1

Temat: Stały ból piersi od ponad miesiąca - objaw ciąży?

POMOCY!!
Mam problem jak w temacie. Od ponad miesiąca BOLĄ MNIE PIERSI. Zaczęły 2 tygodnie przed okresem,bolały w trakcie okresu(był bardzo obfity),i bola mnie do tej pory. czyli mniej wiecej od poczatku tego roku do 1.02

Zaznacze,że brałam wczesniej TABLETKI ANTYKONCEPCYJNE(przez 9 miesiecy),i w wakacje zrobilam sobie 5miesieczna PRZERWE. W grudniu w trakcie tej przerwy z 2 razy uprawialam stosunek z gumka+stosunek przerywany (nigdy bez zabezpieczenia,zawsze z wyjeciem przez wytryskiem) Robilam sobie ok 2 TESTY CIĄŻOWE,z racji mojego przewrazliwienia,i wszystkie wyszly NEGATYWNIE.

Problem w tym,ze teraz bola mnie piersi. (nie mam na nich zmian) Wlasnie podczas tego okresu,gdy bolaly mnie juz piersi ,wrocilam do tych samych tabletek antykoncepcyjnych co wczesniej,ponownie je zazywam. Ale wydaje mi sie ze to nie ich wina skoro te piersi odczuwalam juz 2 tygodnie przed ponownym zazywaniem tabsów. Ból nie zacząl sie dopiero po ich zażyciu.

Co moze byc przyczyna tego bólu? CIĄŻA,czy ZABURZENIA HORMONALNE po tamtym zazywaniu tabletek? Czy one ustąpią?..zastanawia mnie tylko czy to mozliwe,by dopiero po 6 miesiacu przerwy od nich,pojawialy sie u mnie w gospodarce hormonalne jakies zaburzenia..

Na koniec dodam,że czesto sikam ,ale to juz od dluzszego czasu,ok 4 miesiecy,moze wlasnie z przewrazliwienia ze moge zajsc w ciaze... do tego temperature raz mam 36,7 ,a raz 37,3. ALE nie odtraca mnie od papierosów,które pale, nie czuje wstrętu do alkoholu,ani do kawy. Nie odczuwam mdłości,a apetyt mam normalny.

Bardzo mi zależy na Waszych odpowiedziach!! Czy któraś z Was miała podobnie ?
Co mam o tym myśleć? pomocy.....

2

Odp: Stały ból piersi od ponad miesiąca - objaw ciąży?

Haaaaalo ,jest tu ktoś???:)