Temat: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Hej,
idzie wiosna i pewnie każda z nas chciałaby pokazać kawałek ciałka wink z tej okazji chciałabym was zapytać o trwałe sposoby depilacji, a dokładniej epil free. przeczytałam o tej metodzie tu: depilacja.edu.pl/sposoby-depilacji/trwala-depilacja-epilfree i zastanawiam się, czy to w ogóle może przynieść jakieś efekty? dodam, że preparat ma tylko naturalne składniki, a zabieg poprzedza depilacja woskiem.

Co o tym myślicie?

2

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

buu nikt mi nie odpowie? sad

3

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

cześć smile ja odpowiem, w dodatku pozytywnie. Skorzystałam z zabiegu po pozytywnych opiniach znajomych. Jestem po dwóch zabiegach bikini i jednym pachy. Efekt rewelacyjny!!! Po pierwszym zabiegu, który robiłam 9 lutego do 8 marca (data drugiego zabiegu) odrosły tylko te włoski, które były wtedy w fazie wzrostu. Jeżeli chodzi o pachy to zabieg robiłam 8 marca i jak na razie do tej pory nie mam żadnych włosków. Zabieg jest całkowicie bezbolesny (orócz depilacji woskiem) i zdecydowanie tańszy niż laser. Za epil free płaciłam 95zł na jedną partię ciała + koszt depilacji poszczególnej partii ciała. W sumie bikini 135zł, pachy 135zł.  Dużym plusem jest to, że możesz go robić o każdej porze roku, możesz się opalać, korzystać z basenu, jest dla każdego rodzaju skóry i rodzaju owłosienia. Minusów nie znam. Zdecydowanie polecam ten zabieg.

4

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Ja również korzystam z zabiegu Epilfree - to co mnie przekonało to między innymi konkurencyjna cena w stosunku do depilacji laserowej, ale również bezpieczeństwo ( brak poparzeń ). Moja koleżanka - blondynka zdecydowała się na ten zabieg ponieważ jest on dla każdego rodzaju skóry/owłosienia. U mnie efekt był widoczny jakoś po 3-4 zabiegu, jestem brunetką z (niestety) gęstym i mocnym owłosieniem.

5

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

też odpowiem big_smile fajna ta metoda smile a masz jakiś salon na oku? ja często korzystam z denique, bo chodzę tam na paznokietki i widziałam że mają ta metodę w ofercie. może warto zadzwonić wink

6

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Też przyłączam się do pytania poprzedniczki , zależy mi na salonie w Poznaniu. Ktoś coś wie ?

7

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Nie wiem jak w Poznaniu ale myślę że napewno jest w wielu salonach kosmetycznych metoda depilacji EpilFree. Ja robię ją u siebie w Kielcach i naprawdę jestem zadowolona. Metoda łącząca tradycyjną depilację woskiem lub pastą cukrową a potem po depilacji nakłada się specjalne preparaty osłabiające cebulki, zwalniające wzrost włosków. Tutaj więcej możecie znaleźć i jest wykaz salonów widzę że akurat w Poznaniu są 3 salony. Strona internetowa pod tą samą nazwą co produkt epilfree.pl

8

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Ja jestem z Poznania i robiłam w Venus - na Os.Piastowskim ale wiem, że robią też na Os. Na Murawie gdzieś. Tylko tam nie robiłam jeszcze, bo bliżej mam tu u siebie.

9

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Korzystałam ze strony którą Gosiaczek napisała.  I tak poczytałam sobie również o metodzie. Tam ma się pewne salony często też podane są na stronach ceny.

10

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

A gdzie to wszystko można znaleźć? Zainteresowałyście mnie.

11

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

A jak skóra po tym? nie jest zbyt podrażniona? Czy któraś z Was stosowała na delikatną skórę?

12

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Tama napisał/a:

A gdzie to wszystko można znaleźć? Zainteresowałyście mnie.

Poczytaj: epilfree.pl

Enka napisał/a:

A jak skóra po tym? nie jest zbyt podrażniona? Czy któraś z Was stosowała na delikatną skórę?

