Temat: czy to może być ciąża - clostilbegyt klinika Invimed

witam serdecznie chciałam was zapytać co sądzicie o moim przypadku od styczna chodzę na leczenie niepłodności do invimed w poznaniu wcześniej chodziłam przez rok do lekarza w moim mieście lecz efekty zerowe tak więc od stycznia chodzę do invimed do (dr Małka może ktoś zna)  miałam już prawie wszystkie badania i jest ok jeżeli chodzi o hormony u męża nasienie też ok lekarz zlecił mi zrobić przeciwciała plemnikowe. od stycznia biorę tabletki clostilbegyt na lepszą owulację ponieważ po laparoskopi jajniki nie prawidłowo pracowały też doktor Małek zdecydował o tabletkach w 11 dc w styczniu miałam 2 jajeczka po tabletkach robiliśmy to z mężem oczywiście  i 26 dc niestety okres, następnie znów próba i monitoring w 10dc 3 jajeczka 29mm,28mm,25mm lekarz się śmiał bo szansa na trojaczki no i oczywiści znów starania po wizycie dzisiaj jest 28 dc i brak okresu tylko od trzech dni mam plamienia różowe piersi mnie nie bolą i nie mam nabrzmiałych jak myślicie czy to może być ciąża boję się zrobić test bo jak wyjdzie negatyw to załamka ale jeszcze wyczytałam w necie że bo tych tabletkach robią się torbiele obawiam się że nie będzie to ciąża lecz jakieś zaburzenia tak sobie myślę że jak by to była ciąża to piersi by mnie bolały i bym miała obrzmiałe a druga sprawa samopoczucie. Oczywiście dodam żę boli mnie podbrzusze  nie wiem co o tym myśleć czy się okres rozkręci  czy to ciąża czy jakieś zaburzenia przepraszam za błędy i proszę o pomoc co o tym myślicie