1

Temat: zabrudzona twarz

Witam, chciałam się poradzić i zaczerpnąć informacji na temat zabiegów kosmetycznych na twarz. Od jakiegos czasu, dość długiego czasu nie robiłam żadnych zabiegów na twarz- nie miałam oczyszczanej twarzy tak mówiąc w skrócie. Moja twarz mam wrażenie jest taka szara i bez życia- jak kartka papieru. Proszę o jakieś domowe sposoby na dbanie o cerę oczyszczanie i na to żeby zyskała trochę wyrazu i energii.

pozdrawiam smile

2

Odp: zabrudzona twarz

Też dawno nie miałam żadnego zabiegu tego typu jak oczyszczanie na twarz ale chyba nie jest z nią aż tak źle. Owszem przydałoby się coś w tym stylu i na pewno się wybiorę ale póki co działam domowymi sposobami, jak to mówisz. PRzede wszystkim nie powinnam używać peelingów bo mam bardzo delikatną i wrażliwą cerę ale zastępuję to peelingiem enzymatycznym, który nie ma tych szorstkich drobinek, kótre podrażniają. Jesli jednak Twoja cera jest inna tłusta np. dajmy na to powinnaś używać peelingów tak średnio 2 razy w tygodniu. To pomoże pozbyć się zbędnego naskórka i wrócić zdrowy wygląd. Używam też maseczki z grejpfruta - moja cera jest później promienna. Również lubię maseczki z różowej glinki. Polecam smile

3

Odp: zabrudzona twarz

Stosowałam naturalne maseczki tzn takie domowej roboty. Trochę peelingu z cukru i miodu albo z soli i cytryny. Bardzo dobrze służy to mojej cerze. Ale na złagodzenie czy dodanie witamin lubię maseczki z grejpfruta albo zielonego ogórka. Kupuję też w superpharmie maseczki z granatem- polecam maseczki firmy Ziaja albo Garnier. Zielona glinka jest tez jedną z moich ulubionych- to ściągnięcie twarzy kiedy nie można się uśmiechać już daje na pscyhice efekty że coś się dzieje i zmienia.

4

Odp: zabrudzona twarz

Zarówno domowe jak i specjalistyczne zabiegi warto dobrać do rodzaju cery jaki posiadasz. W gabinecie kosmetyczka może zrobić z Toba wywiad aby dobrać najbardziej odpowiednią terapie. Natomiast w domu sama musisz ustalić czy masz cere suchą, mieszana czy tłustą a może naczynkową lub ogólnie delikatną? aby dostarczyć skórze energii trzeba ja przygotować aby mogła przyjać to co chcesz jej zaaplikować. Czyli np. oczyścic ze złuszczajacego sie naskórka, zaskórników itp. może być piling kupny lub taki który sama przygotujesz. Piling solny lub cukrowy czy też z kawałkami orzechów są raczej tymi  grubo ziarnistymi wiec moga powodować podraznienia. Słyszałam o pilingu na bazie mielonej kawy (fusów) podobno dobrze oczyszcza i dodaje energii. Po pilingu należy twarz dokładnie oczyścić a nastepnie nanieść krem, maseczke czy też serum 'ampułkę' które można kupić w aptekach czy rossmanie

5

Odp: zabrudzona twarz

jest mnóstwo maseczek, jakie mogłabyś robić. np. tutaj masz mnóstwo sposobów - urodaizdrowie.pl/maseczki-odzywcze
w dodatku myję twarz żelem alaclarin, który regeneruje i głęboko oczyszcza cerę. poza tym pamiętaj, że z cerą jest tak (w sumie jak ze wszystkim), że trzeba troche czasu by lepiej było widać efekty, i żeby te efekty zostały na dłużej. smile

6

Odp: zabrudzona twarz

Dlaczego tak wiele osób postrzega skórę tylko jako zewnętrzną powłokę, przecież na skórę też możemy zadziałać od środka. I tutaj mam też odpowiedź jak możemy to zrobić, otóż jest taki naturalny suplement diety, produkuje go firma, która od niedawna jest w Polsce, ale już ma rzeszę zwolenników. Jest to Flax Omega 3, którego sama używam ze świetnym rezultatem.

7

Odp: zabrudzona twarz

Pójdź do kosmetyczki - ona na pewno w odpowiedni sposób wszystko dla Ciebie dobierze. Nie u każdego sprawdzi się ten sam zabieg, więc warto przetestować różne wiadomości. Jeśli mieszkasz w okolicach Krakowa, to chętnie polecę gabinet kosmetyczny SCM estetic. Są najlepsi, bo zatrudniają najlepszych fachowców.

8

Odp: zabrudzona twarz

Jeżeli jest szara to jest slabo odzywiona i brakuje jej witamin, do tego nie trzeba zabiegu.

9

Odp: zabrudzona twarz

Przede wszystkim nawilżanie od środka i kosmetykami też, a po drugie dieta. Skoro buzia jest taka szara to może zwyczajnie brakować witamin i trzeba te braki uzupełnić. Poza tym tryb życia i długość snu też robią różnicę.

10

Odp: zabrudzona twarz

Dieta, no i sprawdzanie tego co ma się w kosmetykach. Ja bym ci powiedziała, zebyć podziałała z olejkiem z pomarańczy smile on bardzo dobrze rozświetla twarz.. tak samo chyba jest olejek z pestek marchwi smile a tak to w sumie jakbyś chciała to można wyciągnąć zaskórniki poprzez zmiesznie żelatyny i węgla aktywnego smile

Po cóż – pomyślała – udawać dwie osoby na raz, kiedy ledwie wystarczy mnie na jedną, godną szacunku osobę?

11

Odp: zabrudzona twarz

Ro sobie codziennie wieczorem jakies maseczki odzywcze, zacznij lykac witaminy i zmien diete.

12

Odp: zabrudzona twarz

Obstawiam dietę, zły styl życia, może jakieś problemy z nerkami albo wątrobą. To na pierwszy ogień powinno pójść, zabiegi to tylko dodatek.