No u mnie nie było podrażnień, ale ciężko porównywać kwestię delikatności skóry. Trzeba po prostu spróbować  zastosować na jakiś fragment skóry po prostu. Każda skóra może zareagować na inne alergeny, ale parę moich koleżanek było na epilfree i żadna nie miała efektów ubocznych.

13

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

U mnie nic się nie działo ze skórą. Zapewniają że środki są przebadane i nie powodują odczynów alergicznych ale jak wiadomo przezorny ubezpieczony, więc nic nie szkodzi wcześniej sprawdzić. Mnie kosmetyczka tylko uprzedzała że może czuć piec zaraz po nałożeniu, bo preparat dostaje się w głąb dołka po wyrwanej cebulce ale szczerze, nic nie czułam smile

14

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

no jest to trwała depilacja i co ważne, bezbolesna. Chyba warto się w takim razie zainteresować, bo jak tak czytam o tym na stronce Denique i na forach takich jak to,  to brzmi ciekawie.... kusi mnie, żeby wypróbować!

15

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Sam zabieg epilfree jest oczywiście bezbolesny (skusiłam się!), ale trzeba pamiętać o tym, że poprzedza ją mechaniczne usuwanie włosków np. woskiem, więc... jakiś dyskomfort należy wliczyć w całość smile

16

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Ja osobiście postawiłam na pastę cukrową przed samym zabiegiem epilfree, wydaje mi się być bardziej komfortowa, ale to już raczej indywidualne odczucie każdej z nas.

17

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

dobra depilacja wykonana w salonie kosmetycznym potrafi dać efekty na bardzo długo

18

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

hmmm... nie spotkałam się jeszcze z tą metodą, gdzie w Gdańsku lub okolicach to robią?

19

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Na pewno robi gabinet Nemezis i Jaśminowy Ogród. Popytaj tam smile

20

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Na stronie są miasta Polski ( w kolejności alfabetycznej ) a pod nimi wypisane nazwy salonów:
epilfree.pl/index.php?go=gabinety

21

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

czarnapantera umówiłaś się na zabieg? jak coś dodam, nie wahaj się naprawdę będziesz zadowolona... to jest fajna rzecz ta depilacja teraz w okresie jesień-zima a potem błogie lato i spokój smile

22

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

lepiej wybierz elpilfree bo ona jest trwała a wosk trzeba powtarzać. znaczy się epilfree  też trzeba powtarzać, ale tylko kilka razy i masz efekt już na zawsze. możesz np wypróbować denique w arkadii. jest ok.

23

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Bardzo ciekawe to, muszę chyba się nad tym poważnie zastanowić

24

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

U mnie już parę koleżanek jest w trakcie zabiegów. Także widać, że metoda popularna i dostępna.

25

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

epilfree jest chyba najlepsza depilacją na rynku nie? słyszałam, ze jest skuteczna i bez tam żadnych ubocznych skutków. co prawda ja nie sprawdziłam, ale moja siostra już jest po którymś tam zabiegu z denique i to jej opinię teraz powtarzam przy okazji pozyskiwania więcej info.

26

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Jestem po pierwszym zabiegu, najpierw miałam depilację woskiem, potem epilfree, nie bolało, nie szczypało, zobaczymy jak długo utrzymają się efekty smile

27

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Ja nie miałam , ale myślę żeby sobie zrobić. Ile płaciłyście?

28

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Gosiaczek powiedz gdzie w kielcach robilas epilfree??

29

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Niestety to nie jest prawda, ze kuracja jest bez efektów ubocznych. Jestem po 10 zabiegach, przez ponad pół roku najlepiej byłoby się zawijać w szalik. Depilowane okolice są gładkie przez 5-6 dni potem odrastają włoski czarne, mocne i sterczące (niektóre gorsze niż zanim zaczęłam kurację i dużo szybciej niż przed kuracją). Ponieważ by uzyskać pełny efekt należy odbyć 12 zabiegów, to mogę otwarcie już powiedzieć, że wyrzuciłam pieniądze w błoto.

