1 2013-07-05 11:23:16

Temat: Ból kręgosłupa! Podpowiedzcie!

Mam ogromne problemy z kręgosłupem. Już w czasie noszenia bliźniaków w trakcie ciąży mój kręgosłup odmawiał posłuszeństwa. Sądziłam, że po wszystkim nie będzie już takiego problemu, bo przecież nie będę dźwigać takich ciężarów. Sytuacja jednak się nie zmieniła. Kręgosłup nadal boli, a ja nie wiem co mam zrobić. Owszem noszę swoje dzieci, czasem zmuszona jestem również znosić i wnosić wózek na 3 piętro. Może macie jakieś rozwiązania co do pozbycia się bólów kręgosłupa? Jestem z Warszawy, miło jeśli polecicie mi również jakieś konkretne miejsce smile

2 2013-07-05 11:30:26

Odp: Ból kręgosłupa! Podpowiedzcie!

Ja polecam masaże. Rozluźniały mi mięśnie, a do tego relaksowały smile

3 2013-07-05 11:43:35

O tak! Ja chodziłam na masaż klasyczny i na masaż świecą. Nie dość, że relaksują to dają nowej energii. Jest to ważne, szczególnie jeśli wraca się do domu, w którym jest gwarno. Jeśli chcesz to podaję link do miejsca, gdzie zapisywałam się na masaże: centrumestetykiciala.pl.  Choć przed zapisaniem się na konkretny masaż warto zapytać, który dla Ciebie będzie najodpowiedniejszy. Specjaliści z pewnością Ci podpowiedzą smile

4 2013-07-05 11:50:02

Masaż masażem, ale basen też jest dobrym rozwiązaniem. W wodzie rozluźniają Ci się mięśnie, a pływanie przyczynia się do tego, że mięśnie stają się silniejsze. Może jeśli poświęcić sobie troszkę więcej czasu i opracujesz nad stanem kręgosłupa to przestanie boleć?

5 2017-06-30 19:54:13

Moim zdaniem powinnaś zaopatrzyć się w specjalny taki kokon do spania. Widziałam takie różności w sklepie pufimufi zajrzyj tam myślę, że znajdziesz tam to co szukasz. Bo mają naprawdę sporo fajnych rzeczy dla mamy i dzieci.