1

Temat: Lakiery hybrydowe...

Czyli lakiery do paznokci utwardzane światłem UV. Ich użycie likwiduje problem nieestetycznego odpryskiwania lakieru na paznokciach dłoni i stóp. Zapewniają gładki i nieskazitelny efekt, utrzymując przez dwa tygodnie. Metoda zwana również: manicure hybrydowy, lub manicure Shellac.
Po dwóch tygodniach zalecane jest uzupełnienie lub położenie lakieru od nowa. Zdjęcie lakieru z płytki paznokcia trwa około 10 min. Paznokcie moczy się w specjalnym płynie (lakieru nie można usunąć zwykłym zmywaczem). Lakier nie uszkadza ani nie przebarwia naturalnej płytki paznokcia.

Jak Wasze przygody z tym o to manicure??
Ja osobiście uważam, że niszczy płytkę paznokcia, ktora tak naprawdę ,,nie oddycha" przez przykryta warstwę żelu..paznokcie po ściągnięciu tego cuda zaczęły się rozdwajać.i byly trochę wrażliwe..:|

2

Odp: Lakiery hybrydowe...

to chyba znaczy że były źle zrobione... oraz/lub źle zdjęte.
Ja osobiście mam hybrydę, noszę od dwóch miesięcy- zaczęłam na mega krótkich paznokciach, teraz już musiałam dwa razy skracać,a i tak są długie, samych nigdy nie udało mi się tak długich wyhodować:)  bo rosna pod nią jak szalone i sa twarde jak nigdy. Więc jak najbardziej polecam, bo nie ma z nią problemów (z hybrydą), nie martwię sie że gdies zaczepie, i lakier odejdzie odprysnie itp. i najważniejsze- od razu po zrobieniu tego rodzaju manicuru moge wrócic do swoich zajęć- nie czekam niewiadomo ile aż lakier wyschnie, zwłaszcza w 4 warstwach...
Uwielbiam lakiery hybrydowe wink

3

Odp: Lakiery hybrydowe...

Nie polecam. Owszem, trzymają się ładnie, ale niszczą płytkę tak samo jak tradycyjny żel z tipsami.

4

Odp: Lakiery hybrydowe...

wg mnie to zależy jednak po pierwsze od tego jak zostaną zrobione, a po drugie od indywidualnych reakcji paznokci. Każdy oragnizm inaczej reaguje np na pewne składniki aktywne bądź składniki diety, tak samo jest z paznokciami.
Trzeba spróbować, inaczej się nie przekonanie i nie poznacie tej reacji swoich panokci na hybrydę.

5

Odp: Lakiery hybrydowe...

Dla mnie lakiery hybrydowe stanowiły jeden wielki ratunek. To w zasadzie dzięki nim moje paznokcie wyglądają tak dobrze - efekt utrzymuje się nawet kilka tygodni. Korzystam z lakierów hybrydowych New Nails.
Któraś z was pisała o negatywnym wpływie na płytkę. Wszystko jest kwestią stosowanych technik i kosmetyków. Ja systematycznie stosuję oliwkę i odżywkę new nails i nie mam jakichkolwiek problemów z moimi paznokciami.

6

Odp: Lakiery hybrydowe...

Hybrydy New Nails są naprawdę ok. Rzeczywiście trwałe, zakładając, że umiecie dobrze pomalować paznokcie. Nie lubiłam poprawek, a przy normalnych lakierach było to nieuniknione.
Teraz ładnie wyglądające paznokcie udaje się utrzymać naprawdę długo, a przy okazji do zestawu wprowadziłam jeszcze odżywkę tej samej firmy, dla zapewnienia im odpowiedniej twardości.

7

Odp: Lakiery hybrydowe...

Czy new nails potrafi sensownie przygotować w zakresie realizacji hybrydowego pod salon? Nie pod domową stylizację?
Jak rozumiem to się znajduje w programie szkolenia zawodowego, tak?

8

Odp: Lakiery hybrydowe...

Jak dla mnie cały program realizują na wysokim poziomie, nie ma to znaczenia, o jaki punkt pytasz - wszystko było zrealizowane i jak dla mnie, dobrze mnie przygotowali do zawodu.
W tym momencie poza usługami, również kieruję samym salonem ;-)

9

Odp: Lakiery hybrydowe...

U mnie szkolenie było super, tj. w moim przypadku. W grupie byłam wraz z koleżanką, obydwie teraz pracujemy w zawodzie, tak więc mogę śmiało powiedzieć, że te szkolenia były dla nas istotnym krokiem.
No i przede wszystkim dały solidne efekty.

10

Odp: Lakiery hybrydowe...

Oni robią dobre szkolenia, a przynajmniej ja byłam za każdym razem zadowolona. Robiłam już rzęsy, paznokcie, wizaż i depilację woskiem.
Przygotowuję się do założenia własnego salonu kosmetycznego, sądzę że wkrótce efekt ten osiągnę. Brakuje mi jeszcze 3 tysięcy, żebym mogła poważnie myśleć o starcie ;-)

11

Odp: Lakiery hybrydowe...

