1

Temat: Kosmetyki naturalne

Dla lubiących naturalne kosmetyki i markę L'Occitane od 20 do 26 maja jest event w Galerii Mokotów w Warszawie. Każdy, kto podczas eventu zapisze się w sklepie L'Occitane do Prowansalskiego Klubu Piękna - otrzyma krem do rąk z masła Shea- bestseller tej marki. Nagrodą główną jest wycieczka do Prowansji, a tam pobyt w 5-gwiazdkowym hotelu i lot balonem. .balonemdoprowansji.pl/

2

Odp: Kosmetyki naturalne

a używacie jakieś inne kosmetyki naturalne? Ja używam na razie tylko naturalne farby do włosów color&soin, ale jestem na dobrej drodze do zmiany również pozostałych kosmetyków. możecie polecić jakiś naturalny szampon do włosów i krem do twarzy?

3

Odp: Kosmetyki naturalne

hej wszystkim, korzystam regularnie z masaży w saloniku masaży u Pani Agnieszki i jestem bardzo zadowolona.
Jedną z fajnych opcji jest to, że można zamówić sobie masaż do domu.
Podaję namiary: 607 607 031 super sprawa naprawde:)

4

Odp: Kosmetyki naturalne

Dziewczyny, orientujecie się może gdzie aktualnie można kupić w dobrej cenie kosmetyki Hildegard Braukmann?
Interesuje mnie Kraków. Jakaś galeria, albo drogeria?

5

Odp: Kosmetyki naturalne

Jedyne miejsce w którym kupisz te kosmetyki to ich sklep internetowy - w żadnej drogerii ich nie widziałam, rzuciły by się w oczy.
Oczywiście nigdy nie szłam z przekonaniem, że szukam HB akurat, ale gdyby były, to na pewno bym je zauważyła - opakowania się bardzo charakterystyczne.

6

Odp: Kosmetyki naturalne

Kosmetyki naturalne jak dla mnie to tylko licza sie te mineralne, tylko nie podróby a oryginały, w 100% z samego naturalnego zrobione.. Używam np earthnicity, uwazam, że to strzał w dziesiątke z takimi kosmetykami szczególnie dla mnie jako atopowca... Pewnie ich nie kojarzycie bo wczesniej w polsce ich nie było, wiem, że sie pojawily i nawet probki na ich stronce mozna darmowe zamówic

7

Odp: Kosmetyki naturalne

Ja uwielbiam kosmetyki phenome. Są naturalne, organiczne, świetnie służą mojej skórze. A mój zdecydowany hit to krem oil-control. Kiedy zaszłam w ciążę na twarzy pojawiła mi się masa wyprysków, zaskórników, grudek. Myślałam, że już nic z tym nie zrobię, a jednak ten krem sobie poradził. Działa antybakteryjnie, odkażająco, złuszczająco i przeciwzapalnie. Codziennie rano po delikatnym peelingu nakładam go na twarz, szybko się wchłania, ładnie matuje cerę, potem robię makijaż. Wieczorem po oczyszczeniu twarzy jeszcze raz nakładam. Jest o wiele lepiej, a pryszczy zdecydowanie mniej.

8

Odp: Kosmetyki naturalne

Aleksandraa, ale w dzisiejszych czasach darmowe próbki w przypadku kosmetyków naturalnych to przecież standard smile Po co miałabym je zamawiać przez internet, jeśli mogę wybrać się do salonu, skorzystać z bezpłatnej konsultacji i wybrane (również bezpłatne) próbki zabrać do domu, aby je sobie potestować zanim zdecyduję się na zakup? No, tak w każdym razie jest, jeśli chodzi o kosmetyki Phenome, których również i ja od jakiegoś czasu używam. Lubię je nie tylko dlatego, że świetnie radzą sobie z moją trudną cerą (choć na pewno jest to główny argument na "tak"), ale również za to, że nie znajdę w nich cienia syntetyków, parabenów, silikonów itp. Dodatkowo producent udostępnia do mojej wiadomości listę "without", tak samo jak udostępnia pełny skład tego, co znajdę w środku, w słoiczku. W tym moim - Active - dla przykładu znajduje się fajnie dobrana kompozycja ekologicznych wód roślinnych, olejów (jojoba, argan, oliwki) i ekstraktów (wierzbownica, goja), o lekko ziołowym zapachu. Nie pamiętam aby moja buzia była kiedykolwiek wcześniej tak fajnie nawilżona i zadbana. Jeśli będziesz przechodziła obok salonu - zachęcam do wejścia i wypróbowania. Jestem pewna, że będziesz oczarowana smile

9

Odp: Kosmetyki naturalne

a znacie markę Payot?
Znalazłam ich fajną ofertę na ZW, są taniej o 50%
Ktoś używał? Ktoś zna ten sklep?

10

Odp: Kosmetyki naturalne

A znacie kosmetyki WISE? To szwedzkie kosmetyki naturalne, ale można też je kupić w Polsce. Znalazłam je w sklepie lavendic.pl ale nigdy ich nie próbowałam i wolę podpytać czy ktoś już może ich próbował:-)

11

Odp: Kosmetyki naturalne

Izabela napisał/a:

A znacie kosmetyki WISE? To szwedzkie kosmetyki naturalne, ale można też je kupić w Polsce. Znalazłam je w sklepie lavendic.pl ale nigdy ich nie próbowałam i wolę podpytać czy ktoś już może ich próbował:-)

ja znam, bardzo mily sklep, nie znam kosmetrykow Wise to chyba nowosc? troche wysokie ceny, ale sklady swietne, podoba mi sie tonik w sprayu do cery wrazliwej poczekam na jakas promo to wyprobuje, serum do twarzy tez kusi ale na razie mam olejek z Ikarova, polecam!:-)

12

Odp: Kosmetyki naturalne

Poczytajcie jeszcze o Hildegard Braukmann - mają porządne kosmetyki bez cen z kosmosu. Generalnie na rynku jest jeszcze kilka marek, gdzie można kupić dobre kosmetyki bez wydawania wielkiej kasy.
Tylko trzeba po prostu poświęcić nieco czasu na szukanie.

13

Odp: Kosmetyki naturalne

Hildegard Braukmann ma przede wszystkim bardzo dobry kosmetyk na wypryski - swego czasu moja skóra była w dramatycznej kondycji.
Wstydziłam się wychodzić z domu. Przy tym kosmetyki w zasadzie udało się wyeliminować wszystkie problemy, bez podrażnień.
I właśnie dlatego cenię te kosmetyki.

14

Odp: Kosmetyki naturalne

Phenome znacie? Świetna polska marka, spory wybór kosmetyków, dla każdego coś sie znajdzie, bo mają produkty dla dzieci, kobiet, meżczyzn, do różnych rodzajów cery, włosów itp. Ja akurat ich kosmetyki uwielbiam i często stosuję. Mam kilka swoich ulubionych, ale często też biorę w sklepie próbki, żeby przetestować nowości, na szczęście nie ma z tym u nich problemów.