30

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

W Łodzi mogę wam polecić Laser Delux -  laserdelux.pl/lodz/depilacja-laserowa . Robiłem tutaj już parę razy zabiegi depilacji laserowej i są naprawdę trwałe efekty.

31

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

hej. dziewczyny wybieram sie dzis zrobic epill free na wąsik. Zobaczymy efekt smile Mysle ze gdybym nie ruszala tych wąsów to nic by nie rosło. A teraz musze je depilowac. Musze pochwalic jednak Light Sheer. Jestem po depilacji pach 2 razy. Po pierwszym razie juz nie rosły, teraz juz wogole nie mam. Zastanawiam sie czy dalej chodzic na laser,bo juz calkowicie nie rosnal. 300zl jeden zabieg pachy. Drogo ale warto.

32

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Od kilku lat depiluję woskiem HB i wszystko wygląda super - bez żadnych śladów, podrażnień, a przede wszystkim z czasem włoski odrastają coraz słabiej.
Najważniejsze są efekty - to daje trwałe zmiany. I to jest fajne.

33

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Moja kosmetyczka mówi, ze w zasadzie jeśli chodzi o trwałam depilację to tylko laser diodowy jest skuteczny. Reszta może osłabić włosy, ale nie spowoduje, że przestaną rosnąć.

34

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Cześć! Dziewczyny podpowiedzcie w którym salonie Denique robią epilfree?

35

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

To zależy od salonu, laser mieli w większości chyba w Wawie jak kiedyś sprawdzałam, a epilfree w arkadii mają.

36

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

A zanim się zdecydowałyście na laser stosowałyście może Easy Wax?? Ja bym jednak to wolała niż laserowo bo taniej wychodzi.

37

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Krem do depilacji - goo.gl/xefWxJ

38

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Tylko stała depilacja. Dziewczyny, kto ma czas na golenie się prawie codziennie

39

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

hej dziewczyny,ja jestem po pierwszym zabiegu i po kilku dniach wszystkie włoski odrosły;-( wiem jednak że trzeba wykonać kilka tych zabiegów. czy Wiecie może gdzie w Chełmie wykonują depilacje metodą epilfree?pytałam w kilku salonach kosmetycznych i nic.

40

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Poszukaj na stronie - epilfree.pl/index.php?go=gabinety
Weszłam Ci w zakładkę gabinety.

41

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Bardzo przydatne, ja też skorzystam. Dzięki za namiar. smile

42

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Ja zdecydowałam się na depilację laserową w Laser Glamour, ponieważ podrażnienia skóry po maszynce i kremach doprowadzały mnie do szały. Byłam w laserglamour.pl/ w sumie 4 razy i efekty od pół roku się utrzymują- znaczy żadnych nowych włosków. Mówiąc szczerze, mam nadzieję że tak już pozostanie, chociaż sam zabieg nie jest ani trochę bolesny.

43

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Jestem po 12 zabiegu na wąsik i nic :-/ depilowalam co 3 tygodnie regularnie w salonie.  Teraz kupiłam epillfree i używać będę w domu jak nie pomoże będę chciała chodzić na laser?  Tylko jaki jest najskuteczniejszy ? A jeśli chodzi o pachy czy wzgórek łonowy to po samym wosku odrasta mi połowa włosków a po drugiej depilacji odrasta 20% . Wiec zastanówcie się bo może to jest efekt wosku a nie epilfree.

44

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Moim zdaniem skuteczność depilacji zależy od sprzętu. Sama zdecydowałam się na zabieg depilacji laserowej w Łodzi w Laser Glamour laserglamour.pl/index.php/homepage.html i po ostatniej sesji już od 3 miesięcy żadnego nowego włoska nie zauważyłam, w związku z tym jestem jak najbardziej zadowolona. Poza tym zastawiam się jeszcze jak działa mikrodermabrazja diamentowa, bo też chodzi mi po głowie.

