Józefów robią mi go tak, że po prostu nic więcej nie jest mi potrzebne.
Moje paznokcie po prostu wyglądają pozytywnie, tak jak mi się podoba, a fakt, że cała operacja kosztuje marne grosze, również ma dla mnie znaczenie ;-)

7

Odp: Manicure kawiorowy--> HIT SEZONU!

Używam bulionu od kilku lat na jakieś specjalne okazje (czyli imprezy tongue), ale efekt jest krótkotrwały...Ale raz na jakiś czas warto się poświęcić bo paznokcie wyglądają super.

8

Odp: Manicure kawiorowy--> HIT SEZONU!

Kawiorowy? Mam manicure hybrydowy i ten rzeczywiście jest świetny. Stosuję lakiery hybrydowe new nails - paznokcie przy nim wyglądają o niebo lepiej. Przede wszystkim nie muszę ciągle poprawiać moich paznokci, a zawsze właśnie to mnie najbardziej irytowało.

9

Odp: Manicure kawiorowy--> HIT SEZONU!

Też robię sobie hybrydę bo mam bardzo słabą płytkę paznokcia i pod hybrydą chcę je trochę wzmocnić. Teraz stosuję lakiery firmy Makear, bo już sprawdzone i mam niezłą kolekcję wink Długo się trzymają bo około 4 tygodni a kolor kryje na raz więc ooooogromny plus ode mnie smile