1

Temat: Okres, a dni płodne + tabletki anty.

Hej. Najłatwiej będzie jeśli od razu powiem jak wygląda sprawa. Ostatnią miesiączkę miałam 11 marca, wtedy też zaczęłam przyjmować tabletki anty. Przez cały czas przyjmowania pierwszego opakowania zdarzyło mi się wziąć 3-4 tabletki z godzinnym opóźnieniem (praca), a ostatnią, którą miałam wziąć w Niedziele Wielkanocną, nie wzięłam ponieważ strułam się czymś i cały wieczór i noc wymiotowałam (tabletki biorę o 21.30), lekarz ginekolog odradził mi branie jej. Miesiączkę dostałam we wtorek w nocy, a w piątek w nocy uprawiałam ze swoim facetem seks bez zabezpieczenia. Moja miesiączka trwa koło 3-4 dni, jednak jest nieregularna, z reguły spóźniała się 5-6 dni, jednak "marcowa" przyszła 4 dni wcześniej.

Zastanawiam się na ile prawdopodobne jest to, że załapałam się już na dni płodne? Chciałam dodać, że po stosunku na ciele miałam krew i było jej więcej niż normalnie w końcowej fazie miesiączki.


Prosiłabym o naprawdę poważne odpowiedzi. Pozdrawiam

2

Odp: Okres, a dni płodne + tabletki anty.

Moim zdaniem nie powinnaś się obawiać, wzięłaś prawie wszystkie tabletki z opakowania, oprócz ostatniej, więc miesiączka, która przyszła, to tak naprawdę nie miesiączka, tylko tzw. krwawienie z odstawienia. Skoro w połowie cyklu brałaś pigułki, to nie było szans na owulację, a jeśli nie było owulacji, to nie ma możliwości zapłodnienia wink

3

Odp: Okres, a dni płodne + tabletki anty.

czesc! mam problem z wyliczeniem dni plodnych ,bo mam nieregularne miesiaczki od 14 roku zycia  co dwa miesiace ... mialam okres 9 lipca to kiedy mialam dni plodne ,pomozcie!!!!