Temat: Bezinwazyjny lifting twarzy

Chciałabym się dowiedzieć jakie zabiegi polecanie aby trwale odmłodzić naszą cerę...?

Chodzi mi głównie o wygłądzenie zmarszczek i podniesienie, wyszczuplenie pewnych partii twarzy, ale żeby to nie były zabiegi z ingerencją lekarza chirurga, ani medycyny estetycznej... Nie jestem zwolenniczką ostrzykiwań... Wiem że jakiś zwykły zabieg Raz zrobiony nie pomoze, dlatego jestem świadoma tego ze raczej potrzebna jest wtedy zawsze seria.

Na jakie zabiegi odmładzające Wy chodzicie?

2

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

No bez ingerencji lekarza będzie ciężko. Ja dopóki nie poszłam do dr Urszuli Brumer nie widziałam, żadnych efektów wklepywania tych róznych kremów. Niektórzy mówią, że tak taniej, że ich nie stać, a to wcale nie prawda. kupisz krem za 50 zł i za miesiąc musisz kupić kolejny, a efektów i tak nie widać. A tak raz na pół roku pójdziesz na jakiś zabieg, wydasz coprawda te kilka stów, ale przynajmniej efekty są widoczne. Ja robiłam ostatnio mezoterapię osoczem bogatoplytkowym i jestem bardzo zadowolona. To działa bardzo naturalnie, tak naprawdę nie wstrzykujesz nic sztucznego - tylkoswoje włsne uaktywnione osocze, i efekty też pojawiają się stopniowo. podobnie działa w\kwas polimelkowy - wypełniacz, który calkowicie wchłania się w skórę, a potem dopiero robi swoje, drażnąć fibroblasty i powodując, że zaczynają produkować kolagen. Tak więc nie tzreba od razu robić botoksu, ani wstrzykiwać jakiś sztucznych substancji, wystraczy wykorzystać to co mamy i to co występuje naturanie w naszym organizmie

3

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Ja mam dobre doświadczenie z zabiegami wykonywanymi sprzętem Harmony XL. To taka multiaplikacyjna platforma z wymienialnymi głowicami, którą dobiera się do wagi problemu. To świetny sposób na fotoodmłodzenie skóry ;-) tak jak piszesz, rzadko ogranicza się to do jednego zabiegu, ale z pewnością lekarz dobrze odpowiednią ilość, aby skutecznie poprawić stan Twojej skóry ;-)

4

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Bez konsultacji z lekarzem to nie ma co ryzykować. Zależy też od funduszów i metod jak kiedyś mi opowiadała koleżanka która się zastanawiała nad tym.

5

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Dokładnie, dobry lekarz to podstawa osobiście szukam dobrego specjalisty w Warszawie. Póki co czytam blog takiego dr Wasiluka i patrzę co ludzie tam piszą na jego temat. Może się w końcu zdecyduje na jakiś laser.

6

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Ja mogę polecić Wam miejsce i zabieg jakiemu sama się poddałam bowiem jestem bardzo zadowolona. Mianowicie byłam w centrum laseroterapii ELITE w Warszawie przy ul. Pereca na zabiegu o nazwie: NICI APTOS. To bezoperacyjny lifting twarzy który opiera się na użyciu specjalnych nici. Zabieg bezbolesny, po wszystko wygląda świetnie. Genialne wygładzenie. Nie tylko wyglądam kilka lat młodziej ale i tak się czuję.

7

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Gadacie, że bez skalpela się nie da, guzik prawda smile Da się big_smile Jestem po 40tce i skóra niestety nie ta co 15 lat temu. Miałam sporo zmarszczek i wiotką skórę twarzy. Kremy przeciwzmarszczkowe to brednie, sam lekarz dermatolog mnie w tym uświadomił. Byłam już na jednym zabiegu liftingującym, maszyna którą tam mają działa cuda, odmłodzili mi skórę wokół oczu, zniwelowali zmarszczki. Po wszystkim mogłam bez problemu wrócić do pracy i codziennych obowiązków. Od razu jakby z 10 lat mniej big_smile Szykuję się na kolejny zabieg smile

8

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

zabiegów liftingujących jest mnóstwo, szkoda, że nie piszesz, który tak rewelacyjnie działa na Ciebie. Ja chętnie polecę ten, który ja stosuję – to masaż ultradźwiękami ulthera. Przychodząc pierwszy raz do kliniki la perla (darmowa konsultacja) zrobiono mi analizę skóry twarzy, by dobrać odpowiednią głowicę do zabiegu

Nigdy się nie poddawaj! smile

9

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

RomKa napisał/a:

Gadacie, że bez skalpela się nie da, guzik prawda smile Da się big_smile Jestem po 40tce i skóra niestety nie ta co 15 lat temu. Miałam sporo zmarszczek i wiotką skórę twarzy. Kremy przeciwzmarszczkowe to brednie, sam lekarz dermatolog mnie w tym uświadomił. Byłam już na jednym zabiegu liftingującym, maszyna którą tam mają działa cuda, odmłodzili mi skórę wokół oczu, zniwelowali zmarszczki. Po wszystkim mogłam bez problemu wrócić do pracy i codziennych obowiązków. Od razu jakby z 10 lat mniej big_smile Szykuję się na kolejny zabieg smile

Co to za zabieg i ile Cię to kosztowało?

10

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Miałam masaż ujędrniający. Super sprawa, polecam smile

11

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Fajna sprawa smile

12

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Właśnie, że da się i bez skalpela i jednorazowo wink Ja robiłam zabieg z wykorzystaniem nici liftingujących - u mnie były to Hilo Lift. Zabieg trwa tylko pół godziny, dostaje się znieczulenie miejscowe i dzięki temu jest całkowicie bezbolesny. Efekty są niesamowite, wyglądam zdecydowanie młodziej, ale przy tym ciągle naturalnie, nie ma tego okropnego wrażenia sztucznego naciągnięcia skóry (który niestety możemy obserwować u wielu znanych osób). Wychodzi na to, że trzeba po prostu dobrze poszukać i można znaleźć bardzo dobre rozwiązania:)

13

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Ewelina123 napisał/a:

Właśnie, że da się i bez skalpela i jednorazowo wink Ja robiłam zabieg z wykorzystaniem nici liftingujących - u mnie były to Hilo Lift. Zabieg trwa tylko pół godziny, dostaje się znieczulenie miejscowe i dzięki temu jest całkowicie bezbolesny. Efekty są niesamowite, wyglądam zdecydowanie młodziej, ale przy tym ciągle naturalnie, nie ma tego okropnego wrażenia sztucznego naciągnięcia skóry (który niestety możemy obserwować u wielu znanych osób). Wychodzi na to, że trzeba po prostu dobrze poszukać i można znaleźć bardzo dobre rozwiązania:)

te nici są takie dobre? i dlaczego wybrałaś akurat te hilo lift? to są jakieś rodzaje, tak? Przyznam, że nie słyszałam wcześniej o czymś takim i mnie zaciekawiłaś smile

14

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

PaulinaZet przepraszam, że tak późno odpisuję, ale mam nadzieję, że jeszcze się na coś przydam:)
Nici jest obecnie bardzo dużo, ale warto skonsultować się ze specjalistą, który doradzi najlepszy dla nas rodzaj. U mnie wypadło właśnie na Hilo Lift, bo dla mnie miało naprawdę dużo plusów. Nie będę Cię namawiała akurat na te, bo może zdecydujesz się na inne, ale myślę, że warto zastanowić się właśnie nad nimi - ja byłam bardzo zadowolona, więc mogę polecać:)

