1

Temat: Wybielanie zębów gdzie

Niedługo biorę ślub i chcę wybielić sobie zęby, wiadomo zdjęcia smile. Zastosowałam na próbę paski, ale efekt mnie nie zachwycił. Gdzie w Zachodniopomorskim (Szczecin i okoice najlepiej) mogę wybielić zęby za rozsądną cenę?

2

Odp: Wybielanie zębów gdzie

-> Jeżeli dużo palisz, paski mogą być niewystarczające i efekt się długo nie utrzyma. Ja bym zastosowała wybielanie laserowe, skoro to taka ważna okazja. Jedną z klinik stomatologicznych jest Froe, niedawno powstali, ale już cieszą się zaufaniem klientów.  Można u nich wybielić zęby, maja też szeroka ofertę stomatologiczną, ortodontyczną, chirurgiczną i implantologię. Można wyszukac ich stronę w internecie.

3

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Polecam iwodent-lublin.pl

4

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Moim zdaniem najlepsze efekty daje profesjonalne wybielanie zębów. Ja jakiś czas temu byłam w salonie white&beauty w Warszawie, mają całkiem przystępne ceny, a efekty są naprawdę fajne. Sprawdziłam, w Szczecinie też mają salon zobacz ich ofertę może Cię to zainteresuje

5

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Wystarczy systematyczność. Właśnie systematyczne stosowanie ajony dało mi białe zęby, które naprawdę wyglądają bardzo efektownie.
I nie wydałam na to kupy kasy - najpierw zawsze starajcie się eliminować przyczyny brzydkich zębów, a dopiero wtedy warto zabrać się za ich wybielanie.

6

Odp: Wybielanie zębów gdzie

I raczej dobra pasta - ja byłam zawsze systematyczna, a dopiero przy ajonie jakoś te zęby zaczęły lepiej wyglądać. Inna sprawa, że zaczęłam zmieniać moje przyzwyczajenia. Teraz zęby wyglądają już o niebo lepiej, są zdrowe, ładne, białe. Sama nie myślałam, że uzyskam taki efekt.

7

Odp: Wybielanie zębów gdzie

ja w tym gabinecie w Szczecinie wybielałam zęby i mogę go polecić, efekty super a zależało mi żeby mieć łany uśmiech na ślub - w końcu to wyjątkowy dzień smile i efekty niesamowite, oczywiście warto też po wybielaniu zmienić swoje nawyki, żeby efekt utrzymywał się dłużej

8

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Też koniecznie chciałam poprawić wygląd swojego uśmiechu przed ślubem, posłuchałam znajomych i wybrałam gabinet Ann-Dental w Będzinie. Profesjonaliści, efekt super, jeśli ktoś jest z okolic to polecam

9

Odp: Wybielanie zębów gdzie

ja wybielałam zęby lampą Beyond (zabieg trwa tylko 30min!) w centrum vita medica w Warszawie :) Bardzo polecam

10

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Jak ktoś pali, lubi herbatę, kawę to paski i pasty wybielające nic nie dadzą. Nawet jak się je będzie stosować regularnie. Już przez to przechodziłam. Podobnie jak Ty chciałam mieć ładne zęby na ślub. Wybielanie akurat nie wchodziło w grę, ani laserem, ani aktywnym tlenem. Mój dentysta stwierdził, że mam za wrażliwe zęby. Zaproponował w zamian piaskowanie – tańszy i nie aż tak bardzo inwazyjny zabieg. Efekt podobny do wybielania, nieco krócej się utrzymuje, ale warto. Ja robiłam w Rojekdental (Olsztyn).

11

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Wybielanie aktywnym tlenem nie jest szkodliwe dla szkliwa. Całość trwa około godziny i jest całkowicie bezbolesne, przynajmniej dla mnie było (zabieg wykonywałam w Klinice Herckiej w Gliwicach). Po zabiegu trzeba się tylko pilnować, żeby przez około tydzień nie pić barwiących napojów (w tym kawy i herbaty). Wskazana jest także dokładniejsza higiena jamy ustnej, ale o tym-jak myślę-powinien Cię już poinformować Twój stomatolog.

