1

Temat: Icoone

UJĘDRNISZ, WYSZCZUPLISZ, WYRZEŹBISZ

Pakiet ekskluzywnych zabiegów ICOONE - 50%

Tylko teraz 1450 zł za 10 zabiegów na całe ciało!!!

Wykup do 31.01.2013

Salon pieknosc-dnia.pl

2

Odp: Icoone

A na czym polegają takie zabiegi wyszczuplenia itd? Mogłabym prosić o jakieś szczególły oferty ?

3

Odp: Icoone

Bardzo chętnie skorzystałabym z takiego pakietu - wyszczyplić się ujędrnić i wyrzeźbić smile Jakieś szczegóły można poznac? pozdrawiam

4

Odp: Icoone

Witam, w celu wyszczuplenia, ujędrnienia, redukcji cellulitu i ogólnie wymodelowania sylwetki polecamy bezkonkurencyjny zabieg ICOONE. Jest to najlepsza metoda z dostępnych obecnie na rynku, która przynosi bardzo dobre efekty w bardzo krótkim czasie.

ICOONE to bezinwazyjne urządzenie estetyczne, które dzięki systemowi dwóch głowić Robotwins likwiduje niedoskonałości skóry twarzy i ciała. Wykorzystywane jest przy usuwaniu cellulitu, modelowaniu ciała, napina luźną skórę, redukuje obrzęki limfatyczne, sztywność mięśni, znajduje również zastosowanie w programach anty – agingowych

ICOONE wykorzystuje  głowice masujące z rolkami wytwarzającymi efekt multimikrostymulacji. Efektem  ich zastosowania jest wielowymiarowy masaż leczniczy. Rezultaty są widoczne od pierwszego zabiegu, zmniejsza się zwłóknienie tkanki, pobudzana jest produkcja lipolizy i kolagenu. Skóra regeneruje się , jest bardziej jędrna i napięta .Kompleksowy program pielęgnacji składa się z dwóch etapów.

ICOONE jest zabiegiem dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą szybko, skutecznie i nieinwazyjnie pozbyć się różnych problemów estetycznych. Pozwala stworzyć 36 programów - w tym 16 medycznych - zarówno na twarz jak i na inne obszary ciała. Mikropęcherzykowa stymulacja fibroblastów może być wykorzystana w zabiegach na twarz, szyję i dekolt, a multimikrostymulacja stosowana jest również na okolice oczu i ust. Zabiegi są bezinwazyjne.

PROMOCJA do 8 czerwca proponujemy jeden zabieg próbny ICONNE w cenie 150 zł czyli 50% taniej. Zapraszamy na bezpłatną konsultację.

Klinika Med-Derm
tel: 22 760 33 77, 611 84 11

5

Odp: Icoone

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony pieknosc-dnia.pl bądź do skorzystania z darmowej konsultacji z kosmetologiem, który profesjonalnie oceni stan i kondycje skóry oraz zasugeruje nad którymi powierzchniami ciała należałoby się skupić. Aktualnie mamy do zaoferowania atrakcyjne ceny na Icoone. Serdecznie zapraszamy smile Piękność Dnia

6

Odp: Icoone

Czesc wszystkim!

Mialam przyjemnosc ostatnio robic zabieg u doktor Dethloff w warszawskiej klinice. Jestem pod ogromnym wrazeniem dzialania Icoone, po kilku zabiegach moj tluszcz na brzuchu sie zmniejszyl - efekt widoczny po 2-3 zabiegach. Pani Ola, ktora robila mi zabieg byla profesjonalna. Wszystko mi dokladnie wytlumaczyla jak cos dziala, jak dbac o linie. Odpowiada na trudno pytania wink Dlatego pelna profeska. Milym atutem jest czystosc w gabinetach i otwarta atmosfera personelu. Musze tam czesciej wpadac, aby wymodelowac lepiej swoja sylwetke wink)))
Jezeli macie pytania?!?! Smialo. Piszcie.

7

Odp: Icoone

Też czytałam, że te zabiegi są niezwykłe.. Technologia Icoone to innowacyjny masaż podciśnieniowy, który stymuluje tkankę łączną i dzięki temu cieszy się uznaniem wśród najbardziej wymagających osób. Stosuje się go w wielu sytuacjach: kiedy mamy problemy z cerą naczynkową lub też luźną czy mało elastyczną skórą w celu ujędrnienia. Więcej informacji można znaleźć na stronie Salonu Urody Cleo z Krakowa. Sama walczę z cellulitem od wielu lat i myślę, że wypróbuję Icoone, bo widziałam zdjęcia po zabiegach i efekty niesamowite.

8

Odp: Icoone

Bardzo się opłaca Icoone (karboksyterapia fajnie działa ale jednak boli, endermologia tez dobra) a Icoone a jest przyjemnym zabiegiem, robisz sobie serię i ciało jest wygładzone, cellulit się zmiejsza - generalnie to odpręzający zabieg, drenuje i sprawia że ciało jest wyszczuplone. ja powtarzam co jakiś czas zeby ciało przed sezonem było  ogarnięte - zawsze robię w Klinice La Perla smile