45

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

hbb napisał/a:

Jestem po 12 zabiegu na wąsik i nic :-/ depilowalam co 3 tygodnie regularnie w salonie.  Teraz kupiłam epillfree i używać będę w domu jak nie pomoże będę chciała chodzić na laser?  Tylko jaki jest najskuteczniejszy ? A jeśli chodzi o pachy czy wzgórek łonowy to po samym wosku odrasta mi połowa włosków a po drugiej depilacji odrasta 20% . Wiec zastanówcie się bo może to jest efekt wosku a nie epilfree.

I jak ten wąsik? Warto samodzielnie robić? Jakie masz efekty?

46

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

A epilfree ma preparaty do depilacji części twarzowych?

47

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Jest epilfree także i na twarz. W moim przypadku epilfree się nie sprawdził. wykonałam sporo zabiegów w salonie i do tej pory także  używam go w domu . Wąsika ogólnie nie miałam jakoś bardzo ciemnego a mimo to nie pomogło.

48

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

napisz proszę jak można zakupić ten środek do użytku indywidualnego, bo nigdzie ni mogę go znaleźć, tylko w gabinetach.

49

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Tak jest to możliwe. Taka forma depilacji jest mega skuteczna. Polecam

Najlepsze atrakcje w salon kosmetyczny Poznań

50

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

a jak często trzeba powtarzać zabieg epilfree żeby włoski nie odrastały?

51

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

gosia proponuję zamówić tu u źródła albo napisać zaptanie o zamówienie. smile
epilfree.pl/index.php?go=kontakt

marija należy mieć na uwadze że preparatem zadziałasz w miejsca po wyrwanych włosach, więc pytanie w  ogóle jak Ci rosną włosy...

52

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

depilowane, usuwane włosy odrastają mi wolniej ale niestety jednak odrastają, dlatego zastanawiam się na jak długo epilfree jest w stanie zahamować ich szybko odrost?

53

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Spróbujcie SOPRANO Ice potrzebne są tylko 4 zabiegi, mi po pierwszym już pomógł. Widać efekty a jestem po trzech czekam na ostatni Jestem bardzo zadowolona z usług salonu na Niciarniana 9 w Łodzi. Niedaleko studio jest przychodnia Widzew. Ja tam poszłam, bo słyszałam od znajomej dobre opinie i nie zawiodłam się, nie bolało, każdy zabieg szybko mi mijał, kobitki też miłe. Ceny są odpowiednie. Naprawę gorąco polecam, jeśli chodzi o BEZBOLESNĄ depilację czy to nogi czy pachy czy bikini. Zresztą na stronie można poczytać, jakie mają zabiegi. A na ślub robię sobie u nich makijaż i paznokcie. Polecam Studio Urody La Bellezza, Niciarniana 9 w Łodzi.

54

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Mam pytanie do dziewczyn, które stosowały epilfree. Czy orientuje się któraś gdzie w Łodzi można zrobić taki zabieg?

55

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

W Łodzi jest kilka miejsc, gdzie możesz wykonać EpilFree. Są to salony/gabinety: STREFA URODY, WOSK I WIZAŻ, GABINET URODY ESTILO, STUDIO URODY SARA, STUDIO URODY AHOY, CELEBRITIES SPA, ATELIER INSTYTUT URODY. Na epilfree.pl znajdziesz numer telefonu do każdego z tych miejsc i adres strony internetowej o ile ją posiadają. smile

56

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Dzięki wielkie za wyczerpującą podpowiedź. Sprawdzę co mam najbliżej w swojej okolicy. smile

57

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Cieszę się, że mogłam pomóc, bo sama interesuję się tym tematem. wink Daj znać czy się zdecydowałaś.

58

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Tak, jestem po zabiegu i jestem też przyjemnie zaskoczona tym, jak on wygląda, a przede wszystkim zadowolona z efektu. Umówiłam się na kolejny i ciekawa jestem o ile mniej włosków mi odrośnie. smile

59

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Dla mnie szkoda kasy na kosmetyczkę, wolę sama robić sobie depilację IPL. Wspólnie z koleżanką kupiłyśmy depilator i obydwie jesteśmy zadowolone z efektów.