15

Odp: Kosmetyki naturalne

Zastanawiam się czy te kosmetyki rzeczywiście są skuteczne? Wiem, że nie alergizują i nie mają chemii ale chciałabym też żeby dobrze działały..

16

Odp: Kosmetyki naturalne

Wypróbuj naturalne kosmetyki tj: olejek arganowy, kokosowy, makadamia, z pestek z winogron myślę, że będziesz zadowolona i skończą się Twoje problemy. Dowiedź się o nich więcej na TopDrogeria.pl

17

Odp: Kosmetyki naturalne

Oczywiście, że są skuteczne- sama regularnie używam kremu o którym pisałam, ale mam z Phenome jeszcze świetną regenerującą maskę do włosów zniszczonych, olejek nawilżający do twarzy i wodę micelarną. Uwierz mi, że choć chwilkę na efekt trzeba pcozekać, to jest on trwały i na pewno nie czyni żadnej szkody naszej skórze, a wręcz przeciwnie - skład takich kosmetyków dostarcza im wszystko to, co najlepsze w naturze.

18

Odp: Kosmetyki naturalne

Na pewno polecam Hildegard Braukmann, tj. kosmetyki naturalne, rewelacja - w moim przypadku diametralna odmiana, szczególnie jeśli chodzi o kremy.
Jednak różnica pomiędzy jakością kremów jest ogromna. Bardzo trudno znaleźć kosmetyki, które rzeczywiście są wartościowe. Tutaj faktycznie jest ok.

19

Odp: Kosmetyki naturalne

Polećcie mi jakiś kosmetyk Hildegard Braukmann który faktycznie daje duże zmiany przy skórze wrażliwej? Moja skóra jest w znacznie lepszym stanie, nie dochodzi tak łatwo do urazów, raczej cały czas wygląda tak jak należy, tak więc raczej wszystko się da zrealizować.

20

Odp: Kosmetyki naturalne

Wejdz sobie na stronę ich sklepu, tam masz wymienione różne pozycje. A jeśli masz wątpliwości to pytaj bezpośrednio w sklepie.
Trudno jest dobrać krem nie widząc na miejscu osoby, bo jak? ;-)

21

Odp: Kosmetyki naturalne

Dziewczyny, kupiłam sobie ten szampon HB Jeunesse od nich i rewelacja. Po raz pierwszy faktycznie widzę, że włosy wyglądają dużo lepiej, bardziej normalnie, ładnie i zdrowo. I w zasadzie dokładnie takiego efektu oczekiwałam.

22

Odp: Kosmetyki naturalne

Naturalne kosmetyki to przede wszystkim olejek arganowy Bielendy. Kupilam go w hurtowni kosmetycznej COSNET. Działa rewelacyjnie zarówno na włosy, cerę jak i całe ciało. Polecane zarówno dla cery wrażliwej suchej jak i alergicznej.

23

Odp: Kosmetyki naturalne

Moimz zadaniem na pewno jest warto odwiedzieć stronę Paulas Choice. Tutaj znajdziecie kosmetyki idealne dla potrzeb kazdej skóry, bezzapachowe, nie testowane na zwierzętach i sa polecane przez lekarzy.

24

Odp: Kosmetyki naturalne

Jestem wielką fanką Beglossy - beglossy.pl, te pudełka są rewelacyjne! I najlepsze jest to, że nie wiadomo co dokładnie dostaniesz w paczce, a ja lubię takie niespodzianki. Szczególnie, że paczki są naprawdę profesjonalne kompletowane, także nie ma tutaj rzeczy od czapy ;P Warto spróbować, nie kosztuje to dużo bo tylko 49 złotych za paczkę, a przesyłka jest za free.

25

Odp: Kosmetyki naturalne

Jestem wielką fanką kosmetyków naturalnych, odkąd tylko weszły na rynek. Aktualnie najwięcej zamawiam takich rzeczy od marki Beatwell – beatwell.pl. Oni mają renomę, w obiegu już od wielu lat. Szczególnie ich płyny do higieny intymnej się świetnie sprawdzają. Są super delikatne, ale z drugiej strony rewelacyjnie oczyszczają skórę. Kwas mlekowy i prebiotyk świetnie odbudowują naturalną florę bakteryjną i masz mniej problemów ginekologicznych

26

Odp: Kosmetyki naturalne

Również już od jakiegoś czasu jestem wierna naturalnym kosmetyką. Wcześniej tak skakałam po sklepach, aptekach i różne kosmetyki wyszukiwałam, a teraz znalazłam sklep biokosmetyki24.pl i można tam na wyprzedażach znaleźć taniej "perełki", a i w normalnej cenie asortyment jest w porządku i szeroki. Nawet moje siostry przekonałam do naturalności i kupują razem ze mną. Robimy raz na jakiś czas wspólne zamawianie i koszty przesyłki są mniejsze.

27

Odp: Kosmetyki naturalne

Kosmetyki HB są świetne - tutaj akurat największym plusem jest stosunek ceny do jakości. Bardzo trudno znaleźć na rynku produkty, które dawałyby takie efekty, przy takich budżetach. Np. jeśli chodzi o cerę wrażliwą - genialna sprawa ;-0

28

Odp: Kosmetyki naturalne

Staram się zawsze wybierać kosmetyki naturalne, zwłaszcza do pielęgnacji mojego dziecka, ważne jest dla mnie aby nie zawierały szkodliwych konserwantów, bardzo lubię kosmetyki z bawełny organicznej, bo są delikatne, bawełna nie uczula i nie podrażnia. Do oczyszczania skóry synka używam suchych chusteczek Tami MyBaby Cotton 100% bawełny organicznej, zwilżam je tylko ciepłą wodą. Można je dostać w Rossmannie.

29

Odp: Kosmetyki naturalne

ja ostatnio przestawiłam się na naturalne oleje. Często korzystam z kokosa albo z czarnuszki. Wcześniej kupowałam zawsze w sklepach z naturalnymi kosmetykami ale ostatnio dostałam w prezencie własną prase i sama sobie robie kosmetyki Mała, zgrabna fabryka kosmetyków w prasie yoda smile

30

Odp: Kosmetyki naturalne

A ja stwierdziłam, że wybiorę polską markę:) Anna Pikura. Nie wszyscy kojarzą a naprawdę warto się jej bliżej przyjrzeć. Bo po pierwsze polska, po drugie w 100% naturalna i to z ekologicznych upraw a po trzecie i tutaj moje własne zdanie bardzo skuteczna. Z chemii zrezygnowałam jakiś czas temu z myślą o przyszłości mojej skóry. Ściągałam kosmetyki z Francji, Wielkiej Brytanii. Potem zamawiałam ze sklepów internetowych. Tak właśnie w necie trafiłam na firmę Anna Pikura. Mają serię kolagenów aktywnych biologicznie (polecam wygooglować) oraz ciekawe biokremy. Są świetnie pakowane - w materiałowe woreczki - zamiast kartonika. Sama stosuję ich wodę różaną i krem Douxmatique na moją wrażliwą cerę. Moja skóra nie narzeka oraz się nie buntuje. Co ważne, kremy są hipoalergiczne i przebadane dermatologicznie. Skoro wszyscy piszą o promocjach. Warto się zapisać do ich newlettera - co jakiś czas przychodzą informacje o obniżkach nawet o 70%. A że kosmetyki naturalne nigdy do tanich nie należały - warto mieć oko na zniżki.

