1

Temat: liposukcja kawitacyjna

zalezaloby mi na pozbyciu się cellulit, ktory mam na udach. pomyslalam o liposukcji. znalazlam oferte na jednym z portali z zakupami grupowymi i prawde mowiac zastanawiiam sie czy nie wyprobowac. na czym wlasciwie polega ten zabieg? rzeczywiscie sa efekty?

2

Odp: liposukcja kawitacyjna

Liposukcja kawitacyjna czyli inaczej ultradźwiękowa  jak najbardziej nadaje się do redukcji cellulitu- zyskuje sobie coraz wieksza popularność. zabieg wykorzystuje fale ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości, które (najkrócej mówiąc) rozrywaja komorki tłuszczowe. Dodatkowo ultradźwięki wpływają na skuteczniejsze wnikanie produktów kosmetycznych w głąb skóry i są one często stosowane podczas zabiegu w celu zwiększenia jędrności i napięcia ciała. Najczęściej liposukcji poddaje się okolice łydek, ud, kolan, bioder, talii, brzucha oraz ramion. Zabieg umożliwia uszczuplenie pokładów tkanki tłuszczowej jednak trzeba pamiętać, że nie jest to metoda pozbycia się nadwagi, a zabieg kosmetyczny.

3

Odp: liposukcja kawitacyjna

Liposukcji nie jest jednak dla wszystkich... Przeciwwskazania to ciąża i karmienie piersią (jak niemal do wszystkiego..), choroby przewlekłe narządów wewnętrznych, zmiany skórne takie jak wysypki, rany, blizny, słaba krzepliwość krwi, osteoporoza, nadciśnienie tętnicze, choroby endokrynologiczne przyjmowanie leków hormonalnych, choroby nowotworowa (do 5 lat po zakończeniu kuracji),niewydolność serca, choroby wirusowe i bakteryjne skóry, gorączka, osłabienie i wycieńczenie organizmu,obecność w okolicy zabiegowej ciał obcych metalicznych i implantów ,epilepsja, stwardnienie rozsiane, menstruacja, cukrzyca, rozrusznik, zastawka serca…trochę tego jest.. ;>

4

Odp: liposukcja kawitacyjna

to ja dodam, ze liposukcja nie wymaga specjalnego przygotowania i nie powoduje uszkodzeń ani tkanek, ani skóry, czy naczyń krwionośnych i włókien nerwowych. nie wymaga też rekonwalescencji  niestety jeden zabieg to za mało. Co prawda wszystko zalezy od stopnia zaawansowania cellulitu ale standardowo zaleca się wykonanie minimum 6 podstawowych zabiegów w odstępie od 3 do 10 dni pomiędzy nimi. Jeden zabieg trwa maksymalnie 40 minut. „rozbity” ultradźwiękami tłuszcz jest usuwany z ciała poprzez gruczoły potowe oraz układ limfatyczny i naczyniowy- na pełny efekt zabiegu trzeba czekać około miesiąca. Po tym okresie zniszczone ultradźwiękiem tkanki tłuszczowe zostaną wyeliminowane z organizmu.

5

Odp: liposukcja kawitacyjna

Ja zrobiłam sobie zabieg SlimLipo na uda w centrum laseroterapii Elite w Warszawie. Zabieg bezbolesny bo dostajesz znieczulenie miejscowe smile, polega on na rozbijaniu tłuszczu laserem, a następnie jego odessaniu. Efekty i jak wygląda taki zabieg dokładnie możesz zobaczyć na ich stronie. Ja jestem bardzo zadowolona. Teraz mają promocję na ten zabieg 500zł rabatu, więc moim zdaniem tym bardziej warto się udać.

6

Odp: liposukcja kawitacyjna

widzę, ze temat bardzo stary ale może ktoś mi podpowie;) zastanawiam się nad liposukcją ultradzwiekową w Klinice Miracki. już od dawna walczę z moją nadwagą i z tego co czytam to jest jeden z lepszych sposobów na pozbycie się tłuszczu z brzucha. czy któraś z Was miała taki zabieg i mogłaby powiedzieć jak on dokładnie przebiega? jak się przygotować? i jak to wygląda już po?>

7

Odp: liposukcja kawitacyjna

W Warszawie byłam na liposukcji w kilku miejscach. Najbardziej podobało mi się w Samui-SPA w hotelu Novotel Airport.