15

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

jak dla mnie absolutnym hitem, jest zabieg nićmi PDO drugiej generacji, świetnie potem twarz wygląda, jest młoda, jędrna, naturalna. Jakby któraś szukała osoby, która dobrze taki zabieg wykona to na pewno warto się wybrać do Dr Magdaleny Tyc-Tyki. Jest bardzo dobra

16

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

POlecam zabieg infuzji tlenowej. Poddalam się już temu dwa razy i rewelacja. Buzia jest wygładzona, zmarszczki zmniejszone. Cera nabrała zdrowego kolorytu. Po takim zabiegu wyszłam zrelaksowana, radosna. Niestety nie mogę jeszcze wklejac linków, ale naprawdę polecam poszukajcie w necie informacji o tym zabiegu. Ja znalazłam na cosnetblog i to mnie zainteresowało i skusiło do wypróbowania smile

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Przy takiej ingerencji warto znaleźć zaufanego lekarza, który prawidłowo wykona zabieg. Jeśli chcesz uniknąć ostrzykiwania przy redukcji zmarszczek, możesz zdecydować się na zabieg laserem frakcyjnym CO2. Do korekcji drobnych zmarszczek stosuje się również kwas glikolowy. Natomiast jeśli chcesz wymodelować owal twarzy, niezbędne będzie użycie preparatu przy takich zabiegach jak Voluma, Nici hialuronowe czy Skulptra.

18

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Ja myślałam nad wizytą u chirurga plastyka, bym się pewniej czuła.
Z tym, że tu po zabiegu trzeba bardziej uważać na skóre niż przy wizycie w gabinecie kosmetycznym. Mam tylko nadzieję, że efekty będą się dłużej utrzymywać.
Któraś z was może miała robiony lifting u doktora Łątkowskiego?

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Efekty zabiegów chirurgicznych utrzymują się dłużej, niż tych z medycyny estetycznej, jednak dużo bardziej ingerują w organizm.

20

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Dr łątkowski z tego co czytałam ma sporo dobrych opinii. Ja się na razie rozglądam za chirurgiem, nie wiem, czy akurat do niego się zgłoszę bo mam trochę daleko...

21

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Dziewczyny,

marka Ericson Laboratoire, która w Polsce może nie jest jeszcze tak dobrze znana, ale ma swojej ofercie sporo bardzo dobrych zabiegów, których efekty cieszą Klientów.

W celu odmłodzenia skóry twarzy polecam zabieg: Enzymacid czy najnowsza propozycję marki GenXSKin - genetycznie odmładzanie komórek skóry.
Ja miałam zabieg Hydra Clinic - skuteczne nawilżanie skóry i potem dokupiłam krem do codziennego stosowania, moim zdaniem efekt widoczny do dziś (minęło prawie pół roku).

Zabiegi są dostępne w wybranych gabinetach kosmetycznych. Więcej informacji na stronie internetowej marki.

22

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Jak dla mnie bezinwazyjny to za pomocą kremu i sama na taką metodę się zdecydowałam.  Mam vichy liftactiv i jeśli chodzi o zmarszczki nie mam zamiaru  wgłębiać się w inne metody ich zapobiegania.

23

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Jeżeli chodzi o lifting skóry bez skalpela to polecam zabieg Energy Lift marki Ericson Laboratoire. Jest to linia pielęgnacyjna oddziałująca na dwa podstawowe problemy skóry: brak jędrności i zaburzenia owalu twarzy. Linia ma działanie drenujące i wyszczuplające (policzki, "druga broda") oraz ujędrniające , w widoczny sposób modelując owal twarzy.
Zabieg dostępny w wybranych salonach w Polsce. Szczegóły na stronie internetowej marki lub po salonach można znaleźć usmiech.gif

24

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

dziewczyny widzę, że padły dobre słowa o drze Łątkowskim, zainteresował mnie bo ma taką stronę z fotkami przed i po zabiegach i bardzo dobre efekty widać, ile to kosztuje? Mam oczywiście na mysli lifting twarzy u dra. Mam dosc mocno „obwisla” twarz i wymagalaby na pewno duzej korekty

25

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Łątkowski  z pewnością tani nie jest, ale chyba lepiej więcej wydać i iść do jakiegoś znanego lekarza z renomą niż do taniego a niewiadomo co zrobi

26

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Kremy same w sobie nie są złe, gdyż skórę trzeba odpowiednio nawilżać. Jednak także nie wierzę w to, że mogą zlikwidować zmarszczki bądź poprawić owal twarzy. Sama nie zamierzam poprawiać swojej urody za pomocą skalpela, bo to dla mnie już lekka desperacja. Po za tym dość sceptycznie do tego podchodzę. Wolę jednak naturalność. Przez ostatni czas, dużo się mówi także o radiofrekwencji mikroigłowej jako rewolucja jeżeli chodzi o bezoperacyjny lifting. Zastanawiam się nad tą opcją. W moim mieście jest taka maszyna Scarlet Rf. Podobno daje dobre rezultaty, jeśli chodzi o likwidację zmarszczek czy ogólną oprawę skóry twarzy. Czy ktoś cokolwiek słyszał o tej metodzie, żebym mogła się bardziej zorientować na czym to polega i czy w ogóle daje to jakieś efekty?

27

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Minimalnie inwazyjny jest Secret RF - podobno ten zabieg robiła sobie Izabela Trojanowska, lifting twarzy za pomoca fal radiowych, może być dobry, mam zamiar w wakacje się zapisać na taki zabieg. Potrzebuję trochę ujędrnić swoją skórę w niektórych miejscach, wyczytałam, że działania kilka razy na kolejne warstwy skóry, więc nie jest to tylko taki powierzchowny zabieg

28

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

dziewczyny, napisze ktoras ile kosztowal was zabieg u Latkowskiego? Głupio mi tam dzwonic i pytac o cene a pewnie i tak trzeba by jechac na konsultacje żeby wycenil… chciałabym tak orientacyjnie wiedziec

29

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

ja moge polecić po sobie bo zastosowałam Thermage w Estivance, przede wszystkim na chomiki, ale tez ogólne odmłodzenie, i jest cód miód malina smile zabieg z użyciem jakiś tam fal więc nie jest inwazyjny, trochę się bałam że nie poskutkuje, ale zadziałało także teraz bym się już drugi raz nie wahała smile

30

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

zapytaj, co ci szkodzi zadzwonić.tyle, że Latkowski jest znany i powszechnie dobrze oceniany więc nie nastawiałabym się na niską cenę…

31

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

hej, polecam zabieg Scartel Rf, bardzo pomógł mi na rozstępy. Cena dość wysoka, natomiast efekt zaskakujący już po pierwszym zabiegu (a miałam 3). Nie rozumiem dlaczego ten zabieg nie jest tak bardzo rozpowszechniony, być może dlatego że naprawde działa a konkurencja jak wiadomo nie śpi i chce przyciągnąc na coś innego. Pozdrawiam

32 Ostatnio edytowany przez Katia (2015-10-20 08:43:52)

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Ja również w ostatnim czasie troche się przeraziłam bo zobaczyłam,że na mojej twarzy zaczynają się robić pierwsze zmarszczki .Wcześniej ich nie miałam i nie powiem ,żebym była bardzo z nich zadowolona... Zdecydowałam sie na zabieg w gabinecie kosmetycznym.
Konkretnie tutaj
http://joliesse.eu/

Jest to salon kosmetyczny w Gdańsku. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Wybrałam zastrzyki z kwasem hialuronowym i powiem Wam,ze widzę znaczną różnicę.Twarz prezentuje się o wiele lepiej.

33

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Hej, w jakie okolice wstrzyknęłaś kwas hialuronowy? Po jakim czasie zauważyłaś efekt? Jak wyglądała twoja twarz dzień po zabiegu?? Chce zrobić albo kwas albo osocze bogatopłytkowe, słyszałam że jest lepsze.

