1 2013-01-21 16:34:00

Temat: Lewatywy jako element odchudzania się

Lewatywa to stary sposób walki z zaparciami. Już w starożytnym Egipcie uważano, że ma właściwości oczyszczające organizm z toksyn. Co sądzicie na temat wykonywania lewatyw? czy stosujecie lewatywy jako środek w walce z nadwagą?

2 2013-02-15 16:42:21

Odp: Lewatywy jako element odchudzania się

Jeśli chodzi o zaparcia to lewatywa jest pomocna, ale nie słyszałam jeszcze o tym, zeby stosować ją jako środek do walki z nadwagą. Jak to mówi polskie porzekadło: "co za dużo to niezdrowo". Tak też jest pewnie z lewatywą. Z resztą nie wyobrażam sobie, żeby tak się katować żeby tylko schudnąć. Czyste lenistwo. Jeżeli masz nadwagę, zacznij się ruszać, jedz zdrowiej! Po co skłaniać się ku takim metodom? Mam wrażenie, że to ekstremalne metody na zrzucenie wagi, wymyślone przez zdesperowane nastolatki. Może nie jestem na czasie, ale z tego moga być same kłopoty..

3 2013-02-26 09:43:03

Odp: Lewatywy jako element odchudzania się

Stosowanie lewatywy powinno być tylko i wyłącznie ostatecznością. Jeśli przyzwyczaisz swój organizm to lewatyw,Twoje jelita staną się niestety zbyt leniwe. Ponadto lewatywa bardzo niekorzystnie wpływa na mikroflorę jelit. Częstsze infekcje gwarantowane.

4 2014-07-01 10:49:19

Odp: Lewatywy jako element odchudzania się

Owszem słyszałam o wykonywaniu lewatyw jako elementu diety,ale chyba teraz  bardziej popularna jest hydrokolonoterapia. Zasadniczo działanie takie samo tylko w gabinecie specjalistycznym wkładają wąż w odbyt i czyszczą jelito pod ciśnieniem. Podobno zadaniem tego jest oczyszczenie ciała z toksyn które wchłaniają sie z zalegającego w jelicie kału. Modne są nawet imprezy tego typu! To chyba nie mój sposób na zabawę ale co kto lubi. Trzeba tylko udać sie do odpowiedniego gabinetu, osoba która bedzie przeprowadzać zabieg powinna przeprowadzić wcześniej dokładny wywiad. Istnieją przeciwwskazania do tego zabiegu i jednym z nich są uchyłki jelita. Najgorsze ze dopiero w trakcie zabiegu moze sie okazać ze mieliśmy taki uchyłek i pekł on pod wpływem płynu wprowadzonego pod ciśnieniem. A to zawsze kończy sie poważną operacją lub śmiercia.

5 2014-07-01 22:50:55

Odp: Lewatywy jako element odchudzania się

Ja jednak za coś takiego podziękuję.Wolę regularnie łykać Foreverslim i cieszyć się z każdego kilograma mniej.Raz jeden dałam sobie zrobić lewatywę tuz przed porodem i już nigdy więcej.

6 2014-10-23 12:46:36

Odp: Lewatywy jako element odchudzania się

próbowałam bo mam spory problem z przemianą materii, ale byłam zaskoczona efektem raczej jego brakiem to już dużo lepiej, sprawdza się sok z kapusty, ale wtedy nie ma mowy o opuszczeniu domu...
teraz biorę Novoslim i wszystko się samo wyregulowało i nie muszę już sięgać po tak hardcorowe środki