141 2018-04-12 13:32:08

Odp: Kosmetyki naturalne

bibitka napisał/a:

Z kosmetyków naturalnych to zdecydowanie polecam antyperspirant z bee-eco Sklep z bardzo dobrymi jakościowo produktami. Mam wrażliwą skórę także bardzo ciężko jest mi używać antyperspirantów z drogerii. Przeważnie kupowałam w aptece, a teraz zamawiam online razem z mydełkami naturalnymi i świecami.

Oprócz tego bee-eco.pl ma fajne mydełka naturalne , dobrze nawilżają skórę i pięknie pachną smile polecam przejrzec na ich stronie, ja te mydełka kupuję regularnie w większych partiach (są tanie swoją drogą jak na takie naturalne mydła). A co do naturalnych antyperspirantów to raz stosowałam ten od nich i przyznam, że lepiej działał niż taki z drogerii.

142 2018-04-16 11:56:44

Hildegard Braukmann polecam - super to działa, niezawodnie, zdecydowanie widać efekty stosowania.
Tylko zasada w kosmetykach jest taka, że kluczowe znaczenie ma systematyczność stosowania.
Macie dobrej jakości kosmetyki, to wtedy widać zmianę na plus.

143 2018-04-17 08:41:47

Dobre jakości kosmetyki nam do SPA dostarcza sklep E Naturalne (e-naturalne.pl). Terminowi, solidni, jeśli przesyłka ma być wysłana konkretnego dnia to rzeczywiście jest, nie przeciągają realizacji w czasie itp. Można się dodzwonić, odpisują na maile, jest – OK.

144 2018-04-18 14:38:13

stapka18 napisał/a:
ssssss napisał/a:

Warto zwrócić uwagę na skład kosmetyków "naturalnych", bo wiele z nich jest naturalna tylko z nazwy. W 100% ziołowym kosmetykiem jest Nefret. Moja mama używa tego preparatu na skórę głowy, bo walczy z łuszczycą.

Gdzie można go dostać? Chętnie wypróbuję, skoro jest ziołowy

Możesz zamówić go na stronie nefret.pl. Ja tak robię i jestem zadowolona z prostej transakcji i dostawa jest w miarę szybko smile

145 2018-04-20 11:37:53

ssssss napisał/a:
stapka18 napisał/a:
ssssss napisał/a:

Warto zwrócić uwagę na skład kosmetyków "naturalnych", bo wiele z nich jest naturalna tylko z nazwy. W 100% ziołowym kosmetykiem jest Nefret. Moja mama używa tego preparatu na skórę głowy, bo walczy z łuszczycą.

Gdzie można go dostać? Chętnie wypróbuję, skoro jest ziołowy

Możesz zamówić go na stronie nefret.pl. Ja tak robię i jestem zadowolona z prostej transakcji i dostawa jest w miarę szybko smile

Dzięki za szybką odpowiedź! Zamówię go sobie na pewno, a dla męża preparat na łuszczycę, bo ma taką suchą skórę na głowie, nie wiemy czy to na pewno łuszczyca...

146 2018-05-07 14:14:22

Polecam zajrzeć na bee-eco.pl smile ja stamtąd często kupuje mydła i dezodoranty naturalne. Pięknie pachną i są tanie jaka na takie naturalne kosmetyki. Od tych marketowych pełnych chemii kosmetyków coraz bardziej już oddalam się  smile

147 2018-05-10 16:19:20

Najcenniejszy olej na świecie, z nasion opuncji figowej, nazywany jest naturalnym botoksem, gdyż przeciwdziała starzeniu się skóry. Poziom nienasyconych kwasów tłuszczowych przekracza w nim 75%. Wypełniają one niedobory składników tłuszczowych w skórze, stabilizując strukturę płaszcza hydrolipidowego i spowalniając utratę wody z komórek. Zawiera dodatkowo witaminę E i K1 czy beta-karoten.

marokosklep. com

148 2018-05-17 12:00:23

Zdecydowanie Hildegard Braukmann jako pewniak - ich kosmetyki u mnie się mega sprawdzają i widzę efekty ich stosowania.
Powiedzmy sobie szczerze - np. dla mojej cery ich produkty były totalnym ratunkiem, bo miałam ogromne problemy.
Teraz mam już zdecydowanie święty spokój i tak powinno to wyglądać.
Prawda?