W tym roku kończę szkołę średnią, nie idę na studia, będę robiła szkolenia kierunkowe, chcę właśnie pracować w salonie kosmetycznym i liczę, że mi się to powiedzie.
Sporo już potrafię, ale wiadomo - do ideału daleko. Tyle mojej nadziej, że dobre szkolenia faktycznie mnie do tego zawodu przygotują.

12

Odp: Lakiery hybrydowe...

Lakiery hybrydowe są mega, przede wszystkim dają fajne i trwałe efekty. W moim przypadku zmiana była diametralna, nie sądziłam że kiedykolwiek będę w stanie przez całe miesiące utrzymywać paznokcie w dobrym stanie, a jednak się faktycznie udało.

13

Odp: Lakiery hybrydowe...

Polecam szeroki wybór lakierów hybrydowych w hurtowni kosmetycznej COSNET. Moja koleżanka, która na codzień profesjonalnie zajmuje się pielęgnacją paznokci tam się zaopatruje i sobie zachwalała. Z tego co mi mówiła to lakiery są  profesjonalnej, znanej i cenionej firmy IBD z USA. Lakier to połączenie lakieru i żelu, nie odpryskuje, nie ściera się. Łatwo się go rozprowadza, nie rozlewa się na boki. Trzyma się do około 3 tygodni. Nakłada się jak lakier a trzyma jak żel. Nadaje paznokciom niesamowity połysk i głębie koloru. Duża pojemność butelki wystarcza na wiele zastosowań. Taka jest opinia osoby, która na codzień na tym pracuje smile

14

Odp: Lakiery hybrydowe...

Potwierdzam to co pisały dziewczyny - new nails ma genialne lakiery, które faktycznie gwarantują jakość. U mnie tygodniami utrzymują się tak samo ładne paznokcie, z którymi nie mam żadnych problemów. I nie mam zamiaru niczego w tym zmieniać. Kiedyś musiałam robić nowe paznokcie co kilka dni - nigdy więcej!

15

Odp: Lakiery hybrydowe...

A ja właśnie uczę się u nich stylizacji i jestem pod wielkim wrażeniem. Przede wszystkim bardzo długi program, spore możliwości. Idzie mi to całkiem nieźle, cały czas się rozwijamy, idziemy do przodu. Trudno mi ocenić co wyjdzie z tego dalej, ale uważam, że na takich zasadach na prawdę można wiele osiągnąć. Trzeba tylko chcieć.

Odp: Lakiery hybrydowe...

bardzo fajne są lakiery z serii schellac. Naprawdę polecam. Długo się utrzymują, a później ładnie schodzą z paznokcia.

17

Odp: Lakiery hybrydowe...

Na szkoleniach w Beauty Lux pracowałam na kosmetykach new nails - świetne produkty, kilka tygodni bez żadnych poprawek na jednych lakierach. Robią ogromną różnicę - w moim przypadku zdecydowanie się sprawdziły i chętnie z nich korzystam dalej, również na klientkach.

18

Odp: Lakiery hybrydowe...

No właśnie tylko jakie są naprawdę lakiery hybrydowe. Bo komentarze na internecie są różne.

19

Odp: Lakiery hybrydowe...

Myślę właśnie nad takimi lakierami i też jestem ciekawa przede wszystkim, czy są trwałe, na ile starczają? Czy płytka z lakierem jest twarda, czy lakier nie odpryskuje? Co zrobić, gdy paznokieć odrośnie? Trzeba odnawiać, czy można to jakoś ściągnąć?

20

Odp: Lakiery hybrydowe...

New nails, ich lakier do paznokci, kwestia systematyczności, u mnie na hybrydach nie muszę czegokolwiek poprawiać nawet tygodniami, a mimo wszystko paznokcie mam w bardzo dobrym stanie. Da się?

21 Ostatnio edytowany przez dudek20 (2015-11-16 13:50:29)

Odp: Lakiery hybrydowe...

Przy lakierach ważne jest żeby były trwałe i nie odpryskiwały, do tego celu najlepiej stosować lakiery hybrydowe. Trzeba uważać bardzo przy zdejmowaniu żeby nie zniszczyć płytki paznokcia, najlepiej powinna zrobić to kosmetyczka. Używanie tych lakierów to oszczędność czasu bo długo się trzymają.

22

Odp: Lakiery hybrydowe...

lakiery hybrydowe to jak dla mnie jeden z lepszych urodowych wynalazków smile zawsze lubiłam mieć ładne pazurki ale denerwowałam się na odpryski i konieczność częstego malowania ;/ dostałam od przyjaciółek jakiś czas temu zestaw do manicure hybrydowego i jestem oczarowana! korzystam z produktów neonail, extra trwałość i piękne kolorki,są super a już nie wyobrażam sobie wrócić do klasycznych lakierów do paznolkci!

23

Odp: Lakiery hybrydowe...

Ja uważam, że gorzej niszczy paznokcie malowanie zwykłym lakierem co parę dni i zmywanie zmywaczem niż co 3 tygodnie hybrydą. Ja używam lakieru hybrydowego marki Semilac. Lakier długo się trzyma, nawet  3 tygodnie, nie odpryskuje, a lakiery trzymają się nawet problematycznej płytki.

