1 2013-04-22 10:52:47

Temat: Serwisy ułatwiające kontrolę cukrzycy

Witam serdecznie,
każdy wie, że cukrzyca jest chorobą, którą należy stale kontrolować i skrupulatnie notować każdy pomiar cukru we krwi, aby lekarz prowadzący mógł dobrać odpowiedni sposób leczenia. Dlatego wszystkim osobom chorym na cukrzycę polecam serwis limiko.pl, który został stworzony po to, aby w łatwy i przyjazny sposób kontrolować cukrzycę. Limiko pozwala na łatwe śledzenie, rejestrowanie i udostępnianie informacji na temat cukrzycy, gdziekolwiek jesteś oraz zapewnia indywidualne doradztwo w oparciu o twoje wpisy.
Z portalem Limiko można odnaleźć i wyświetlić swoje dane z łatwością. Pokazywane są one w formie tradycyjnego kalendarza, wraz z obliczeniem średnich wyników dziennych, tygodniowych, czy miesięcznych. Poziom cukru i węglowodanów we krwi, rodzaj aktywności i lekarstwa zobrazowane są w formie wykresów. Nie ma łatwiejszego sposobu na zarządzanie chorobą, jaką jest cukrzyca.
Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie, gdyż dostęp do serwisu jest zarówno online, jak i offline (synchronizacja wyników następuje w momencie odzyskania połączenia internetowego), a aplikacja mobilna pozwala na dodawanie wyników z każdego miejsca.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka Działanie 8.1.
Dotacje na innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość.

2 2018-12-24 13:27:24

Odp: Serwisy ułatwiające kontrolę cukrzycy

Nie mam za bardzo rozeznania w tym zakresie. Nie będę mógł pomóc.