1

Temat: Zmiany, pryszcze, chrosty przy odbycie.

Witam,
Jestem 24 letnim chłopakiem około tygodnia temu pojawiły mi się zmiany w okolicy odbytu. Jest to dlamnie krępująca sytuacja, żeby iść z tym do lekarza.
Zmiana pojawiła się około tygodnia temu do tej pory nie swędziała. Dzień temu dopiero czasem mnie zaswędzi.
Co mi doradzacie ?? Co to może być ?? Próbowałem to smarować kremem ale nie pomogło ani nie zaszkodziło.
Dziękuje wszytskim za pomoc.
Pozdrawiam

2

Odp: Zmiany, pryszcze, chrosty przy odbycie.

Brzmi ogólnie nie ciekawie. Jeżeli cos takiego sie pojawia to niestety bez wizyty u dermatologa/wenerologa raczej sie nie obejdzie. Niestety krosty pojawiające sie w tych okolicach przewaznie świadczą o jakiejś chorobie wenerycznej. A jak być może wiesz stadium krostek to najlepszy moment zeby je wyleczyć. Czasem to ze znikną wcale nie swiadczy o tym ze sie wyleczyłeś tylko wręcz odwrotnie. Potam mogą pojawić sie objawy z różnych narządów wewnętrznych. Nie mówiąc juz o tym, że możesz kogoś zarazić i użycie prezerwatywy wcale nie wystarczy żeby sie zabezpieczyć! Zdaje sobie sprawę z tego ze to krępujące ale powinieneś udać sie do lekarza.