281 Ostatnio edytowany przez evelina (2019-01-14 15:11:28)

Odp: depilacja laserowa- warto?

Moim zdaniem warto skorzystać z portalu www.klinikiurody.com.pl na którym wyszukasz gabinetu medycyny estetycznej w Twojej okolicy

282

Odp: depilacja laserowa- warto?

Zdecydowanie warto! Powiem Wam szczerze, że jestem po kilku zabiegach depilacji laserowej w ConsensusMed w Krakowie. Do wiosny będę miała super gładkie nogi i z głowy depilację, świetna sprawa smile

283

Odp: depilacja laserowa- warto?

Moim zdaniem warto, wlosy znikają stosunkowo trwale i problem jest o wieeeeele mniejszy.

284

Odp: depilacja laserowa- warto?

Moje doświadczenie pokazuje że depilacja laserowa ma dużo korzyści. Od lat zajmuję się nią w gabinecie kosmetycznym, w którym pracuję. Moje klientki są bardzo zadowolone z epilacji Epilabem. Nie mają podrażnień, zabieg nie jest bolesny, a przede wszystkim jest skuteczny, więc jak dla mnie to pełny sukces smile

285 Ostatnio edytowany przez olha (2019-02-27 09:32:43)

Odp: depilacja laserowa- warto?

Depilacja laserowa jest obecnie najlepszym sposobem depilacji, warto jest jednak poczytać sobie o tym jaki dany gabinet ma laser zanim się wybierzecie, bo lasery są rózne i nie zawsze są skuteczne. Nie wszystkie lasery dają trwałe efekty a jak już chcecie poświęcić swoja kasę to warto jest jednak wybrać się na laser, który da dobre rezultaty....

Polecam vectusa. Obecnie jest to najlepszy laser, na który mozna się wybrać.Działa na podobnej zasadzie co light sheer, ale jest ulepszony bo potrafi dopasować wiązkę lasera do włosa oraz do skóry. Tak więc działanie jest skuteczniejsze oraz mniej boli.

W Warszawie zabiegi vectusem wykonywane są tutaj. https://www.beautyaddress.pl

Dobra warszawska klinika, w której wybrałam sie na depilacje bikini.

Dzisiaj mam ochotę na... smile

286

Odp: depilacja laserowa- warto?

asia298229 napisał/a:

Moje doświadczenie pokazuje że depilacja laserowa ma dużo korzyści. Od lat zajmuję się nią w gabinecie kosmetycznym, w którym pracuję. Moje klientki są bardzo zadowolone z epilacji Epilabem. Nie mają podrażnień, zabieg nie jest bolesny, a przede wszystkim jest skuteczny, więc jak dla mnie to pełny sukces smile


Kiedyś zraziłam się do epilacji, bo po jednym zabiegu bardzo bolała mnie skóra. Myślałam, że nie wrócę na drugi zabieg i rzeczywiście tak było... Myślisz, że u mnie moze się sprawdzić Epilab?

287

Odp: depilacja laserowa- warto?

Aleksandra987 napisał/a:

Moim zdaniem warto zafundować sobie depilację laserową. Można odstawić maszynkę do golenia na bok i cieszyć się gładkimi nogami przez długi czas. Sama skorzystałam z tego rodzaju depilacji. Wystarczyły mi 4 zabiegi. Wszystko zrobiono mi w SC Beauty Clinic w Sosnowcu, a z tego co pamiętam nazwa lasera to Chromatica Platinum XL. Nie ma się nad czym zastanawiać, tylko depilować! smile

też byłam tutaj na depilacji - muszę przyznać, że bardzo mi obsługa a sam zabieg całkiem przyjemny, za mną już 2 serie i jest spoko, zobaczymy ile w sumie wyjdzie wink

288

Odp: depilacja laserowa- warto?

Robilam depilacje laserową w zeszlym roku i jestem mega zadowolona, w tym tylko pojde na poprawke i mi w zupelnosci wystarczy.

289

Odp: depilacja laserowa- warto?

Jestem bardzo zadowolona z zabiegów depilacji laserowej. Moja skóra jest gładka, delikatna i faktycznie wystarczyło 7 zabiegów, żeby moja skóra była idealnie gładka! Polecam serdecznie depilację laserem light sheer w Laser Care w Warszawie.

290

Odp: depilacja laserowa- warto?

Tez bardzo sobie chwalę. Jedyny minus to nie obejmowanie laserem jasnych wloskow.

