1

Temat: ojawy ciąży?

dwa tygodnie temu kochałam się, z mężem- 4-5 dni przed odstawieniem tabletek na okres..okres dostałam dzień wczesniej, był obfity, ale trwał tylko 3 dni..i był bardzo ciemny.
PO tygodniu zauważyłam ciemnobrązowe zabrudzenie na bielinie... brzuch bolał jak na okres.... CZUŁAM BÓL W CAŁYEJ DOLNEJC ZĘŚCI CIAŁA, KRĘGOSŁUPIE UDACH... bylo to 3 dni temu..dzis i wczoraj mam tylko bialą wydzieline. ale brzuch pobolewa...

Od paru dni czuje sie oslabiona(jeszce pare di temu infekcje zlapalam), szybko zasypiam... mam mneijszy apetyt..nie ciagnie mnie tak do slodyczy jak zawsze....mam wrażenie że mam też wiecej śłiny w buzi, i cześciej zgaGE ODCZUWAM....

czy to ciąża??!

2

Odp: ojawy ciąży?

Uważam, że powinnaś wybrać się do ginekologa. Może to infekcja albo jest jakaś inna przyczyna. Poza tym wykluczy on ciążę, lub zrób testy.

3

Odp: ojawy ciąży?

W nocy z 13 na 14 kwietnia podczas współżycia z mężem środek antykoncpcyjny zawiódł. Nie mialam możliwości zdobycia tableki "po" więc wziełam ok godz 8rano 14.04 połowe opakowania stdril30 po 12 godz następną połowe, okres miałam 8 kwietnia dzień 1 a 13.04 był ostatnim dniem okresu czy były to dni nie płodne?czy jest mozliwa ciąża?do tego od poniedziałku tzn 15.04 mam mdłości i boli mnie żołądek ale nie wymiotuje, 17.04 robiłam test wyszedł negatywnie...