12

Odp: Wybielanie zębów gdzie

ja długo zastanawiałam się na wybielaniem, ale zanim się na to zdecydowałam, to stwierdziłam, że usunę kamien i zrobię piaskowanie. Iiiii.... wystarczyło:D Oczywiście nie są bielsze, ale wrócily do swojego naturalnego koloru, ktory nigdy nie był jakiś ciemny (póki nie zaczęlam palić i pić kawy;)). Poradziła mi to moja pani stomatolog w Bamedzie i cieszę się, że jej posłuchalam

13

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Dziewczyny, nie róbcie tego, istnieją znacznie lepsze rozwiązania problemu. Jakie? Choćby wprowadzenie pasty ajona, systematycznego mycia.
Musicie same dbać o to, aby eliminować przyczyny  Waszych problemów. Fajki i kawa nie pomagają. Usuńcie to ze swojego życia, a lepiej się poczujecie i generalnie zęby się zmienią.
To nie jest kuracja tygodniowo, na zmiany jednak będziecie musieli poczekać.

14

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Taka sama sytuacja - wystarczy kilka miesięcy z ajoną i barwa Waszych zębów powinna się diametralnie zmienić - wszystko zależy od was.
Optymalnie jeśli szczoteczka będzie miękka, a myć będziecie metodą wymiatania. Zmiany powinny być istotne i trwałe, ale oczywiście wszystko zależy bezpośrednio od was samych.

15

Odp: Wybielanie zębów gdzie

W domu, we własnej łazience, przy wykorzystaniu ajony, systematycznego mycia i rezygnacji z kiepskiej diety. Utrzymanie ładnie wyglądających zębów nie wymaga cudownych rozwiązań.
Trzeba dbać tylko o podstawy i wtedy korzyści będą widoczne. Zębów nie poprawia się z dnia na dzień - potrzebna cierpliwość, ale wtedy również efekt jest po prostu trwały.

16

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Prawda jest taka, że jedyną skuteczną metodą wybielania zebów jest po prostu ich systematyczne mycie. Czyli pasta ajona, miękka szczoteczka itd.
Ważna jest rezygnacja z używek. Stawiając na klasyczne zabiegi nigdy efektów nie uzyskacie, albo będą one tymczasowe.

17

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Czy na prawdę brak fluoru w paście może mieć aż tak ogromny wpływ na wybielanie zębów? Aktualnie mam jedną ze znanych past, ale efekty nie są zadowalające.
Jak to rozwiązać? Sama zmiana pasty coś zmieni? Niestety, ale palę fajki sad

18

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Można używać past, pasków i różnych innych środków, które pomagają, ale wiadomo te domowe sposoby utrzymują się krócej i trzeba temu poświęcić więcej uwagi, dbałości. Najszybszy efekt to na pewno wybielanie u dentysty. Ja skorzystałam z usług stomatologa z Olsztyna (dr Sujka) i wybieliłam zęby ponoć najnowocześniejszą metodą beyond. Efekt? 60 minut cierpliwości w gabinecie i bye bye żółte zęby. Warto było. Przynajmniej płacisz raz i wiesz, że pomoże, a nie wykupujesz pół apteki, by przetestować różne produkty. Ten etap też mam za sobą i żałuję, że od razu nie zainwestowałam w wybielanie u dentysty.

19

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Może nie w Szczecinie, ale polecam bardzo ze swoich okolic dr Wiktora Abłażewicza z blueklinik.pl/pl Naprawdę profesjonalna i miła obsługa przy wszelkich zabiegach stomatologicznych.

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Możemy polecić metodę Nite&White - 14 dni wybielania w domu. Wizyta tylko w celu wykonania indywidualnej szyny. - Szczecin Pogodno, ul. Żołnierska 13A/1

21

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Najważniejsze jest eliminowanie używek - kawa, fajki, wino - to nie pomaga. Dużo daje również odpowiednie szczotkowanie, pasta ajona, jakaś miękka szczoteczka, którą będziecie zmienili co kilka miesięcy. Rozsądna dieta również robi swoje i dzięki temu te zęby powinny być w dobrym stanie.