34

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

hej dzikuska00 gdzie robiłaś zabieg scarlet? Skąd jestes? O zabiegu scarlet czytalam duzo na internecie i z tego co widzialam sa rozne urzadzenia, jakim ty mialas robione? i czy wiesz czym sie roznia te urzadzenia? Jestem zainteresowana tym zabiegiem ale troche sie boje ze trafie w niewlasciwe rece..... Pozdrawiam

35

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

lilka07 napisał/a:

hej dzikuska00 gdzie robiłaś zabieg scarlet? Skąd jestes? O zabiegu scarlet czytalam duzo na internecie i z tego co widzialam sa rozne urzadzenia, jakim ty mialas robione? i czy wiesz czym sie roznia te urzadzenia? Jestem zainteresowana tym zabiegiem ale troche sie boje ze trafie w niewlasciwe rece..... Pozdrawiam

Cześć, mieszkam w Szczecinie i zabieg robiłam na Małkowskiego. Moje urządzenie to było Scarlet RF, jak szukałam informacji na internecie to znalazłam jeszcze Secret RF, ale nie mam pojęcia czym one sie różnią, poczytaj sobie na internecie różne artykuły. Wracając do Scarlet RF to zarówno zabieg jak i miejsce, w którym wykonywałam moge śmiało polecić, widać że Pani, która robiła mi zabieg jest profesjonalistką i zna się na rzeczy i na pewno będe do niej wracac. Pozdrawiam

36

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Jak jesteś ze Śląska to w październiku masz bezpłatne konsultacje w Klinice Szafirowej.
Jeżeli myślisz poważnie o takim zabiegu to proponuje Ci przejść się tam i na pewno ktoś Ci pomoże dobrać odpowiedni zabieg do Twojej skóry
A nie ma co eksperymentować. Ja uważam, że zawsze trzeba brać dla siebie to co najlepsze:)

37

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Ja wiele czytałam o liftingu twarzy i jestem zdecydowana, czy mógłby ktoś polecić sprawdzoną klinikę ze Szczecina, w której mogę przejść taki zabieg?

38

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Ja byłam w Art Medical Center w Szczecinie. Spotkałam tam bardzo dobrych specjalistów, najbardziej podobało mi się ich podejście do pacjentów. A jeśli chodzi o lifting to efekt końcowy naprawdę oszałamiający.

39

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Fajnym, nawet miłym zabiegiem jest termolifting Venus Freeze. Miałam chyba 5 zabiegów w Vici Clinic w Krakowie. Rezultat bardzo dobry, nawet się takiego nie spodziewałam. Buzia odmłodzona, skóra jędrna i bardziej elastyczna. Teraz są takie różne możliwości, że wcale nie trzeba się poddawać operacjom lastycznym żeby lepiej wyglądać.

40

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

W Poznaniu polecem klinikę medycyny estetycznej Profemed. Warto wybrać się na konsultację, bo mają na prawde szeroki wachlarz zabiegów i zawsze doradzą co najlepsze będzie dla danej osoby.

41

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

A czy któraś miała RF (fale radiowe) ? Ja jestem po 2 zabiegu i szczerze mówiąc nic nie działa to na mnie...

42

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Hildegard Braukmann ma wiele dobrych kosmetyków, ale to wszystko przecież wymaga konkretnego dopasowania. Nigdy nie będzie tak, że byle jakimi produktami będziecie mogli uzyskać fajny efekt - kosmetyk naturalny, odpowiednio dobrany i stosowany systematycznie - to dopiero może przynieść sporą poprawę. W innych przypadkach raczej zdecydowanie coś takiego odradzam.

43

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Ja polecam serię zabiegów kolagenem Linerase. Trochę to kosztuję, ale efekt murowany. Po dwóch zabiegach (całość obejmuje 4 sesje) skórę na twarzy i szyi mam dużo gładszą i jędrniejszą, zmarszczki prawie zniknęły. A to dopiero połowa. Nie mogę się doczekać efektu końcowego.

44

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Fale radiowe są najlepsze! Ja robiłam sobie Thermage na obwisłe poliki (wyglądałam już jakby ta skóra chciała dotknąc ziemi wink). Polecam ten zabieg, bo: wystarczy tylko 1, nie ma żadnych widocznych śladów, efekt pojawia się stopniowo, więc nikt "sympatyczny" nie powiedział, że cudownie odmłodniałam przez jeden dzień. Za to wiele osób zauważyło, że jakoś tak ładnie wyglądam i chyba się wyspałam smile Jeśli ktoś szuka fajnej kliniki to polecam Viva Derm w Warszawie!

45

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Nie ma nic lepszego na wygładzenie i lifting bez skalpela jak zabieg laserem frakcyjnym i falami radiowymi w jednym - czyli scarlet rf. U mnie efekty widoczne bardzo na plus, aż znajoma myslała, że poszłam po nóż. Nic z tych rzeczy - zabieg bezbolesny i szybko wraca sie po nim do normalnego funkcjonowania. Robiłam w klinice Profemed.

46

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

A myslalaś o liftingu niciami PDO? Według mnie jedna z lepszych mozliwych opcji, by odmłodzic skórę na długo, ale bez karykaturalnego efektu naciąganej skory. Obecnie sama zbieram na to fundusze, bo zabieg moze nie nalzy do najtanszych, ale zdecydowanie jest tego warty. Tylko pamietaj o wyborze odpowiedniego gabinetu. Jesli jestes z wrocławia- zajrzyj na stronę mojego ulubionego salonu- coco-time.pl smile Chodze tam na zabiegi antycellulitowego i jestem mega zadowolona z tego jak wyglada moja skóra- a to zasluga wysokich kwalifikacji kosmetyczek w Coco-time i nowoczesnego sprzetu smile

47

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Szczerze to ja powiem Wam ze jesli miałabym juz sie własnie zdecydowac na dokładnei taki zabieg to polecam aestheticmed
Sprawdzona i pewna klinika której zdecydowanie warto jest zaufać.

48

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Lifting twarzy to nie jest jakiś straszny, dramatyczny zabieg. sama o nim myślę - Klinika Miracki oferuje utorski zabieg liftingu twarzy, który sprawia, ze skóra twarzy jak i szyi staje się dużo ładniejsza. u mnie skóra może i nie wisi ale w efekcie diet nie jest już napięta tak jak być powinna. czy któraś z Was korzystała z takeigo zabiegu? czy jest to bolesne?

49

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Ja korzystałam z zabiegu Pelleve. Bezbolesny, nieiwazyjny i doskonałe rezultaty. To stosunkowa nowość na rynku, zaryzykowałam i nie żałuję. Widzę poprawę napięcia i gęstości skóry. Rozważałam operacyjny lifting twarzy, ale w końcu spękałam wink chyba jestem przewrażliwiona, ale przeraża mnie wizja naciągania mojej twarzy przez chirurga. big_smile Tu masz więcej informacji o tym zabiegu, o którym piszę: oswiecimonline.pl/13836-powiat-co-to-jest-i-jak-dzia%C5%82a-pelleve.html

50

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Coraz więcej kobiet korzysta z medycyny estetycznej. Po 35 r. życia ciężko jest spotkać zadbaną kobietę, która nie korzysta.

51

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Mi osobiście bardzo dobre efekty dają zabiegi radiofalami smile

Wykupiłam pakiet zabiegów w Samui-SPA w Hotelu Novotel Airport
Polecam !

52

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Jedyny zabieg na jaki się w życiu zdecydowałam to była karboksyterapia u Karoliny Martin w Sosnowcu. Godne polecenia.

