1

Temat: Czemu nie mozna zajsc w ciaze?

Witam, dokładnie od 06.02.2013 staramy sie z chlopakiem o dziecko. Ja mam 19 lat on 20.
Cykle mam regularne zawsze 30 dni. Nigdy nie bralam tabletek antykoncepcyjnych. Od poczatku kiedy zaczelismy wspolzyc tylko prezerwatywa az od 06.02 jej nie uzywamy. chlopak zawsze konczy we mnie.wspolzyjemy od 3 lat. W mojej rodzinie nie mam nieplodnych ani w jego tez. Wsopmne ze jeszcze nigdy nie bylam u ginekologa. Czy mam sie martwic ? Czy ktores z nas jest nie plodne?

2

Odp: Czemu nie mozna zajsc w ciaze?

Idz do lekarza ponieważ możesz miec problem z prolaktyną .(zbyt wysoki poziom uniemożliwia zajście w ciąże)

3

Odp: Czemu nie mozna zajsc w ciaze?

To swiadczy tylko o tym , ze jestescie zbyt glupi na dziecko. Nigdy nie bylas u ginekologa , nie badalas sie , nie wiesz czy jestes zdrowa a planujesz przyszle zycie? . Wiele chorob jest wykrywanych dopiero w ciazy , gdyz kobiety sa jak ty bezmyslne. Drobne infekcje moga byc szkodliwe dla plodu . Poza tym w tym wieku to powinniscie zdobywac wyksztalcenie a nie sie rozmnazac, chyba , ze macie zamiar zyc z moich podatkow..

4

Odp: Czemu nie mozna zajsc w ciaze?

młodzi i głupi... jest dużo małżeństw które naprawde pragną miec dziecko, a nie mogą, a tacy małolaci planują dziecko. Dziecko to duze wydatki, stac Was na to? Najpierw zaplanujcie zyc samodzielnie, wlasne mieszkanie, budzet domowy, praca, bez pomocy rodzicow ani nikogo. pozniej dopiero dziecko. Pomoc rodzicow z glupoty posiadania dziecka w wieku 19 lat to szczyt glupoty i lekkomyślnosci. dziecko to nie maskotka!!! do ginekologa nie polecam iść, wyśmieje na samym początku wizyty