22

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Moim zdaniem najlepszym preparatem do wybielania zębów w warunkach domowych jest eWhitening . Oprócz świetnego rezultatu, zaletą jest brak nadwrażliwości oraz cena, która obejmuje nie tylko żel, ale również nakładki termoformowalne. Sam efekt jest naprawdę super, już chyba wszyscy moi znajomi wybielają zęby tym preparatem. Polecają go także stomatolodzy. Można go zakupić na allegro  kosztuje niecałe 40 zł ale warto zainwestować jeśli chce się mieć fajnie białe zęby

23 Ostatnio edytowany przez dana3571 (2015-06-02 10:30:48)

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Środek do wybielania zębów - http://ibright.pl ja to uzywałam no i mam teraz bielsze zęby. Moze nie takie jak po profesjonalnym wybielaniu ale dla mnie efekty sa wystarczające za tą cene.

24 Ostatnio edytowany przez dynamical (2015-08-20 12:57:50)

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Polecam nie tylko do wybielania Panią doktor z Krakowa, taki dentysta to skarb, bo już miałam wielu i żaden nie potrafił tak szybko i bezboleśnie leczyć. Moim zdaniem nawet z dalszych okolic warto tam dojechać (ja tak  robię), poczytajcie sobie http://stomatologiaswiatkowska.pl tyle doświadczenia mało kto ma.

25

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Żaden zabieg, żadne cudowne metody, a jedynie systematyczność. Będziecie działali zdrowo, odpowiednio, to wam się te zęby odmienią, ale nie oczekujcie, że ta odmiana przyjdzie z dnia na dzień. Ona po prostu wymaga czasu.

26

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Wystarczy ajona, systematyczność i będzie lepiej. Wybielanie zębów to proces w którym faktycznie można je diametralnie odmienić w krótkim czasie, ale a chwilę. Natomiast przy rozsądnych zasadach pielęgnacji, te zęby są po prostu odmieniane na zawsze.

27

Odp: Wybielanie zębów gdzie

a wszystko dobrze po wybielaniu? boje sie ze zeby stana sie nadwrazliwe...

28

Odp: Wybielanie zębów gdzie

ola78 nie powinnas miec obaw, że zęby stana się nadwrażliwe. Ja wybielałam kilak tygodni temu i nic złego się nie dzieje. Ważne, aby zrobić to w profesjonalnej miejscu. Ja zdecydowałam się na wybielanie w klinice Unident w Radomiu i jestem naprawdę bardzo zadowolona. Efekt super, właśnie takiego oczekiwałam.

29

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Ja wybielalam w klinice Unident - bezbolesnie i na NFZ. Polecam.

30

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Dobra dieta, zwykła ajona, do tego nieco systematyczności i sobie zęby do zdrowia przywrócicie. Tylko nie spodziewajcie się, że dobrze będzie natychmiast. Bo ja samą pastą wybieliłam zęby, mocno, ale trwało to w sumie kilka miesięcy. Szybciej się po prostu nie da.

31

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Używajcie ajony, przy systematycznej pielęgnacji możecie przywrócić zębom normalność - to nie wymaga cudownych metod, tylko dbałości o absolutne podstawy. W przeciwnym wypadku nie przywrócicie zębom normalności. Musi pojawić się systematyczność, zaangażowanie i wtedy rzeczywiście uzyskacie efekty.

32

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Podobne zdanie - nie cudowne zabiegi, a odpowiednia i podstawowa pielęgnacja. To właśnie w taki sposób można przywrócić zębom normalność.
Z dnia na dzień mega efektów na pewno nie uzyskacie.

33

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Używajcie oczywiście ajony. Dla utrzymania zdrowych zębów kluczowe znaczenie ma systematyczność. O ile zostanie ona odpowiednio dotrzymana, to Wasze zęby powinny być w optymalnej kondycji. Przy czym nie oczekujcie, że one odmienią się natychmiast. Dopiero po czasie można powiedzieć, że faktycznie zyskały one odpowiednią zmianę.

34

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Dobre szczotkowanie pomaga, ale nie od razu. U mnie to był efekt pewnego dobrego okresu, kiedy faktycznie barwę odmieniłam. Pasta nie powinna zawierać fluoru, wiem jak to wyglądalo u mnie - wprowadzenie ajony dało duzą zmianę, ale jednocześnie dbałam o dobrą dietę, nie miałam używek. Efekty mam.