60

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Witam. Mam jasne i umiarkowane owłosienie, jednak zdecydowałam się na  bikini metodą Epilfree. Jestem już po siódmym zabiegu w renomowanym salonie i co... i nic rewelacyjnego. Fakt, że odrastają słabsze włoski, ale cały czas odrastają. Kosmetyczka jest zachwycona efektem, twierdzi że jest tak dobry jak po laserze. Dopiero bym się wściekła wydając tak wielkie pieniądze na taki efekt.  Dla mnie uciążliwe jest "hodowanie" do następnego zabiegu, dodatkowo włoski zaczęły wrastać. Gdy zapytałam kiedy na stałe usuniemy owłosienie usłyszałam, że niestety nigdy. Możemy je zaledwie osłabić i ograniczyć. Może Panie o obfitym owłosieniu będą zadowolone z efektu, dla mnie szkoda pieniędzy.

61

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Wiesz co, ja jestem bardzo zadowolona z Epilfree, właśnie dlatego, że mam jasne włosy (no i laser nie był wskazany). Po kilku zabiegach nogi miałam już zupełnie gładkie, a teraz chodzę co jakiś czas dla podtrzymania efektu, ale to są naprawdę pojedyncze włosy. Moim zdaniem bardzo wygodna opcja. A co do wrastających, pamiętaj o regularnym peelingu smile

62

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

That's a genuinely imspvrsiee answer.

63

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Get from Aussie Uggs Pty Limited all of our ugg boot tend to be uggs by jimmy choo Aualtarisn generated and provides amazing warmness and luxury during winter

64

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Get from Aussie Uggs Pty Limited all of our ugg boot tend to be uggs by jimmy choo Aualtarisn generated and provides amazing warmness and luxury during winter

65

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Get from Aussie Uggs Pty Limited all of our ugg boot tend to be uggs by jimmy choo Aualtarisn generated and provides amazing warmness and luxury during winter

66

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

I Will have to come back again wheenver my course load lets up – however I am getting your Rss feed so i could go through your web blog offline. Thanks.

67

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

George – Oh, I love that term too – &#2s20;fle8hly” is such a perfect way to describe Taylor!So glad you liked our chat and that it might inspire you to revisit it – it’s one of those things that either gets the “kids movie” label or the “only for girls” label which does it a huge disservice – would love to hear your thoughts after you see it again!!

68

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

George – Oh, I love that term too – &#2s20;fle8hly” is such a perfect way to describe Taylor!So glad you liked our chat and that it might inspire you to revisit it – it’s one of those things that either gets the “kids movie” label or the “only for girls” label which does it a huge disservice – would love to hear your thoughts after you see it again!!

69

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Mmm! Ei slik ei fekk eg smake då eg jobba på Stord ein periode. Så enkelt og så godt! Her i huset blei det eplekake med mallenkaramedl denne gangen. Kan absolutt anbefale den og;) (Oppskrift på mi famlande nystarta draumeboble!) Takk for alltid like fine og inspirerande innlegg!

70

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Mmm! Ei slik ei fekk eg smake då eg jobba på Stord ein periode. Så enkelt og så godt! Her i huset blei det eplekake med mallenkaramedl denne gangen. Kan absolutt anbefale den og;) (Oppskrift på mi famlande nystarta draumeboble!) Takk for alltid like fine og inspirerande innlegg!