31 Ostatnio edytowany przez Marzenka (2016-01-05 15:08:32)

Odp: Kosmetyki naturalne

Ja również lubię kosmetyki naturalne. Mam z natury dość wrażliwą skórę, na ktorą kiepsko reagują nawet drogie kremy. Za to bardo dobrze reaguje na naturalne balsamy zawierające zdrowe produkty. Latem wybrałyśmy się ze znajoma do uzdrowiska w Nałęczowie na babski weekend oraz dowiedziałam się tam wielu ciekawych faktów. Bardzo spodobały mi się zabiegi borowinowe. Skóra po nich była nawilżona , napięta oraz borowina ma działanie przeciwcelullitowe oraz wyszczuplające.
Obecnie kupuję sobie borowinę w aptece ( dwa razy zamawiałam również przez internet jak nie mogłam ich znaleźć w aptekach) oraz robię sobie takie spa w domu. Jest to mega przyjemne oraz daje swietne efekty. Na stronie możecie sobie trochę poczytać co mogą Wam dać takie okłady borowinowe:
http://sulphur.com.pl/product/borowina-plus/

Odp: Kosmetyki naturalne

Polecam produkty szwajcarskiej firmy Weleda, która specjalizuje się w wytwarzaniu kosmetyków roślinnych. W naszej e-aptece znajdziecie kremy tej firmy (z dzikiej róży, irysu czy migdałów), płyny do kąpieli (kasztan, granat), a także szampony (nagietek, rozmaryn).

apo-discounter.pl/marki-kosmetykow-weleda-c-768_596.html

33

Odp: Kosmetyki naturalne

U mnie tak samo wrażliwa skóra, która często źle reaguje na wszelkie sztuczności w kosmetykach.
ALe zaopatruje się w naturabazar.pl i problem z głowy.

34

Odp: Kosmetyki naturalne

Ja również lubię kosmetyki naturalne. Mam genetycznie dość wrażliwą skórę, polecam domowe sposoby na stworzenie własnego kremu smile

35

Odp: Kosmetyki naturalne

Domowe kosmetyki fajna sprawa, aczkolwiek wydaje mi się że dużo zachodu kurcze. Chociaż idea ogólnie bardzo fajna, to wolę chyba brać suplementy codziennie wink ostatnio trafiłam na fajną ofertę firmy hepatica i zaczęłam stosować, zobaczymy czy będą jakieś efekty.

36

Odp: Kosmetyki naturalne

Bazujące na naturalnych składnikach rzeczy sprzedają przez serwis e-naturalne.pl. Jak ktoś ma problemy ze skórą trądzikową to szczególnie bym ich produkty polecenia. Nie podrażniają, chronią skórę i sprzyjają szybszej regeneracji.

37

Odp: Kosmetyki naturalne

Ja uzywam tylko kosmetyków z oeparola. Mają fajną konsystencję i nie uczulają. Zawieraja olej z wiesiołka. Na początku nie wiedziałam co to jest ale duzo dobrego naczytałam się o nim w internecie.

38

Odp: Kosmetyki naturalne

ja mam sprawdzoną firmę mojazielarnia i tam kupuję naturalne kosmetyki, nawet jak cos znajde albo przeczytam to sa w stanie to dla mnie sprowadzic smile nie kupuje raczej w sieciowakch, nigdy niewiaodmo co tam jest tak naprawde

39

Odp: Kosmetyki naturalne

Ostatnio bardzo popularne są kosmetyki naturalne. Bardzo dużo blogerów o tym pisze. Jak szukałam informacji to aż się zdziwiłam taką popularnością, gdyż półki sklepowe w drogeriach głównie zajmują chemiczne produkty. Sama stosuję od niedawna i jestem zaskoczona pozytywnym działaniem.

40

Odp: Kosmetyki naturalne

Falka napisał/a:

Ja uzywam tylko kosmetyków z oeparola. Mają fajną konsystencję i nie uczulają. Zawieraja olej z wiesiołka. Na początku nie wiedziałam co to jest ale duzo dobrego naczytałam się o nim w internecie.

A jaka serie używasz bo ja też lubię to serię .

41

Odp: Kosmetyki naturalne

Do tej pory stosowałam olejek arganowy i jedwab do włosów. Nie wszystko, co w drogeriach to sama chemia. Można znaleźć już także kosmetyki nie zawierające SLS. smile

42

Odp: Kosmetyki naturalne

Loccitane, yves rocher, tiande, Gal. Trzeba patrzeć na składy smile

43

Odp: Kosmetyki naturalne

Dermokosmetyki  tj. oeparol są bardzo dobre, nie uczulają i mają dobry skład, krem ma lekką konsystencje, skóra jest dobrze nawilżona i jędrniejsza, nawet rano po przebudzeniu czuję, że skóra nadal jest nawilżona.

Odp: Kosmetyki naturalne

Polecam serię dermokosmetyków Linoderm, których skład oparty jest na niezbędnych nienasyconych kwasach tłuszczowych, pochodzących z oleju lnianego czy wiesiołkowego. Dzięki nim, preparaty te wzmacniają strukturę skóry i odbudowują naturalną barierę naskórka, przyczyniając się do jego lepszego nawilżenia.

ziololek.pl/products/dermokosmetyki/

45

Odp: Kosmetyki naturalne

ja tez wypróbowałam na sobie zarówno olejek arganowy 100 % jaki i kremy z oeparol z serii nawilzającej hydrosense, bo mam skórę raczej suchą i po wielu kosmetykach mam podrażnienia wiec takie naturalne się dużo lepiej sprawdzają

46

Odp: Kosmetyki naturalne

W ogóle kremy z oeparola maja olejek z wiesiołka. A dużo dbrego naczytałam się o nim w internecie.

47

Odp: Kosmetyki naturalne

Używam organique fantastycznego preparatu z morza martwego do mycia twarzy, żaden tonik czy peeling nie dał mi nigdy takiego uczucia czystkości na skórze.

48

Odp: Kosmetyki naturalne

Ja również Hildegard Braukmann mocno polecam - wiem jaki to miało wpływ na moją cerę, jak mocno sobie ją odmieniłam, bo rzeczywiście zdrowa i ładna zrobiła się w bardzo krótkim czasie, przy czym jednak diametralna poprawa następowała stopniowo. Dopiero po pewnym okresie udało się uzyskać dokładnie to, czego chciałam.