35

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Mogę jedynie potwierdzić, że odpowiednią systematycznością można wiele odmienić - ale to musi też być solidna pasta i odpowiednia szczoteczka.
Kolejna kwestia to dieta - bez odpowiedniej, pozbawionej używek, wiadomo, że ogromnych zmian nie uzyskacie, bo niby w jaki sposób miałoby do tego dojść?

36 Ostatnio edytowany przez dynamical (2016-02-22 13:04:36)

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Moim zdaniem takie paski tylko niszczą bardziej zęby, a na pewno nie dają spodziewanego efektu. Ja bym nie czekała, tylko od razu biegła do dentysty. Super klinika dentystyczna jest w Gliwicach http://vita-dent.gliwice.pl ale to Śląsk. Jednak jakby ktoś inny chciał skorzystać to polecam, bo zdecydowanie wiedzą, jak zadbać o zęby wink

37

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Identycznie uważam. Dobre szczotkowanie, stosowanie pasty ajona, systematyczność i faktycznie efekty są widoczne, ale dzięki podejściu i pielęgnacji. Nic nie dzieje się samo - do zmian potrzebne są zmiany w życiu.

38

Odp: Wybielanie zębów gdzie

No tak higiena jest bardzo ważna. Ale mimo wysiłku, jaki włożyłam moje zęby nie miały odpowiedniego koloru. Dlatego się zdecydowałam na wybielanie zębów w Galerii Uśmiechu. Postawiłam na ich nową metodę Prevdent, przyznam, że efekty mnie zaskoczyły. Zęby są białe i dzięki temu, że w tej metodzie nakłada się na zęby specjalne serum to po zabiegu zęby wyglądają na bardzo zdrowe.

39

Odp: Wybielanie zębów gdzie

poszukaj sobie tutaj na portalu znajdzlekarza

40

Odp: Wybielanie zębów gdzie

ja wybielałam u mojej zaufanej dentystki Pani Krystyny Domagały u mnie w Legnicy, jasne systematyczność jest ważna ale ja naturalnie mam dość ciemne szkliwo i dużo lepiej czuję się z wybielonymi zębami

41 Ostatnio edytowany przez GaleriaUsmiechu (2018-07-25 10:10:31)

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Teraz dostępne są takie systemy wybielania zębów, których stosowanie daje efekty już po 10 dniach. Można zakupić je w aptece i należą do bezpiecznych preparatów, jednak nie dają takiego efektu jak profesjonalny zabieg w gabinecie dentystycznym. Zęby można wybielać metoda nakładkową tzw. nocną, którą używa się z zastosowaniem odbarwiających żelów lub za pomocą specjalistycznej lampy.

Galeria Uśmiechu - gabinet stomatologiczny Częstochowa

42

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Większość oferujących te wybielanie to ściema. Ja bym raczej skłaniał się ku zmianie diety lub coś w tym stylu.

43

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Bardzo fajną ofertę ma gabinet HD Dental – . Wysoka jakość usług, a ceny naprawdę atrakcyjne, co dla mnie jest bardzo ważne. Kilka razy byłam na wizycie u doktora Tomasza Herczakowskiego i jestem bardzo zadowolona z poziomu obsługi (leczyłam zęba kanałowo i usuwałam górną szóstkę).

44 Ostatnio edytowany przez bboson (2016-05-03 13:09:43)

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Jeśli chcesz skutecznie wybielić zęby to musisz udać się do gabinetu , który profesjonalnie się tym zajmuje. Żadne wybielające paski nie dadzą ci takiego efektu, jak sam zabieg wybielający, który trwa naprawdę szybko. Efekt długo się utrzymuje i uważam, że warto zainwestować w piękny uśmiech.

toksykologia: książki | usuwanie cellulitu wrocław

45

Odp: Wybielanie zębów gdzie

A ja się boje, że jak wybiele zęby to potem będe musiała to robić non stop.  W sensie, że szybciej będą żółkły. Myslicie, że moje obawy się potwierdzą?

46

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Dbajcie o dobrą pielęgnację i wtedy zmiany będą widoczne, to jednak wymaga czasu. Wybielanie zębów nie przychodzi od razu - na pewno jego rozwiązaniem nie są zabiegi. Żeby doprowadzić zęby należy po prostu dobrze do tego podejść. Wtedy będzie lepiej.