24

Odp: Lakiery hybrydowe...

ja wlasnie spróbowałam MakeAr hybrydy i jestem zaskoczona. Taka cena a taka jakość. Rewelacja moim zdaniem. trwałe, kolory są superowe i nie odpryskują! dobra jakość za dobrą cenę

25

Odp: Lakiery hybrydowe...

Tak to trzeba przyznać wynalazek super. Nie trzeba co chwila malować jak zwykłym lakierem, poprostu ma się spokój i paznokcie ładnie wyglądają. Teraz jest tyle przeróżnych wzorów i kolorów lakierów hybrydowych, w mój gust też wpadł semilac, zwłaszcza top i baza.

26

Odp: Lakiery hybrydowe...

Hybryda jest o tyle wygodna, że dłużej trzyma się na paznokciach, nie trzeba stale poprawiać ubytków i wygląda bardzo ładnie smile Osobiście miałam do czynienia z różnymi markami natomiast najelpszą z nich jest semilac. Kolory są śliczne, do tego mają dużo ciekawych palet kolorów wink Polecam, a zwłaszcza Night in Venice z kolekcji Tropical Drinks smile

27

Odp: Lakiery hybrydowe...

Czy są jakieś przeciwwskazania do noszenia hybryd?

28

Odp: Lakiery hybrydowe...

loti napisał/a:

Czy są jakieś przeciwwskazania do noszenia hybryd?

Dobre pytanie. Też mnie to interesuje. Zastawiałam się właśnie niedawno nad założeniem, ale nie wiem czy nie osłabi to i tak moich delikatnych paznokci. Czy może lepiej najpierw założyć na paznokciach u stóp i zobaczyć reakcje organizmu?

29

Odp: Lakiery hybrydowe...

ka_majka napisał/a:
loti napisał/a:

Czy są jakieś przeciwwskazania do noszenia hybryd?

Dobre pytanie. Też mnie to interesuje. Zastawiałam się właśnie niedawno nad założeniem, ale nie wiem czy nie osłabi to i tak moich delikatnych paznokci. Czy może lepiej najpierw założyć na paznokciach u stóp i zobaczyć reakcje organizmu?


Mozesz i tak sprobowac. Po prostu kup odpowiedni lakier, bo mi po niektorych wyszlo okropne uczulenie. Teraz od dwoch miesiecy uzywam hybryd z em nail i wszystko w porzadku z paznokciami smile

30

Odp: Lakiery hybrydowe...

Nie powinno być problemu, jak jest dobrze płytka zrobiona i dobrze ściągnięta hybryda to i nie powinnaś zniszczyć paznokci. U mnie świetnie się sprawdzają semilaci, ale dobór lakieru hybrydowego to już indywidualna sprawa musisz popatrzeć co Ci będzie najbardziej pasowało.

31

Odp: Lakiery hybrydowe...

ka_majka napisał/a:
loti napisał/a:

Czy są jakieś przeciwwskazania do noszenia hybryd?

Dobre pytanie. Też mnie to interesuje. Zastawiałam się właśnie niedawno nad założeniem, ale nie wiem czy nie osłabi to i tak moich delikatnych paznokci. Czy może lepiej najpierw założyć na paznokciach u stóp i zobaczyć reakcje organizmu?

Dzień dobry, marka Semilac jako pierwsza na rynku wprowadziła innowacyjny produkt - Semi Hardi - hybrydę budującą do paznokci, która umożliwia przedłużenie paznokci, wzmocnienie oraz odbudowę słabej płytki. Dzięki temu produktowi Klientki ze słabą płytką mogą pozwolić sobie na piękny manicure i cieszyć się długimi paznokciami.  Przed pierwszym nałożeniem lakieru hybrydowego należy się upewnić, czy płytka paznokcia jest zdrowa.

W razie pytań - chętnie pomogę
Online Ekspert marki Semilac

32

Odp: Lakiery hybrydowe...

Ja co jakis czas robiłam sobie hybrydy, ale dzisiaj dzieczyna mi je zrobila nie są zbyt dokladne trwalo to 2 godziny i tak sobie mysle ze chyba kupie wlasną lampę smile

33

Odp: Lakiery hybrydowe...

Ja się bałam kupować własny zestaw, ale męczyło mnie już chodzenie co 3 tygodnie do kosmetyczki. Więc zaryzykowałam smile I przyznam wam, że nie żałuję. Wybrałam La Femme, bo czytałam opinie, że są to lakiery łatwe w obsłudze, a na ich stronie lafemme.pl znalazłam takie lakiery, które się łatwo zdejmuje. Na początku musiałam trochę potrenować, ale, mimo braku talentu do takich rzeczy, idzie mi zaskakująco dobrze smile Co do noszenia hybryd - ja nie widzę skutków ubocznych, maluje co 3 tygodnie, co jakiś czas robię sobie przerwę. Dla mnie to bardzo wygodna opcja, bo do "normalnych" lakierów nie miałam cierpliwości.