49

Odp: Kosmetyki naturalne

Ja mam to szczęście od jakiegoś czasu stosować kosmetyki na bazie naturalnych składników. Mąż naszukał się w google i na luxusportal odpowiedniego produkty, ale okazało się, że ten na który trafił sprawdza się idealnie. Dla mnie szczególnie ważne jest, że nie uczula i ma lekką konsystencję. To produkt znanej marki Shiseido.

50

Odp: Kosmetyki naturalne

Z kosmetyków naturalnych polecam kremy i balsamy z wiesiołkiem polskiej firmy GAL oraz szampony, odżywki do włosów i perfumy Loccitane.

51

Odp: Kosmetyki naturalne

Ja z naturalnych kosmetyków uwielbiam najbardziej olejek kokosowy i arganowy, a jeśli chodzi o kosmetyki do makijażu to zakochałam się w Annabelle  Minerals, nie dość że mój portfel się polubił z tą marką to twarz też smile smile Mineralne kosmetyki to jedna z najlepszych rzeczy jaką człowiek mógł odkryć dla kobiet!

52

Odp: Kosmetyki naturalne

Ja jeszcze nie używałam 100% naturalnych kosmetyków. Staram się czytać składy produktów, ale akurat w tym przypadku ilość i nazwy składników są dla mnie dużą tajemnicą. Czytałam kilka artykułów o kosmetykach robionych w domu z produktów spożywczych - mleka, miodu, cytryny, pestek... Ale też jakoś nie mam odwagi ich wypróbować. Teoretycznie to by były takie najbardziej naturalne preparaty. Chociaż też zależy od produktów, bo im bardziej przetworzone tym mniej w nich natury. Stosowała któraś z was może jakieś odżywki albo maseczki tego typu? Głównie chodzi mi o pomoc dla łamliwych i rozdwajających się paznokci u rąk...

53

Odp: Kosmetyki naturalne

Hildegard Braukmann potwierdzam, ale to trzeba sobie kosmetyk jakoś rozsądnie dobrać pod własne potrzeby. Zrobicie to z głową, to efekty stosowania na pewno będą. Sama wiem doskonale ile udało mi się zmian uzyskać przy ich kremie do cery wymagającej. To naprawdę była totalna zmiana i w tym momencie wygląda to po prostu pozytywnie. Co będzie dalej? Zobaczymy, na razie jestem zadowolona.

54

Odp: Kosmetyki naturalne

Ja też zawsze patrzę na skład, staram się wybierać te kosmetyki które nie mają żadnych syfów w składzie... Z maseczek domowych to jeszcze tez nie testowałam żadnych, ale np robię sobie czasem domowy peeling z kawy, fajnie ujędrnia skórę. Z kosmetyków do ciała ostatnio kupiłam fajne masło, z bielendy, nazywa się Vegn friendly, z masłem karite. Zawiera naturalne kwasy omega 3- 6 i witaminę E. Nic nie podrażnia, a mam wrażliwą skórę, dobrze nawilża

55

Odp: Kosmetyki naturalne

Tani, dobry i naturalny jest balsam wiesiołkowy Gal. Wcześniej ktoś wspominał o tej firmie. Zapłaciłam kilkanaście złotych za opakowanie i stosuję na noc.

56

Odp: Kosmetyki naturalne

Ja od kilku lat stosuję balsam wiesiołkowy również z Gal'a. Kiedyś musiałam non stop zmieniać balsamy, bo moja skóra jest bardzo wrażliwa i większość kosmetyków ją podrażnia. Ten balsam jest inny. Z tego co wiem wiesiołek jest polecany nawet dla osób z AZS czy łuszczycą.

57

Odp: Kosmetyki naturalne

Ja smaruje się olejkiem kokosowym i La Roche-Posay.

58

Odp: Kosmetyki naturalne

Kosmetyki naturalne od Hildegard Braukmann. Tak, faktycznie dobra cena, sensowna jakość, chociaż to pewnie wiele zależy od waszego przypadku, bo jednak to jakoś z głową musi być dopasowane. Pod moją cerę suchą ich produkty się zdecydowanie sprawdzały, pomagały, sprawiały, że ta sera wygląda normalnie. Tak więc ogólnie wszystko jest do zrobienia. To samo z ich szamponem, czy zapachami. Wszystko musicie sobie jakoś z głową ogarnąć...

59 Ostatnio edytowany przez zbigniew22 (2016-12-26 09:35:43)

Odp: Kosmetyki naturalne

ten olejek kokosowy to ile kosztuje
___
published here

60

Odp: Kosmetyki naturalne

Kosmetyki naturalne Hildegard Braukmann - znacie? Ogólnie same produkty pierwsza klasa, robiące dużą różnicę. Nie są one drogie, raczej przeciętna półka cenowa. Za to pod względem jakościowym, zdecydowany numer 1. Ze swojej strony mocno ich polecam, bo to naprawdę wysokiej jakości produkty, które zdecydowanie powinny się w takiej roli sprawdzić.

61

Odp: Kosmetyki naturalne

Kosmetyki naturalne z olejem z wiesiołka Gal kosztują średnio 10-15zł w zależności od apteki. Wielki plus za naturalny skład, za to, że nie podrażniają i za intensywne nawilżanie przy jednoczesnym braku tłustej powłoki na skórze.

62

Odp: Kosmetyki naturalne

Jeśli chodzi o kosmetyki naturalne, to szczególnie polecam:
- Olejek arganowy. Używam go absolutnie do wszystkiego.
Znakomicie regeneruje włosy, rzęsy i paznokcie.
- Czarne mydło marokańskie
Perfekcyjnie oczyszcza skórę, łagodzi trądzik i doskonale nawilża.

63

Odp: Kosmetyki naturalne

Używajcie systematycznie kosmetyków Hildegard Braukmann - powinny robić różnicę, przynajmniej u mnie miały super wpływ na stan cery, bo diametralnie ją sobie odmieniłam, doprowadziłam do normalności, teraz wygląda doskonale. Ale coś takiego uzyskuje się jedynie dzięki długotrwałej systematyczności. Tak właśnie ta cera totalnie powinna się odmieniać.

64

Odp: Kosmetyki naturalne

Znakomicie działa przede wszystkim Hildegard Braukmann - wiem jak ogromną robi różnicę, jak dużą daje zmianę. Wiem również jak mocno się napracowałam nad uzyskaniem takich efektów, ale przynajmniej aktualnie wszystko działa zdecydowanie in plus - podoba mi się to. Na pewno fajne jest o, że kosmetyki do cery suchej totalnie ją odmieniają. Robi się delikatniejsza, miła w dotyku. Przecież logiczne, że takich efektów natychmiast nie uzyskacie. Dopiero z czasem będzie widoczna zdecydowana poprawa.

65 Ostatnio edytowany przez jmali (2017-03-08 07:00:46)

Odp: Kosmetyki naturalne

Również od jakiegoś czasu bardzo polubiłam kosmetyki naturalne. Powiem Wam,ze kiedyś miałam bardzo duże problemy ze swoją skórą , z utrzymaniem jej w dobrej kondycji.