291

Odp: depilacja laserowa- warto?

mojej koleżance bardzo to pomogło, bo posiadała bardzo ciemne włoski na plecach i niestety, ale wstydziła się bardzo. teraz już nie ma tego problemu smile

Rewolucji już nie zrobię. Nie będę kimś innym niż jestem.

292

Odp: depilacja laserowa- warto?

hejka,
dla wszystkich kobietek bojących się bólu polecam zabieg epilacji!  Ja korzystam z epilacji z wykorzystaniem urządzenia EPILAB. To innowacyjne urządzenie, które doskonale usuwa włoski i jest bezbolesne! polecam również strachliwym panom wink

293

Odp: depilacja laserowa- warto?

Wg mnie warto, spokój na długo a i skóra jest w lepszym stanie jak nie ma problemu z wrastającymi włoskami itp.

294

Odp: depilacja laserowa- warto?

Jezeli masz ciemne wloski to warto, jasnych niestety laser nie chwyta

295 Ostatnio edytowany przez Walewska (2019-05-17 06:17:31)

Odp: depilacja laserowa- warto?

Ja się zdecydowałam i jestem zadowolona

nie mam owłosienia na nogach
nie mam brzydkich czarnych kropek jakie miałam kiedy goliłam nogi maszynką
jak również jest to niesamowicie wygodne bo mogę założyć sobie sukienkę bez zastanawiania się czy wygoliłam ten nogi czy nie.

Jeśli jednak zalezy Wam na skuteczności polecam poczytać sobie o rodzaju lasera na jaki się decydujecie bo nie każdy jest tak samo skuteczny...

https://beautytower.pl/depilacja/lights … -laserowa/  - ja chodziłam tutaj w Krakowie. Mają tam urządzenie do depilacji light sheer. A takie urządzenie rzeczywiście może przynieść takie dobre efekty jeśli chodzi o depilację.

296

Odp: depilacja laserowa- warto?

Wydaje mi sie, ze to dobre rozwiazanie, bo pozwala cieszyc sie gladka skora na stale. Osobiscie zdecydowalam sie na taki zabieg w okolicach bikini w MediArt Clinic w Poznaniu. Rzeczywiscie bólu było co niemiara... ale z pomocą pani wykonującej zabieg dalam radę smile i było warto, bo teraz mam niemalże calkowicie gladka skore i to bez podraznien smile

297

Odp: depilacja laserowa- warto?

Ja mam dość jasne włosy, więc w moim przypadku depilacja laserem odpada, po prostu szkoda pieniędzy. Używam za to plastrów z woskiem z Veet - zazwyczaj raz w miesiącu poświęcam chwilę czasu i mam spokój. Plastry naprawdę "łapią" nawet najkrótsze włosy, szczerze powiem, że mam wrażenie, że nawet lepiej, niż tradycyjna depilacja woskiem, którą jakiś czas temu robiłam u kosmetyczki:)

298

Odp: depilacja laserowa- warto?

Czyli np. jakiej długości? Nie trzeba już włosków zapuszczać do 5-6 mm?

299

Odp: depilacja laserowa- warto?

Ranika napisał/a:

Ja mam dość jasne włosy, więc w moim przypadku depilacja laserem odpada, po prostu szkoda pieniędzy. Używam za to plastrów z woskiem z Veet - zazwyczaj raz w miesiącu poświęcam chwilę czasu i mam spokój. Plastry naprawdę "łapią" nawet najkrótsze włosy, szczerze powiem, że mam wrażenie, że nawet lepiej, niż tradycyjna depilacja woskiem, którą jakiś czas temu robiłam u kosmetyczki:)

To nic nie przeszkadza bo vectus radzi sobie nawet z jasnymi włoskami. Miałam ten sam problem jasnych włosów na nogach i myślałam że laser nie da sobie z nimi rady a jednak dał smile Po 5 zabiegach w clinice kosmetologice pozbyłam się wszystkich włosków na nogach smile

300

Odp: depilacja laserowa- warto?

ja osobiście uważam że nie warto, bo nie wiadomo jak zareaguje skóra. Ja mam sprawdzony sposób i stosuję krem Veet do skóry wrażliwej z kojącym aloesem. Długi efekt nie odrastania włoskó, nawilżnie i łatwa aplikacja.

301 Ostatnio edytowany przez Ves (2019-07-02 08:36:56)

Odp: depilacja laserowa- warto?