34

Odp: Lakiery hybrydowe...

U mnie kompletnie się nie sprawdziły, po tygodniu mi odpadły. Dwa podejścia zrobiłam u różnych manicurzystek, na różnych lakierach. Już wolę zwykłe lakiery, dużo taniej wychodzi, a też spokojnie mi się do tygodnia utrzymują. Robię sobie bazę z odżywki, potem lakier np. MySecret i na to utwardzający topcoat, teraz mam akurat diamentowy KOBO.

35

Odp: Lakiery hybrydowe...

Niedawno pierwszy raz miałam założoną hybrydę, jest to wygodne ale po zdjęciu hybrydy paznokcie były w nieciekawym stanie, bardzo słabe, łamliwe hmm

36

Odp: Lakiery hybrydowe...

Od dawna po prostu hybrydy new nails - stosowane systematycznie powinny dać fajną zmianę, ale czy od razu?
U mnie po kilku tygodniach paznokcie powróciły do zdrowia, teraz wyglądają normalnie i oby tak było dalej.
Niczego z dnia na dzień zrobić się nie da. A na hybrydach i odżywce tej samej firmy, jednak ten efekty jest spoko.

37

Odp: Lakiery hybrydowe...

Hybrydy to świetna sprawa, przepadam za nimi - używam od lat, nie ma żadnych problemów z paznokciami, ale jednak daje to święty spokój.
Kiedyś codzienne poprawki, teraz tygodnie bez poprawek. I tak się da.

38

Odp: Lakiery hybrydowe...

Lakier hybrydowy totalnie odmienia sytuację i sprawia, że wszystko wygląda o wiele lepiej, ale natychmiast tego nie zrobicie.
New nails ma je porządne, ale wiadomo, że przy takich produktach głównie chodzi o jakość i trwałość, a ja miałam po prostu tygodniami przy tym święty, anielski spokój.

39

Odp: Lakiery hybrydowe...

Uwielbiam hybrydy. Tygodnie świętego spokoju i paznokcie, które wyglądają naprawdę super. Uwielbiam je.
Na samą myśl o ciągłych poprawkach na paznokciach robi mi się dosłownie...
Nie zamierzam niczego zmieniać.

40

Odp: Lakiery hybrydowe...

Ja juz od dawna robię sobie sama hybrydę, mam zestaw startowy Mollonu, dokupuję tylko kolorowe lakiery. Fajna sprawa, nabrałam już wprawy, więc zajmuje mi to coraz mniej czasu, a efekty są super:) A lakiery zawierają ekstrakt z żywicy drzewa pistacjowego, co wzmacnia  i porubia płytkę paznokcia.

41

Odp: Lakiery hybrydowe...

Na wzmocnienie używam tej samej odżywki new nails - to przynosi efekty, ale z czasem. Wiem jak bardzo odmieniłam sobie w krótkim czasie płytkę i chyba dzięki temu wygląda ona tak, a nie inaczej.
Po prostu paznokcie są w super stanie - samą solidna pielęgnacją. Da się.

42

Odp: Lakiery hybrydowe...

Mi podobają się hybrydy Semilaca z tej nowej kolekcji, to są kolory, które idealnie wpisują się w sezon jesienny. Przy kolejnych zakupach zawsze powtarzam sobie mantrę - Pozwól sobie na odrobinę luksusu!

43

Odp: Lakiery hybrydowe...

Kupiłam sobie niedawno zestaw startowy mollon, jest wszystko to co potrzeba żeby zrobić manicure, dopiero się uczę ale już jestem mega pozytywnie zaskoczona trwałością takiego manicure smile! Normalnymi lakierami wytrzymywał w dobrym stanie dzień, dwa, ten hybrydowy 2-3 tygodnie!

44

Odp: Lakiery hybrydowe...

ja od czasu kiedy przerzuciłam się na hybrydy zupełnie sobie nie wyobrażam żeby robić inny rodzaj manicure a tym bardziej pozytywnie zaskoczona byłam, że w pierre rene też zestawy do hybryd mogę dostać- ich kosmetyki do twarzy od dawna stanowią mój numer jeden więc i lakierom postanowiłam dać szansę i się nie zawiodłam, świetnie, że mają tak niewygórowane ceny i sama mogę zdecydować które elementy chcę kupić a nie wszystko wypcha się w wielki zestaw z połową niepotrzebnych elementów

45

Odp: Lakiery hybrydowe...

Przede wszystkim systematyczność. Paznokcie w kilka tygodni powrócą do absolutnej normalności i będą wyglądały zdrowo - mam na myśli odżywkę. A jeśli postawicie na ich hybrydy to również powinno to wyglądać naprawdę w porzadku. Działajcie.

46

Odp: Lakiery hybrydowe...

ja tam wole jednak używać zwykłych lakierów. Przecież np. miss sporty i ich kolekcja wonder metal są bardzo podobne do hybryd smile

47

Odp: Lakiery hybrydowe...