47 Ostatnio edytowany przez neptun88 (2016-06-05 07:56:22)

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Bardzo ciekawe efekty wybielania osiągniemy z żelem iBright, warto wypróbować ten popularny w USA środek.

Ciesz się ładnym uśmiechem z iBright http://tu-promocja.sklep.pl/ibright/

48

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Normalnie uzywałam ajony, zmieniłam dietę, zadbałam o wyeliminowanie używek i rzeczywiście te zęby na jakości zyskiwały.
Barwa jest w porządku, nie sądziłam nawet że zmieni się aż tak bardzo - wygląda to ok, ale zanim udało mi się osiągnąć taki efekt, tego czasu również minęło sporo.

49

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Słyszeliście o paście iwhite? Ja używam jej od pół roku i moje zęby przez cały ten okres wybieliły się o 4 tony! Specjalnie kupiłam sobie skalę 16 odcieni zęba od barwy A1 do D4 i miałam C2 a teraz mam D2 smile:):)):):) POLECAM!

50

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Używam iWhite nakładek i pasty, i efekty są widoczne już po kilku pierwszych użyciach nakładek, cały czas używam też pasty iWhite i efekty utrzymują się nawet do 3 miesięcy, natomiast pasta cały czas poprawia efekty.

51

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Normalnie szczotkujesz zęby, dbasz o barwę i wtedy stopniowo powinno być coraz lepiej.
Podstawami działajcie, nie oczekujcie cudów. To tymi podstawowymi krokami naprawdę można wywołać fajną zmianę i na to zwracajcie uwagę.

52

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Ja korzystałem z różnych past wybielających, ale efekty raczej marne.

53

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Pasta ajona pomaga, ale duże znaczenie ma również odpowiednia barwa, rozsądne podejście do tematu. Wiem jak to wyglądało u mnie. Przynajmniej jak na razie nic złego się nie dzieje - zęby wróciły do normalności, barwa jest zadowalająca, wszystko poszło w odpowiednim kierunku i oby tylko dalej to tak wyglądało. Bez zabiegów!

54

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Ajona, systematycznośc, odpowiednie podejście, tak powinna nadejść zdecydowana poprawa, ale natychmiast takiego efektu nie da się osiągnąć.
Myślę, że duża zmiana to nie jest kwestia chwili, a miesięcy i dzieki temu ta barwa jest wtedy rzeczywiście stała, atrakcyjna, taka jaka być powinna.
Po prostu zwracajcie uwagę na podstawy.

55

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Wprowadziłem sobie ajonę miesiąc temu, na razie trudno oceniać barwę, ale ogólnie czuję znacznie dłużej świeżość w ustach. Przy poprzedniej paście tego nie było. Nie wiem z czego dokładnie to wynika, ale naprawdę jest lepiej. Na poprawę barwy jeszcze przyjdzie czas.

56

Odp: Wybielanie zębów gdzie

A próbowałyście może wybielać skórką od banana? Gdzieś pisali, że niby skuteczne, zdaję sobie sprawy, że może nie działa tak jak metody stomatologiczne, ale może coś tam troszkę pomoże?

57

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Hej, najlepiej licówki założyć, bo inne metody są mało skuteczne. Ja zakładałam licówki w CMP na Komorowskiego w Krakowie i wyszło świetnie smile Lubię szybki efekt smile

58

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Przede wszystkim normalne, podstawowe szczotkowanie, dobra dieta i brak używek.
Przy samej ajonie można sytuację naprawdę mocno odmienić w krótkim czasie, trzeba tylko zwrócić uwagę na totalne podstawy, wtedy sytuacja będzie tylko o wiele lepsza.
Da się?

59

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Ja bym nie kombinowała na Twoim miejscu tylko poszła na zabieg usuwania kamienia nazębnego. Sama byłam w Endo-Medica i bardzo sobie chwalę. Nic dziwnego, że mówi się, że to bardzo dobry stomatolog z Tych.

60

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Wybielanie zębów ma zły wpływ na trwałość zębów.

61 Ostatnio edytowany przez Katia (2016-12-12 06:46:09)

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Jest kilka metod wybielania zębów. Wśród najpopularniejszych znajdują się przed wszystki
- wybielanie przy pomocą lampy Beyond;
- wybielanie zębów metodą nakładkową;
- wybielanie zębów za pomocą pasków i past wybielających;
- wybielanie zębów martwych;

Ta ostatnia metoda stosowana jest dla zębów charakterystycznie poszarzałych w wyniku przerwania kanałów nerwowych.

