1 2013-01-14 13:10:27

Temat: na zmęczone stopy..i twarde pięty!

Polecam sól do kąpieli stóp (Forte Sweden, On Line) pochodzą z naturalnych złóż soli kamiennej, są bogate w mikro i makroelementy.
Można wybierać spośród 3 rodzajów:
*z ekstraktem z kasztanowca i imbiru łagodzi obrzęki, poprawia krążenie i delikatnie rozgrzewa.
* z olejkami eukaliptusowo - miętowymi działa antybakteryjnie i niweluje nieprzyjemne zapachy.
* z ekstraktem z lawendy i mleczkiem bawełnianym zmiękcza i regeneruje zrogowaciały naskórek.

Zmiękcza twardą skórę pięt, dzięki czemu jest dobrze przygotowana do wchłonięcia kremu po takiej kąpieli. Łagodzi opuchnięte stopy np. po bieganiu cały dzień w szpilkach..

Cena to 8zł za 750gram więc sie naprawdę opłaca...Wypróbowałam-polecam:)

2 2013-01-21 22:15:13

Odp: na zmęczone stopy..i twarde pięty!

A gdzie można taką sól dostać? Mam duży problem z naskórkiem na piętach. Bardzo cięzko mi go usunąć a juz zadbać żeby były gładkie to cud.

3 2013-01-21 22:19:23

Wydaje mi się, że można tę sól dostać w aptece. Tylko nie wiem czy powinnam jej używać jesli mam cerę alergiczną i ogołnie alergie na wszystko co możliwe.?

4 2013-01-22 15:20:16

Ja kupowałam ją akurat w aptece Super-Pharm, ale w drogeriach tez powinna być..

5 2013-02-01 14:26:24

Ja używam peelingu i kremu z Sally Hansen, zwykle na noc, aby potem ubrać na takie stopy bawełniane skarpetki i wskoczyć od razu do łóżka. Nie są to może najtańsze kosmetyki, ale udało mi się je znaleźć taniej na Złotych Wyprzedażach, więc cena była znośna. Na zmęczone stopy pomaga mi z kolei żel kasztanowy z Ziaji.

6 2013-02-26 11:48:30

Kąpiel brzozowa do stóp HB - u mnie to jedyna metoda, która faktycznie przynosi fajne efekty. Skóra staje się gładka i delikatna.
Dla mnie ten kosmetyk działa zbawiennie. Korzystałyście?

7 2013-09-07 20:58:23

Krem Soraya do stóp - regenerujący, stworzony chyba specjalnie dla suchych, grubych i pękających pięt. Wypróbowałam i bardzo sobie chwalę. Bardzo dobrze nawilża, zmiękcza naskórek na stópkach i pięknie pachnie.

8 2013-09-08 10:44:17

Kiedyś miałam krem do stóp z Avonu i był świetny lecz nie pamiętam nazwy;/
Teraz korzystam z kremów do stóp serii Eva Natura z biokompleksem lnianym.
Dla mnie rewelacja.

9 2013-11-23 17:38:42

Ja mam taki krem sorayi, który ma właściwości troszkę chłodzące, więc działa po prostu bosko na zmęczone stopy po całym dniu. A pachnie, tak jak żele antycellulitowe chłodzące smile Bardzo polecam, bo schłodzi i ukoi ci ból stóp, a dodatkowo oczywiście nawilży smile

10 2013-11-26 14:18:18

Właśnie muszę zadbać o stopy bo strasznie mnie bolą ostatnimi czasy...

11 2014-01-24 13:26:15

Po prostu starajcie się oszczędzać stopy - kupujcie wygodne obuwie, tak aby chodzenie nie sprawiało problemów. Dobrym pomysłem jest również moczenie stóp w odpowiednich płynach.
Dzięki temu wasze stopy będą wyglądały o niebo lepiej.

12 2014-04-24 14:50:14

Spróbujcie świetnych skarpetek nawilżających i zmiękczających skórę stóp Exclusive Cosmetics Spa dla stóp, polskiej firmy Świt Pharma. Rewelacyjnie sobie radzą z twardą, suchą skórą.
A profilaktycznie to warto inwestować z dobre, skórzane obuwie, dzięki któremu skóra może swobodnie oddychać.

13 2014-08-04 17:52:59

W sumie na zmęczone stopy i twarde pięty polecam krem regenerujący Bielendy, który zmiękcza i złuszcza zgrubienia naskórka, zapobiega pęknięciom i przyspiesza ich gojenie. Uśmierza swędzenie, hamuje tworzenie się modzeli i odcisków. Krem szybko się wchłania, błyskawicznie nawilża skórę stóp czyniąc ją nadzwyczajnie gładką i miękką. Poprawia krążenie, pozostawia stopy lekkie i odświeżone.

14 2014-08-14 10:17:58

A ja polecam domowy cynamonowy peeling stóp
Składniki:
•1 łyżeczka cynamonu
•2 łyżki miodu
•1 łyżka brązowego cukru
Wszystkie składniki dokładnie wymieszaj. Wmasuj tak przyrządzony peeling w stopy, a po masażu, opłucz nogi wodą i wsmaruj krem do stóp. Cynamon ma właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne, a przy tym piękny zapach, który zadowoli Twoje zmysły. Miód działa wygłądzająco i oczyszczająco. Połączenie cynamonu i miodu zapewni Ci gładką i delikatną skórę stóp.

15 2017-03-30 12:37:56

sól do kąpieli bocheńską i problem twardych pięt i zmęczonych stóp mija! To naprawdę działa dziewczyny! Polecam zajrzeć na ichemia.pl bo to chyba lider w takich sprawach nie spotakałam się jeszcze z lepszym sklepem. A po 8 godzinach pracy stopy są faktycznie zmeczone... musialam sobie radzic i to okazalo sie moim zlotym srodkiem smile

16 2017-04-19 18:05:47

Do pielęgnacji skóry suchej i wrażliwej, szczególnie dłoni i stóp, przeznaczony jest ChemoDry B6. Głęboko natłuszcza (oliwa z oliwek, masło shea), nawilża (mocznik, kwas hialuronowy, pantenol, skwalen i witamina E), działa przeciwzapalnie (alantoina i pantenol), a także usuwa wolne rodniki (witamina E i koenzym Q10).

chemodry.eu