Systematyczność i zdrowe podejście do pielęgnacji paznokcia, z odżywek to oczywiście new nails.
W taki sposób właśnie doprowadza się paznokcie do zdrowia i normalności. Stopniowo wygląda to coraz lepiej, płytka zyskuje.
U mnie dało to zdecydowaną poprawę, a niby chodzi o podstawowe kroki, prawda?

48

Odp: Lakiery hybrydowe...

Ja od lat używam lakierów hybrydowych firmy biokur Zawsze Piękna ul. Traugutta 12B 67-100 Nowa Sól tel. 801 003 153. Jestem super zadowolona.

49

Odp: Lakiery hybrydowe...

Zdecydowanie polecam stosowanie zwykłych lakierów do paznokci, bo hybrydy potrafią mocno zniszczyć płytkę. Co prawda, jeśli ktoś ma piękne i mocne paznokcie z natury, to hybryda nie powinna ich nadmiernie osłabić. Jednak osoby, które mają cienkie paznokcie powinny się nad tym zastanowić. Ja już po pierwszej aplikacji zauważyłam, że paznokcie stały się jeszcze bardziej miękkie, kruche i zaczęły się rozdwajać. Polecam hybrydy tylko na wyjątkowe okazje. Na co dzień preferuję odżywkę (ale nie Eveline) i pastelowy lakier do paznokci.

50

Odp: Lakiery hybrydowe...

Nie zgadzam się, że hybrydy niszczą płytkę. Jeśli używa się dobrej jakości produktów (ja używam lakierów Semilac), na pewno nie niszczą, a w moim przypadku nawet wyszło na plus. Niszczyłam sobie paznokcie używaniem zmywacza co dwa dni zmieniając klasyczny lakier, hybrydy utrzymują się u mnie nawet do trzech tygodni, więc różnica jest kolosalna.

51

Odp: Lakiery hybrydowe...

Z Semilac fajny jest pyłek. Mieniące się drobinki dają niesamowity efekt zmieniającej się barwy lakieru w zależności od padającego światła. Najpiękniejszy efekt uzyskacie na czarnym lakierze, ale zachęcam do eksperymentowania także z innymi kolorami, np. czerwienią i zielenią.

52

Odp: Lakiery hybrydowe...

Hybrydy new  nails są spoko, ale ogólnie paznokcie wymagają ciągłej opieki. Jeśli dbacie o nie przy pomocy solidnych kosmetyków, to naprawdę w krótkim czasie można wszystko diametralnie odmienić. Nie spodziewajcie się od razu cudów, ale wraz z kolejnymi tygodniami sytuacja powinna wyglądać coraz lepiej. Paznokcie będą zdrowsze.

53

Odp: Lakiery hybrydowe...

Jestem zwolenniczką manicure hybrydowego, robię od 1,5 roku i nie mam zniszczonych paznokci. Popełniam błędy i uczę się na nich, żeby coraz lepiej zadbać o swoje paznokcie. Trzeba wszystko robić ostrożnie i bez pośpiechu. Kolor zmieniam co 2 tygodnie. Paznokcie w końcu zapuściłam, są mocne, nie łamią się. Żadne prace domowe mi nie straszne.

54

Odp: Lakiery hybrydowe...

Ja miałam z semilaca i silcare.
Zdecydowanie semilac się lepiej trzymał.
Tylko ta cena mniej przyjemna.
Choć.. jak patrzyłam to te lepsze niby tak kosztują.....

55

Odp: Lakiery hybrydowe...

Ja cały czas robię sobie hybrydy, bo mam bardzo cienkie i łamliwe paznokcie, a pod hybrydą mogą spokojnie rosnąć smile Jeśli chodzi o lakiery to używam firmy Makear, bo mają ładne kolory i dobrze kryjące, a sama hybrydka trzyma mi po kilka tygodni smile

56

Odp: Lakiery hybrydowe...

Ja od kilku miesięcy wierna jestem lakierom Mollon. Kupiłam kiedyś z ciekawości jak robili promocję, bo koleżanki poleciły i tak z nimi zostałam. To co oceniam na plus to stan płytki pomimo regularnego nakładania. Wcześniejsze hybrydy bardzo mi niszczyły, ale te są jednofazowe i nie mają tej całej paskudnej chemii w składzie. Warte uwagi. smile

57

Odp: Lakiery hybrydowe...

Hybrydy super sprawa. Ja używam trzymają się nawet 3 tygodnie, ale niestety trzeba z nimi uważać, niektóre osoby bardzo uczulają. wink

58

Odp: Lakiery hybrydowe...

moim zdaniem to super sprawa, manicure jest trwały i ładny, taki bardziej błyszczący, ja polecam lakiery z pierre rene

59

Odp: Lakiery hybrydowe...

Regularnie chodzę na paznokcie do salonu Gnatyshyn na warszawskim Ursynowie na paznokcie - do Nastii albo Moniki. Warto się do nich wybrać, nigdy nie brakuje im pomysłów, a ich prace są bardzo długotrwałe.

60

Odp: Lakiery hybrydowe...

A ja jeszcze nigdy nie miałam lakieru hybrydowego na paznokciach i ciągle się zastanawiam.

61

Odp: Lakiery hybrydowe...