53

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Metoda nieinwazyjna? Robiłam kiedyś lifting twarzy maszyną ulthera - prawdziwe cudo. Na stronie teambeauty możecie poczytać więcej o metodzie i klinice w której ją wykonałam smile

54

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Zupełnie nieinwazyjny lifting twarzy dający doskonałe efekty robią w Trea - centrum medycyny naturalnej w Warszawie. Pełna nazwa zabiegu, to Japoński Cosmo Lifting Twarzy. Zabieg nie jest drogi i moim zdaniem warto. W połączeniu z odpowiednimi kosmetykami przyniesie rewelacyjny efekt odmłodzenia i zlikwiduje obrzęki.

55

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Ja także korzystałam z usług Samui Spa w Novotelu i muszę powiedzieć, że było super smile Moja skóra ma się świetnie, czuję poprawę napięcia i jędrności już pod drugim zabiegu, a mam jeszcze wykupione trzy smile Polecam wybranie się na radiofalę właśnie tam, bo mają przystępne ceny i naprawdę profesjonalną obsługę!

56 Ostatnio edytowany przez Katia (2016-11-07 11:52:15)

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Dziewczyny nie ma sensu tutaj gdybać jaki zabieg jest najskuteczniejszy ponieważ wszystko zalezne jest od wybranej cery i od danej osoby.... Jednej będize bardziej pasował jeden zabieg, drugiej drugi zabieg. Sama zdecydowałam się na zabieg osoczem bogatopłytkowym i jestem z niego bardzo zadowolona ponieważ efekty super.Cera jest wygładzona oraz wyraźnie młodsza. Warto jest wybrac się przy tym na serię zabiegow poniewaz jedynie seria da Wam taki efekt na jakim Wam zależy.....
Generalnie jest tego multum. Możecie sobie o nich poczytać na tej stronie
http://proclinic.pl/slowniczek/

57

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Hej! Czy tylko ja nie rozumiem czemu pod tematem BEZINWAZYJNY LIFTING większość rozpisuje się o lekarzach i zabiegach inwazyjnych - bo ostrzykiwanie się nawet własnym osoczem to jednak zabieg inwazyjny...?

Do bezinwazyjnych zabiegów polecam przede wszystkim dobrego kosmetologa jak np. w Salonie Medi SPA - choć tu też są i lekarze i robią ostrzykiwania przeróżniaste, ale zabiegi nieinwazyjne mają tu super!!!

58

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

kraka napisał/a:

A czy któraś miała RF (fale radiowe) ? Ja jestem po 2 zabiegu i szczerze mówiąc nic nie działa to na mnie...

Hej, ja robiłam accent reform i też nic nie widziaam po jednym zabiegu, ale jestem już po trzech i widze zdecydowana roznice. badz cierpliwa i dzialaj, podpytaj swoich kosmetolozek o zabiegi wspomagajace, a jesli u nich kiepsko z wiedza to polecam oje w angel factory smile

59

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

są takie masażery do twarzy (można je kupić np w Mimari), które liftingują skórę i wygładzają zmarszczki. Moja mama używa i jest zadowolona smile oczywiście do tego profesjonalne kremy i masz bezinwazyjny lifting zagwarantowany smile

60

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

A z ciekawości zapytam... czemu odrzucasz z góry bardziej inwazyjne sposoby liftingu? Myślę, że to trochę nie ma sensu, bo sama przyznajesz, że inne zabiegi nie dadzą super efektu i jest konieczność ich powtarzania. Więc myślę, że pod względem ceny wyjdzie Ci lepiej iść na jeden porządny zabieg niż chodzić co chwilę na kilka- kilkanaście serii. Obecnie nie ma powodów do obaw, że efekt po liftingu u chirurga będzie sztuczny czy przesadzony. Teraz panuje trend na subtelne delikatne poprawki, które mają odmłodzić skórę, ale nie tak, by 40letnia kobieta wyglądała na 20latkę smile I jeśli znajdziesz odpowiednią klinikę- np. szpital Medicover oferuje liftingi, które wyglądają bardzo estetycznie- to warto jednak zaryzykować, a przynajmniej wybrać się na konsultację, by wiedzieć jak to wygląda.

61

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

A ja polecam z całego serca zabieg liftingu w klinice Bonadea w Krakowie. Sprawiłam sobie takie cudo i jestem zachwycona. Zabieg polegał na zastosowaniu nici rozpuszczalnych, a co najważniejsze odbyło się to bez użycia skalpela. Nici szybo się rozpuściły, efekt ma się utrzymywać kilka lat. Ja jestem bardzo zadowolona, moja skóra stała się jędrna, ja czuję się dużo młodsza i atrakcyjniejsza.. smile czego chcieć więcej. Polecam !

62

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Ja nie zdecydowałabym się na inwazyjny lifting twarzy bo to jednak za duża i za bardzo ryzykowana ingerencja. Wybrałam Ultraformer III który świetnie ujędrnił  skórę i zlikwidował moje chomiki.  Pozbyłam się też zmarszczek w okolicy oczu które wyjątkowo mnie szpeciły i przez które wyglądałam starzej. Pierwsze kilka dni po zabiegu miałam lekki obrzęk i to tyle jeżeli chodzi o objawy po. Robiłam w Klinice Zawodny w Szczecinie którą polecam.

63

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Moja mama zaczęła zastanawiać się nad jakimś zabiegiem spłycającym zmarszczki, ale nie wie czy warto... Póki co postawiła na kosmetyki, jest zadowolona z liftingującego kremu - koncentratu, przeciwzmarszczkowego z serii Neuro hialuron z bielendy. Ładnie spłyca zmarszczki, wygładza twarz i dobrze nawilża. Widzę różnicę w wyglądzie mamy, w porównaniu z wcześniejszym kremem...

64

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

A ja zaczelam z laserem clear lift w angel factory. Na razie jestem po jednym zabiegu, jutro kolejny. mam nadzieje, że nie bede bardzo czerwona do wigilii, chociaz pierwszy zabieg nie byl az tak inwazyjny wink jesli chodzi o sama klinike to szczerze polecam smile

65

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Jak czesto powtarzasz zabieg? Ile zabiegow laserowych clear lift Tobie zalecono? Czy zabieg boli?

66 Ostatnio edytowany przez Frunia (2017-01-13 18:36:21)

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Zabieg dermabrazji jest bardzo fajny i skuteczny. Poczytajcie sobie o nim http://www.laroche-posay.pl/s%C5%82owni … w3474.aspx . Mnie bardzo pomógł z bliznami potrądzikowymi.

67

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Ja w listopadzie miałam robiony lifting twarzy u mirackiego w klinice w Wawie. Nie spodziewałam się że efekt będzie tak dobry, różnica jest naprawdę widoczna. Ja bardzo jestem zadowolona smile W wakacje mam jeszcze zamiar zrobić sobie zabieg ultradźwiękowej liposukcji, ale jeszcze trochę muszę odłożyć wink

68

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Wygłądzanie zmarszczek kolagenem przynosi najlepsze efekty, wiem po sobie tongue Ale dla różnych kobiet lekarze polecają różne zabiegi. dlatego polecam konsultację ze specjalistami w Body Care Clinic oni pomogli mi wybrać odpowiedni zabieg i dzięki temu mam teraz młodszą buzię smile

69

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Jestem po zabiegu scarlet rf na twarzy. Mam 34 lata i borykalam sie z niedoskonalosciami cery. A to przebarwienia, a to wypryski do tego doszlo mi troche zmarszczek wokoł oczu.Troche balam sie tego zabiegu jak cholera  ale czego sie nie robi dla bycia piekniejsza;)wiec tak Pani znieczulila mi twarz specjalnym kremem. Polezalam sobie ponad pol godzinki i zaproszono mnie na zabieg. Nogi jak z waty ale twardo poszlam:)sam zabieg bezbolesny ku mojemu zdziwieniu.Troszke odczuwalne cieplo. Po zabiegu mialam lekko czerwona twarz. Po 3 godzinkach po rumieniu nie bylo sladu poza tym, ze czulam takie cieplo. Ale to normalna reakcja po scarlet.Jestm baaaardzo szczesliwa i zadowolona z efektu. W zyciu nie mialam tak ladnej cery. Nie wierze juz w cudne drogie kremy,serum i inne mazidelka po klika stowek. Wole ta kase przeznaczyc raz w roku na scarlet i tyle. Pozdrawiam kobitki i polecam Wam ten zabieg.