Więcej informacji na temat poszczególnych metod znaleźć można na: http://proclinicdental.pl/service/wybielanie-zebow/

62

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Normalnie szczotkujesz ajoną i poprawa barwy na pewno będzie widoczna. Może nie jest tak, że jakoś natychmiast zrobi się idealnie, ale z czasem na pewno. Akurat w moim przypadku mocna zmiana nie wymagała mnóstwa czasu. Wszystko udało się dosyć szybko ogarnąć, czyli ogólnie da się...

63

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Polecam skorzystać z wybielania w Galerii Uśmiechu w Częstochowie - galeria-usmiechu.pl/. Zabieg wykonywany jest szybko i w miłych warunkach a sam efekt widać na pierwszy rzut oka wink

64

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Ja przed ślubem wybielałam zęby w klinice estetica w Warszawie. Teraz właśnie mam w planach iść na oczyszczanie twarzy tez właśnie do tej kliniki, bo byłam zadowolona z efektu wybielania także mam nadzieję, że z oczyszczania także będę zadowolona

65

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Ja chodzę do swojego stomatologa z Tarnowskich Gór, a konkretnie do BlueKlinik wink I serdecznie polecam każdemu smile

66

Odp: Wybielanie zębów gdzie

wybielałam zeby w Krakowie w Studio Stomatologii Estetycznej SE+, dla mnie najlepsi w mieście. Na Batorego znajdziesz ta klinikę ale poszukaj w internecie

67

Odp: Wybielanie zębów gdzie

a jakie metody wybielania zębów polecacie? lepiej w salonie czy może są jakieś super pasty do zębów albo paski?
pozdrawiam

68

Odp: Wybielanie zębów gdzie

ta metoda lampami Beyond jest chwalona, sama też sobie wybielałam nią zeby w krakowskiej klinice Stomatologii Estetycznej SE+ na Batorego. MAją tam też inne meto wybielania zebów, licówki itd

69

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Z wybielaniem zębów trzeba być bardzo ostrożnym. Zanim zdecydujesz się na ten zabieg, warto poprosić dentystę aby ocenił odporność Twojego szkliwa i wcześniej wypełnił wszelkie ubytki. Jeżeli od razu, bez wcześniejszego przebadania i wyleczenia zębów zdecydujesz się na wybielanie, wówczas Twoje zęby mogą stać się bardzo wrażliwe na zimną i ciepłą temperaturę potraw i napojów. Dlatego warto skorzystać z pomocy doświadczonego centrum medycznego. Liczną grupę ekspertów posiada w swoim zespole Centrum Medyczne BM Quality Med w Gliwicach. Można umówić się na pierwszą wizytę i skonsultować skuteczność takiego zabiegu.

70 Ostatnio edytowany przez GaleriaUsmiechu (2018-07-25 10:12:12)

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Wybielanie zębów domowymi sposobami za pomocą cytryny, sody itp. nigdy nie da takiego efektu jak zabieg wykonany w profesjonalnym gabinecie. W naszej wieloletniej praktyce stosujemy wybielanie za pomocą jednorazowego zabiegu jak i metodą nakładkową, którą pacjent kontynuuje w domu. Wybielanie za pomocą lasera potrafi już w 15 minut wybielić widocznie zęby nie narażając nas na nadwrażliwość. Dużo więcej informacji oraz porad znajduje się na naszej stronie galeriausmiechu.net.pl/gabinet-stomatologiczny-zabiegi/.

Galeria Uśmiechu - gabinet stomatologiczny Częstochowa

71

Odp: Wybielanie zębów gdzie

ja to jednak zostanę przy naturalnej paście na bazie aloesu bez fluoru... : )

Miłośnik aloesu do picia, zdrowego odżywiania i oczyszczania organizmu ze zbędnych toksyn. Baluje na http:/www.zawszezdrowie.pl

72

Odp: Wybielanie zębów gdzie

W okolicach Szczecina to gabinet Medesdent bardzo polecam, mają dobrą lampę Beyond Polus, jedną z najlepszych na świecie, wybielałam tam zęby i efekt wręcz rewelacyjny smile koszt u nich też nie jest duży mimo tak dobrego sprzętu jaki maja.