Czasem żałuję że szkoda mi na nie czasu.. Wygodne były , no i długo się trzymały...

62

Odp: Lakiery hybrydowe...

Dla mnie lakiery hybrydowe są moim zbawieniem. Mam ładna i twardą płytkę i zawsze mnie denerwowało gdy lakier odpryskiwał po dwóch dniach. Nauczyłam się sama robić hybrydy i teraz mam spokój na 2-3 tygodnie.
Jednak, raz na 3-4 miesiące nie maluje moich paznokci aby trochę odpoczęły!

63 Ostatnio edytowany przez onatanczy (2017-09-08 07:17:52)

Odp: Lakiery hybrydowe...

Ja to jakoś nie mam ochoty ich nakładać, bo sądzę, że ściąganie zniszczy płytkę. Moja koleżanka kupiła sobie http://www.biokur.pl/zestawy-hybrydowe-c-181.html zestaw hybrydowy, ale mnie nie namówi.

64

Odp: Lakiery hybrydowe...

Akurat jeżeli chodzi o dobre i profesjonalne lakiery do paznokci, to możemy pomóc podczas wyboru bo zajmujemy się tym na co dzień, w razie pytań chętnie doradzimy smile

65

Odp: Lakiery hybrydowe...

hybrydy są świetne ale trzeba sobie robić między nimi przerwę, by nie zniszczyć paznokcia (zdejmuje się lakier acetonem)

66

Odp: Lakiery hybrydowe...

Ja robię hybrydy od niemal dwóch lat, nie robię żadnej przerwy, moje paznokcie są w doskonałym stanie. Także to chyba kwestia bardzo indywidualna. Wprawdzie zawsze miałam twarde i mocne paznokcie, nigdy się nie rozdwajały i nie łamały, także to pewnie też ma znaczenie. Oczywiście ściągam acetonem. Nie rozumiem, czemu niektórzy piłują... Wtedy to się szczególnie niszczą.

67

Odp: Lakiery hybrydowe...

Lakiery hybrydowe są super, ale moje paznokcie są po nich straszliwie  zniszczone

68

Odp: Lakiery hybrydowe...

Ja używam lakierów hybrydowych  od lat i nigdy nie miałam nigdy żadnych problemów z paznokciami smile Aktualnie mam odcień 565 z firmy Makear i trzyma mi już ponad 3 tygodnie smile

69

Odp: Lakiery hybrydowe...

Ja kupiłam teraz zestaw z semilaca i jestem zadowolona. Nie ma żadnych problemów z paznokciami po ich hybrydach, może dlatego, że utwardzam cienkie warstwy lakieru i to na najdłuższych czasach.

70

Odp: Lakiery hybrydowe...

Póki co sama nie robię paznokci własnoręcznie, jednak generalnie jeżeli chodzi o lakiery hybrydowe, jestem wielką miłośniczką marki Chiodo. Wybór kolorków w tym przypadku jest bardzo duży. Poza tym fajnie rozprowadzają się na płytce paznokcia, nie mają przykrego zapachu i trzymają naprawdę długo.

71 Ostatnio edytowany przez czarekkrzakowski22 (2018-02-26 20:31:00)

Odp: Lakiery hybrydowe...

Czy zestawy hybrydowe są nieszkodliwe dla skóry?

72

Odp: Lakiery hybrydowe...

jest to dobry sposób na piękne paznokcie, jednakże nie powinno się przesadzać z hybrydami. Ja niestety przesadziłam i odczułam skutki na własnej skórze. Po około trzech miesiącach robienia hybryd bez przerwy, tzn. co dwa tygodnie od nowa, zaczęłam odczuwać dziwny ból w opuszkach palców. Szybko zdjęłam hybrydy, paznokcie były w opłakanym stanie, do dzisiaj nie odzyskały tak naprawdę kondycji. Od roku nie robiłam paznokci tym sposobem. Podsumowując, hybrydy to dobra opcja na specjalne okazje (studniówka, wesele itd), nie nadają się jednak do codziennego stosowania.

73

Odp: Lakiery hybrydowe...

Ostatnie doniesienia sa takie ze hybryda jest bardzo niezdrowa, poczytajcie sobie, nie wiem na ile to prawda, ale mozna sie zastanowic...

74

Odp: Lakiery hybrydowe...

WItajcie,
Najlepsze jak dla mnie są lakiery hybrydowe amerykańskiej marki IBD, nie uczulają, kryją już przy pierwszej warstwie. Jak to mówią im starsze wino tym lepsze, tak jest w przypadku lakierów hybrydowych IBD, nic się z nimi nie dzieje, jeden lakier mam już 3 lata, i nic sie nie zdarzyło.
Kupuję w jednej hurtowni M.K Cosmetics w Szczecinie stacjonarnie. Naprawdę polecam.





Polecam
------------------------------------------
byviola kropka com kropka pl  --> sklep z odzieżą damską!
ipbutik kropka shop -> modne polskie sukienki

75

Odp: Lakiery hybrydowe...