Jednak teraz od kiedy używam naturalnych kosmetyków moja skóra prezentuje się o wiele lepiej  , zdrowiej. Jest rozświetlona i pełna życia.

Na tej stronie jest ciekawy artykuł:
http://www.kobiecymokiem.pl/zdrowa-skor … osmetykom/

O tym jak stosować naturalne kosmetyki dla zdrowej kondycji skóry.

66

Odp: Kosmetyki naturalne

Ostatnio mam sporą fazę na kosmetyki naturalne. Nawet zakupiłam sobie korund do peelingu i mieszam go z olejem arganowym lub jojoba i tak peelinguję twarz. Korund z tego co widziałam, to można kupić tylko w necie, np. w sklepie Iwos. To jest taka torebka drobnoziarnistego materiału, który bardzo dobrze ściera naskórek, ale raczej nie nadaje się do zbyt delikatnej cery. Do tego kupiłam również kwas hialuronowy w żelu i dodaję go do kremu kolagenowego z witaminami, albo do kremu z kwasem migdałowym. Mam nadzieję, że taka kuracja mi pomoże. Po takim ścierającym zabiegu stosuję maskę algową, która bardzo fajnie nawilża skórę. A twarz staram się myć delikatną pianką, oczywiście bez SLS. Demakijaż natomiast robię olejkiem arganowym bądź kokosowym.

67

Odp: Kosmetyki naturalne

Jak najbardziej, skład kremu oparty powinien być na składnikach, które występują w naszym organizmie lub pochodzą z roślin. Dlatego nasz krem składa się m.in. z oliwy z oliwek, skwalenu, mocznika, alantoiny, witaminy E i B6, kwasu hialuronowego, koenzymu Q10 czy pantenolu.

chemodry.eu

68

Odp: Kosmetyki naturalne

Ja używam ostatnio szamponu i mleczka do ciała z alg morskich szwedzkiej firmy Alg Borje. Super sa, naturalne, nie uczulają. sklep.alg-borje.pl/

69

Odp: Kosmetyki naturalne

Niedawno zamawiałam sobie naturalną maskę algową przez stronę e-naturalne.pl i sprawdza się. Tam jest w składzie między innymi żeń szeń i zielona herbata. Świetnie pachnie a jeszcze lepiej oczyszcza cerę. To chyba pierwszy kosmetyk po którym widzę aż tak wyraźny efekt nawilżenia i odżywienia.

70

Odp: Kosmetyki naturalne

Zauważyłyście, że kosmetyki naturalne/mineralne dłużej utrzymują się na twarzy? Jak używałam podkładów z drogerii na swoją tłustą cerę to świeciła się po dwóch godzinach najpóźniej. Ciągle biegałam z pudrem sypkim poprawiać hmm Teraz kupiłam sobie niedawno podkład mineralny i trzyma mi się na twarzy do 8h, dopiero pod koniec dnia w pracy zaczyna mi się świecić twarz. Widocznie kosmetyki mineralne lepiej reagują ze skórą. A poza tym trądzik mi nieco przybladł pod tym podkładem.

71

Odp: Kosmetyki naturalne

U mnie też kosmetyki mineralne dłużej się trzymają. Teraz mam taki podkład wypiekany, do wrażliwej cery to nie muszę już używać sypkiego pudru. Zaczynam się błyszczeć dopiero po 6-8 godzinach i to nie jakoś tragicznie tylko delikatnie strefa T.

72

Odp: Kosmetyki naturalne

Hej! A co to za podkład, który trzyma się tak długo? Zdradzisz? wink

73

Odp: Kosmetyki naturalne

To podkład wypiekany z proto-col. Kosmetyczka mi go doradziła, bo widziała jak się męczę z trądzikiem i jeszcze tylko niepotrzebnie zapycham pory podkładami z drogerii. Ten jest lekki i nie zapycha, a też dobrze kryje, tylko trzeb nałożyć dwie warstwy w moim wypadku.

74

Odp: Kosmetyki naturalne

Ma same dobre recenzje w internecie. Wiele osób go chwali za te właściwości leczące, fajny kosmetyk

75

Odp: Kosmetyki naturalne

Też go stosowałam przez chwilę, po zabiegach na twarz. Długo była czerwona, ale ten podkład świetnie to ukrył.

Odp: Kosmetyki naturalne

Julia Zio napisał/a:
Izabela napisał/a:

A znacie kosmetyki WISE? To szwedzkie kosmetyki naturalne, ale można też je kupić w Polsce. Znalazłam je w sklepie lavendic.pl ale nigdy ich nie próbowałam i wolę podpytać czy ktoś już może ich próbował:-)

ja znam, bardzo mily sklep, nie znam kosmetrykow Wise to chyba nowosc? troche wysokie ceny, ale sklady swietne, podoba mi sie tonik w sprayu do cery wrazliwej poczekam na jakas promo to wyprobuje, serum do twarzy tez kusi ale na razie mam olejek z Ikarova, polecam!:-)

Stosuje od dawna kosmetyki naturalne i muszę przyznać, że faktycznie skład mają niezły

77

Odp: Kosmetyki naturalne

Minerały sprawdzają się też na bardzo tłustej skórze, przetestowałam na sobie,  a mam spore problemy ze świeceniem się  nie tylko w strefie T. Puder mineralny lepiej "zgrywa się" z twarzą, bo jest praktycznie niewidoczny jak już dostosuje się do cery.

78

Odp: Kosmetyki naturalne

paulina12345 napisał/a:

To podkład wypiekany z proto-col. Kosmetyczka mi go doradziła, bo widziała jak się męczę z trądzikiem i jeszcze tylko niepotrzebnie zapycham pory podkładami z drogerii. Ten jest lekki i nie zapycha, a też dobrze kryje, tylko trzeb nałożyć dwie warstwy w moim wypadku.

U mnie 3 warstwy wchodzą w grę, bo inaczej bardzo widać krostki. Niestety, trochę widać, że mam nawalone pudru na twarzy... Ale stosuję ten podkład dopiero dwa tygodnie i mam nadzieję, że w połączeniu z kuracją izotekiem będzie dobry efekt już niedługo.

79

Odp: Kosmetyki naturalne

A jakie są odcienie? Mama baaaardzo jasną cerę i szukam czegoś co nie zrobi mi maski..

80

Odp: Kosmetyki naturalne

Też mam jasną cerę, wręcz porcelanową i kupiłam odcień dover. Nie jest może przezroczysty, ale dostosowuje się do skóry. W lecie też będzie bardzo dobrze wyglądał jak się lekko opalę smile

81

Odp: Kosmetyki naturalne

Kosmetyki mineralne mają taką cechę że dostosowują się do koloru skóry. To ich jedna z głównych zalet smile

82

Odp: Kosmetyki naturalne

myślicie że jak zapytam dermatologa o ten podkład to mi powie czy mogę go używać?