71

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Oi Denise,Olha só, acho que depende do frio que você sente. Eu acho que não aguentaria um frio com tomara que caia não! Ele é mais soltinho? Uma jaqueta jeans ou de couro fica bem e protege, caso prefira um cardigã também vai super bem!Ankle é tranquilo, como é bege, melhor não usar meias ok? Se não fica esmhanro.Maquiaget, delineador é básico, você pode usar qualquer batom, inclusive o rosa mais intenso. Como os tons são neutros, vai alegrar o look!beijos

72

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Oi Denise,Olha só, acho que depende do frio que você sente. Eu acho que não aguentaria um frio com tomara que caia não! Ele é mais soltinho? Uma jaqueta jeans ou de couro fica bem e protege, caso prefira um cardigã também vai super bem!Ankle é tranquilo, como é bege, melhor não usar meias ok? Se não fica esmhanro.Maquiaget, delineador é básico, você pode usar qualquer batom, inclusive o rosa mais intenso. Como os tons são neutros, vai alegrar o look!beijos

73

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

[..YouTube..] Perfeito! Um trabalho digno do OverHauling. Se fosse meu,  faria somente algumas alterações. – Alguns crmuodas.Algom detalhe friso lateral pintado, fininho e um tom de cinza claro.Faria o interior com couro de cor bege e com mostradores estilo vintage brancos.Faria a logo TR em alto relevo, (talvez resina) com acabamento cromado.Painel com detalhes em madeira.Fora isto, (que são questões de gosto pessoal). O carro é uma pérola, ou diamante negro rs… Parabéns a equipe pela dedicação

74

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

ja tam powrócę do głównego pytania - i śmiało mogę potwierdzić skuteczność  tej metody jest naprawdę ogromna. Poza tym bardzo ważne w moim przypadku było to, że nie ma przeciwskazań jeśli chodzi o kolor włosków czy karnację

75

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Zgadzam się z tobą. Depilacja z wykorzystaniem zabiegu Epillfree to jedna z najlepszych. Zwłaszcza, że mogą ją wykonywać blondynki. W moim przypadku się sprawdza. smile

76

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Korzystałam z epilfree i to jest po prostu rewelacja! Nic nie odrasta z tych włosów, które zostały usunięte i wreszcie mam spokój! Miałam strasznie gęste włosy i ciemne... Jak odrastały to wyglądało to okropnie! Teraz jest wreszcie spokój...

77

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

I po ilu zabiegach taki efekt? Bo tam potrzebna jest seria tak? Jednorazowy zabieg nie da takiego efektu?

78

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

A ja mam pytanie - czy można taką depilację przeprowadzić również na twarzy? Bo mam kłopot z wąsikiem

79

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Trzeba wykonać serię zabiegów, po każdym kolejnym włoski odrastają wolniej i słabsze, a po jakimś czasie wykonuje się tylko zabiegi przypominające. A do twarzy można zamówić zestaw Epilclear. smile

80

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Chciałabym dowiedzieć się ile z tych pozytywnych ocen to opinie klientek, a ile zatrudnionej agencji PR

81

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Mar napisał/a:

Chciałabym dowiedzieć się ile z tych pozytywnych ocen to opinie klientek, a ile zatrudnionej agencji PR

Hmm ciekawa myśl, ale to przeciez najlatwiej sprawdzić jak się czegoś samemu spróbuje. Ja nie słyszałam wcześniej o tej metodzie, ale niedawno pojawiła się w ofercie mojej kosmetyczki. Może warto.

82

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Ja dzięki swojemu IPL nie wydaję ani grosza na kosmetyczki, zabiegi robię w domu sama i osiągam za każdym razem super efekty

83 Ostatnio edytowany przez klounn (2017-01-06 08:58:34)

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Depilator Laserowy - http://nuviаlab.com Jestem zadowolona z zakupionego produktu. Efekty widać po kilku użyciach, ale muszą być regularne.

84

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

malika napisał/a:

Ja dzięki swojemu IPL nie wydaję ani grosza na kosmetyczki, zabiegi robię w domu sama i osiągam za każdym razem super efekty

Owszem, ale nie będą tak samo trwałe, bo włoski po IPL wracają jednak. smile Epilfree ingeruje w strukturę włosa, stąd tak wysoka skuteczność.

