1

Temat: suchość pochwy

Witam,
Mam 19lat i 3 miesiące temu rozpoczęłam współżycie z moim chłopakiem. Z początku nie miałam problemów z wilgotnością pochwy jednak od pewnego czasu wydzielam mniej śluzu. Jednak gdy współżycie jest możliwe po jakimś czasie odczuwam ból podczas długiego stosunku. Tak jakbym była ,,sucha", 4 dnia miesiączki odbyliśmy stosunek bez zabezpieczenia jednak partner doszedł na zewnątrz. Czy ma to jakiś związek z moim problemem? Miesiąc po rozpoczęciu współżycia zaczęłam również odczuwać ból piersi. Zauważyłam też że są one większe. Czy to normalna rekacja organizmu, czy nie ma to żadnego związku z rozpoczęciem współżycia a piersi po prostu rosną?

2

Odp: suchość pochwy

Najlepiej, żebyś udała się do ginekologa, który na pewno rozwieje wszystkie Twoje obawy. Twój problem z suchością może mieć wiele źródeł, poczytaj w  zakładce "Suchość pochwy wywołuje suchość w ustach" na   kobiecosc. info

Nie powinnaś sama się z tym męczyć, bo rozwiązanie jest naprawdę proste. Globulki dopochwowe to najlepsze rozwiązanie, ponieważ pobudzają naturalne wydzielanie śluzu. Ja ze swojego doświadczenia polecam HydroVag, ale możesz zapytać lekarza, co on radzi. Możesz też oczywiście kupić je bez recepty w aptece, ale wizyta u lekarza przyda się z uwagi na wspomniany ból piersi - z pewnością uspokoi Cię taka wizyta.

Pozdrawiam!

3

Odp: suchość pochwy

Ciekawy serwis smile) Kobieca tematyka z fajnej perspektywy wink)

4

Odp: suchość pochwy

Jeśli masz jakieś wątpliwości i obawy to idź do ginekologa. Będziesz wiedzieć czy wszystko ok. Uważaj na seks bez zabezpieczenia, bo zawsze jest szansa, że możesz zajść w ciążę. Możesz też codziennie smarować okolice intymne żelem lacibios femina, fajnie łagodzi podrażnienia i nawilża i do zabaw we dwoje też się nadaje. Będzie Cię też zabezpieczał przed infekcjami intymnymi.