Odp: Kosmetyki naturalne

Fajnie, na pewno się skuszę smile

84

Odp: Kosmetyki naturalne

katja2: dermatolog będzie najlepiej wiedział wink A przynajmniej mam nadzieję, ze trafisz na rozgarnietego lekarza;)

85 Ostatnio edytowany przez stapka18 (2017-04-26 08:24:02)

Odp: Kosmetyki naturalne

Mam jeszcze pytanie do dziewczyn, które używają podkładu proto-col. Kupowałyście go na tej stronie: http://proto-col.pl/? Moja mama ma salon kosmetyczny i też będzie zamawiać specjalnie dla swoich klientek, żeby mogły go użyć po zabiegu:)

86

Odp: Kosmetyki naturalne

A po jakich zabiegach będzie go dawać klientkom?

87

Odp: Kosmetyki naturalne

W tym salonie można zrobić wiele zabiegów, od peelingów chemicznych, przez tzw. lifting bez skalpela, po laser IPL, które już robią lekarze. Także taki puder przyda się klientkom, bo mama zauważyła, że często przynoszą ze sobą zwykły podkład i chcą go nakładać po zabiegu! Zgroza!

88

Odp: Kosmetyki naturalne

A jak długo po IPL twarz jest w "złym" stanie?

89

Odp: Kosmetyki naturalne

mogę z czystym sumieniem polecić markę naturalnych kosmetyków Nature Queen. posiadają glinki, oleje, masła i peelingi. polecam również poczytać recenzje o tej firmie np. u blogerki Cherry Belle Makeup and Beauty

90

Odp: Kosmetyki naturalne

Ja uwielbiam podkłady mineralne, szczególnie na lato smile

91

Odp: Kosmetyki naturalne

O tak smile na lato podkład mineralny jest najlepszy. Sama nie mam problemów z cerą, ale zawsze zastanawiało mnie czym się pudrować po wyjściu od kosmetyczki, teraz juź wiem wink A podkład mineralny miałam zawsze w torebce..

92

Odp: Kosmetyki naturalne

Są jeszcze inne kosmetyki z tej serii proto-col?

93

Odp: Kosmetyki naturalne

Są też korektor, rozświetlacz, róż, cienie, błyszczyki...

94

Odp: Kosmetyki naturalne

Hej, dziewczyny, ja chciałabym się was poradzić w sprawie olejków eterycznych. Używacie może? Ja chciałbym sobie kupić jakiś, który pomógłby mi na trądzik. Macie jakieś sprawdzone? Chciałabym zamówić ze strony Damai. Ich olejki wyglądają na 100% naturalne i wybór też jest całkiem spory. Pomożecie? smile

95

Odp: Kosmetyki naturalne

Hej! Znam proto-col, bo moja mam bardzo lubi ich kosmetyki i mam całe wyposażenie. Czasem jej podkradam korektor, bo robi cuda z czerwoną twarzą smile

96

Odp: Kosmetyki naturalne

Ostatnio kupiłam sobie żel do twarzy z Vianka - zielona seria i byłam bardzo pozytywnie nastawiona. Nigdy wcześniej nie zwracałam uwagi na składy kosmetyków. Ten jednak przede wszystkim urzekł mnie swoim zapachem brzozy. Kupiłam go w sklepie naturaorganika.pl i muszę Wam powiedzieć, że w sumie skusiłam się jeszcze na płyn Yope o zapachu zielonej herbaty - również jestem miło zaskoczona. Przejrzałam również ofertę sklepu i wydaję się całkiem ciekawa. Do tego mam pewność, że kosmetyki są zawsze aktualne - czas wysyłki jest dłuższy ale jest to uzależnione jak się dowiedziałam mailowo od tego, że produkty zamawiają na bieżąco a nie magazynują tak jak inni. To ważne, bo miałam do czynienia z tanimi kosmetykami a niestety sporo po terminie. Trzeba uważać na takich sprzedawców.

97 Ostatnio edytowany przez malgochnaP (2017-05-28 15:41:35)

Odp: Kosmetyki naturalne

Ja kupiłam sobie maskę do twarzy i ciała "Ziemia wulkaniczna" w sklepie abacosun.pl. Cudowny produkt. Skóra po tej masce jest bardzo wygładzona, czuję, że nabiera jędrności i jest bardziej spięta. Dobrze działa na wszelakie wykwity na twarzy, bo ma właściwości antyłojotokowe. Opakowanie nie jest może duże, ale maska jest bardzo wydajna. Ja mam ją już trzy tygodnie, a w pudełku nadal jest jej sporo .

98 Ostatnio edytowany przez olha (2017-05-29 08:36:00)

Odp: Kosmetyki naturalne

Hmm. Równiez o niej słyszałam aczkolwiek nie miałam okazji spróbować. Równiez jestem ciekawa czy się sprawdzi i czy rzeczywiście usuwa wszystkie zaskórniki tak jak obiecują ( w sumie to przydałoby mi się to ponieawz od dawna mam z tym mega problem.....).
Powiem Wam,że sama ostatnio robię sobie hybrydy
http://www.nailsworld.pl/
Mega modne są:

efekty kociego oka

oraz lakiery świecące w ciemnościach

Dzisiaj mam ochotę na... smile

99

Odp: Kosmetyki naturalne

A próbowałyście już naturalnych kosmetyków trychologicznych Bionigree?? Mają naturalne składy, są polskie i skuteczne. Mam od nich serum oczyszczające i odżywkę nawilżającą do skóry głowy i jestem z nich bardzo zadowolona!

100

Odp: Kosmetyki naturalne

Mnie kosmetyki zawsze dobiera kosmetyczka. Korzystam też z wielu zabiegów. Ostatnio zafundowałam sobie /dermline.pl/zabiegi/mikrodermabrazja-diamentowa Przebarwienia na skórze zniknęły. Skóra stała się jędrna i zadbana.  Uwielbiam te chwile dla siebie.

101

Odp: Kosmetyki naturalne

Hildegard Braukmann ma solidne kosmetyki w normalnej cenie. Pewnie, że można szukać, kombinować, ale bez przesady - wszystko jest do zrobienia. Porządnej jakości kosmetyki zazwyczaj bardzo dużo kosztują, ale w tym przypadku marka jest pierwsza klasa i robi zdecydowanie różnicę. Zresztą - o efektach kosmetyków można mówić dopiero w momencie ich testowania.

102

Odp: Kosmetyki naturalne

Kiedys miala yves rocher i byly cudowne
Niedano czytalam gdzies ze oni maja cały, wlasny proces produkcyjny po to by miec pewnosc ze na kazdym etapie ich produkty sa naturalne, czyli nie kupuja skladników od innych firm itp. więc na prawde spoko firma

103

Odp: Kosmetyki naturalne

Ostatnio natknęłam się na markę Beauté Marrakech - mam olejek dwufazowy do twarzy. Super skład (tylko olej arganowy i różany), bardzo przyjemny zapach, dobrze nawilża i odżywia skórę. Malutkie krostki znikają bez śladu.