Mają tam bardzo miłą obsługę, co dla mnie ważne da się także umówić w godzinach wieczornych, a przy zakupie 10 zabiegów w pakiecie zapłaciłam tylko 400 zł. Polecam smile

8

Odp: liposukcja kawitacyjna

Jakos nie mam pewnosci do zabiegów oferowanych na grouponie itd. Niby taniej, ale jak z jakoscia takiego zabiegu? Troche bym sie bala... Lepiej wykonac to w profesjonalnym miejscu- sprawdz sobie chociazby szpital Medicover. Wiadomo ze troche wiecej pieniedzy trzeba wydac, ale w koncu tu chodzi o twoj wyglad, zdrowie.

Odp: liposukcja kawitacyjna

Nasza klinika jako pierwsza w Polsce zastosowała Metodę CAL (Cell Assisted Lipotransfer). Polega ona na wyodrębnieniu komórek macierzystych z pobranej, w wyniku liposukcji, tkanki tłuszczowej. Następnie można wypełnić wybrane obszary ciała (np. piersi) własną tkanką tłuszczową, która wzbogacona jest komórkami macierzystymi.

10

Odp: liposukcja kawitacyjna

Na cellulit doskonały jest dermomasaż podciśnieniowy, ale jeżeli masz popękane naczynka to odpada. Za to możesz mieć mezoterapię mikroigłową frakcyjną ze specjalnymi ampułkami antycellulitowymi. W zeszłym roku miałam robioną serię 6 zabiegow i w tym roku w majuz zamierzam powtórzyć. Znalazłam świetny salon gdzie wykonują takie zabiegi - jest wyszukiwarka salonów wraz z opiniami na stronie dobrakosmetyczka pl

11

Odp: liposukcja kawitacyjna

ja z kolei zastanawiam się nad liposukcją ud, w przyszłym tygodniu mam konsultacje w Lux Medzie, zobaczymy c mi powiedzą, moim marzeniem są chude uda żebym mogła na spokojnie kupować sobie jeansy które wejdą na moje uda sad

12 Ostatnio edytowany przez Katia (2018-06-08 07:02:18)

Odp: liposukcja kawitacyjna

Kochane sama zastanawiam sie nad liposukcja ale trochę się boję.Głównie obawiam sie wygłądu skóry. Aktualnie jest i tak nie tak pręzna jakbym chciała. A lekarz, z ktorym rozmawiałam stwierdził,ze nie jest tak do konca w stanie stwierdzić jak będzie się zachowywała po zabiegu sad

Zastanawiam sie jeszcze nad tym zabiegiem, mianowicie nad Body jet:
https://bonadea-krakow.net.pl/oferta/be … -body-jet/

Czy ktoś może miał i może napisać jakie jest działanie w stosunku do tradycyjnej liposukcji?

13

Odp: liposukcja kawitacyjna

Taką liposukcję "udową" w tej chwili można też zrobić laserem a do wyboru tych laserow troche jest z tego co widziałam w Centrum Medycznym Bieńkowski. Siostra miala wyszczuplane tez po porodzie ale bliźniakow ;p w kazdym razie fajne w laserze jest to ze efekt jest wlasciwie widoczny od razu. Bylam z nia na zabiegu i po wszystkim efekt byl taki ze widac bylo golym okiem ubytek tluszczu na udach

14

Odp: liposukcja kawitacyjna

Moja mama miała wykonywany niedawno zabieg liposukcji w Warszawie w Dr Osuch Clinic i powiem wam że efekt jest bardzo dobry, nie spodziewałam się aż tak dużej różnicy w wyglądzie, na plus oczywiście. Długo się szykowała do tego ale w końcu przełamała strach i jest zadowolona.

15

Odp: liposukcja kawitacyjna

Jak zaczęłam ostro temat sportu to poszłam w pierwszych miesiącach metamorfozy na teambeauty.pl/kriolipoliza i trwała faktycznie likwidacja tkanki tłuszczowej się opłaciła. Nie powiem trochę dyskomfort jest przy tym zabiegu, ale działa, co jest najważniejsze. Masz naturalny proces usuwania tłuszczu z organizmu. U mnie była miejscowa otyłość, szczególnie na udach, tyłku. Teraz wyglądam normalnie, dalej trenuję samodzielnie i widzę lepsze wyniki z każdym miesiącem.