73

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Zakupiłam na tej stronie ten model pasków dla męża: paski-crest.pl/home/54-paski-wybielajace-crest-whitestrips-noticeably-white.html Muszę przyznać, że u niego różnica jest kolosalna - widać, że działają. Teraz bym chciała zakupić takie same dla siebie. Myślicie, że na kobiety działają tak samo? Ogólnie widze po mężu efekty więc z całego serca polecam.

74

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Ja wybielanie zębów zrobiłam rok temu w centrum stomatologicznym Aldent w Lublinie. Jestem bardzo zadowolona efekty tego zabiegu widoczne do dzisiaj. Personel medyczny bardzo miły.

75

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Najlepiej będzie wybielać profesjonalnie w gabinecie. Z domowych sposób próbowałam ssania oleju i dawał efekty tylko trzeba było długo czekać. Poza tym działało to antybakteryjnie więc wpływało pozytywnie na problemy z próchnicą. Chociaż znalazłam parę innych sposobów, które warto by było przetestować: kobiety.pl/uroda/10-domowych-sposobow-na-snieznobiale-zeby Nie wiedziałam, że skórka pomarańczy ma właściwości wybielające.

76 Ostatnio edytowany przez Marzenka (2018-02-07 11:06:19)

Odp: Wybielanie zębów gdzie

W Krakowie polecam klinikę stomatologiczną na ulicy Radzikowskiego. Jest to zdecydowanie jedno z lepszych miejsc jesli chodzi o wybielanie zebów w Krakowie:
http://www.zietekclinic.com/uslugi/wybi … ow-krakow/ -  daję tutaj kontakt

Aktualnie wybielają tam dwiema metodami
wybielaniem nakładkowym
wybielaniem za pomocą lampy beyond
Polecam umówić się na wizytę.To lekarz stomatolog powinien dobrać odpowiednią metodę. Dla wrażliwszych zębów ponoć jest bardziej polecana metoda wybielania nakładkowego.
Efekt będzie zdecydowanie lepszy niż jakbyście chcieli wybielić zęby powszechnie dostepnymi paseczkami wybielającymi.

77 Ostatnio edytowany przez Amandakm (2018-02-10 18:05:17)

Odp: Wybielanie zębów gdzie

A próbowałaś na początek wybielać zęby w domu preparatami typu ibright http://medicot.pl/produkt/preparaty-do- … e-ibright/ ? Może warto od tego zacząć zanim wydasz 500 zł na wybielanie u dentysty

78

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Próbowałam domowego wybielania i pojawiły mi się straszne przebarwienia na zębach tak,że teraz takich rzeczy nie robię sama. Jako,że mam aparat stały ostatnio zdecydowałam się na piaskowanie w klinice Provital na Gocławiu , które jest zalecane dla pacjentów ortodontycznych i usuwa osad oraz wszelkie przebarwienia z zębów. Super sprawa. Moje ząbki od razu lepiej wyglądają.

79

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Bo domowe sposoby są  bez sensu. Sama próbowałam wybielać sodą z olejem kokosowym i nic mi to nie dało. Po prostu poszłam do mojego dentysty  - gabinet Medentes w Przecławiu - i zajął się tym jak trzeba.  Efekt mam do dziś a ponad pół roku minęło. Koszt tego nie jest duży a efekt widoczny, moim zdaniem warto wybielać profesjonalnie.

80

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Jak dla mnie najlepszym sposobem na wybielanie zębów jest ta pasta: BLANX PURE WHITE   kupuję ją zawsze na stronie estetic-dent-sklep.pl  Używam już ją jakiś czas i jestem bardzo zadowolony z efektów. Wcześniej nic nie pomagało a ta daje radę

81

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Ja z kolei jestem zdania, że najlepiej jednak u dentysty, profesjonalnie, bo samemu się tak nie zrobi tego dobrze a i specyfiki są różne, może nie zawsze dobre dla naszego zdrowia. Ja wybielam w Ars Dentana w Gdyni przy Rdestowej i jestem zadowolona z efektów, długo się utrzymują.

82

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Dokładnie, od domowych sposobów nie ma co oczekiwać jakichś efektów, a można za to zniszczyć sobie szkliwo.