104

Odp: Kosmetyki naturalne

Aniołeczek1995 ja używam olejków damai i rzeczywiście mogę potwierdzić, że są super. Dodaję je do kąpieli ale zdarza mi się też używać właśnie na twarz w połączeniu z jakimś kremem. Wcześniej używalam innej firmy i straszne uczulenie mi wyskoczyło. Damai w ogóle nie uczula mojej wrażliwej skóry i to potwierdza ich naturalny skład. smile Na trądzik może spróbuj sobie olejku z drzewa herbacianego? Ma silne działanie antybakteryjne, więc powinien ci pomóc.

105

Odp: Kosmetyki naturalne

ja terż kupuję tylko kosmetyki z apteki bo mam bardzo wrażliwą skórę, która reaguje zaczerwienieniem na kosmetyki z apteki, teraz mam La Roche Posay Toleriane do cery z problemami, u mnie się sprawdza, zaczerwieniania znikają, a naskórek jest odbudowany.

106

Odp: Kosmetyki naturalne

poczytaj sobie na adamed expert, tam jest mnóstwo artykułów o kosmetykach naturalnych smile

107 Ostatnio edytowany przez lolina13 (2017-08-29 08:01:13)

Odp: Kosmetyki naturalne

Hej,
dla mnie najlepszymi kosmetykami naturalnymi są olejki. Stosuje olejek makadamia oraz olej z czarnuszki. Zwłaszcza ten drugi przynosi znaczne efekty. Zobaczcie tutaj jest kilka cennych informacji https://pieknojestwtobie.com/olej-z-cza … tosowanie/  ja używam go na włosy oraz ciało. Podczas opalania oraz po każdorazowym umyciu włosów. Włosy są lśniące i wyglądają zdrowo, a skóra ciała stała się jędrniejsza smile
Polecam!!

108

Odp: Kosmetyki naturalne

Jeżeli chodzi o dobre i przede wszystkim skuteczne kosmetyki naturalne, to polecam te oparte na kolagenie, tak się składa że ich szeroki wybór znajdziecie u nas smile

109

Odp: Kosmetyki naturalne

Jeśli interesują Cię kosmetyki naturalne i eko, to polecam zerkać na mojego bloga — znajdziesz na nim dużo ciekawych rzeczy, a będzie ich coraz więcej!

onaturalnejpielegnacji.blogspot

Pozdrawiam,
Joasia

110

Odp: Kosmetyki naturalne

Wiesz co mogę sklep na e-naturalne.pl polecić. Parę zakupów już tam zrobiłam i zawsze kosmetyki docierały sprawnie i były świeże, z odpowiednią datą ważności. Nie musiałam się w każdym razie śpieszyć z tym, żeby szybko zużyć maskę, czy peeling, bo się przydatność lada dzień kończy...a niektóre sklepy niestety takimi kosmetykami z końcówką świeżości handlują.

111

Odp: Kosmetyki naturalne

Ja od jakiegoś czasu zamawiam kosmetyki naturalne Bioetiq, najbardziej lubię peeling z bursztynem bałtyckim i olej z róży japońskiej. Ale są też kosmetyki z aloesem itp. Generalnie kosmetyki naturalne są zdecydowanie lepsze i nie uczulają.

112

Odp: Kosmetyki naturalne

Ja również zamawiam i bazuję tylko i wyłącznie na naturalnych kosmetykach, których składu jestem zwyczajnie pewna. Nie podrażniają oraz nie uczulają jak zwykłe kosmetyki drogeryjne, warto zainwestować i cieszyć się piękna cerą.

113

Odp: Kosmetyki naturalne

Tak, zawsze warto przed zakupem czytać skład, bo czasami to co kupujemy żeby sobie pomóc tylko nam szkodzi. Można też próbować samemu tworzyć różne mikstury - z dzisiejszym dostępem do składników każdy jest w stanie robić kosmetyki bez wydawania fortuny.

114

Odp: Kosmetyki naturalne

Jeżeli masz odpowiednią wiedze i chcesz samodzielnie stworzyć kosmetyk to nic nie stoi na przeszkodzie. Przynajmniej wtedy masz również pewność co do jego naturalnego składu. Ja osobiście często zamawiam w dobrych sklepach online i jak do tej pory jeszcze się nie zawiodłam.

115

Odp: Kosmetyki naturalne

Hildegard Braukmann ma świetne kosmetyki, których używamy od naprawdę dosyć dawna.
Są sensowne, jakościowe, widać efekty ich stosowania.
Nie mam zamiaru niczego pod tym względem zmieniać. Kiedyś faktycznie używałam drogich kosmetyków, ale gdzie tego sens, skoro za mniejszą kasę mam nawet wyższą jakość?

116 Ostatnio edytowany przez cassan (2017-11-17 14:53:05)

Odp: Kosmetyki naturalne

Ja swoje naturalne kosmetyki zamawiam na stronie https://www.naturativ.pl/ Kosmetyki naturalne wywołują w ostatnim czasie prawdziwe szaleństwo na polu pielęgnacji piękna i urody. Liczni producenci prześcigają się w prezentowaniu coraz to nowych, niezwykle atrakcyjnych i przyjemnie wyglądających produktów. Wielu ludzi od zawsze było przekonanych i mówiło, że naturalne jest zawsze lepsze od sztucznego, jednak gdy chodzi o pielęgnację i upiększanie nie było to aż tak oczywiste.

117

Odp: Kosmetyki naturalne

Ja uwielbiam kosmetyki Botanicum Natural Spa są ultra świeże, wykonane ze świeżych surowców w swoim działaniu rewelacyjne, wręcz lecznicze, ostatnio stosuje masło rumiankowe dla mojej córki ma AZS świetnie nawilża łagodzi wszelkie podrażnienia. to polska marka naprawdę warta swojej ceny. Produkty znajdziecie na bioecolife.pl

118

Odp: Kosmetyki naturalne

Jeżeli chodzi o dobre i skuteczne kosmetyki naturalne w niższej cenie, to zdecydowanie warto zerknąć także do nas, zajmujemy się nimi na co dzień i chętnie pomożemy podczas wyboru smile

119

Odp: Kosmetyki naturalne

Używajcie kosmetyków Hildegard Braukmann. Super działają, przerabiałam wiele ich produktów i po prostu widzę, jaki mają wpływ na cerę. Mocno sobie odmieniłam sytuację i doprowadziłam np. z pomocą ich mydła i kremów, skórę do sensownego stanu. I oczywiście - stosowanie tutaj kosmetyków odpowiedniej jakości ma ogromne znaczenie - pilnujcie tej kwestii.

