Temat: Ciąża ? Czy to możliwe ?

Witam was, ostatni raz kochalam sie z chlopakiem niecaly miesiac temu z prezerwatywa, 3 dni potem dostalam planowana miesiaczke, lecz byla ona dziwna: brzuch nie bolal mnie tak jak zwykle, byla dluga (6 dni) i skapa. Tydzien temu probowalismy znow lecz odczuwalam bol i przestalismy. Ostatnio zauwazylam dziwnie napiety brzuch, waga sie nie zmienila, od wczoraj mam bialy, rzadkawy, klejacy sluz. Okresu spodziewam sie pod koniec grudnia, lecz nie bola mnie piersi tak jak zawsze. Chlopak zapewnia mnie, ze bylo wszystko okej. Powinnam miec podstawy do obaw o ciaze ? Z gory dziekuje za odp.

2

Odp: Ciąża ? Czy to możliwe ?

Jeśli prezerwatywa była dobrze założona i nie pękła to nie masz powodu do obaw.

3

Odp: Ciąża ? Czy to możliwe ?

tak jak pisze meksykanka11 jeżeli z prezerwatywą nic się nie stało i była dobrze założona to nie jesteś w ciąży ale jak masz takie objawy to może lepiej przejść się do ginekologa?

4

Odp: Ciąża ? Czy to możliwe ?

Kolejny post czy mogę być w ciaży. Nie nie możęsz bo przecież ten mężczyzna by cie nie okłamał. Nie chce przecież miec dziecka wiec podświadomie nakazał plemnikom umrzeć. Zawsze można zajśc w Ciaże. Stosunek przerywany. Petting. Każda forma gdy sperma moze dostać sie do pochwy może spowodować ze będzie sie w ciązy. Jedynie chirurgiczna kastracja da 100% pewności że nie. Pod warunkiem że chirurg dobrze to zrobil