70

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

a istnieje cos takiego naprawde

71

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Polecam zabieg ClearLift, czyli laser frakcyjny, który ujędrnia skórę, wyrównuje koloryt. Od razu po zabiegu odczuwa się napięcie skóry a nakładane preparaty do tygodnia po zabiegu wchłaniają się momentalnie - osiąga się efekt peelingu bez ścierania naskórka, ponieważ laser uszkadza tylko głębsze struktury skóry, które są stymulowane do odnowy. Dla mnie ogromnym plusem jest to, że od razu po zabiegu mogę wrócić do codziennych spraw, skóra nie jest poparzona, czerwona itd Szczególnie polecam Klinikę Dermatologiczną DrLegrand w Krakowie.

72

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Mnie w klinice Amaya, którą regularnie odwiedzam polecono ostatnio zabieg Plasma IQ i bardzo się cieszę, że się na niego zdecydowałam. Zabieg trwa zaledwie około dwudziestu minut a odmładza skórę o niemalże dwadzieścia lat! Poczytajcie na jego temat na stronie pod adresem klinikaamaya.pl, bo naprawdę warto!

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Polecam tzw. niechirurgiczny lifting metodą HIFU, która polega na wykorzystaniu fali ultradźwiękowej, o wysokiej energii, działającej w sposób termiczny i mechaniczny. Dzięki wytworzeniu tarcia komórek, i w efekcie ich przegrzania, stymuluje procy naprawcze. Poza tym dochodzi do skrócenia i skręcenia włókien kolagenu, przez co zwiększa się napięcie i pogrubienie skóry.

74 Ostatnio edytowany przez jmali (2017-02-24 10:49:26)

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Oj sama równiez nie wiem czy zdecydowałabym się na takie inwazyjne zabiegi.... Bałabym się,że coś mi sknocą i potem będę miała przez długi czas problemy.....

Sama zdecydowałam się na kilka nastepujących zabiegow:
osocze bogatopłytkowe
mezoterapia igłowa
oraz botoks w zmarszczke mimiczną.

I rewelacja ! Tanie nie były ale nie narzekam ponieważ twarz wyglada o wiele młodziej Na zabiegi chodziłam do Clinica Dermatologica na Skłodowskiej w Gdańsku: http://clinicadermatologica.pl/

75

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Moja mama ostatnio robiła ale mezoterapię właśnie w klinice Tajemnica Urody w Poznaniu. Nawet świetnie to wyszło przyznam się że bałam się troszkę tego zabiegu u niej ale naprawdę świetnie wygląda.

76

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Witam.
Polecam zabiegi liftingujące w klinice Bonadea .
Happy Lift to nowy sposób na odzyskanie młodego wyglądu twarzy. Inaczej niż w tradycyjnym liftingu, nici Happy Lift nie wymagają zabiegów ze skalpelem i gwarantują zamierzony efekt.

Spawdziłam na sobie i jestem naprawde zadowolona smile

77

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Najlepsze zabiegi jakie miałam, po których widziałam od razu efekt liftingu to: fale radiowe, peeling PQAGE, zabieg Tox Peel i dermapen. Wszystkie te zabiegi miałam robione w Poznaniu w salonie Beauty Premium na osiedlu Tysiąclecia 30, będziecie zachwycone. Mam 49 lat a wszyscy dają mi około 30 lat i czuję się swietnie smile

78

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

GosiaPoz napisał/a:

Najlepsze zabiegi jakie miałam, po których widziałam od razu efekt liftingu to: fale radiowe, peeling PQAGE, zabieg Tox Peel i dermapen. Wszystkie te zabiegi miałam robione w Poznaniu w salonie Beauty Premium na osiedlu Tysiąclecia 30, będziecie zachwycone. Mam 49 lat a wszyscy dają mi około 30 lat i czuję się swietnie smile


Świetna reklama, która odmładza o 19 lat! Brawo!

79

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Moim zdaniem najlepszym nieinwazyjnym liftingiem twarzy będzie Clearlift. Ja swój zabieg wykonywałam w klinice Dr Legrand i bardzo sobie chwalę, jestem już po dwóch zabiegach, a moja skóra wygląda o 5 lat młodziej wink

80

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Po konsultacji z kosmetologiem z Kliniki Dr Legrand w Krakowie, wybrałam zabieg Harmony Dye-le i nie żaluje. w końcu pozbyłam się niechcianych przebarwień, a moja skóra wygląda o wiele młodziej i naturalniej.

81

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Poczytajcie o sonoqueen na stronie gabinetu MTTestetica świetny, bezinwazyjny zabieg. Nie jest może najtańszy, ale wg mnie jest warty każdej wydanej złotówki. Dla mnie oprócz skuteczności największym atutem jest to, że jest bezbolesny i można po nim wrócić do pracy, nie ma opuchlizny, krwiaków. Jedyny minus to to ,że na efekt końcowy ceka się nawet do 3 msc, wiec podobnie jak przy niciach rewitalizujących.

82

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Po konsultacji u kosmetologa w Klinice Dr Legrand postanowiłam im zaufać i zdecydowałam się na zabieg laser Clearlift, nie żałuje. W klinice zostałam otoczona opieką, przed zabiegiem zostało mi wszystko dokładnie wytłumaczone, przez co nie bałam się. Podczas zabiegu, Pani Ania ciągle sprawdzała czy wszystko jest w porządku, a po wizycie dostałam smsa. W Klinika Dr Legrand otoczy Cię opieką i troską, a przy czym zadba o Twój młodszy wygląd. Polecam każdej kobiecie, która chce wyglądać 5lat młodziej.

83

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Jeśli chodzi o zabiegi liftingujące, moja koleżanka była ostatniao na scarlet rf. Chyba mówi się o tym,Radiofrekwencja mikroigłowa.
W każdym razie jestem zachwycona efektem po tym zabiegu.Po miesiącu skóra jest napięta,rozjaśniona,naprawdę piękna. Wiem ze ten zabieg tani nie jest:(w Warszawie widziałam ceny ok 3000zł za twarz.
Ona była za chyba 2600zł z szyją i dekoltem za 2600zł.
Z tego co pamietam była w gab.Kosmedica,ale nie wiem na 100!. Dopytam. Ciekawa jestem czy jeszcze któraś z Was korzystała z tego zabiegu i tez ma onim tak dobre zdanie:)
Proszę o komentarze i opisy na co zadziałał u Was.
Dla mnie najbardziej kuszącą opcją jest też oko. Moja kolezanka mówila,że Pani kosmetolog działal bezposrednio na powiece, i ma piękne otwarte ,świeże oko.

84

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Mi w Krakowie w salonie Klinika Estetica polecono świetny zabieg na twarz. Widać naprawdę że się znają na pracy i świetnie to wykonują dobierają odpowiednie zabiegi dla ciebie naprawdę polecam ja teraz bardzo często tam chodzę

85

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

gosiaa napisał/a:

Mi w Krakowie w salonie Klinika Estetica polecono świetny zabieg na twarz. Widać naprawdę że się znają na pracy i świetnie to wykonują dobierają odpowiednie zabiegi dla ciebie naprawdę polecam ja teraz bardzo często tam chodzę

Ja tam robiłam przeszło 3 miesiące temu taki zabieg liftingu, ta klinika Estetica to jeden z lepszych takich gabinetów w Krakowie, także to, że znają się na rzeczy to oczywiste smile można się nieźle odmłodzić powiem wam i to za małe pieniądze.

