1

Temat: mydło

Witam, załozyłam temat dotyczący mydła i mam nadzieję, że takiego jeszcze nie ma. Aczkolwiek mam wrażliwą skórę, która się bardzo wysusza szczególnie w okresie zimowym. Nie mogę dobrać odpowiedniego rodzaju mydła. Nie biorę kąpieli w wannie tylko dłłuższe lub krótsze prysznice raczej w gorącej wodzie. Czasami mam problem ze spłukaniem z siebie osadu mydlanego. Jest jakiś produkt, który może jest inny pod jakimś względem od innych lepszy do takiej skóry jak moja? Zazwyczaj używam mydła w płynie a nie w kostce tak po prostu z komfortu psychicznego- wolę jak mydło jest zamkniętę a nie osadzają się na nim bakterie kiedy leży tak odsłonięte.
Liczę, że ktoś mądry podpowie mi jakiś produkt, z którym będzie mi się dobrze brać prysznic. wink

pozdrawiam

2

Odp: mydło

Jesli masz wrażliwa skóre to polecam płyny do kąpieli np. Oilatum, Emolium.. to delikatne dermokosmetyki przeznaczone do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry, szczególnie skóry suchej i wrażliwej.
Dzięki hipoalergicznej formule opartej na oleju mineralnym, emulsje aktywnie pielęgnują skórę. Skutecznie zapobiegają przeznaskórkowej utracie wody oraz redukuje ryzyko pojawienia się alergii. Odpowiednie do pielęgnacji każdego rodzaju skóry, są bezpieczne. Skóra staje się gładka, delikatna, nawilżona i czysta - delikatne substancje myjące pozwalają na zaniechanie stosowania popularnych środków myjących zawierających detergenty
substancji

3

Odp: mydło

A ja polecam delikatne mydło marsylskie, bardzo fajne jest i na prawdę bardzo ładnie i delikatnie oczyszcza skórę. stosuję dopiero tydzień, ale jestem zadowolona.

4

Odp: mydło

Zgadzam się z poprzedniczką. Nie ma nic lepszego od mydła marsylskiego- do mycia twarzy, pielęgnacji ciała i włosów. Polecam mydlarnię marsylskie.pl. Szeroki wybór i niskie ceny.

5

Odp: mydło

Polecam Mydło Alep z Aleppo Excellence 40% Laurie. Marka Alepia jest jedyną, która oferuje tradycyjne mydła Alep z Aleppo. Ich formuła opiera się na  olejach z pierwszego tłoczenia. Mydła Aleppo doskonale nawilżają cerę.

www.biopiekno.pl - Kosmetyki naturalne, ekologiczne, organiczne i mineralne.