85

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Po epilfree też wracają, dlatego trzeba robić zabiegi przypominające. To już niewielki koszt, bo robisz je raz na ruski rok, że tak powiem wink Ale przynajmniej to działa na każdy rodzaj i kolorów włosów bez wyjątków, nie to co laser wink

86

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Dokładnie to miałam na myśli. smile Wiosna idzie i właśnie planuję przypominający na nogi i bikini. Mam w zwyczaju opalać się z pierwszym słońcem. wink

87

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Zdecydowanie wystarczy wosk do depilacji HB - wiem jaką robi różnicę. U mnie duże zmiany wymagały czasu, ale przyszły. Przynajmniej w tym momencie jest ok. Od jednej do drugiej depilacji mogę poczekać coraz więcej czasu, tak więc ogólnie zdecydowanie wszystko poszło w odpowiednim kierunku. Większość środków do depilacji jakie testowałam, kompletnie nie przynosiła efektów.

88

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

WOSK DO DEPILACJI HB, tylko systematycznie stosujcie - zmiana będzie zauważalna. Nie twierdzę, że cera zacznie nagle z niczego wyglądać super.  U mnie dojście do fajnego efektu trwało, ale też wszystko udało się zrobić. Włoski odrastają coraz dłużej, nie mam przy tym tyle pracy. A pewnie większość z was lubi depilację dokładnie tak samo, jak ja ;-)

89

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

U mnie kompletnie nie sprawdziła się depilacja laserowa jeśli chodzi o wąski i włoski na twarzy, jakiś czas chodziła potem odpuściłam, teraz korzystam z urządzenia Braun Face mogę nim depilować twarz a do tego super oczyszcza skórę więc mam 2 w 1.

90

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Przecież epilfree to nie depilacja laserowa. To zabieg, który wykonuje się po depilacji woskiem, albo pasta cukrową przedłużający efekty i redukujący owłosienie. Efekty są po serii zabiegów jak po laserowej, ale to dwie zupełnie różne rzeczy.

91

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Ja np lasera stosować nie mogę, mam za jasne włosy. To epilfree da rade? smile I w sumie co jaki czas powtarzacie zabiegi?

92

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Spokojnie da radę, bo kolor nie ma znaczenia. Woskiem, czy pastą cukrową wydepilujesz każdy rodzaj i kolor włosa, a epilfree polega na zaaplikowaniu tonera i aktywatora już po depilacji.

93

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Plusem metody jest to, że możesz się normalnie kąpać i opalać. smile

94

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

To nie pozostaje mi nic innego jak znaleźć salon i przetestować big_smile Akurat lubie chodzić na pastę cukrową, może w moim salonie jest epilfree a ja nigdy nie słyszałam hmm dzięki dziewczyny za radę smile

95

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Wosk do depilacji HB daje święty spokój - tak było w moim przypadku.
Bez śladów po depilacji, zaczerwienień i włoski, które odrastają bardzo wolno.
U mnie akurat dało to mocną zmianę, bo jednak nie muszę poświęcać temu aż tyle uwagi.

96

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

depilacja najlepsza jest laserowa robiłam w tamtym roku nogi i efekt gładkich nóg mam do teraz oczywiście też czas od czasu trzeba powtórzyć zabieg no ale wygoda jest naprawdę. Mam teraz w planie zrobić bikini za jakiś czas ale to dopiero jak wrócę z zagranicy. Już jestem wstępnie umówiona w Krakowie w salonie Klinika Estetica tam gdzie ostatnio robiłam nogi

97

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

saraa21 napisał/a:

depilacja najlepsza jest laserowa robiłam w tamtym roku nogi i efekt gładkich nóg mam do teraz oczywiście też czas od czasu trzeba powtórzyć zabieg no ale wygoda jest naprawdę. Mam teraz w planie zrobić bikini za jakiś czas ale to dopiero jak wrócę z zagranicy. Już jestem wstępnie umówiona w Krakowie w salonie Klinika Estetica tam gdzie ostatnio robiłam nogi

Ile razy powtarzałaś zabieg żeby całkowicie pozbyć się włosków w tej Klinice Estetica słyszałam że mają tam bardzo dobrej jakości laser??