83

Odp: Wybielanie zębów gdzie

W Kaliszu na Dobrzeckiej mieści się Dentical i to bardzo dobry gabinet stomatologiczny. Od dawna tam się leczę i cieszę się że na nich trafiłam, bo wcześniej miałam raczej złe doświadczenia z dentystami, tu natomiast nie tylko dobrze leczą, ale mają tez fajne podejście do pacjentów. U nich wybielam zęby i efekt jest naprawdę super.

84

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Ja też myślę, że znacznie lepiej jest się wybrać do profesjonalisty, żeby wybielić zęby. Ja byłam w
Bamedzie i przyznam, że efekty super. A te wszystkie domowe sposoby mnie nie przekonują, co więcej
myślę, że nie tylko mogą okazać się nieskuteczne ale też możemy sobie zrobić krzywdę np. uszkodzić
szkliwo.

85

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Ja wybrałam wybielanie zębów - 2 łuki od medistore, fajna opcja w Warszawie lekko ponad tysiak ale szczerze... wole iść do specjalisty niż posiłkować siętymi plasterkami z drogerii.

86

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Ja wybielałam zęby w przychodni Dental na Lwowskiej w Lublinie. Jeżeli chodzi o ich wcześniejszy odcień to można było mieć wiele do czynienia. Aktualnie różnica jest na tyle duża, że mogę śmiało stwierdzić iż było warto.

87

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Bo te domowe sposoby, czy jakieś paski albo pasty, nie do końca się sprawdzają. Ja byłam na wybielaniu w Bamedzie i powiem Ci, że efekt naprawdę WOW. Jeśli zależy Wam na tym, żeby mieć ładne i białe zęby to najlepiej się wybrać do gabinetu. Efekt na pewno będzie widoczny.

88

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Domowymi sposobami to raczej nic się dobrze nie zrobi. moja koleżanka wybielała zęby w Ratyńscy Dental Clinic i to można powiedzieć że ma zrobione super ,Hollywood smile. Tak to i ja bym sobie chętnie wybieliła,chyba sie skusze ;-)

89

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Nie wybielam zębów jakimiś specjalnymi środkami, wystarczy mi to co zaproponuje stomatolog i dobra pasta delikatnie wybielająca SPLAT Special BLACKWOOD. Pasta jest bez fluoru, przyjazna dla wegan i ma zdolność usuwania kamienia nazębnego za pomocą cząstek węglowych, poza tym pasta wybiela, pochłania zapachy i usuwa plamy.

90

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Moja siostra wybielała żeby w Ratyńscy Dental Clinic na Mokotowie. Ma pięknie zrobione,Hollywood smile. Serio lepiej wyłożyć raz a mieć porządnie zrobione.Ona ma idealnie warto tam zajrzeć jak ktoś faktycznie chce mieć profesjonalne wybielanie.

91

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Ja mam zamiar zrobić wybielanie zębów lampą beyond, ale to jak zdejmę aparat ortodontyczny. Wybielać mam zamiar w gabinecie Dent SM na Bemowie w Warszawie, tam chodzimy z mężem do stomatologa i wszelkie zabiegi wykonujemy właśnie tam smile Moja koleżanka wybielała zęby tą metodą właśnie na swój ślub i była bardzo zadowolona z efektów smile

92

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Ja tez mam zamiar wybielić ale najpierw muszę wyleczyć wszystkie zęby. Byłam właśnie zrobić prześwietlenie w Diagdent w dzielnicy Włochy.Fajnie że wszystko można załatwić praktycznie od ręki, zdjęcie z darmowym opisem również przy wizycie do odbioru. Teraz mogę leczyć a potem wybielać ;-)

93

Odp: Wybielanie zębów gdzie

Polecam wybielanie zębów metodą nakładkową, daje długotrwały efekt, ja od pół roku cieszę się pieknym białym usmiechem. Wybielałam w nowoczesnej klinice dentystycznej - scandinavian clinic - bardzo miła obsługa, nowoczesny sprzęt, lekarze to wybitni specjaliści, fajne centrum dentystyczne w samym centrum krakowa, naprawde warto tam zaglądnąć, jestem pewien , że nikt nie pożałuje. Ja polecam.