86

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Zmarszczki likwidujemy za pomocą nowej technologii liftingu bezoperacyjnego, która polega na wszczepieniu, pod skórę, rozpuszczalnych nici. Są one wykonane z materiału, który wchłania się w ciągu ok. 6 miesięcy po wstrzyknięciu.

87 Ostatnio edytowany przez olha (2017-05-29 07:04:44)

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Dobra opcja. Chociaż polecam równiez i inne zabiegi, które maja bardzo dobry wpływ na cerę:
mezoterapię
kwas hialuronowy
botox
czy też laser
Nie wymagają ingenerencji oraz odmładzają. W Gdańsku mogę polecić za to klinikę, do której chodziłam:
http://clinicadermatologica.pl/

Bardoz dobre warunki i pracują tam wyłączeni ludzie, którzy znają sie na rzeczy.

Dzisiaj mam ochotę na... smile

88

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Cześć, czy któraś z Was robiła  zabieg liftingujący  urządzeniem Ultraformer III i czy są efekty?

89

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Ja skłaniam się właśnie ku sonoqueen, zabieg nie należy do najtańszych ale podobno daje spektakularne efekty bardzo zbliżone do liftingu chirurgicznego. Byłam na konsultacji właśnie w mttestetica w Krakowie i zarówno klinika, jak i lekarka zrobiły na mnie pozytywne wrażenie. Bożena czy możesz mi powiedzieć, czy powtarzałaś zabieg czy wystarczył jeden?

90

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Dziewczyny, moja mama miała problem z wiotką skórą na twarzy. Na urodziny wykupiłam jej zabieg SMAStherapy. Jest to bezoperacyjny lifting twarzy, który wykonuje się jednorazowo, a w razie potrzeby stosuje się go drugi raz. Zabieg daje efekty jak lifting operacyjny. Mama jest bardzo zadowolona, bo czuje różnicę. Była w SC Beauty Clinic w Sosnowcu i poleca smile

91

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Witam, też chętnie się dowiem czegoś na temat smastherapy. czy to rzeczywiście takie skuteczne? ktoś poleca jeszcze jakieś metody?

92

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Hej dziewczyny. Zabiegi hifu na prawdę działają - trzeba tylko wybrać najlepszy sprzęt. Ja poddałam się zabiegom w dwóch różnych gabinetach i jak się okazało 2 różnymi urządzeniami: hifu plus było pierwszym z którego korzystałam i wydawało mi się super, później trafiłam do gabinetu z  urządzeniem V-max - i dopiero wtedy efekt mnie zadziwił!!! Polecam szukajcie gabinetów z V-Max'em. smile

93

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Ola987 napisał/a:

Dziewczyny, moja mama miała problem z wiotką skórą na twarzy. Na urodziny wykupiłam jej zabieg SMAStherapy. Jest to bezoperacyjny lifting twarzy, który wykonuje się jednorazowo, a w razie potrzeby stosuje się go drugi raz. Zabieg daje efekty jak lifting operacyjny. Mama jest bardzo zadowolona, bo czuje różnicę. Była w SC Beauty Clinic w Sosnowcu i poleca smile

Nie stać was na reklamę, że spamujecie w necie gdzie się da? Puchar Janusza biznesu wam się należy.

94

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

a miał ktoś może ten zabieg wykonywany w Klinice Estetica w Krakowie? Słyszałam że jeśli chodzi o gabinet kosmetyczny to jest najlepszy bardzo czysto i przyjemnie do tego sprzęt też mają nowoczesny. Był ktoś może na jakimś zabiegu w tym gabinecie i podzieli się opiniami??

95

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

gosia89 napisał/a:

a miał ktoś może ten zabieg wykonywany w Klinice Estetica w Krakowie? Słyszałam że jeśli chodzi o gabinet kosmetyczny to jest najlepszy bardzo czysto i przyjemnie do tego sprzęt też mają nowoczesny. Był ktoś może na jakimś zabiegu w tym gabinecie i podzieli się opiniami??

Byłam a właściwie to jestem ich stałą klientką tylko że we Wrocławiu bo mają swoje odziały też w innych miejscach w Polsce także dla mnie najlepszy gabinet kosmetyczny pod względem jakości. Tak jak mówisz bardzo czysto i przyjemnie można naprawdę podczas zabiegów kosmetycznych się zrelaksować jak dla mnie naprawdę super

96

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Robiłam sonoqueen -  lifting ultradzwiekami na twarzy, tj. okolice oczu, oczy. Zabieg bardzo skuteczny, robiłam go w Klinice Zakrzewscy w Katowicach. Mają tam najnowszej klasy sprzet, zabieg wykonuje lekarz (miałam przyjemnosc z p. dr Magdą i z p. Marcinem). Dlamnie jest to chyba najlepszy z zabiegow tego typu jakie miałam. Polecam jesli ktos boi sie bardziej inwazyjnych metod.

97

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Lifting twarzy moja siostra robiła w Klinice Estetica z tego co się orientuję w Krakowie także efekt widać już po pierwszym zabiegu skóra naprawdę wygląda o dużo młodziej zmarszczki na pewno są mniej widoczne. ja na chwilę obecną jeszcze nie muszę korzystać z tego typu zabiegów ale w przyszłości na pewno tez się tam wybiorę jak będzie taka potrzeba

98

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Czy ktoś z was robił zabieg laserem Ulthera?

99

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Wiola napisał/a:

Lifting twarzy moja siostra robiła w Klinice Estetica z tego co się orientuję w Krakowie także efekt widać już po pierwszym zabiegu skóra naprawdę wygląda o dużo młodziej zmarszczki na pewno są mniej widoczne. ja na chwilę obecną jeszcze nie muszę korzystać z tego typu zabiegów ale w przyszłości na pewno tez się tam wybiorę jak będzie taka potrzeba

Właśnie słyszasłam od koleżanek, że w tej klinice Estetica dobrze robią lifting smile ja się zastanawiam nad tym bo przydałby mi się a mam odłożonę trochę kaski, chodź zabieg ten jakoś specjalnie drogi nie jest, a efekt będzie wdoczny na pewno

100

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Ja miałam bezinwazyjny lifting twarzy zrobiony perfekcyjnie  w Medbeauty, każdej to polecam bo efekty są rewelacyjne. Byłam w Warszawie na Rydygiera 15a ale wiem że mają jeszcze oddziały w Świdnicy i we Wrocławiu

101

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Możliwości jest wiele, super opcją jest SonoQueen dostępny w MTT Estetica w Krakowie, polecam sobie trochę poczytac o samym zabiegu i zobaczyc zdjecia przed i po. Marzy mi się ten zabieg i poważnie go rozważam. Dobrą alternatywą są też nici hilarunowe i z haczykami, mało inwazyjne, a podnoszą owal twarzy i rewitalizującą cerę, efekt utrzymuje się około 2 lat.

102

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Zdecydowanie najlepiej zrobimy jeżeli powierzymy taki zabieg dobremu studiu piękności i urody, wcześniej oczywiście udając się na konsultację. Polecam salony Denique w Warszawie smile

103

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

fvffffff napisał/a:

Czy ktoś z was robił zabieg laserem Ulthera?

Robiłam go jakiś tydzień temu na podbródek. Według mnie bardzo opłaca się wydać pieniądze na ten zabieg. Robiłam go w TeamBeauty pierwszy raz.

104

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

wydaje mi się że nie ma czegoś takiego jak bezinwazyjny lifting. W ogóle lifting to dla mnie jest zabieg któremu poddałabym się w ostateczności.