Dla niezdecydowanych polecam manicure tytanowy: gelish dip
---> wpisz w google Gelish dip mkcosmetics

76

Odp: Lakiery hybrydowe...

Lakiery hybrydowe jak dla mnie najlepsze są kupowane na finefactory.pl Zapewne jakość jest dobra, lakiery na pewno bardzo długo się utrzymują nawet ok 3 tyg efekt jest świetny. Moja znajoma robi paznokcie żelowe czy też hybrydy i właśnie często zamawia lakiery online w tym sklepie.

77

Odp: Lakiery hybrydowe...

mirella84 napisał/a:

Ostatnie doniesienia sa takie ze hybryda jest bardzo niezdrowa, poczytajcie sobie, nie wiem na ile to prawda, ale mozna sie zastanowic...

Robię sobie paznokcie hybrydowe już od dwóch lat. Paznokci nie mam zniszczonych, a artykuły na temat szkodliwości UV... no cóż. To nie solarium. Poza tym jak długo trzymamy ręce w lampie i co jaki czas robimy manicure. Nie hybryda niszczy paznokcie a nieumiejętność jej nakładania i ściągania. Niektóre dziewczyny na siłę ściągają hybrydę, zrywając ją razem z płytką paznokcia. Albo zalewają skórki, przez co hybryda odchodzi, a pod spód dostaje się powietrze i tworzy się idealne środowisko dla bakterii.

78

Odp: Lakiery hybrydowe...

myślę, że sporo zależy po pierwsze od tego jakie lakiery hybrydowe wykorzystujemy, a po drugie od umiejętności konkretnej osoby/kosmetyczki. i gorsze niż z lampami, mam doświadczenie ze ściąganiem, gdzie nieumiejętne wykorzystanie frezarki masakruje paznokcie sad

79

Odp: Lakiery hybrydowe...

Hybrydy robię pol roku i nie zauwazylam zadnych negatywnych skutkow. Chociaz slyszalam, ze co jakis czas nalezy robic sobie przerwe. Na pewno wazny jest lakier, ktorego uzywamy, u mnie jest to akurat seria z Eveline, jeden lakier kossztuje 25 zl. Jakosc jest bardzo fajna, nie mam zadnych podraznien, nic mnie nie uczula, a mają naprawde ladne kolorki, np. takie wiosenne róże smile

80

Odp: Lakiery hybrydowe...

Dla mnie do hybryd najlepsze są lakiery semilac, jakość naprawdę fajna. Teraz mają fajne nowe pyłki holo do stylizacji, kosmetyczna mi ostatnio nałożyła i wygląda to zjawiskowo. No i firma wspiera też warsztaty kosmetyczne, przeznacza 4zł ze sprzedanego produktu na ten cel.

81

Odp: Lakiery hybrydowe...

Nie mam czasu na chodzenie do kosmetyczki na manicure, wiec ostatecznie zrezygnowalam z hybryd, dalam paznokciom odpoczac. I przerzucilam sie na klasyczne modele a'la żel. Eveline ma fajna serie Vinylgel- lakier polaczony z top coatem. Ciekawe kolorki, a trwalosc dosc podobna do tej z hybryd smile

82 Ostatnio edytowany przez czarekkrzakowski22 (2018-05-11 07:34:48)

Odp: Lakiery hybrydowe...

Ja kupuję z żoną kosmetyki dla siebie a przy okazji zamawiamy od lat lakiery hybrydowe.
___________________________________________________________
https://www.biokur.pl/lakiery-hybrydowe … 27_28.html

83

Odp: Lakiery hybrydowe...

Dla mnie już nie istnieją paznokcie bez hybryd, przecież to bardzo wygodne. A że robię sobie sama, to koszty też nie są kosmiczne. Używam lakierów Isabellenails - jakość równie dobra, jak tych najdroższych, a cena bardzo przystępna. Chociaż w pierwszym momencie pokochałam ich za bogactwo kolorów smile

84 Ostatnio edytowany przez olha (2018-06-18 13:26:54)

Odp: Lakiery hybrydowe...

Zdecydowanie warto!

Oszczędza się czas
Ma sie ładne, zadbane pazurki
Lakier taki wytrzymuje nawet 2-3 tygodnie, podczas gdy zwykły lakier jest w stanie odprysnąć już po dniu czy dwóch dniach.

O ile robienie sobie  żelowych paznokci może byc trudne, to jestem zdania, że robienie sobie pazurków hybrydowych takie wcale trudne nie jest. Poza tym zestaw można kupic sobie bez problemu przez internet. Dwie dobre marki jakie polecam to:
Indigo
Semilac
Aktualnie promocje na nie ma ten sklep:
https://darmarsklep.pl/do-paznokci

Dzisiaj mam ochotę na... smile

85

Odp: Lakiery hybrydowe...

Hybrydy faktycznie na paznokciu wyglądają pięknie, semilac wypuścił też niedawno aplikację na smartfony dzięki której można np wyszukać kolor lakieru po zdjęciu czy oceniać stylizacje innych użytkowników. Ciekawa sprawa, mi się podoba.

86

Odp: Lakiery hybrydowe...