120

Odp: Kosmetyki naturalne

Polecam Tangbad, czyli mączkę z alg brunatnych, które pochodzą z czystych wód u wybrzeży Islandii. Może być wykorzystana do maski algowej, jak i kąpieli wodorostowej. Algi morskie zawierają wszystkie minerały, które występują w postaci łatwo przyswajalnej. Poza tym są bogatym źródłem witamin, beta-karotenu, protein i kwasów omega-3.

alg-borje.pl

121

Odp: Kosmetyki naturalne

Hildegard Braukmann daje ogromną różnicę i po prostu widać efekty stosowania kosmetyku, ale przecież logiczne, że dla mocnej zmiany np. stanu cery trzeba się też mocno napracować. Inna sprawa to właściwe, systematyczne stosowanie kosmetyków. Bo jednak naprawdę pozytywna zmiana wymaga solidności. Sam sensowny skład kosmetyku cudu nie zapewni ;-)

122

Odp: Kosmetyki naturalne

Polecam olej arganowy, który jest jednym z najbardziej cenionych kosmetyków anty-aging. Dzięki odpowiednio zbilansowanej kompozycji nienasyconych kwasów tłuszczowych posiada lekką konsystencję, szybko się wchłania i dociera do głębokich warstw skóry. Nie tylko nawilża, ujędrnia i odżywia, ale też łagodzi zmiany skórne, które powstały na skutek alergii, trądziku czy AZS.

marokosklep com

marokosklep.com

123

Odp: Kosmetyki naturalne

Ostatnimi czasy to się przeprosiłam z peelingami różnego typu, kiedyś raczej omijałam takie zabiegi szerokim łukiem. Czasami sobie peeling zrobię sama czasami z gotowca skorzystam. Sporo rzeczy kupuję przez stronę e-naturalne.pl – gotowe peelingi i bazy z których mogę sobie samoróbkę zrobić.

124

Odp: Kosmetyki naturalne

eee tam konkursy, czy eventy, zamiast stać w kolejce i obijać się o ludzi tylko po to żeby dostać gratis, czy próbkę wolę usiąść z kubkiem kawy i zamówić ulubione kosmetyki naturalne z benton w kilka minut;)

125

Odp: Kosmetyki naturalne

Używajcie systematycznie kosmetyków Hildegard Braukmann - bardzo dobry efekt dal mi ich peeling HB, ale ogólnie dla dużej zmiany potrzebna jest właśnie systematyczność i jakość tych produktów. W przeciwnym wypadku dobrej zmiany nie będzie. Cera wymaga odpowiedniej pielęgnacji - w przeciwnym wypadku kolejne zabiegi wiele nie dadzą.

126

Odp: Kosmetyki naturalne

Działanie śluzu ślimaka, na którym oparto skład kremu Naturalis Superactive, jest potwierdzone. Dzięki zawartości wielu substancji aktywnych m.in. kolagenu, elastyny, kwasu glikolowego i alantoiny, nadaje skórze jędrność i elastyczność, redukuje zmarszczki oraz nawilża.

produktynaturalne.pl

127

Odp: Kosmetyki naturalne

Ja trafiłam na stronę polskiej marki Alilla  i kupiłam sobie paletę mineralnych cieni którą jestem oczarowana.Bez parabenów ,silikonów ,w pełni naturalne w szerokiej gamie kolorów a po za tym nie drogie .No dla mnie bomba.

128 Ostatnio edytowany przez lolina13 (2017-12-22 15:23:52)

Odp: Kosmetyki naturalne

Hej,
ja też stawiam na kosmetyki naturalne, stąd  http://tanieleki.com.pl/ dowiedziałam się jak można je kupić tanio smile dodatkowo wiem już z jakich promocji powinnam korzystać, a czego unikać. Polecam i wam poczytać te cenne rady smile

129

Odp: Kosmetyki naturalne

beautystore.oriflame.pl/2197773

130

Odp: Kosmetyki naturalne

A kosmetyki roślinne Vegetalis ktoś używał?

131

Odp: Kosmetyki naturalne

U nas naprawdę widzimy efekty stosowania kosmetyków Hildegard Braukmann.
One właśnie dają radę - o ile jest zachowana systematyczność.
Nie mam żadnych problemów z cerą, również ze skórą dłoni - a to dzięki ich kremowi ziołowemu do rąk.
Polecam również ich wodę toaletową. Oni mają naprawdę fajne, jakościowe kosmetyki.

132

Odp: Kosmetyki naturalne

Ja polecam naturalne kosmetyki konopne (nie kojarzcie ich z marihuaną, są to czyste produkty CBD). Rewelacja - stosuje zarówno maść konopną na twarz jak i olejek CBD. Można je kupić w sklepach internetowych np. hempking.eu smile

133

Odp: Kosmetyki naturalne

Ja używam kosmetyków naturalnych z Bioselect  i jestem bardzo z nich zadowolona. Pięknie nawilżają i wygładzają cerę a także ją chronia. Wydaje, przyjemnie pachnące i co fajne nie za miliony;)

134

Odp: Kosmetyki naturalne

Warto zwrócić uwagę na skład kosmetyków "naturalnych", bo wiele z nich jest naturalna tylko z nazwy. W 100% ziołowym kosmetykiem jest Nefret. Moja mama używa tego preparatu na skórę głowy, bo walczy z łuszczycą.

135

Odp: Kosmetyki naturalne

ssssss napisał/a:

Warto zwrócić uwagę na skład kosmetyków "naturalnych", bo wiele z nich jest naturalna tylko z nazwy. W 100% ziołowym kosmetykiem jest Nefret. Moja mama używa tego preparatu na skórę głowy, bo walczy z łuszczycą.

Gdzie można go dostać? Chętnie wypróbuję, skoro jest ziołowy

136

Odp: Kosmetyki naturalne

uzywam sylveco bardzo fajne kosmetyki wink

137

Odp: Kosmetyki naturalne

Z kosmetyków naturalnych to zdecydowanie polecam antyperspirant z bee-eco Sklep z bardzo dobrymi jakościowo produktami. Mam wrażliwą skórę także bardzo ciężko jest mi używać antyperspirantów z drogerii. Przeważnie kupowałam w aptece, a teraz zamawiam online razem z mydełkami naturalnymi i świecami.

138

Odp: Kosmetyki naturalne

Chętnie sięgam po naturalne kosmetyki i przyznam, że teraz pierwsze na co patrzę przy zakupie to skład produktu smile

139

Odp: Kosmetyki naturalne

Gorąco polecam sklep rafa-shop.pl mają bardzo dobre kosmetyki naturalne ze sprawdzonym składem! Korzystam i jestem bardzo zadowolona, dziewczyny sprawdźcie smile

140

Odp: Kosmetyki naturalne

Ania74 napisał/a:

Gorąco polecam sklep rafa-shop.pl mają bardzo dobre kosmetyki naturalne ze sprawdzonym składem! Korzystam i jestem bardzo zadowolona, dziewczyny sprawdźcie smile

Na kosmetyki naturalne przerzuciłam się już dawno, bo mają dobre składy!

Skusiłaś i zajrzałam na stronkę. smile
Teraz nęci mnie, żeby wypróbować coś z kosmetyków konopnych, o których pisała Ewka254, bo widzę, że bio olej kosmetyczny konopny Etja, akurat jest w promocji.