1

Temat: Czy moge byc w ciazy?

Ostatnio z moim partnerem kochalismy sie chwile bez prezerwatywy. Nie doszedl we mnie. Przerwalismy gdy powiedzial, ze zdarzylo sie cos dziwnego - albo cos mu "wytrysnelo" albo poprostu przeszlo mu po czlonku cos w rodzaju jakiegos impulsu. Obliczylam, ze mam akurat dzien plodny. Chcialam kupic tabletki tzw. "72 po".  Byl weekend, wiec przeczekalam do poniedzialku. Jednak nie dostalam sie do zadnego przez kolejki, nieprzyjmowanie juz w tych godzinach lub jakies urlopy...
Pytanie: jakie jest prawdopodobienstwo, ze zajde w ciaze?

2

Odp: Czy moge byc w ciazy?

Duże...

3

Odp: Czy moge byc w ciazy?

Prawdopodobieństwo jest bardzo duże. Jeśli się nie zabezpieczyliście a stosunek przerywany nie gwarantuje niczego. Powinnaś zrobić test ciążowy chyba, że wolisz poczekać do rozpoczęcia okresu. Jeśli jednak okres się nie pojawi jak najszybciej udaj się do ginekologa. Prawdopodobieństwo ciąży w czasie dni płodnych jest ogromne.

4

Odp: Czy moge byc w ciazy?

Zawsze jest duże prawdopodobieństwo że zaszłaś w ciaże. Niestety tak juz jesteśmy zbudowane że mamy za zadanie przedłużyć linie gatunku. Liczę że poszłaś prywatnie by nie mieć przykrej niespodzianki.
Zastanawia mnie fakt dlaczego kobiety nie nosza przy sobie prezerwatyw. To jakaś ujma? Uważam że wole mieć ja tez jakby coś sie wydarzyło albo bym nie miała stałego partnera a chiała uprawiać sex z nowo poznanym facetem. Co nie zmienia faktu że kolejki do ginekologa to jakas parodia. Na co idą nasze składki?