1 2013-04-10 09:53:59

Temat: Dobra Klinika Rehabilitacyjna w środkowej Polsce?

Dzień dobry,

ostatnio mojemu mężowi bardzo dokuczają bóle kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Był u lekarza i dostał skierowanie na rehabilitacje, niestety dowiedział się, że trzeba czekać ok. roku, żeby się na nią dostać, a kręgosłup wciąż boli... Rozmawialiśmy o tym w domu i zgodnie stwierdziliśmy, że mężowi przydałby się pobyt w Klinice Rehabilitacyjnej, mi też na pewno taki pobyt by nie zaszkodził.;) Szukam dobrej, prywatnej kliniki rehabilitacyjnej z całodobową opieką lekarza, z konsultacjami specjalistów z różnych dziedzin, z opieką rehabilitanta, z różnymi zabiegami. Jeżeli ktoś mógłby mi jakąś polecić, byłabym wdzięczna za odpowiedź.

Pozdrawiam

2 2013-04-12 22:32:04

Odp: Dobra Klinika Rehabilitacyjna w środkowej Polsce?

To wszystko znajdziesz w Klinice Rehabilitacyjnej Nowy Dwór. Polecam to miejsce, tak jak i zespół pracujących tam lekarzy i rehabilitantów. Już na samym początku pobytu dostajesz się w ręce specjalistów, zostają przydzielone odpowiednie do Ciebie zabiegi, które rzeczywiście pomagają. Byliśmy tam z mężem dwa razy i zastanawiamy się, czy trzeci raz nie pojechać w to miejsce, bo po tych turnusach rehabilitacyjnych ból ustąpił.

3 2013-06-10 21:56:56

Odp: Dobra Klinika Rehabilitacyjna w środkowej Polsce?

Znam świetny ośrodek, ale na Słowacji:.e-spa.pl/info.php?cPath=&oferta=459&PHPSESSID=f1b33ac10742a9df9409755fa43578eb. W Piestanach jest wspaniałe uzdrowisko,a  biuro Family Tour organizuje tam pobyty. Można poddac się zabiegom leczniczym i relaksującym, nawet skonsultować się z lekarzem specjalistą. Zakwaterowanie w komfortowych hotelach. Moja mama była na takim wyjeździe, wróciła wypoczęta i rozpromieniona.

4 2013-06-17 15:09:10

Odp: Dobra Klinika Rehabilitacyjna w środkowej Polsce?

Również mogę polecić świetny ośrodek. Centrum Rehabilitacji Bremed w Brzezinach k. Łodzi. Dawno nie widziałam tak nowoczesnego zaplecza jak tam ! Wszystko nowiutkie, czyste. Personel widać było, że również wykwalifikowany, a poza tym bardzo miły. Naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić. Najwazniejsze jest to, że podchodzą do pacjenta indywidualnie. Nie wygląda to tak, że wchodzisz, podłączają Cię pod "maszynę" i zostawiają samemu sobie. Po prostu czuć, że zależy im na twoim zdrowiu. POLECAM  każdemu, kto wymaga rehabilitacji!

5 2014-04-02 14:08:07

Odp: Dobra Klinika Rehabilitacyjna w środkowej Polsce?

Ja mogę polecić Rehmedis z Warszawy. Podchodzą do sprawy poważnie i z pełnym zaangażowaniem smile. Zajęli się mną i po paru tygodniach mogłem stawiać pewne i mocne kroki smile Ich personel jest miły i pomocny smile

6 2014-04-08 17:06:51

Odp: Dobra Klinika Rehabilitacyjna w środkowej Polsce?

Witam..
Jeżeli szukasz Ciekawego, dobrego i rozsądnego miejsca na swoją lub męża rehabilitację Polecam Tobie.
MEDICAL FITNESS w Warszawie

a tu Kontakt w razie pytań. Korzystałam kilkukrotnie, teraz już nie korzystam bo najwyraźniej nie jest Mi to potrzebne (* wykonali)dobrą rehabilitację.

7 2014-04-25 12:01:35

Odp: Dobra Klinika Rehabilitacyjna w środkowej Polsce?

Jeśli jesteś z poznania lub okolic to polecam Kręg Clinic . Swietna klinika, jednak nie ma tam zakwaterowania tylko codziennie przychodzi sie na zabiegi. Mają swietnych specjalistowi stosują nowatorskie, naturalne metody.