1

Temat: Sina warga sromowa

witam. mam 19 lat i bardzo bolacy problem. 3 dni temu kochalam sie z chlopakiem i nagle poczulam pieczenie. jak sie okazalo moja lewa warga sromowa zrobila sie gigantyczna. rano pojawil sie bol i siniak ktory rozszedl sie na cala warge. przy wejsciu do pochwy opuchlizna jest bardzo twarda i strasznie boli . prosze o pomoc co z tym zrobic. to wcale nie schodzi a coraz bardziej boli.. nigdy mi sie to nie przydarzylo.. nie jest to na pewno uczulenie na prezerwatywe bo nie uzywamy gumek..

2

Odp: Sina warga sromowa

A moze używacie lubrykantu? Albo Twój partner właśnie wydepilował włosy łonowe- mógł użyć do tego jakiejś pianki. A moze w trakcie miłosnego uniesienia tobie wyrwał sie włosek? Czasami przy cebulce włosa znajdują sie niewielkie naczynka. Z racji podniecenia w trakcie stosunku przepływa tamtędy zwiększona ilość krwi. Więc teoretyczne małe pęknięte naczynko mogło spowodować spory wylew krwi. To jest chyba moje najlepsze przypuszczenie w tej kwestii. Jeśli dalej bedzie boleć warto udać sie do lekarza. Daj znać jaka była przyczyna.