Co do hybryd to ja używam teraz bazy 5 w 1 od semilaca bo ma w sobie bazę, top i kolor w jednym. Oszczędność miejsca i dużo większa wygoda w nakładaniu. No i na paznokciu prezentuje się to zjawiskowo.

87

Odp: Lakiery hybrydowe...

Moim zdaniem znajomi z całą pewnością będą w stanie w tym obszarze tematycznym pomóc. Wystarczy popytać smile

W kalendarzu wszystkie dni wyglądają tak samo, ale nie są jednakowo ważne.

88

Odp: Lakiery hybrydowe...

ja natomiast głównie korzystam z Truscady - mają na prawdę fajne kolory, żywe, mocno napigmentowane, ale niestety mocno się trzymają i zwykłe namoczenie w acetonie nic nie da, dlatego korzystam z frezarki np: trendylady.pl/oryginalna-frezarka-jsda-jd700/ w dobrej cenie i 35w spokojnie wystarczy.

89

Odp: Lakiery hybrydowe...

Hybrydy są cudowne dla mnie stanowią ochronę przed złamaniem paznokcia a do tego wygoda i oszczędność czasu, zawsze umawiam się z koleżanka na ploteczki i paznokcie a lakiery kupuję z semilaca smile

90

Odp: Lakiery hybrydowe...

Ja nie lubię, moje paznokcie mają cienką płytkę i źle reaguja na lakiery hybrydowe. Po zdjęciu mam wrażenie, że bolą mnie opuszki pod palcami. Ale u innych bardzo mi się podobają <3

91

Odp: Lakiery hybrydowe...

piszecie o lakierach hybrydowych a ja bym się przy okazji chciała poradzić odnośnie dobrej lampy. mąż chce mi zamówić pod choinkę i chętnie z tego pomysłu skorzystam big_smile tylko do tej pory miałam mostek i nie znam się co mogłoby być lepszego, na co zwrócić uwagę smile  czytałam gdzieś na innych forach o lampach z czerwonym światłem, znalazłam taką magnails.pl/lampy-dual-led-uv/lampa-excellent-pro-48w-plus-33.html , podobno mocna, ale też znalazłam gdzieś że są jeszcze mocniejsze. coś konkretnego możecie po prostu polecić, jakiś model?

92

Odp: Lakiery hybrydowe...

Ja już długo robię pazurki, ale od niedawna zaczęłam robić na nich wzorki smile Dopiero się uczę i różnie to bywa, ale fajną sprawą jest zmywacz w pisaku, który pozwala zmyć to, co nie wyszło i np. spłynęło na skórki. Kupiłam go na Gabrielle Nails, polecam.

93 Ostatnio edytowany przez talia (2018-12-27 13:05:44)

Odp: Lakiery hybrydowe...

Sama robię sobie paznokcie od 2 lat. Zaczynałam od Neonaila, potem przeszłam na Semilaca. Marki te jednak średnio mi odpowiadają z uwagi na to,ze są bardzo rzadkie. Fajne są lakiery Indigo, jednak z kolei te są bardzo gęste no i cenowo nie wychodzi tanio..... Szczególnie jeśli robi się samodzielnie.
Chińskich lakierów nie polecam, bo pomimo niskiej ceny źle mi się nimi maluje a z kryciem bywa problem. Zamiast dwóch warstw, trzeba niekiedy kłaść ich 5....Co mija się z celem.

Najbardziej polubiłam lakiery od Nox https://nox-nails.pl  - nie jest to może tak rozreklamowana firma, ale jeśli chodzi o krycie to jest to bajka. Wystarczy w zasadzie w wiekszości przypadków jedna warstwa, nawet w przypadku jasnych kolorków druga jest formalnością.

94

Odp: Lakiery hybrydowe...

Można rzeczywiście pobawić się stylizacją paznokci z lakierami Claresa mogę tę markę polecić do profesjonalnego użytku przez salony urody ale też do używania prywatnie. Na stronie  4mass.pl jest więcej informacji o ich produktach. Dobry kontakt, można o wszystko dopytać.

95

Odp: Lakiery hybrydowe...

Wybór lakierów hybrydowych jest spory na naszym rynku, dzięki temu każda z nas znajdzie coś co będzie w jej guście.

96 Ostatnio edytowany przez Walewska (2019-05-17 06:20:47)

Odp: Lakiery hybrydowe...

Polecam lakiery Słowianki

Bardzo dobra pigmentacja
Dobrze się poziomują
Nie mam problemu również z pastelami, kryją idelanie po drugiej warstwie, podczas gdy wcześniej miałam problem z kryciem takich lakierów i jeszcze nie znam marki, która ma lakiery hybrydowe jasne, które w takim stopniu kryją.

Jeśli chcecie wykonywać manicure profesjonalnie oraz jeśli chcecie rozwijać się w tym kierunku, polecam szkolenia:
https://natalialarina.pl

Obecnie najlepsze szkolenia w Polsce prowadzi Natalia Larina w Krakowie.

97

Odp: Lakiery hybrydowe...

No właśnie jest teraz tyle kolorów, tyle marek, że trudno się zdecydować:)