105

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Też tak uważam, oczywiście nie zniechęcam do zabiegów medycyny estetycznej natomiast uważam, że można skutecznie upiększyć swoją cerę za pomocą dobrych i skutecznych kosmetyków.

106

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Dla mnie idealnym bezinwazyjnym liftingiem jest zabieg Silicium Marine Treatment. Często efekty widać już po jednym zabiegu. Najczęściej wykonują go w SCM estetic, ponieważ do Krakowa mam bardzo blisko. Taki zabieg sprawia, że wyglądam naprawdę dobrze, ponieważ potrzebuję lifitngu.

107

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Kiedyś byłam przeciwna zabiegom medycyny estetycznej. Jakiś czas temu zmieniłam zdanie. Jesli ktoś ma sie czuć o wiele lepiej po zabiegu to czemu nie? Polecam jednak poczytać sobie opinie o wybranych gabinetach medycznych czy kosmetycznych, ewentualnie popytać się znajomych jakie miejsca polecają.

Najpopularniejsze zabiegi to:
peelingi medyczne
osocze bogatopłytkowe
ewentualnie kwas hialuronowy ( który wstrzykuje się między innymi w bruzdy okołowargowe).

108

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Polecam “Venus Freeze” - to taki nowatorski zabieg odmładzający z zastosowaniem fali radiowych. Sama jestem świeżo po, w Vici Clinic w Krakowie. Generalnie zabieg bardzo skutecznie usuwa cellulit i ujędrnia ciało, a w dodatku kosztuje tylko 249 zł i jest całkowicie bezinwazyjny.

109

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Teraz można wygrać zabieg Vivace na twarz, już tylko do piątku smile Spróbujcie, a nuż się uda smile JA wybrałam inny, niestety nie mozna grać o dwa wink Konkurs nazywa się "piękna w karnawale i przez cały rok" - wyszukajcie sobie, linka nie mogę dać smile

110

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Alternatywą dla chirurgii plastycznej jest tzw. termolifting, czyli radiofrekwencja frakcyjna mikroigłowa, która łączy 2 metody:
- fale elektromagnetyczne (ogrzewanie tkanek)
- nakłucia mikroigłami (samoregeneracja).
Dzięki temu pobudza wywarzanie włókien kolagenowych i elastynowych, wygładza skórę i wyrównuje jej koloryt.

klinikaestetica.pl

klinikaestetica.pl

111

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

jeden z nielicznych mężczyzn dermatologów w Katowicach, bardzo dobry specjalista w leczeniu trądziku, a także w leczeniu łysienia. Wykonuje profesjonalne badanie skąd łysienie, zleca leczenie, wykonuje zabiegi ostrzykiwania skóry głowy. Oprócz łysienia bada przyczyne nadmiernego wypadania włosów

112 Ostatnio edytowany przez Marzenka (2018-02-23 10:57:58)

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Nie wiem czy zdecydowałabym sie na lifting operacyjny. Wydaje mi sie,że niewiele osob wybiera się na takie zabiegi..... W dobie nowoczesnych zabiegów chirurgii plastycznej to nie wiem nawet czy jest jakiś sens. Sa o wiele lepsze i bezpieczniejsze metody na poprawienie owalu twarzy
http://kobiecaty.pl/bezinwazyjny-liftin … y-mozliwe/

Na stronie możecie sobie poczytać na przykład o bezinwazyjnym liftingu twarzy...przeprowadzany jest najczęściej z użyciem preparatów wolumetrycznych, na przykład takich jak JOVEDERM VOLUMA. Odmładzanie wolumetryczne polega na ukształtowaniu rysów twarzy tak, aby nadać im objętość w miejscach, gdzie jest ona utracona. Dzieje się tak z upływem lat, gdy skóra zaczyna tracić swoje naturalne „rusztowanie” tworzone między innymi przez kwas hialuronowy, kolagen i elastynę. Dzięki medycynie estetycznej możemy je odbudować.

Drugi dobry sposób to na pewno osocze bogatopłytkowe.

113

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Witam
czy ktoś robił zabieg  sonogueen lub vmax hifo ??
czy możecie polecić  te zabiegi .

114

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

A próbowałyście może takich jednorazowych kapsułek liftingujących? Podobno efekty są i trwają do 8 godzin.

115

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Wiesz co, ja robiłam fotoodmładzanie leserem w Estetyka Day Spa. Polecam bo zabieg był bezbolesny i skuteczny. Pozbyłam się plam, zmian naczyniowych i przede wszystkim zmarszczki są mniej widoczne. Skóra wygląda zdrowo i dużo młodziej.

116

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Jestem po zabiegu laserem Fraxel Dual (na przebarwienia) i muszę przyznać, że jak na drugą wizytę w życiu w gabinecie kosmetycznym to bardzo mi się podobało. Zabieg w Klinice Krajewski był uzupełnieniem zabiegów Re:pair. Przede mną jeszcze dwie wizyty, ale dopiero za co najmniej dwa tygodnie.

117

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Takie full odmładzanie to widziałam że robią w Centrum Medycznym Bieńkowski. Ja byłam na botoksie, ale też własnie czytalam o jednej z opcji pełnego liftingu twarzy. Panie sobie bardzo chwaliły jak czekałam na wizytę. Dodatkowo robią tam też wizualizacje efektów w 3D więc mozna sobie od razu podejrzeć czy rzeczywiscie o taki efekt chodzi

118

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

stapka18 napisał/a:

Jestem po zabiegu laserem Fraxel Dual (na przebarwienia) i muszę przyznać, że jak na drugą wizytę w życiu w gabinecie kosmetycznym to bardzo mi się podobało. Zabieg w Klinice Krajewski był uzupełnieniem zabiegów Re:pair. Przede mną jeszcze dwie wizyty, ale dopiero za co najmniej dwa tygodnie.

Możesz napisać jak efekty? Sama przymierzam się do takiego zabiegu i muszę zapisać się na wizytę u dr Krajewskiego.

119

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Też robiłam zabiegi  w tej klinice. Falę radiową i jestem bardzo zadowolona smile

120

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Ja robiłam zabieg PRP Angel właśnie na odmłodzenie lekkie i jestem bardzo zadowolona. Nadaje jędrność skóry, znacząco, widać szybko efekty smile

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Pójdę na taki bezinwazyjny lifting z chęcią.

122

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

margolcia3 napisał/a:
stapka18 napisał/a:

Jestem po zabiegu laserem Fraxel Dual (na przebarwienia) i muszę przyznać, że jak na drugą wizytę w życiu w gabinecie kosmetycznym to bardzo mi się podobało. Zabieg w Klinice Krajewski był uzupełnieniem zabiegów Re:pair. Przede mną jeszcze dwie wizyty, ale dopiero za co najmniej dwa tygodnie.

Możesz napisać jak efekty? Sama przymierzam się do takiego zabiegu i muszę zapisać się na wizytę u dr Krajewskiego.


Ja też robiłam jakiś czas temu zabiegi tym laserem i u mnie efekty były super, buzia gładka:) klinika dr Krajewskiego bardzo fajna, więc jak się zastanawiasz to polecam się zapisać:)

123

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Byłam na liftingu urządzeniem Hifu (chyba tak się to pisze) i jestem wielce zadowolona - moja skóra jest ujędrniona, bardziej napięta. Polecam wszystkim zabieg w Clinica Cosmetologica - super zespół, merytoryczne odpowiedzi. Więcej dowiedzie cię pod nr tel: 791 604 604 albo na ich stronie.