98

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Ale latem lasera nie zrobicie, ile bedziecie się potem chować przed słońcem? Miesiąc? Dlatego podoba mi się epilfree, bo nie ma przeciwskazań, jedynie chyba przez 6 godzin trzeba unikać wody, pocenia sie, żeby nie wypłukać tych preparatów.

99

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Też zdecydowanie jestem za epilfree, zwłaszcza o tej porze roku. No i jestem blondynką, więc u mnie lasery odpadają.

100

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Nie wszystkie, ale faktem jest, że nie ma sensu przepłacać, skoro efekt ten sam. wink

101

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

też planuję depilację laserową tylko nie wiem jeszcze do jakiego gabinetu w Krakowie się udać, dużo osób poleca mi gabinet Klinika Estetica podobno ma bardzo dobrej jakości lasery. Nie wiem miał ktoś może robiony tam zabieg i mi coś opowie o jakości??

102

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Akurat jeżeli chodzi o gabinety czy też studia kosmetyczne wykonujące taki zabieg depilacji laserowej, to masz szeroki wybór, poczekajmy na wypowiedzi Użytkowniczek z tego miasta, może coś podpowiedzą. Generalnie sama opcja depilacji laserem i pozbycia się owłosienia na stałe jest kusząca i skuteczna, mogę polecić.

103

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Tylko depilacja laserowa ma bardzo dużo przeciwwskazań w porównaniu do epilfree to niebo a ziemia. Chyba warto się zastanowić, co prawda po epilfree trzeba iść na zabieg przypominający, ale to tak raz na ruski rok, że tak powiem.

104

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

A gdzie można zrobić to epilfree? Są jakieś specjalne gabinety?

105

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Epilfree ma swoją stronę internetową i jest tam spis wszystkich gabinetów i spa gdzie możesz zrobić depilację z wykorzystaniem tej metody. smile

106

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

O Epilfree zdecydowanie warto poczytać i wziąć tę opcję na poważnie pod uwagę. Tutaj efekt depilacji woskiem czy też pastą cukrową utrzymuje się znacznie dłużej i owłosienia jest zauważalnie dużo mniej. Taki zabieg jest przede wszystkim bezpieczny i bezbolesny - w przeciwieństwie do depilacji laserowej. Koniecznie zastanówcie się nad takim rozwiązaniem.

107

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Generalnie depilacja laserowa to znakomity pomysł jeżeli zależy nam na tym aby pozbyć się owłosienia na stałe. Jedyne co warto zrobić to znaleźć profesjonalne studio które się tym zajmie.

108

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Dziewczyny, a robiłyście może tę depilację Epilclear? Mam na twarzy kilka włosków, które utrudniają mi życie, są moim kompleksem. Sprawdzi się?

109

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Ageti napisał/a:

Dziewczyny, a robiłyście może tę depilację Epilclear? Mam na twarzy kilka włosków, które utrudniają mi życie, są moim kompleksem. Sprawdzi się?

Epilclear sprawdza się jeśli stosujesz się do zaleceń i wyrwiesz włoski z cebulkami. Ja w ten sposób depilowałam wąsik.

110

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Ja tutaj zdecydowanie polecam depilację laserową o której zresztą możecie poczytać powyżej na forum, jest bardzo skuteczna i w moim przypadku absolutnie nie wystąpiły żadne podrażnienia. Nie wyobrażam sobie natomiast depilacji pastą cukrową lub jeszcze gorzej- woskiem.

111

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Jak się okazało, możliwe. Ja jestem po serii zabiegów i jestem serio zadowolona. najpierw pasta cukrowa, później Epilfree i mam gładkie nogi, żałuję, że nie zdecydowałam się wczesniej.

112

Odp: Trwała depilacja epil free - możliwe?

Ageti napisał/a:

Dziewczyny, a robiłyście może tę depilację Epilclear? Mam na twarzy kilka włosków, które utrudniają mi życie, są moim kompleksem. Sprawdzi się?

Sprawdzi się i to perfekcyjnie smile Pozbyłam się wąsika i włosków z brody. I niby nic, włoski a po usunięciu moja pewność siebie wzrosła.