Temat: Tabex- środek na rzucenie palenia

Cześć. Szukam opinii na temat leku Tabex. Są to tabletki, które pomagają rzucić palenie. Noszę się od dłuższego czasu z takim zamiarem i przetestowałam juz masę środków, które pomogły mi w minimalnym stopniu, albo w ogóle nie dały efektów. Wydałam już masę kasy na tabletki, plastry, gumy do rzucia itd. Przed kolejnym zakupem wolę się poradzić, bo jak na razie wyrzucam tylko pieniądze w błoto. Tak więc, czy znajdę tutaj osoby, które Tabex wypróbowały i są teraz szczęśliwymi niepalącymi?? Bardzo proszę Was o opinie. Osoby, którym Tabex nie pomógł-także. Pozdrawiam

2

Odp: Tabex- środek na rzucenie palenia

Na własnej skórze nie testowałam. Mam za to znajomego, który Tabex juz stosował. Właściwie rzucał palenie kilka razy, ale zawsze z Tabexem. Jak już postanowił, że rzuca to z tymi tabetkami zawsze mu sie to udawało. Inna sprawa, że zawsze ktoś go w nałóg z powrotem wciągnął. Ogólnie bardzo sobie chwalił, bo też juz w przeszłości wiele specyfików wypróbował, ale bez zadowalającego rezultatu. Po Tabexie nie czuł głodu nikotynowego, dobrze się czuł. Wydaje mi się, że to wracanie do nałogu, to już kwestia słabej woli.

3 Ostatnio edytowany przez dnn3617 (2015-08-12 17:19:42)

Odp: Tabex- środek na rzucenie palenia

Tabletki na rzucenie palenia - http://nicorix.pl dzisiaj muj 52 dzień bez papierosa. Jestem pewny, ze tym razem dam rade, dodam, ze paliłem 20 lat

4

Odp: Tabex- środek na rzucenie palenia

Takie tabletki mogą być pomocne, ale nic tak nie pomoże jak silna wola rzucenia,rzucić nie rzucisz palenia możesz zmienić to na coś innego.