124

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Polecam zabieg za pomocą fal radiowych (RF), które ogrzewają skórę właściwą, bez ingerencji w strukturę naskórka. Dzięki wytwarzanemu w tkankach ciepłu, fibroblasty pobudzane są do syntezy kolagenu i elastyny. Poza tym włókna kolagenowe obkurczają się i zwiększa się poziom natlenienia tkanek. Efektem tego jest większa jędrność skóry.

pulsmed. com.pl

125

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

A ile potrzeba takich zabiegów i jaka jest ich cena?

126

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Kwas hialuronowy jest zbawienny jeśli chodzi o odmłodzenie, nawilżenie skóry. Można go wstrzyknąć w usta, twarz, dłonie itp. Ma bardzo naturalne działanie i w ogóle nie jest inwazyjny, bo to naturalny składnik każdego organizmu. Jedynym minusem może być to, że trzeba zabieg powtarzać co jakiś czas.

_______________________________
labocaclinic.pl/kwas-hialuronowy-usta/

127

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Jak na moje to lepiej robic laserowe jakies zabiegi czy cos w tym stylu..

Trzeba dojrzeć
żeby dojrzeć

128

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Po co lasery od razu, są mniej inwazyjne zabiegi...Ja osobiście polecam te z ultradźwiękami i radiofrekwencją, jak np. ten exilis elite.

129

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

marzena101010 napisał/a:

Po co lasery od razu, są mniej inwazyjne zabiegi...Ja osobiście polecam te z ultradźwiękami i radiofrekwencją, jak np. ten exilis elite.

Ale teraz są też już lasery nowej generacji, które w zasadzie nie sprawiają tak dużo bólu. Dla przykładu lasery Fotona wysyłają impulsy cieplne o dużo niższej temperaturze, niż lasery kiedyś. Warto się zainteresować tym tematem moim zdaniem...

130

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Dokładnie! Ja miałam zabieg endolifting z wykorzystaniem fotona 4D i zabieg mnie w zasadzie nic nie bolał, a i nie było długiego okresu rekowalescencji. smile

131

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

A robiła któraś może ten zabieg karpoksyterapii - tutaj robią w Centrum Medycznym Bieńkowski ??? Zabieg jest o tyle inny od typowego liftingu, że dodatkowo stymuluje i odzywia tkankę. Skóra jest dotleniona, napięta i nawilżona, co też wzmacnia efekt modelingu.To też dobra alternatywa jesli ktos boi sie typowego skalpela lub wciaz ma watpliwosci np. jesli chodzi o nici liftingujace

132

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Dominika napisał/a:

Dokładnie! Ja miałam zabieg endolifting z wykorzystaniem fotona 4D i zabieg mnie w zasadzie nic nie bolał, a i nie było długiego okresu rekowalescencji. smile

A gdzie są wykonywane te zabiegi z Fotona 4D? Możecie też o nich napisać coś więcej?

133

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Ja bym się w tym temacie doradził znajomych. Moim zdaniem to jest bardzo dobre rozwiązanie.

(...) ale potem uświadamiam sobie, że może chciałaby znać prawdę, więc mówię jej, że mam uczucia, naprawdę, a ona, że to oczywiste i zawsze je miałem, dlatego życie jest dla mnie czasami takie trudne.

134

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

margolcia3 napisał/a:
stapka18 napisał/a:

Jestem po zabiegu laserem Fraxel Dual (na przebarwienia) i muszę przyznać, że jak na drugą wizytę w życiu w gabinecie kosmetycznym to bardzo mi się podobało. Zabieg w Klinice Krajewski był uzupełnieniem zabiegów Re:pair. Przede mną jeszcze dwie wizyty, ale dopiero za co najmniej dwa tygodnie.

Możesz napisać jak efekty? Sama przymierzam się do takiego zabiegu i muszę zapisać się na wizytę u dr Krajewskiego.

Ja co prawda robiłam inny zabieg, ale też w Klinice Krajewski smile byłam na thermoliftingu Zaffiro i efekty świetne, mam 30 lat i dzięki zabiegom mm wciąż gładką skórę smile także poleca,,. bo w tym miejscu pracują profesjonaliści smile

135

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Łucjaaa napisał/a:
Dominika napisał/a:

Dokładnie! Ja miałam zabieg endolifting z wykorzystaniem fotona 4D i zabieg mnie w zasadzie nic nie bolał, a i nie było długiego okresu rekowalescencji. smile

A gdzie są wykonywane te zabiegi z Fotona 4D? Możecie też o nich napisać coś więcej?

Ja wiem, że te zabiegi są wykonywane w klinice Vesuna w Krakowie. Zabieg jest podzielony na 4 etapy, stąd jest tak skuteczny. Jest podgrzewanie wewnątrz jamy ustnej, odmładzanie głębszych warstw skóry, potem działanie na tkankę podskórną i na końcu peeling laserowy. Moja mama miała tam wykonywany ten zabieg i było widać efekty, choć na początku bałyśmy się, że pieniądze pójdą w błoto. Na szczęście tak się nie stało. smile

136

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Olivia_Blinska napisał/a:

Byłam na liftingu urządzeniem Hifu (chyba tak się to pisze) i jestem wielce zadowolona - moja skóra jest ujędrniona, bardziej napięta. Polecam wszystkim zabieg w Clinica Cosmetologica - super zespół, merytoryczne odpowiedzi. Więcej dowiedzie cię pod nr tel: 791 604 604 albo na ich stronie.

Dzięki za polecenie! Po dwóch zabiegach moja skóra jest o 10 lat młodsza!!!! POLECAM smile

137

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Ja polecam urządzenie ultraformer HIFU. To sprzęt z najwyższej półki, profesjonalny, skuteczny i całkowicie bezpieczny a nawet bezbolesny. Co tu dużo mówić. Byłam ostatnio na zabiegu liftingującym twarz i po 2 zabiegach po około 3 miesiącach stwierdziłam któregoś ranka, że nie jestem już tą samą osobą. Czułam się 10 lat młodsza, bardziej pewna siebie i przy tym wszystkim piękniejsza. Zabieg wykonywałam w Clinica Cosmetologica w Gdańsku na ul. Skłodowskiej-Curie 3 smile Jak chcecie to macie tu telefon: 791 604 604

138

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Właśnie też słyszałam o tej klinice, sanoska. Mogłabyś napisać coś więcej na ten temat? smile Ja czytałam dużo o Ultraformerze III HIFU i Yasumi i podobno ten pierwszy jest dużo lepszy, zwłaszcza dla kobiet 45+, bo skutecznie pozbywa się zmarszczek w zaledwie 1-2 zabiegach, a nie w serii smile

139

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Hifu to świetny nieinwazyjny zabieg dzięki któremu już po 1 zabiegu możemy w trwały sposób efekt liftingu skóry twarzy lub ciała. Szczególnie polecane jest urządzenie Ultraformer III. Efekt ostateczny po zabiegu zauwazalny jest po 2-3 miesiącach.

140

Odp: Bezinwazyjny lifting twarzy

Cirra napisał/a:

Właśnie też słyszałam o tej klinice, sanoska. Mogłabyś napisać coś więcej na ten temat? smile Ja czytałam dużo o Ultraformerze III HIFU i Yasumi i podobno ten pierwszy jest dużo lepszy, zwłaszcza dla kobiet 45+, bo skutecznie pozbywa się zmarszczek w zaledwie 1-2 zabiegach, a nie w serii smile

Zgadza się, to idealny zabieg dla osób +45 z tego względu, że sprzęt jest dość "konkretny"  a jednocześnie nie trzeba się znieczulać ani jakoś specjalnie przygotowywać. Urządzenie działa tak, że na skórę działają fale ultradźwiękowe, które powodują obkurczenie tkanek oraz pobudzenie produkcji włókien kolagenu smile) to tak w skrócie. Możesz poczytać o tym na clinicacosmetologica.pl/zabieg/ultraformer-iii-hifu