Taką depilację możecie sobie samodzielnie przeprowadzić w domu. Zerknijcie sobie do Sferisa:
https://www.sferis.pl/depilatory-1937
W sklepie obecnie są na raty urządzenia do depilacji laserowej, jak na przykład Depilator laserowy Beurer Velvet Skin . Jest to dośc spory wydatek, ale w sklepie jest możliwość wzięcia na raty tak więc możecie spłacać niewielką kwotę co miesiąc i praktycznie tego nie odczujecie.

Samo użytkowanie jest dziecinnie proste, urządzenie dobrze leży w dłoni, dźwięk ani ciężar nie są uciążliwe. Myślę, że możliwość wykonywania takiej depilacji w zaciszu domowym to wielki atut tego urządzenia:
po pierwsze nie ma wrastających włosków
po drugie z każdą sesję wyrasta ich coraz mniej
po trzecie pozbywacie się ich na wiele tygodni, potem miesięcy

302

Odp: depilacja laserowa- warto?

osobiście nigdy nie wybrała bym laserowej a nie wiadomo jak skóra zareaguje. Ja sobie kupiłam krem do depilacjji do skóry wrażliwej Veet. Mma spokój długo bo do 7 dni, włoski nie wrastają. Sprawdziłąm używam

303

Odp: depilacja laserowa- warto?

według mnie warto, jeśli nie masz zrobić co z pieniędzmi smile

304

Odp: depilacja laserowa- warto?

Oczywiście, że warto smile Ja zrobiłam sobie już kilka miesięcy temu w krakowskim SCM Estetic. Wydepilowałam pachy, nogi i bikini, i do dziś nie mam praktycznie ani włoska. Tylko trzeba pamiętać, że depilację laserową powinno się robić wyłącznie jesienią/zimą, bo to nie jest jeden zabieg, a kilka, w dość długich odstępach (bo włoski muszą w między czasie odrastać). Gdyby więc ktoś zdecydował się na to np. tuż przed urlopem, no to niestety, ale nie tędy droga wink

305 Ostatnio edytowany przez marzanna (2019-09-10 15:53:50)

Odp: depilacja laserowa- warto?

Depilacja tego typu jest bardzo wygodna, mi robiono coś bardzo podobnego w mobilnym salonie kosmetycznym https://zabiegkosmetyczny.pl/ który zamówiłam do domu, ceny są bardzo przystępne a efekt taki sam jak po laserowej depilacji

306

Odp: depilacja laserowa- warto?

ja dużo czytałam o depilacji i w końcu postanowiłam z niej skorzystać, wybrałam zabieg -  termoepilacji Poszłam do gabinetu, który oferuje tego typu zabieg, tam otrzymałam dawkę informacji i poczułam się bezpiecznie smile zabieg wykonywano mi za pomocą urządzenia Epilab jestem bardzo zadowolona z efektu, w końcu mam gładką skórę pod pachami smile

307

Odp: depilacja laserowa- warto?

Byłam u nich depicare.pl na depilacji laserowej na całe nogi.  Było to w sumie kilka zabiegów. Mam jasną karnację i jasne owłosienie i bałam się, że nie zadziała, ale zadziałało. Nic nie odrasta.

308

Odp: depilacja laserowa- warto?

Pewnie, że warto. Komfort po takich zabiegach jest nieporównywalnie większy. Ja zdecydowałam się na zabiegi laserem LightSheer Duet w Vici Clinic w Krakowie i polecam Wam też. Wystarczyło 5 zabiegów na łydki aby po włosach nie było śladu.

309 Ostatnio edytowany przez Katarzyna (2019-10-18 15:08:47)

Odp: depilacja laserowa- warto?

Wybór lasera ma znaczenie. Bo czym lepszy tym depilacja laserowa jest skuteczniejsza. Ale gdzieś czytałam, że jeśli posiadamy jasne włosy to może ona być nieskuteczna a co za tym idzie jest niezalecana do wykonania. Czy ktoś spotkał się z takim przypadkiem?

310

Odp: depilacja laserowa- warto?

Najlepszym laserem w tej chwili jest vectus, sama byłam na zabiegach tym laserem na bikini w salonie mariposa depicare.pl/ i efekt jest taki jakiego oczekiwałam smile Teraz kolej na całe nogi smile

311

Odp: depilacja laserowa- warto?

Na zabiegi chodziłam do salonu Mariposa  www.depicare.pl Powiem wam, że efekt przerósł moje oczekiwania, bo już po pierwszym zabiegu skóra była gładsza, włoski rosły dużo wolniej i z każdym dniem było ich coraz mniej. Sam zabieg jest bezbolesny i to jest kolejny plus lasera vectus. Zdecydowanie polecam wszystkim niezdecydowanym.